Cymbały do potęgi rządzą tym klubem, ten gość jest mega kotem i już w pierwszym sezonie to udowodnił! Uważam to za totalne nieporozumienie i mam nadzieję, że to tylko plotki, bo jeżeli ktoś z dwójki FDJ-Casado miałby odejść to uważam, że Holender.
A może tak pomyśleć o Tomiyasu do rotacji z Kounde. Nie jest wybitny natomiast jest wolnym agentem (: Choć osobiście jak kolega niżej bardzo bym się cieszył z kogoś z dwójki Cancelo/Grimaldo+ Rashford lub Garnacho oczywiście wypożyczanie jeżeli takowe wchodzi w grę.
Ja wiem, że Mats miewał wylewy i nie raz zawalił nam ważne mecze, ale nie zapominajmy o tym, że przez wiele lat był on bardzo ważną częścią zespołu. Mam wrażenie, że ludzie tutaj o tym zapomnieli przez to, że przyszedłem obiecujący Garcia i nasz Wojtek Szczęsny. Gdyby nie kontuzja Ter Stegena, nie mielibyśmy Wojtka w drużynie i kto wie co byłoby z Garcią, można gdybać. Ja również jestem zwolennikiem zmiany w naszej bramce, natomiast gość grał u Nas przez prawie 10 lat wobec czego zasługuje na odpowiednie traktowanie i szacunek. VeB!
Marzeniem był Nico, ale skoro to już melodia przeszłości to kolejnym marzeniem myślę , że Barcola :) Z tym, że kolejny nie do wyciągnięcia (: wobec czego realnie Lookman lub wypożyczanie Rashforda :)
@Coutinho007 Można ich nie lubić, ale transfer Huijsena to dla nich kapitalna wiadomość i mówię to jako obserwator PL (: Do tego dochodzi Trent, także może sezon mają do dupy i oby kolejny mieli jeszcze gorszy, ale tych dwóch gości to jest TOPka :) VeB!
Panowie niema co pier....ć tylko wierzymy w ten zespół do końca ! Tyle dobrego co daje nam zespół w tym sezonie to od lat nie było! Jedziemy w drugiej połowie z tym Interem! Po awans BARCO! VeB!!!!!!
0
Ale to Leverkusen się wyprzedało, aż szkoda patrzeć jak ta maszyna traci, a godnych następców nie widać.
1
@Guillegavira
Guiu to nie poziom Fermina.
2
70-80 mln to jest minimum
16
Cymbały do potęgi rządzą tym klubem, ten gość jest mega kotem i już w pierwszym sezonie to udowodnił! Uważam to za totalne nieporozumienie i mam nadzieję, że to tylko plotki, bo jeżeli ktoś z dwójki FDJ-Casado miałby odejść to uważam, że Holender.
1
@PuszkinFan
To jest redukowanie pensji
0
@BorzyKrzys
Dla nas był zbyt słaby (:
4
Liverpool w tym okienku bawi się niemożliwie ;D
2
Ten Dro, wygląda jak Azjata:D
W życiu bym nie powiedział, że Hiszpan.
1
@Conradxc
Denis ;D
0
A może tak pomyśleć o Tomiyasu do rotacji z Kounde. Nie jest wybitny natomiast jest wolnym agentem (:
Choć osobiście jak kolega niżej bardzo bym się cieszył z kogoś z dwójki Cancelo/Grimaldo+ Rashford lub Garnacho oczywiście wypożyczanie jeżeli takowe wchodzi w grę.
0
Widza, że z Nico nie poszło i miało nie być problemu z klauzulą więc cenią jak najwyżej.
3
Ja wiem, że Mats miewał wylewy i nie raz zawalił nam ważne mecze, ale nie zapominajmy o tym, że przez wiele lat był on bardzo ważną częścią zespołu. Mam wrażenie, że ludzie tutaj o tym zapomnieli przez to, że przyszedłem obiecujący Garcia i nasz Wojtek Szczęsny. Gdyby nie kontuzja Ter Stegena, nie mielibyśmy Wojtka w drużynie i kto wie co byłoby z Garcią, można gdybać. Ja również jestem zwolennikiem zmiany w naszej bramce, natomiast gość grał u Nas przez prawie 10 lat wobec czego zasługuje na odpowiednie traktowanie i szacunek.
VeB!
1
Marzeniem był Nico, ale skoro to już melodia przeszłości to kolejnym marzeniem myślę , że Barcola :)
Z tym, że kolejny nie do wyciągnięcia (: wobec czego realnie Lookman lub wypożyczanie Rashforda :)
0
Inaki dostał kontrakt obowiązujący do 41 roku życia?:o
6
Temat Nico zastąpił temat Neymar ;D
Czekamy na konkrety !
VeB!
0
@Frimpong
Wirtz to jest transfer całego okna transferowego i tu niema o czym gadać, bo gość jest niesamowity i LFC robi tutaj ogromny interes.
7
@Pedryrodryges
Dzięki za analize
9
To byłby chyba najbardziej wyczekiwany transfer ostatnich lat :)
Vamos!
1
Obiektywnie ten Huijsen gra dziś jak profesor, co chłop dziś wyprowadza piłki z obrony to jest majstersztyk.
1
@Lionel_Messi10
Póki co Yamal jest dziś wyłączony z gry.
0
Panowie tak na poważnie, dlaczego kluby SPRZEDAJĄ swoich zawodników, a MY rozwiązujemy kontrakty?
2
Piękne sceny w Neapolu!
0
Szacunek Luka Modric!
Świetny piłkarz!
0
Nico jest moim marzeniem na obecne okienko transferowe. Pożyjemy, zobaczymy (:
1
@Eklerek
Również zaliczam się do elitarnego grona, które wchodzi w ten symboliczny 1% :D
1
@Coutinho007
Można ich nie lubić, ale transfer Huijsena to dla nich kapitalna wiadomość i mówię to jako obserwator PL (:
Do tego dochodzi Trent, także może sezon mają do dupy i oby kolejny mieli jeszcze gorszy, ale tych dwóch gości to jest TOPka :)
VeB!
1
Hansi, jesteś najlepszym co mogło Nas spotkać!
0
Sommer daje dziś to coś ekstra.. niesamowity jest ten chłop.
26
10 minut... Z Fortem i Martinem na bokach jesteśmy w dogrywce półfinału LM , co by się nie stało, możemy być dumni z tego zespołu. Do końca!
VeB!
3
Panowie niema co pier....ć tylko wierzymy w ten zespół do końca ! Tyle dobrego co daje nam zespół w tym sezonie to od lat nie było! Jedziemy w drugiej połowie z tym Interem!
Po awans BARCO!
VeB!!!!!!