10Ronaldinho10
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że Soldado pokazuje coś w Valencii z nie najlepszymi piłkarzami w porównaniu do Realu czy Barcy, a Torres gra z najlepszymi w Chelsea i co, nic.
0
Suavamente - 4 bramki z Tahiti (geniusz obok Messiego, powinien dostać złotą piłkę za ten wyczyn) i jedna no nawet, nawet się mu udało z Nigerią.
0
Suavamente Santiago Munez by coś grał przynajmniej ;D Nie no Torres gra... Siano.
0
Zamiast Torresa wystawił bym Soldado. Tak to jest czasami, że nazwisko gra, a nie prawdziwy talent.
0
W składzie Hiszpanii jest błąd ! Torres powinien grać raczej we Włoszech :D
0
iniestinho - Tobie należy się mózg.
0
Strzela bramki w ważnych momentach :)
0
Każdy robi błędy i na podstawie jednego meczu nie można oceniać zawodnika.
0
Thiago Silva też się nie popisał podając do Cavaniego :P
0
Hahaha ;D Wyobrażam sobie Pique trzymającego w jednej ręce gazetkę, a w drugiej bujającego dziecko i mówiącego do Shakiry - Kochanie wiesz, że jądra nosorożca ważą 1,5 kg ;D
0
0
Ahhh, żeby Barca grała jak Hiszpania :|
0
Godzina 17 pora na zabawę minusujemy ! Błagam adminów tej strony o zniesienie minusów, ewentualnie zostawić plusy jak komentarz się spodoba. Ciekawy jestem ile ten komentarz dostanie minusów.
0
Boże co za debile, a nie fani Barcy. Rywala się szanuje, nawet gdy przejdzie do klubu odwiecznych rywali. Większość ludu na tej stronie to dzieciaki, którzy i tak mnie zminusują .
0
Jak kupią Aggera to się skompromitują na całej linii. Chłopak gra przeciętnie, w dodatku ma 29 lat ! Po co to Barcelonie, tylko kasa niepotrzebnie poleci :(
0
Drugiego Ronaldinho już nie będzie, a szkoda :( W Barcelonie zawsze czołowi gracze to Argentyńczycy lub Brazylijczycy. ;)
0
Uwaga, uwaga ! Ból dupy kibiców Realu Madryt ! Jeżeli chcecie się troszkę pośmiać z tych buraków, bo inaczej tego nazwać nie można, to wejdźcie na newsa o meczu Brazylii i poczytajcie komentarze "prawdziwych" kibiców Realu na temat Neymara. W końcu strzelił bramkę Włochom to od razu reakcja 100 % :) A ja mam na to wywalone, bo sprawia mi uśmiech na twarzy w całym dołującym życiu. To wielki wyczyn pokonać Buffona z rzutu wolnego, to wielki wyczyn wygrać z wicemistrzem Mistrzostw Europy ubiegłego roku. Fakt, że nie grali wielcy Pirllo i De Rossi, ale mecz i tak był genialny.
0
Jasne do więzienia. Za to, to powinna być kara pieniężna ! Boże w jakich ja czasach żyję :( Może go od razu na szubienice, lub do krzyża ! Żałosne.
0
o 10
0
Może mi ktoś powiedzieć kto strzelił wszystkie bramki ;D
0
Pojedynek gigantów Torres vs Villa ;D
0
Nie wiem czy wiecie, ale ja wiem, że Isco będzie graczem Manchesteru City ! Nie dziwię się, że do Realu nie poszedł :)
0
O ! Proszę bardzo nawet Sahin na bramce w Tahiti xD
0
Przepraszam Cię, ale wszystko mi się dziś plącze. Dwa razy napisałem wychodzi. ;)
0
Boże ! Haiti wychodzi lepiej wychodzi z kontrą niż Polska ! Co ja gadam Polska w ogóle z kontrą nie wychodzi ;D
0
Jo też ma dwie :)
0
tvp sport
0
Przeprosiny ? Odszkodowanie raczej.
0
Song cichutko :) Lepiej przypomnij sobie (bo wiem, że jesteś fanem Realu ;D) co drewno z Polski zrobiło Twojemu zespołowi ;)
0
Ciekawe dlaczego teraz ta sprawa wyszła na jaw ?