0

Tylko, że Soldado pokazuje coś w Valencii z nie najlepszymi piłkarzami w porównaniu do Realu czy Barcy, a Torres gra z najlepszymi w Chelsea i co, nic.

0

Suavamente - 4 bramki z Tahiti (geniusz obok Messiego, powinien dostać złotą piłkę za ten wyczyn) i jedna no nawet, nawet się mu udało z Nigerią.

0

Suavamente Santiago Munez by coś grał przynajmniej ;D Nie no Torres gra... Siano.

0

Zamiast Torresa wystawił bym Soldado. Tak to jest czasami, że nazwisko gra, a nie prawdziwy talent.

0

W składzie Hiszpanii jest błąd ! Torres powinien grać raczej we Włoszech :D

0

iniestinho - Tobie należy się mózg.

0

Strzela bramki w ważnych momentach :)

0

Każdy robi błędy i na podstawie jednego meczu nie można oceniać zawodnika.

0

Thiago Silva też się nie popisał podając do Cavaniego :P

0

Hahaha ;D Wyobrażam sobie Pique trzymającego w jednej ręce gazetkę, a w drugiej bujającego dziecko i mówiącego do Shakiry - Kochanie wiesz, że jądra nosorożca ważą 1,5 kg ;D

0

0

Ahhh, żeby Barca grała jak Hiszpania :|

0

Godzina 17 pora na zabawę minusujemy ! Błagam adminów tej strony o zniesienie minusów, ewentualnie zostawić plusy jak komentarz się spodoba. Ciekawy jestem ile ten komentarz dostanie minusów.

0

Boże co za debile, a nie fani Barcy. Rywala się szanuje, nawet gdy przejdzie do klubu odwiecznych rywali. Większość ludu na tej stronie to dzieciaki, którzy i tak mnie zminusują .

0

Jak kupią Aggera to się skompromitują na całej linii. Chłopak gra przeciętnie, w dodatku ma 29 lat ! Po co to Barcelonie, tylko kasa niepotrzebnie poleci :(

0

Drugiego Ronaldinho już nie będzie, a szkoda :( W Barcelonie zawsze czołowi gracze to Argentyńczycy lub Brazylijczycy. ;)

0

Uwaga, uwaga ! Ból dupy kibiców Realu Madryt ! Jeżeli chcecie się troszkę pośmiać z tych buraków, bo inaczej tego nazwać nie można, to wejdźcie na newsa o meczu Brazylii i poczytajcie komentarze "prawdziwych" kibiców Realu na temat Neymara. W końcu strzelił bramkę Włochom to od razu reakcja 100 % :) A ja mam na to wywalone, bo sprawia mi uśmiech na twarzy w całym dołującym życiu. To wielki wyczyn pokonać Buffona z rzutu wolnego, to wielki wyczyn wygrać z wicemistrzem Mistrzostw Europy ubiegłego roku. Fakt, że nie grali wielcy Pirllo i De Rossi, ale mecz i tak był genialny.

0

Jasne do więzienia. Za to, to powinna być kara pieniężna ! Boże w jakich ja czasach żyję :( Może go od razu na szubienice, lub do krzyża ! Żałosne.

0

o 10

0

Może mi ktoś powiedzieć kto strzelił wszystkie bramki ;D

0

Pojedynek gigantów Torres vs Villa ;D

0

Nie wiem czy wiecie, ale ja wiem, że Isco będzie graczem Manchesteru City ! Nie dziwię się, że do Realu nie poszedł :)

0

O ! Proszę bardzo nawet Sahin na bramce w Tahiti xD

0

Przepraszam Cię, ale wszystko mi się dziś plącze. Dwa razy napisałem wychodzi. ;)

0

Boże ! Haiti wychodzi lepiej wychodzi z kontrą niż Polska ! Co ja gadam Polska w ogóle z kontrą nie wychodzi ;D

0

Jo też ma dwie :)

0

tvp sport

0

Przeprosiny ? Odszkodowanie raczej.

0

Song cichutko :) Lepiej przypomnij sobie (bo wiem, że jesteś fanem Realu ;D) co drewno z Polski zrobiło Twojemu zespołowi ;)

0

Ciekawe dlaczego teraz ta sprawa wyszła na jaw ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?