1

@Stagiryta
Tibo Kurtuła.

0

@Danny Gaucho
Uwielbiałem gościa !

1

Tak sarkastycznie, ale przynajmniej mamy własny stadion :D

0

Victoria Pilzno!

5

@adamsoli
Myślę że jak postawie 1000zl na Inter to Barca będzie miała wszystko w swoich rękach :D

1

Na pozycję Busiego tylko De Jong! :)

1

Jeżeli De Jong nie wyjdzie dziś w podstawie to będzie totalny sabotaż Xaviego

1

@maroon
Byłby to dobry pomysł, aczkolwiek myślę że niema szans. Już sama atmosfera na stadionie mogłaby dać oznaki walki o wszystko lub nie daj Boże o nic. Trzeba wierzyć w tą Victorie, że ugrają remis w Mediolanie !

0

@Herato
Polska oczywiście, ale oprócz naszych orłów Hiszpania :)

0

@Sinirsey
Superbet:)

0

@agaFCB
A myślałem, że moja stówka na Barce to dużo ;D

0

@SeWo77
Przesadzasz :)

0

Były chęci, nie było umiejętności.
VeB!

0

Panowie, trochę wiary i optymizmu! Tu 3/4 komentarzy to totalna stypa i hejt. Dzisiaj wszyscy głowy do góry i lecimy po zwycięstwo z Interem!
VeB!

0

@FanBarcy22
Dzięki :D

0

Mówią , że niema głupich pytań. FIFA 23 tryb kariery, jak wchodzić w wiadomości wie ktoś? Zawsze wchodziło się w zakładkę biuro i można było czytać wiadomości :D

2

Nie da się czytać tej La Rambli w trakcie meczu, który przegrywamy.
VeB!

0

@Rl9k1nG
Przesadziłeś i to grubo :-)

7

Głowy do góry, dobry mecz, odważny i grany przede wszystkim do przodu. Przyjemnie się to oglądało. Bayern wykorzystał co miał , my natomiast cierpieliśmy przez nieskuteczność. Widać ogromny potencjał w naszej drużynie.
Brawa dla Bawarczyków.
VeB!

0

@SkilledHydra16
Całkiem przyzwoity występ :)

3

@squeamish
Za każdym tylko nie za PSG :D
Jutro Arek sprowadzi to dziadostwo na ziemię :D
VeB!

1

@Borneo
Przestań już gościu :)

0

@prokofiew
Ciesz się , że dupę stąd zawinął :D

0

@cold_play
Dzięki kolego !:))

0

Przeczytałem dziś książkę " Barca, za kulisami najlepszej drużyny świata" i oceniam ją bardzo wysoko :) jestem ciekaw czy ktoś z Was może poleci coś w tematyce Blaugrany? Mam bardzo dużo czasu w pracy i chętnie coś nowego zarzucę :)

0

@Emhyr
Gdyby nie kontuzje to Januzaj jest całkiem niezłym grajkiem który potrafi zrobić wiatr na skrzydle :) za darmo może okazać się niezłym wzmocnieniem Sevilli.

1

@Bartula
Dasz radę!

0

@Lordzi
W betisie wyglądał solidnie :)

0

@Vamosdembouz
Póki nie strzela w naszych barwach czy barwach Argentyny to jaka to jest smutna wiadomość? :)
psg i ich bramek nigdy nie będzie szkoda :D

0

@zeko0
Bo jest ambitnym ofensywnym zawodnikiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?