@maroon Byłby to dobry pomysł, aczkolwiek myślę że niema szans. Już sama atmosfera na stadionie mogłaby dać oznaki walki o wszystko lub nie daj Boże o nic. Trzeba wierzyć w tą Victorie, że ugrają remis w Mediolanie !
Mówią , że niema głupich pytań. FIFA 23 tryb kariery, jak wchodzić w wiadomości wie ktoś? Zawsze wchodziło się w zakładkę biuro i można było czytać wiadomości :D
Głowy do góry, dobry mecz, odważny i grany przede wszystkim do przodu. Przyjemnie się to oglądało. Bayern wykorzystał co miał , my natomiast cierpieliśmy przez nieskuteczność. Widać ogromny potencjał w naszej drużynie. Brawa dla Bawarczyków. VeB!
Przeczytałem dziś książkę " Barca, za kulisami najlepszej drużyny świata" i oceniam ją bardzo wysoko :) jestem ciekaw czy ktoś z Was może poleci coś w tematyce Blaugrany? Mam bardzo dużo czasu w pracy i chętnie coś nowego zarzucę :)
@Emhyr Gdyby nie kontuzje to Januzaj jest całkiem niezłym grajkiem który potrafi zrobić wiatr na skrzydle :) za darmo może okazać się niezłym wzmocnieniem Sevilli.
@Vamosdembouz Póki nie strzela w naszych barwach czy barwach Argentyny to jaka to jest smutna wiadomość? :) psg i ich bramek nigdy nie będzie szkoda :D
1
@Stagiryta
Tibo Kurtuła.
0
@Danny Gaucho
Uwielbiałem gościa !
1
Tak sarkastycznie, ale przynajmniej mamy własny stadion :D
0
Victoria Pilzno!
5
@adamsoli
Myślę że jak postawie 1000zl na Inter to Barca będzie miała wszystko w swoich rękach :D
1
Na pozycję Busiego tylko De Jong! :)
1
Jeżeli De Jong nie wyjdzie dziś w podstawie to będzie totalny sabotaż Xaviego
1
@maroon
Byłby to dobry pomysł, aczkolwiek myślę że niema szans. Już sama atmosfera na stadionie mogłaby dać oznaki walki o wszystko lub nie daj Boże o nic. Trzeba wierzyć w tą Victorie, że ugrają remis w Mediolanie !
0
@Herato
Polska oczywiście, ale oprócz naszych orłów Hiszpania :)
0
@Sinirsey
Superbet:)
0
@agaFCB
A myślałem, że moja stówka na Barce to dużo ;D
0
@SeWo77
Przesadzasz :)
0
Były chęci, nie było umiejętności.
VeB!
0
Panowie, trochę wiary i optymizmu! Tu 3/4 komentarzy to totalna stypa i hejt. Dzisiaj wszyscy głowy do góry i lecimy po zwycięstwo z Interem!
VeB!
0
@FanBarcy22
Dzięki :D
0
Mówią , że niema głupich pytań. FIFA 23 tryb kariery, jak wchodzić w wiadomości wie ktoś? Zawsze wchodziło się w zakładkę biuro i można było czytać wiadomości :D
2
Nie da się czytać tej La Rambli w trakcie meczu, który przegrywamy.
VeB!
0
@Rl9k1nG
Przesadziłeś i to grubo :-)
7
Głowy do góry, dobry mecz, odważny i grany przede wszystkim do przodu. Przyjemnie się to oglądało. Bayern wykorzystał co miał , my natomiast cierpieliśmy przez nieskuteczność. Widać ogromny potencjał w naszej drużynie.
Brawa dla Bawarczyków.
VeB!
0
@SkilledHydra16
Całkiem przyzwoity występ :)
3
@squeamish
Za każdym tylko nie za PSG :D
Jutro Arek sprowadzi to dziadostwo na ziemię :D
VeB!
1
@Borneo
Przestań już gościu :)
0
@prokofiew
Ciesz się , że dupę stąd zawinął :D
0
@cold_play
Dzięki kolego !:))
0
Przeczytałem dziś książkę " Barca, za kulisami najlepszej drużyny świata" i oceniam ją bardzo wysoko :) jestem ciekaw czy ktoś z Was może poleci coś w tematyce Blaugrany? Mam bardzo dużo czasu w pracy i chętnie coś nowego zarzucę :)
0
@Emhyr
Gdyby nie kontuzje to Januzaj jest całkiem niezłym grajkiem który potrafi zrobić wiatr na skrzydle :) za darmo może okazać się niezłym wzmocnieniem Sevilli.
1
@Bartula
Dasz radę!
0
@Lordzi
W betisie wyglądał solidnie :)
0
@Vamosdembouz
Póki nie strzela w naszych barwach czy barwach Argentyny to jaka to jest smutna wiadomość? :)
psg i ich bramek nigdy nie będzie szkoda :D
0
@zeko0
Bo jest ambitnym ofensywnym zawodnikiem :D