@slayer A co mieli mówić w zapowiedziach? Że jedziemy do Monachium skazani na porażkę? Bayern jest poza zasięgiem i jakiekolwiek próby były natychmiast neutralizowane.
Ludzie ogarnięcie się, wylewacie żale jakbyśmy niespodziewanie przegrali ze słabym Bayernem. Sprzedać wszystkich , zwolnić trenera , te komentarze są na gorszym poziomie niż obecna gra Barcelony. Przyzwyczaili nas do sukcesów, bo mieliśmy złote pokolenie, które z roku na rok się rozpadało a następców nie było, i nie wymagajcie tutaj ogarnia Bayernu od piłkarzy takich jak Gavi, Nico i całej reszty, która w profesjonalny futbol dopiero wchodzi. Zespoły takie jak Liverpool czy Chelsea buduje się latami i nas czeka teraz dokładnie taka samą droga. Tyle w temacie, nie pozdrawiam sezonowców dla których zmartwieniem będzie fakt iż jutro w szkole będą się z nich śmiać bo Barca przegrała, a całej reszcie życzę spokojnej nocy. VeB!!!
@Loku92 Barcelona i Ruch Chorzów :-) Także nie narzekaj, bo wy macie słabą rundę a my lata :D A nasza Barca w końcu wyjdzie z kryzysu i będzie cieszyć grą nasze oczy :-)
Wchodzisz se poczytać forum na LR a tu się okazuje , że połowa ogląda Real i wałkuje temat Viniciusa xxx Jak nie Messi i PSG to Real i Vini. Świat oszalał.
@Toretto Oglądałeś jakieś mecze Benfici w tym sezonie? Mają czym straszyc, ale nie przesadzajmy, Guimaraes ich zdominowało w zremisowanym meczu Estoril grał jak równym a to przecież nie są potęgi :-)
@lucca87 To że Messi wygrał CA to deklasacja? Spójrz po pierwsze na potencjał zespołu Argentyny jak i Polski to raz a dwa gdzie tu porównywać Cope do Euro, przecież jeżeli chodzi o poziom sportowy to istna przepaść.
Klauzulę jaką zapisana ma nasz Roberto miał dostać Ney :-) wyciągali wnioski z tym że kosztowało to Nas bardzo wiele nie mówiąc już o jakości na boisku , która dawał niepodważalna , ale również marketingową.
@Emhyr Każdy prócz Brozovicia myślę że byłby wzmocnieniem ponieważ potrzebny nam jest fizyczny pomocnik :) Kessie marzenie, kontrakt mu się kończy tylko.. ile klubów się u niego ustawi :x
1
@patrykzmc2000
Szkoda , że nie za Alexisa :D
0
@KrychaFCB
Osobiście wolę żeby Real awansował, ale kto co woli :-)
P$G jest dla mnie najbardziej znienawidzonym klubem w historii futbolu :-P
1
@zmiter912576
Thermomix :D
0
@Kgorecki2500
Co by nie mówić, przy obecnym składzie to jedyny zawodnik prócz Abde i Fatiego,który ma ciąg na bramkę ;D
1
@slayer
A co mieli mówić w zapowiedziach? Że jedziemy do Monachium skazani na porażkę? Bayern jest poza zasięgiem i jakiekolwiek próby były natychmiast neutralizowane.
32
Ludzie ogarnięcie się, wylewacie żale jakbyśmy niespodziewanie przegrali ze słabym Bayernem. Sprzedać wszystkich , zwolnić trenera , te komentarze są na gorszym poziomie niż obecna gra Barcelony. Przyzwyczaili nas do sukcesów, bo mieliśmy złote pokolenie, które z roku na rok się rozpadało a następców nie było, i nie wymagajcie tutaj ogarnia Bayernu od piłkarzy takich jak Gavi, Nico i całej reszty, która w profesjonalny futbol dopiero wchodzi. Zespoły takie jak Liverpool czy Chelsea buduje się latami i nas czeka teraz dokładnie taka samą droga. Tyle w temacie, nie pozdrawiam sezonowców dla których zmartwieniem będzie fakt iż jutro w szkole będą się z nich śmiać bo Barca przegrała, a całej reszcie życzę spokojnej nocy.
