0

@Criss18Barca
Raków ogólnie w tych sparingach wygląda bardzo solidnie
3:3 z Tirol
2:1 z Szachtarem
Teraz 2:2 z Salzburgiem
Oczywiście to tylko sparingi aczkolwiek wygląda to na prawdę przyzwoicie jak na Polskie warunki :)

0

@Worny
Aaa no to zwracam honor :D

1

@tomek8756
Dasz radę!

4

@Worny
Ten Jorginho, który przy Busim i Pedrim był cały mecz poza grą? :D

1

Dziadostwo z tym VARem

1

Zerowa sprawiedliwość

2

Laporte dziś totalny profesor :)

1

@Barwindg
Nie zgodzę się :D i pewnie cała reszta która ma over kartek na kuponie :D

2

Niesamowity chaos i kopanina w tym meczu :D

0

@Katalonbar
Pogba

0

@Songo91
Oczywiście, że tak. Moim zdaniem Ukraina jechała już po prostu na oparach w tym turnieju i chwała im za to co zrobili. Anglia cały czas gra swoje, ale Duńczycy grają bardzo efektownie. Szykuje się szlagier i osobiście swoje pieniądze zagram na awans Danii :) to tylko moja opinia :D

7

@karolup
A ty się dobrze czujesz czy jeszcze Cię weekend trzyma?

3

@mextexperu
Lukakuz hazard dr bruyne to mało na Finlandie?

0

@karolup
Ale jest o niebo skuteczniejszy od Trincao i ma duży wpływ na grę City :)

0

@patrykzmc2000
Kawał piłkarza moim zdaniem :)
Fajnie że nasza liga wzmacnia się dobrymi zawodnikami, dzięki temu z roku na rok jest coraz ciekawsza.

0

Hakan póki co w środku jak profesor :)

2

@amanter
Podobno Atalanta może go wykupić z Juventus za 20mln euro i sprzedać do United, które się nim interesuje za dużo więcej także nie stać nas :D

10

To PSG to nas robi od czasu remontady na każdym kroku.

0

@Kuubs21
Nie...

0

@Gaucho
Pau Torres

1

@monsterrize
Jaka jest twoja REALNA propozycja na tą chwilę?

0

@ZiX
Mesut Ozil i Isco.

0

@gaq czytałeś ile może kosztować nas zepchnięcie na miejsce 4?

0

A co myślicie o Eusebio Di Francesco? Luźne pytanie, bo moim zdaniem nie jest to trener na miarę Barcelony,ale podobała mi się gra Romy za jego kadencji. Może okazałby się drugi Do Matteo :D lub Roberto Moreno, który jako szkoleniowiec dorastał przy LE :) może podałem słabe typy,ale nieco zróżnicowane.

0

@barcowy1899
Czujnik położenia wału korbowego

5

Zhańbili nasz kochany herb.

4

Co by nie mówić robimy autostradę do mistrzostwa Realowi. No chyba,że Atletico nas ogra .Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda ,bo chyba nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tego co się stało. Mimo wszystko VeB!

0

@Michal03 Iniesta :)

12

Més que un Club!

0

To spotkanie to starcie dwóch najbardziej utytułowanych drużyn na świecie! W pierwszym meczu Barcelona została wypunktowana przez drużynę Zidane'a, aczkolwiek rewanż katalonczyków jest w pełni udany. Wygrywają 0:3 i mocno naciskają na drużynę Atletico, powiększając przewagę nad Realem Madryt!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?