10Ronaldinho10
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic dziwnego, dobry piłkarz zawsze pójdzie do klubu o wielkich tradycjach.
0
Czekam na komentarze pod filmikami Thiago Silvy Welcome to Barcelona :)
0
dzonaldonho - Szkoda, bo Lewandowski miał grać :) Prawdopodobnie ten mecz się odbędzie 6 lipca.
0
Ambitny chłopak ;D
0
Słaby artykuł ...
0
Mówiłem przed meczem, że mecz wygra Brazylia to mnie wyśmiała większość :) Gadałem z Nostradamusem i jednak miał racje ;D
0
Na mundialu i tak Polska wygra.
0
Fred powinien złotego buciora dostać za bramki z prawdziwymi drużynami, a nie Torres za mecz z Tahiti.
0
Torres to gra dla Brazylii czy dla Hiszpanii ? Proszę o szybką odpowiedź, bo nie mam pojęcia :(
0
Podobno Luiz taki słaby :P
0
Udał Neymar ...
0
kris81 - Bo im się nic nie chce ?
0
Dziś wygra Brazylia na czele z Neymarem na 100 % Gadałem z Nostradamusem ;D
0
Ten gościu powinien ten cały podatek za Messiego zapłacić.
0
Dzięki za minusy ! ;D
0
Śmieją się z Neymara, że gwiazdorzy, podczas gdy będzie grał w finale konfederacji z Hiszpanią. Do wszystkich fanów Realu - Wasz Suarez czy Cavani nie przeszli, a szkoda bo w piłce trzeba cwaniakować ! Neymar nie zachował się jak dzieciak, zachował się jak piłkarz, który skrzętnie wykorzystuje dotknięcia czy faule przeciwnika, czego Suarez i Cavani robić nie umieją :)
0
Skład Barcy na następny sezon ! Messi, Messi, Messi, Messi, Messi, Messi , Messi, Messi, Messi, Messi, Messi ;)
0
Alexisę Sanchezę strzelę golę w następne sezonie 30 golę ;D
0
Xavi po 2014 MŚ koniec kariery :(
0
Kupię sobie słownik ortograficzny jak Torres zacznie dobrze grać ;D Raczej nie prędko :P
0
Torres i tak jest najlepszy, bo jest krulem mistrzuf tego turnieju :P
0
Obrona .
0
Ciekawe dlaczego Bastian ? Już Torres bardziej zasłużył skoro go tak chwalicie :P
0
Po co Ramos, żeby znów w kosmos wywalił ? :D
0
Torres nie będzie mógł strzelać to Włosi wygrają ;P
0
Brawo dla Torresa ladny drybling ;)
0
Szkoda Casillasa, za to co Mourinho mu zrobił, no ale teraz wraca do formy ;)
0
Alba teraz w formie strzeleckiej to na bank coś strzeli :)
0
Dzięki za minusy, a Torres i tak będzie słaby. Lepiej niech Del zrobi zmianę dla Soldado, bo jak Torres się rozegra to tylko pośmiewiska narobi.
0
Torres tragedia ... Nie chodzi o strzelone bramki, tylko o wykorzystywanie ważnych sytuacji omg.