0

Ale to Leverkusen się wyprzedało, aż szkoda patrzeć jak ta maszyna traci, a godnych następców nie widać.

1

@Guillegavira
Guiu to nie poziom Fermina.

2

70-80 mln to jest minimum

16

Cymbały do potęgi rządzą tym klubem, ten gość jest mega kotem i już w pierwszym sezonie to udowodnił! Uważam to za totalne nieporozumienie i mam nadzieję, że to tylko plotki, bo jeżeli ktoś z dwójki FDJ-Casado miałby odejść to uważam, że Holender.

1

@PuszkinFan
To jest redukowanie pensji

0

@BorzyKrzys
Dla nas był zbyt słaby (:

4

Liverpool w tym okienku bawi się niemożliwie ;D

2

Ten Dro, wygląda jak Azjata:D
W życiu bym nie powiedział, że Hiszpan.

1

@Conradxc
Denis ;D

0

A może tak pomyśleć o Tomiyasu do rotacji z Kounde. Nie jest wybitny natomiast jest wolnym agentem (:
Choć osobiście jak kolega niżej bardzo bym się cieszył z kogoś z dwójki Cancelo/Grimaldo+ Rashford lub Garnacho oczywiście wypożyczanie jeżeli takowe wchodzi w grę.

0

Widza, że z Nico nie poszło i miało nie być problemu z klauzulą więc cenią jak najwyżej.

3

Ja wiem, że Mats miewał wylewy i nie raz zawalił nam ważne mecze, ale nie zapominajmy o tym, że przez wiele lat był on bardzo ważną częścią zespołu. Mam wrażenie, że ludzie tutaj o tym zapomnieli przez to, że przyszedłem obiecujący Garcia i nasz Wojtek Szczęsny. Gdyby nie kontuzja Ter Stegena, nie mielibyśmy Wojtka w drużynie i kto wie co byłoby z Garcią, można gdybać. Ja również jestem zwolennikiem zmiany w naszej bramce, natomiast gość grał u Nas przez prawie 10 lat wobec czego zasługuje na odpowiednie traktowanie i szacunek.
VeB!

1

Marzeniem był Nico, ale skoro to już melodia przeszłości to kolejnym marzeniem myślę , że Barcola :)
Z tym, że kolejny nie do wyciągnięcia (: wobec czego realnie Lookman lub wypożyczanie Rashforda :)

0

Inaki dostał kontrakt obowiązujący do 41 roku życia?:o

6

Temat Nico zastąpił temat Neymar ;D
Czekamy na konkrety !
VeB!

0

@Frimpong
Wirtz to jest transfer całego okna transferowego i tu niema o czym gadać, bo gość jest niesamowity i LFC robi tutaj ogromny interes.

7

@Pedryrodryges
Dzięki za analize

9

To byłby chyba najbardziej wyczekiwany transfer ostatnich lat :)
Vamos!

1

Obiektywnie ten Huijsen gra dziś jak profesor, co chłop dziś wyprowadza piłki z obrony to jest majstersztyk.

1

@Lionel_Messi10
Póki co Yamal jest dziś wyłączony z gry.

0

Panowie tak na poważnie, dlaczego kluby SPRZEDAJĄ swoich zawodników, a MY rozwiązujemy kontrakty?

2

Piękne sceny w Neapolu!

0

Szacunek Luka Modric!
Świetny piłkarz!

0

Nico jest moim marzeniem na obecne okienko transferowe. Pożyjemy, zobaczymy (:

1

@Eklerek
Również zaliczam się do elitarnego grona, które wchodzi w ten symboliczny 1% :D

1

@Coutinho007
Można ich nie lubić, ale transfer Huijsena to dla nich kapitalna wiadomość i mówię to jako obserwator PL (:
Do tego dochodzi Trent, także może sezon mają do dupy i oby kolejny mieli jeszcze gorszy, ale tych dwóch gości to jest TOPka :)
VeB!

1

Hansi, jesteś najlepszym co mogło Nas spotkać!

0

Sommer daje dziś to coś ekstra.. niesamowity jest ten chłop.

26

10 minut... Z Fortem i Martinem na bokach jesteśmy w dogrywce półfinału LM , co by się nie stało, możemy być dumni z tego zespołu. Do końca!
VeB!

3

Panowie niema co pier....ć tylko wierzymy w ten zespół do końca ! Tyle dobrego co daje nam zespół w tym sezonie to od lat nie było! Jedziemy w drugiej połowie z tym Interem!
Po awans BARCO!
VeB!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?