Ja myślę, że z tym pisaniem o mistrzostwie to trochę pompowanie balonika na wyrost. Rozegraliśmy genialny mecz, ale 2 miejsce w lidze byłoby na prawdę świetnym wyczynem patrząc na obecny sezon. Real mistrzostwa nie odda, a myślę że nasz zespół też po drodze może zgubić punkty. Cieszymy się progresem drużyny, ponieważ jest ogromny, jednocześnie nie wpadajmy w huraoptynizm. VeB!
@matiz1514 Bo mają ważne kontrakty do 2023 a Kessie i Christensen na bieżąco są kuszeni przez inne kluby. Nie wiem skąd ta panika wśród kibiców :) Na spokojnie ich podpiszą niema się co martwić na zapas :)
@Emhyr Zdecydowanie pierwsza z wymienionych. Mieli niemożliwą pakę, a jak graliśmy z nimi to truchlałem na myśl o Kanoute, dla mnie mega solidny napastnik i bardzo go podziwiałem :)
Witam witam, czy mamy tutaj osoby, które interesują się spadkiem/wzrostem walut? Sprawę mam następującą, mam dość sporo gotówki zainwestowanej w postaci surowców i wczoraj i blisko roku czasu moja sytuacja zaczęła wyglądac na prawdę dobrze, liczyłem zyski i czekałem ze sprzedażą widząc tendencje wzrostową złota czy palladu. Dziś euro poszło 9 groszy w dół i jest to dla mnie swego rodzaju załamanie, bo surowce rosną a waluta spada. Jakieś spekulacje odnośnie euro? Boje się że wróci w okolice 4.50.. Można na PW jeżeli znajdzie się osoba w temacie mająca chwilę wolnego czasu :)
Panowie jakie macie przeczucia odnośnie spotkania psg vs Real? Pytam czysto merytorycznie, bo osobiście typuje bramkowy remis, ale jak nigdy jestem całym sercem za Madrytem :-) Zapraszam do kulturalnej dyskusji :)
0
Ja myślę, że z tym pisaniem o mistrzostwie to trochę pompowanie balonika na wyrost. Rozegraliśmy genialny mecz, ale 2 miejsce w lidze byłoby na prawdę świetnym wyczynem patrząc na obecny sezon. Real mistrzostwa nie odda, a myślę że nasz zespół też po drodze może zgubić punkty. Cieszymy się progresem drużyny, ponieważ jest ogromny, jednocześnie nie wpadajmy w huraoptynizm.
VeB!
0
@Messibestplayerintheworld
Dziki Paweł, ale innym razem (:
1
Niech się tam nie podlizują :D
1
Pięknie to wygląda, każdy element układanki spełnia swoje zadanie. Koncentracja na drugą połowę i będzie dobrze!
VeB!
0
@Emhyr
Eintracht :)
0
@matiz1514
Bo mają ważne kontrakty do 2023 a Kessie i Christensen na bieżąco są kuszeni przez inne kluby. Nie wiem skąd ta panika wśród kibiców :)
Na spokojnie ich podpiszą niema się co martwić na zapas :)
0
@taris
Rudiger -)
0
@Emhyr
Zdecydowanie pierwsza z wymienionych. Mieli niemożliwą pakę, a jak graliśmy z nimi to truchlałem na myśl o Kanoute, dla mnie mega solidny napastnik i bardzo go podziwiałem :)
2
Pierwszy raz w życiu cieszy mnie zwycięstwo Realu Madryt... i to jaaaak cieszy !
0
Niech ich ten Real dziś z hukiem wypier.... z tej ligi mistrzów, bo słuchać już nie można plotek i newsów na ich temat.
0
@pt9
Dzięki wszystkim, którzy wyrazili swoje opinie :)
0
Witam witam, czy mamy tutaj osoby, które interesują się spadkiem/wzrostem walut? Sprawę mam następującą, mam dość sporo gotówki zainwestowanej w postaci surowców i wczoraj i blisko roku czasu moja sytuacja zaczęła wyglądac na prawdę dobrze, liczyłem zyski i czekałem ze sprzedażą widząc tendencje wzrostową złota czy palladu. Dziś euro poszło 9 groszy w dół i jest to dla mnie swego rodzaju załamanie, bo surowce rosną a waluta spada. Jakieś spekulacje odnośnie euro? Boje się że wróci w okolice 4.50..
Można na PW jeżeli znajdzie się osoba w temacie mająca chwilę wolnego czasu :)
2
@Stagiryta
Mesut Ozil, Di Maria :D
0
@Krzychu1010
Zależy ile tym planujesz jeździć, ale taka benzyna 2.0 dużo Ci przecież nie spali :D jak dla mnie szkoda zachodu
0
@szkutnik91
psg leci z hukiem z ligi mistrzów w środę. Rób screena :D
1
@Deviler
Pewnie, że odpadnie (-:
1
@Rust_Cohle
Pasibus :D jak dla mnie rewelacja
1
@tristan87
Co to ma na celu?
3
@Lionel_Messi10
Popieram !
0
@Mroziu
Ale Luuk za jego kadencji nic nie grał :D
0
@czudi17
Tu raczej się wykartkował :P
1
@PatrychoO
Lyon/Eintracht :-)
0
@Arczi57
Proroku,mogę puszczać kupon?:D
1
@Deviler
Najlepsze ;D
0
@Jestjakjest
Pau Torres
0
@Kibic1998
U mnie ' ponad 4300 ' także chyba już na tyle długo , że dokładnie nie liczą :P
1
@Barca1992
Lays
2
Panowie jakie macie przeczucia odnośnie spotkania psg vs Real?
Pytam czysto merytorycznie, bo osobiście typuje bramkowy remis, ale jak nigdy jestem całym sercem za Madrytem :-)
Zapraszam do kulturalnej dyskusji :)
29
Serce się raduje widząc tak zdeterminowaną Barce!
VeB!
1
@Hubsao
Dziadek dobrze mówi :D Mateusz jest z GŚ a to zobowiązuje ;D