1

@patrykzmc2000
Szkoda , że nie za Alexisa :D

0

@KrychaFCB
Osobiście wolę żeby Real awansował, ale kto co woli :-)
P$G jest dla mnie najbardziej znienawidzonym klubem w historii futbolu :-P

1

@zmiter912576
Thermomix :D

0

@Kgorecki2500
Co by nie mówić, przy obecnym składzie to jedyny zawodnik prócz Abde i Fatiego,który ma ciąg na bramkę ;D

1

@slayer
A co mieli mówić w zapowiedziach? Że jedziemy do Monachium skazani na porażkę? Bayern jest poza zasięgiem i jakiekolwiek próby były natychmiast neutralizowane.

32

Ludzie ogarnięcie się, wylewacie żale jakbyśmy niespodziewanie przegrali ze słabym Bayernem. Sprzedać wszystkich , zwolnić trenera , te komentarze są na gorszym poziomie niż obecna gra Barcelony. Przyzwyczaili nas do sukcesów, bo mieliśmy złote pokolenie, które z roku na rok się rozpadało a następców nie było, i nie wymagajcie tutaj ogarnia Bayernu od piłkarzy takich jak Gavi, Nico i całej reszty, która w profesjonalny futbol dopiero wchodzi. Zespoły takie jak Liverpool czy Chelsea buduje się latami i nas czeka teraz dokładnie taka samą droga. Tyle w temacie, nie pozdrawiam sezonowców dla których zmartwieniem będzie fakt iż jutro w szkole będą się z nich śmiać bo Barca przegrała, a całej reszcie życzę spokojnej nocy.
VeB!!!

4

@Azrik
Pierwsza opcja :-)

2

@Loku92
Barcelona i Ruch Chorzów :-)
Także nie narzekaj, bo wy macie słabą rundę a my lata :D
A nasza Barca w końcu wyjdzie z kryzysu i będzie cieszyć grą nasze oczy :-)

1

1.RL9
2.LEO
3.JORGINHO
4.MBAPPE
5.BENZEMA

0

Wchodzisz se poczytać forum na LR a tu się okazuje , że połowa ogląda Real i wałkuje temat Viniciusa xxx
Jak nie Messi i PSG to Real i Vini.
Świat oszalał.

0

@normasubiektywna
Ferran miałby zostać wypożyczony z obowiązkową opcją wykupu po sezonie. :-)

0

@Toretto
Oglądałeś jakieś mecze Benfici w tym sezonie? Mają czym straszyc, ale nie przesadzajmy, Guimaraes ich zdominowało w zremisowanym meczu Estoril grał jak równym a to przecież nie są potęgi :-)

1

@Lionel_Messi10
Barca vs Benfica obie strzela : nie 2.25
Lille vs Salzburg BTTS 1.80
Ako 4.05 :-)

1

Dziś szykuje się ciężki mecz, ale wygramy! VeB!

0

@Colon
Będzie miał Real z niego pociechę na lata :-) aż miło patrzeć na tak grających zawodników. Pisze to ponad podziałami :-)
VeB!

5

@lucca87
To że Messi wygrał CA to deklasacja? Spójrz po pierwsze na potencjał zespołu Argentyny jak i Polski to raz a dwa gdzie tu porównywać Cope do Euro, przecież jeżeli chodzi o poziom sportowy to istna przepaść.

17

@Lucassito
Dlaczego z góry zakładasz że niewypał? Kupują doświadczonych to źle bo za starzy, inwestują w młodych też nie dobrze. Nie dogodzisz :-)

0

Tak se oglądam mecz Norwich vs Leeds i przykro jest mi to pisać, ale porównując nasz mecz z Alaves to na prawdę się przyjemniej ogląda :D

1

@Djzordon
Sterling - sprawdzony w Europie :-)

0

@Momals11
Co nas kibiców Barcelony obchodzi skład PSG?

0

Myślicie Panowie , że BTTS w dzisiejszym meczu wjedzie dziś?:D

2

@Krzychu83924
Od 2005 roku :-)

1

@Mixtape
Obrona Cadiz czy Granady nas zatrzymała więc nie cieszylbym się na zapas :P

0

Klauzulę jaką zapisana ma nasz Roberto miał dostać Ney :-) wyciągali wnioski z tym że kosztowało to Nas bardzo wiele nie mówiąc już o jakości na boisku , która dawał niepodważalna , ale również marketingową.

1

@ousmanedembele10
Popieram :)

0

Niezły ten Busket dzisiaj

0

@Emhyr
Każdy prócz Brozovicia myślę że byłby wzmocnieniem ponieważ potrzebny nam jest fizyczny pomocnik :) Kessie marzenie, kontrakt mu się kończy tylko.. ile klubów się u niego ustawi :x

3

Znajdzie się tu drugi taki jak Ja , który odświeża kilkanaście razy na dzień stronę czekając na oficjalne zwolnienie Romka Kumana?:D

0

@zeko0
Deklaruje się wpłacić jeżeli taka możliwość wystąpi :D

0

@TheGoldenEleven
1. Lewandowski
2. Messi
3. Jorginho
4. Benzema
5. Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?