@Criss18Barca Raków ogólnie w tych sparingach wygląda bardzo solidnie 3:3 z Tirol 2:1 z Szachtarem Teraz 2:2 z Salzburgiem Oczywiście to tylko sparingi aczkolwiek wygląda to na prawdę przyzwoicie jak na Polskie warunki :)
@Songo91 Oczywiście, że tak. Moim zdaniem Ukraina jechała już po prostu na oparach w tym turnieju i chwała im za to co zrobili. Anglia cały czas gra swoje, ale Duńczycy grają bardzo efektownie. Szykuje się szlagier i osobiście swoje pieniądze zagram na awans Danii :) to tylko moja opinia :D
A co myślicie o Eusebio Di Francesco? Luźne pytanie, bo moim zdaniem nie jest to trener na miarę Barcelony,ale podobała mi się gra Romy za jego kadencji. Może okazałby się drugi Do Matteo :D lub Roberto Moreno, który jako szkoleniowiec dorastał przy LE :) może podałem słabe typy,ale nieco zróżnicowane.
Co by nie mówić robimy autostradę do mistrzostwa Realowi. No chyba,że Atletico nas ogra .Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda ,bo chyba nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tego co się stało. Mimo wszystko VeB!
To spotkanie to starcie dwóch najbardziej utytułowanych drużyn na świecie! W pierwszym meczu Barcelona została wypunktowana przez drużynę Zidane'a, aczkolwiek rewanż katalonczyków jest w pełni udany. Wygrywają 0:3 i mocno naciskają na drużynę Atletico, powiększając przewagę nad Realem Madryt!!
0
@Criss18Barca
Raków ogólnie w tych sparingach wygląda bardzo solidnie
3:3 z Tirol
2:1 z Szachtarem
Teraz 2:2 z Salzburgiem
Oczywiście to tylko sparingi aczkolwiek wygląda to na prawdę przyzwoicie jak na Polskie warunki :)
0
@Worny
Aaa no to zwracam honor :D
1
@tomek8756
Dasz radę!
4
@Worny
Ten Jorginho, który przy Busim i Pedrim był cały mecz poza grą? :D
1
Dziadostwo z tym VARem
1
Zerowa sprawiedliwość
2
Laporte dziś totalny profesor :)
1
@Barwindg
Nie zgodzę się :D i pewnie cała reszta która ma over kartek na kuponie :D
2
Niesamowity chaos i kopanina w tym meczu :D
0
@Katalonbar
Pogba
0
@Songo91
Oczywiście, że tak. Moim zdaniem Ukraina jechała już po prostu na oparach w tym turnieju i chwała im za to co zrobili. Anglia cały czas gra swoje, ale Duńczycy grają bardzo efektownie. Szykuje się szlagier i osobiście swoje pieniądze zagram na awans Danii :) to tylko moja opinia :D
7
@karolup
A ty się dobrze czujesz czy jeszcze Cię weekend trzyma?
3
@mextexperu
Lukakuz hazard dr bruyne to mało na Finlandie?
0
@karolup
Ale jest o niebo skuteczniejszy od Trincao i ma duży wpływ na grę City :)
0
@patrykzmc2000
Kawał piłkarza moim zdaniem :)
Fajnie że nasza liga wzmacnia się dobrymi zawodnikami, dzięki temu z roku na rok jest coraz ciekawsza.
0
Hakan póki co w środku jak profesor :)
2
@amanter
Podobno Atalanta może go wykupić z Juventus za 20mln euro i sprzedać do United, które się nim interesuje za dużo więcej także nie stać nas :D
10
To PSG to nas robi od czasu remontady na każdym kroku.
0
@Kuubs21
Nie...
0
@Gaucho
Pau Torres
1
@monsterrize
Jaka jest twoja REALNA propozycja na tą chwilę?
0
@ZiX
Mesut Ozil i Isco.
0
@gaq czytałeś ile może kosztować nas zepchnięcie na miejsce 4?
0
A co myślicie o Eusebio Di Francesco? Luźne pytanie, bo moim zdaniem nie jest to trener na miarę Barcelony,ale podobała mi się gra Romy za jego kadencji. Może okazałby się drugi Do Matteo :D lub Roberto Moreno, który jako szkoleniowiec dorastał przy LE :) może podałem słabe typy,ale nieco zróżnicowane.
0
@barcowy1899
Czujnik położenia wału korbowego
5
Zhańbili nasz kochany herb.
4
Co by nie mówić robimy autostradę do mistrzostwa Realowi. No chyba,że Atletico nas ogra .Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda ,bo chyba nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tego co się stało. Mimo wszystko VeB!
0
@Michal03 Iniesta :)
12
Més que un Club!
0
To spotkanie to starcie dwóch najbardziej utytułowanych drużyn na świecie! W pierwszym meczu Barcelona została wypunktowana przez drużynę Zidane'a, aczkolwiek rewanż katalonczyków jest w pełni udany. Wygrywają 0:3 i mocno naciskają na drużynę Atletico, powiększając przewagę nad Realem Madryt!!