10Ronaldinho10
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ratamahatta - Ciekawe czy Mroczki się dziś spiszą hehe ;D
0
wachaFCB - I tak lewy tradycyjnie 4 bramki, spokojnie :) Moim zdaniem to Borussia jest najlepsza, mając taki budżet i osiągnąć takie coś ! Większości to wszystko dzięki trenerowi i piłkarzom których wyszkolił. Mówcie co chcecie ale dla mnie to Klop jest lepszy od Mourinho czy Pepa. Teraz będzie każdy gadał, a Pep to to zdobył, a Mourinho to zdobył. Jakość trenera nie zależy od tego ile pucharów zgarnął, tylko od tego jakie podejście ma do zawodników, trenerów.Oglądam wszystkie mecze Borussi i nie raz zdarzyło się tak, że przegrywający Dortmund zrobił zmianę na zawodnika, który parę minut później odmienił losy meczu. Szkoda, że w Barcelonie nie ma kogoś na ławce, który by pociągnął drużynę.
0
Osobiście ogłaszam - Koniec Ery Barcelony 5/12/2013. Ale minusy polecą uła :)
0
Ja bym kupił Suareza. Mocne strony: strzały. Słabe strony: gryzie ;D
0
Mwalkowski89 - Potem się dziwić dlaczego tak słabo gramy. Jak on myśli, że wszystko było ok w pierwszej ;) Pozdrawiam Cię.
0
Mógł powiedzieć : Wina Tuska
0
Nawet sam Roura mówi:"Nie mielismy" co samo przez się oznacza, że już po lidze mistrzów.
0
daniel191 - Ja już przez Villanove mam pokorę nawet to drugoligowej drużyny :P
0
Sorry sędziowie nie obrońcy ;D
0
Cykl - Od czego są boczni obrońcy ! Proszę bardzo i przepraszam serdecznie za to, że nie o Barcelonie http://doliczonyczas.blox.pl/2013/04/Wisla-vs-Legia-czyli-popis-sedziego-Jarzebaka.html
0
I cały misterny plan w pizdu .....
0
CristianoRonaldo - Nie pisz Caps Lockiem (nie umiesz pisać na komputerze). Twój Real nie będzie miał łatwo. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki pomiędzy tymi drużynami większe szanse ma Borussia. Tacy pewni ! Szkoda, że tak pewnie ligi nie wygraliście.
0
CristianoRonaldo - Mam ci przypomnieć jak to Lewy ostatnio Realowi brameczkę strzelił :)
0
Zapomniałem napisać, że Didier tą bramkę strzelił :)
0
Nie wina piłkarzy. Popatrzcie na to z drugiej strony. Dlaczego Piszczek, Lewy i Błaszczykowski grają tak tragicznie w Polsce, a tak dobrze w Borussi. Co w klubie grają na dopingu ? Wszystko zależy od trenera. Zobaczcie np taki Mourinho. Wpływa na graczy niesamowicie. Kiedyś oglądałem program o trenerach i właśnie Didier Drogba opowiadał jak Mourinho kazał mu przybiec do linii i powiedział mu: "Teraz strzelisz bramkę". Nie chce się zagłębiać w te tematy, ale naprawdę w meczu ważne są uwagi, korekty, zmiany w grze zespołu przez trenera. Moim zdaniem to dobrze, że Barca przegrała. Zacznie się teraz rewolucja w Barcelonie i być może zatrudnią nowego trenera, dokupią nowych piłkarzy na obronę. Bo fatalną grą Barcy niepokoję się już od dłuższego czasu. Już tragicznie zaczęło się w meczu z Milanem. Nie wiem co sądzić o tym meczu. Należy się chyba pogodzić z przegraną bo rewanż to już chyba formalność. Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy. Nie jestem sezonowcem :)
0
Boże mam jedno marzenie. Chciałbym aby Barce poprowadził porządny trener pokroju Mourinho lub Pepa, a nie pokroju Smudy czy Fornalika. Nie ma taktyki. Barca nie atakuje ofensywnie, a w nowoczesnym futbolu się tak gra. Mogli w ogóle nie przyjeżdżać, tylko sobie niepotrzebnie wstydu narobili.
0
On powinien buty czyścić Messiemu ;D Chodzi o Villanove oczywiście.
0
ibiza - Tylko trenera. :)
0
Messi to geniusz ! Nie ma takiego drugiego. Teraz Realowcy gadają: "Gdzie jest ten bóg futbolu" a ja się pytam, czy tylko Messi gra ?
0
Tzard - "Już nawet Tito się czepiacie" A kogo się czepiać, zmiana w 80 min WTF ? Co to miało być. Zero strzałów, zero taktyki, zero motywacji. Jedyne to zrobił to schował ręce do kieszeni i tyle w temacie.
0
Już Suda byłby lepszy ...
0
0
Brawo dla Bayernu. Grają dobrze przeciwko naszej żenującej jak żarty Karola Strassburgera obrony. Ja już się pogodziłem, tylko błagam o jedno. Zmieńcie całą obronę i przede wszystkim trenera. Życzę szczęścia Borussi i Realowi. Jakoś ten Bayern i te chamskie wejścia mi nie pasują. Trzeba grać dalej.
0
Suareza trzeba puścić ;D
0
Sędzia liniowy jest tylko żeby dostawać kasę. Zdaje mi się, że chyba za dużo dostają bo nie przykładają uwagi do sędziowania. Tragedia !
0
TezertMC - tyle, że Villanova marny i Messi też (po kontuzji).
0
Villanova zrobi zmiany krzyknie: "dobrze gracie chłopaki". Cały trener. Co on wie na temat piłki, tyle co ja.
0
Cuż jak Barca odpadnie to będę albo za Realem albo za Borussią.
0
Barca gra bez trenera. Niech vilanova
dzie pracować w polskiej lidze. Dosyć już tych podań bezsensownych. Ile akcji barca zrobiła 0 ile strzałów. Dobrze hejtujcie mnie, minusujcie, ale ja uważam, że trzymanie go po to, że miał raka jest bezsensowne. Piękna taktyka !
0
No i po meczu...