0

Moim zdaniem ten człowiek powinien zostać trenerem. Nikt tyle nie zrobił dla Barcy co Cruyff. Zgadzam się w stu procentach co do jego słowa.

0

A ja wam mówię, że odejście Valdesa to też po części wina obrony.

0

Dodam jeszcze, że ta jego pewność siebie często kończy się golem ....

0

Messi0045 ten prymityw !? Proszę Cie ! Ja bym go nie chciał w Legii Warszawa. Nie wiem czy Ty Bundesligę oglądasz, ale to co on tam wyprawia to się do klasy światowej nie zalicza, owszem ma interwencje, które mogą zadziwić każdego, ale jak przyjdzie co do czego to takie szmaty wpuszcza, że to się dziwić można. On jest dobry, ale więcej bym pochlebiał obronie.

0

Dobrze jest mieć takiego pewnego człowieka w drużynie. Nie boi się co inni powiedzą. Taki Ronaldo to jest dla niego pikuś ;D Dobrze, że dołączył do naszego składu.

0

Z młodych on ma największy potencjał do gry. Jeśli powiem, że Bartra ma potencjał, to stworzę suchara niczym Karol z Tvp.

0

Valdes tyle wpuszcza, bo obrona Barcy nic nie robi ...

0

Klop wychowa go tam jak własnego syna ;)

0

Baroo jak ma mieć dobry sezon, jak ten trenerzyna wypuszcza go co 5 meczów na 20 min....

0

Tak wiemy, przejmie 1 po Valdesie :)

0

Wie ktoś jaki będzie skład.

0

Wiem, że nie powinienem wysyłać linków, ale filmik bardzo fajny z udziałem Messiego i jego techniki strzałów. Oj oby tak strzelali nasi .... http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=KAV6cLr2Xrg&feature=endscreen

0

Jakiegoś obrońcę jeszcze i będzie git.

0

Bayern wyrasta drugi chelsea :-) Nic nie gralo, a wygrało.

0

Mourinho wygraj z Pepem !

0

Będę za Mourinho w starciy z Pepem. Nienawidze tych szwabow. Znow sedziowie wykonali swoją robotę.

0

Ladnie sedziowie sie przygotowali do meczu ! Spalony metrowy mandzukicza czy jak mu tam.

0

Nawet Rasiak by do Realu nie poszedł xD

0

No to witamy Neymara u nas :P

0

bartrusiowa - Logika Tito - Wystawiamy Inieste bo to Iniesta ! Nie ważne jak gra, może grać jak Rasiak, ale ma grać. ;D Nie da pograć choć puchar jest ich ,szkoda.

0

A teraz sucharek - Jakie jest ulubione przysłowie Realu Madryt ? Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść !

0

Podobno sędzia nad meczem w Madrycie nie umiał zapanować hehe :D Pierwszy mecz od bardzo dawnego dawna, który nie był sędziowany pod Real. Sędzia był na równi, ani po jednej, ani po drugiej stronie. Najlepiej na sędziego zwalić.

0

Falcao mógłby odciągnąć Messiego od presji jakiej mu stwarzają. Moim zdaniem Radamel umie dwa razy więcej niż neymar. Wystawia się, znakomicie wykańcza akcje, zadryblować też potrafi i co najważniejsze świetnie gra podaniami. On w każdym meczu trzyma wysoki poziom, tak że to nie jest piłkarz typu Pedro raz zagra jak Ronaldo, a drugi raz jak Rasiak, ale Barca i tak ściągnie jakieś beztalencia.

0

0

Będą gadać 7:0, my wygraliśmy ligę xD

0

KamQiX -żal dupę ściska ? ;) Jak nie zasłużenie !? Jasne tylko Barca zawsze zasłużenie. Trzeba się pogodzić. Wygrali to wygrali.

0

Jak Messi zagra to jadę ;D

0

Chłopaki idą na mecz "klasyk". Kto gra no Barca z Realem. Cztery miesiące później..... Ej chłopaki idziecie na mecz ? No ! A kto gra ? No Bayern z Chelsea :)

0

magikgang - W końcu przydałby się piłkarz, który mógłby się popisać akcjami indywidualnymi. Mało ich w Barcelonie. :D

0

Ronaldinho z Messim w najlepszych formach wyobrażacie sobie to. Bayern może pomarzyć o takich graczach w swoim zespole "wyjątkowych". Jak sobie przypomnę jak było kiedyś, ah to było coś. Kibice Realu bili brawa dla Roniego jak hatt tricka strzelił, a dziś czy to Ronaldo strzeli, czy Messi to środkowy palec idzie w górę. Magia futbolu moim zdaniem zniknęła. Proszę Was, napiszcie coś na ten temat. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?