VeB!!!
4
@Azrik
Pierwsza opcja :-)
2
@Loku92
Barcelona i Ruch Chorzów :-)
Także nie narzekaj, bo wy macie słabą rundę a my lata :D
A nasza Barca w końcu wyjdzie z kryzysu i będzie cieszyć grą nasze oczy :-)
1
1.RL9
2.LEO
3.JORGINHO
4.MBAPPE
5.BENZEMA
0
Wchodzisz se poczytać forum na LR a tu się okazuje , że połowa ogląda Real i wałkuje temat Viniciusa xxx
Jak nie Messi i PSG to Real i Vini.
Świat oszalał.
0
@normasubiektywna
Ferran miałby zostać wypożyczony z obowiązkową opcją wykupu po sezonie. :-)
0
@Toretto
Oglądałeś jakieś mecze Benfici w tym sezonie? Mają czym straszyc, ale nie przesadzajmy, Guimaraes ich zdominowało w zremisowanym meczu Estoril grał jak równym a to przecież nie są potęgi :-)
1
@Lionel_Messi10
Barca vs Benfica obie strzela : nie 2.25
Lille vs Salzburg BTTS 1.80
Ako 4.05 :-)
1
Dziś szykuje się ciężki mecz, ale wygramy! VeB!
0
@Colon
Będzie miał Real z niego pociechę na lata :-) aż miło patrzeć na tak grających zawodników. Pisze to ponad podziałami :-)
VeB!
5
@lucca87
To że Messi wygrał CA to deklasacja? Spójrz po pierwsze na potencjał zespołu Argentyny jak i Polski to raz a dwa gdzie tu porównywać Cope do Euro, przecież jeżeli chodzi o poziom sportowy to istna przepaść.
17
@Lucassito
Dlaczego z góry zakładasz że niewypał? Kupują doświadczonych to źle bo za starzy, inwestują w młodych też nie dobrze. Nie dogodzisz :-)
0
Tak se oglądam mecz Norwich vs Leeds i przykro jest mi to pisać, ale porównując nasz mecz z Alaves to na prawdę się przyjemniej ogląda :D
1
@Djzordon
Sterling - sprawdzony w Europie :-)
0
@Momals11
Co nas kibiców Barcelony obchodzi skład PSG?
0
Myślicie Panowie , że BTTS w dzisiejszym meczu wjedzie dziś?:D
2
@Krzychu83924
Od 2005 roku :-)
1
@Mixtape
Obrona Cadiz czy Granady nas zatrzymała więc nie cieszylbym się na zapas :P
0
Klauzulę jaką zapisana ma nasz Roberto miał dostać Ney :-) wyciągali wnioski z tym że kosztowało to Nas bardzo wiele nie mówiąc już o jakości na boisku , która dawał niepodważalna , ale również marketingową.
1
@ousmanedembele10
Popieram :)
0
Niezły ten Busket dzisiaj
0
@Emhyr
Każdy prócz Brozovicia myślę że byłby wzmocnieniem ponieważ potrzebny nam jest fizyczny pomocnik :) Kessie marzenie, kontrakt mu się kończy tylko.. ile klubów się u niego ustawi :x
3
Znajdzie się tu drugi taki jak Ja , który odświeża kilkanaście razy na dzień stronę czekając na oficjalne zwolnienie Romka Kumana?:D
0
@zeko0
Deklaruje się wpłacić jeżeli taka możliwość wystąpi :D
0
@TheGoldenEleven
1. Lewandowski
2. Messi
3. Jorginho
4. Benzema
5. Mbappe