1

@add1337
Oceń go przez pryzmat całego sezonu a nie jednego meczu !

0

Dzięki Xavi za kawał roboty, ale odejdź z twarzą i daj możliwość pokazania się komuś spoza Barcelony (:
Hansi Flick!

1

@kulek22
BvB weźmie LM!!!

4

Real jest totalnie gnieciony a weźmie ten mecz w rzutach karnych :v

0

Real dziś uczy jak się bronić ;D

1

@maroon
A czy twoim zdaniem Xavi odpowiednio zareagował zmianami w tym meczu? Czy miał jakiekolwiek pomysły jak utrzymać ten mecz? Graliśmy w 10, co nie zmienia faktu że wstydem jest stracić 4 bramki na własnym stadionie będąc takim klubem jak Barcelona.

3

Hansi Flick! Trzeba czegoś z zewnątrz z nowym pomysłem na ten zespół !

0

@macio_944
Gościu jakie emocje Ci dali?
Jestem kibicem, który od blisko 15 lat kibicuje Barcelonie, bywam na meczach na CN i ta drużyna dziś wystawiła dupę nic więcej! psg nas od początku meczu zepchnęło do obrony także skończ pierd..c, że dali emocje , bo dali dupy bardziej niż Atletico w Dortmundzie! Fakt faktem Araujo dziś zachował się jak junior i ogromnie osłabił naszą drużynę co nie zmienia faktu, że można przegrać 1:4 na własnym terenie nawet grając w 10! Hańba i nic więcej nie nasuwa się na język!

0

Jesteśmy frajerami sezonu.

0

Sędzia drukuje to psg jak tylko może....! Nienawidzę tego klubu bardziej niż Realu!

0

@Seledynowy
Na boisku wszystko dzieje się dynamicznie, jest ogromna presja i łatwiej jest z boku komentować aniżeli na miejscu reagować.

0

Trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie z tej trudnej sytuacji bo 45 minut nie damy rady się bronić grając jednego mniej. Panowie ku..a to jest Barca, wierzymy!
VeB!

0

Mnie zastanawia sytuacja związana z Casado, chłopak na prawdę dobrze się zapowiadał i nie dostaje chociażby minuty u Xaviego? Nie jestem na bieżąco więc może jego forma uległa zmianie natomiast mając czas w zeszłym sezonie starałem się oglądać drużynę B i wyglądał na prawdę dojrzale.

21

Ter Stegen jest nie do ruszenia!

0

@takisobiektos
Super dzięki za odpowiedź :)

0

Panowie podpowie ktoś staremu Januszowi, czy można wgrać jakiegoś patcha do EA24 na konsole żeby liga włoska miała pełną licencję?
Byłbym bardzo wdzięczny za wskazówki jeżeli coś takiego jest możliwe, sam nie do końca potrafiłem znaleźć informacje w internecie :c

0

@Andrzej92
Ale przecież Klopp powiedział na konferencji, że w tym roku nie weźmie żadnego klubu ani reprezentacji.

2

Czekam na konferencję XD
Ciężko napisać komentarz, żeby bana nie dostać.
VeB!

1

@RobiS
O dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :)

0

Siemanko mam pytanko, z racji że nie jestem już pierwszej młodości i jestem trochę do tyłu, czy ktoś na pv mógłby mi wyjaśnić czy w e footbal 2024 można grać karierę offline? Ściągnąłem sobie dziś na ps5 i można grać offline jedynie pojedyncze mecze towarzyskie, albo ja po prostu czegoś nie ogarniam :X

0

@xxKrysztalekxx
Fermin nie może wejść

1

Roberto astysta trzeciego stopnia XD

0

@Jackazz
Na konsoli chyba taki myk nie przejdzie ;D
Ale dzięki za wyjaśnienie

0

Tak skorzystam z okazji z racji tego, że mecz z naszej strony nie porywa :D
Ktoś się orientuje może dlaczego w EA24 niema Yamala dalej?:D
To już nawet Roque dodali a Lamine dalej niema :(

0

W sumie nie miałbym nic przeciwko gdyby Ernest tym meczem zwolnił Xaviego *.*

0

Nie no teraz to już na pewno nie zwolnią Xaviego.. XD

0

@sepek
Z wszystkim się zgadzam oprócz tego, że osobiście Casado chętnie bym zobaczył.

2

Xavi jesteś legendą tego klubu, ale w tym momencie również jego problemem.

0

Miejmy nadzieję, że Xavi już niedługo nie będzie odpowiedzialny za planowanie kadry (:

2

Biorę w ciemno manite, jeżeli ma to skutkować zwolnieniem Xaviego. To jest nienormalne jak słabo może wyglądać ta drużyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?