1

@Sensible
Nie no to jest chyba jakaś karta z 2000 roku xd

0

Z psg nie powinno być jakichkolwiek negocjacji, jest klauzula dziekuję.

0

@bartekeg
Benek to nadal nie ta sama pozycja co Dembele

0

@Barca1922
Wydaje mi się, że takie występy jak Desta czy Alonso w żadnym wypadku nie pomogą im podczas szukania pracodawcy ;D

2

Mnie tylko zastanawia kiedy nasza zdolna młodzież ma dostać minuty , skoro w sparingu wychodzą takie gwiazdy jak Garcia, Alonso, Kessie który jest jedną nogą na wypożyczeniu czy Dest wypychany z klubu :) w zamian za to Fermin dostał 33 minuty i Jamal 11 minut. Na ławce mamy Casado, Valle, Garrido czy Faye, którzy mogli wygodnie z pozycji ławki rezerwowych oglądać spotkanie. Kiedy tym młodym dać szansę jak nie w sparingach przed sezonem ?

0

@Crashynski
Arsenal nas po prostu zabiegał, tak w skrócie, ale my mieliśmy poprzeczkę Balde i Fatiego+ słupek Dembele także przy odrobinie szczęścia mogliśmy to spotkanie wygrać ;D

1

@tribo
Oczywiście :)

3

@Kgorecki2500
Jasne, że tak :)

0

@chavez
Oby Ter Stegen był numerem jeden :)

1

@KobeFR
Boniek Pana Czarka zjada w każdym aspekcie.

0

@kubinho1032
Nie polecam xd taki Polski Bałtyk tylko , że masz świadomość tego, że przebywasz za granicą. Taka moja opinia :)

0

@krol211
Nie przy Xavim :D
Mi osobiście podoba się jego profil ,ale jak chłopak ma zaistnieć skoro u nas młodzież w pucharze króla gra ogony jak już wynik jest ustalony z nie mówiąc o ligowych meczach :)

0

@Aaron10
Ja kiedyś z chomikuj ściągałem ten finał

0

@Sysia11
Nie no dużo można mówić, ale chyba niema co porównywać Torre do Gulera z całym szacunkiem dla naszego Pablo:)

11

Śmieszny jest ten ból dupy, że Guler wybrał Real i siedzenie na ławce. Prawdę poznamy w trakcie sezonu i czy będzie siedział na ławce czy grał dowiemy się za kilka miesięcy, fakty są takie, że Real pozyskuje kolejny diament i trzeba to przyjąć na klatę.
VeB!

0

@Kamiloza91
Weź pod uwagę, że tam sezon już w pełni także może być ciężko:)

0

@serj
1000-1500 no zależy od możliwości finansowych, ale taki pułap myślę nie za duży, nie za mały :)

0

Ozil, Isco, Asensio, Ceballos, Vini, Rodrygo, Endrick, ?Guler?
Jeżeli kogoś pominąłem to śmiało możecie dopisywać :)

2

@Ricardinio14
On ma 46 lat więc myślę że idealny następca Busquetsa :)

0

Narazie niema co panikować, aczkolwiek jeżeli to się potwierdzi to Real nas totalnie ośmieszy.

0

@Pawlak1992
Iniesta
Mbappe

3

@HansFCB
W mojej opinii na prawdę jeden z większych talentów w Europie i w żaden sposób nie porównał bym go z Demirem i innymi wynalazkami :)

0

@Encore
To taka 10' lub prawe skrzydło i zdarzało się w środku pola wystąpić :)

0

@AlwaysBlaugrana
A kogo byś zarekomendował? Tak realnie patrząc na możliwości

0

@karolszymek
Wylizać go jak tylko możesz :D

1

@HighestInTheRoom
Ten pełny odcinek to będzie hit internetu :D

0

@Criss18Barca
Mistrzowskie porównanie xd

0

@cules100pro
Poprzednim razem też miał przyjść za darmo, poczuł dolary i przedłużył, tak więc skąd pewność że historia nie zatoczyła by koła? Jeżeli mają kasę to niech kupują, taki Mapet podniesie jakość ligi :)

0

Jeżeli go sprowadza to na prawdę będzie majstersztyk patrząc na klauzulę odejścia cena wydaje się być w kategorii śmiesznej dlatego wszystkie ręce na pokład, bo gość zapowiada się genialnie !

2

@BARCA1899Messi
W pełni popieram, ten gość się fenomenalnie zapowiada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?