Ja dalej nie mogę uwierzyć, że ODPADLIŚMY wygrywając 4:1 dwumecz, z taką drużyną jak AS Roma. Ja wiem to nie są ogórki, ale prawdę mówiąc jest to 4 zespół Serie A. Odpadnięcie z Atletico, Bayernem, Realem bolałoby szczególnie patrząc na tych ostatnich, ale w głowie byłoby że to najwyższa półka. Nie zwalniam trenera bo sezon do tego momentu pod względem STATYSTYK wyglądał na prawdę dobrze, ale nawet nie wiem jak to skomentować sensownie.
VeB!
Dlaczego Messi nadal nie podpisał kontraktu, który zdaniem Pana Bartomeu został podpisany na początku czerwca? Dlaczego Iniesta nie chce podpisać umowy, i zaprzecza jakimkolwiek doniesieniom o porozumieniu? Dlaczego Neymar publicznie szydzi z zarządu Barcelony mając nadal świetne relacje z kolegami z zespołu? Co zarząd zrobił, aby przekonać Neymara do pozostania? I na koniec jaki mamy projekt sportowy, skoro spora część piłkarzy odmawia grania w Barcelonie czyt. Dybala / Ceballos. Na koniec dodam, że tylko poruszyłem aspekt personalny jeżeli chodzi o zawodników.
Panowie, co o tym sądzicie? Wiem, że ten Pan nas już nie interesuje, ale jeżeli to prawda to mimo że kibicuję mu aby zdobył tą ZP jest dla mnie skreślony na amen.
Facet widać ma pojęcie na temat prowadzenia klubu, może teraz jest nieco gorszy czas, ale widać było że ma pomysł na ten zespół. Starał się i robił co mógł żeby zatrzymać Neymara i zrobić jak najlepsze transfery, nie przesadzajmy z tym jego odwołaniem..
W chwili gdy Coutinho nie ma szans przejść, to nawet transfer Ozila i Di Marianka by mnie ucieszył.. jedyne co cieszy to pozbycie się Douglasa, ale kadrę nadal mamy niekompletną.. ehh
0
Ja dalej nie mogę uwierzyć, że ODPADLIŚMY wygrywając 4:1 dwumecz, z taką drużyną jak AS Roma. Ja wiem to nie są ogórki, ale prawdę mówiąc jest to 4 zespół Serie A. Odpadnięcie z Atletico, Bayernem, Realem bolałoby szczególnie patrząc na tych ostatnich, ale w głowie byłoby że to najwyższa półka. Nie zwalniam trenera bo sezon do tego momentu pod względem STATYSTYK wyglądał na prawdę dobrze, ale nawet nie wiem jak to skomentować sensownie.
VeB!
0
Jak mi ku.wa wstyd.
0
Kogo za te 60 kupimy :D ?
0
Jego Mina jest odpowiedzią :D
2
Powodzenia Rafiiiiiiii!
Oby jego kariera rozwinęła się jak najlepiej, tego mu życzę :)
VeB!
0
Cucurella to lewy obrońca tak na ścisłość :D
1
Dzieje się w tej Barcelonie.. :D
0
hahahahahahahahahahahahahaha
0
Ale by się przydał dziś nasz mur Umtiti...
wierzymy w wygraną, niech nam chłopaki zgotują radosne święta!
VeB!
P.S Zdrowych wesołych wszystkim :)
3
Oklaski dla Iniesty coś pięknego *.*
1
Juve transfer przed meczem, nieźle szarpał ten Guardado hahahahaha
0
A ja chciałbym zobaczyć Getafe grające ładną dla oka piłkę :V
10
Do sprzedania, niema co trzeba odzyskać część kasy, bo dzisiaj zagrał bojaźliwie i nie strzelił gola.
;D
0
Dlaczego Messi nadal nie podpisał kontraktu, który zdaniem Pana Bartomeu został podpisany na początku czerwca? Dlaczego Iniesta nie chce podpisać umowy, i zaprzecza jakimkolwiek doniesieniom o porozumieniu? Dlaczego Neymar publicznie szydzi z zarządu Barcelony mając nadal świetne relacje z kolegami z zespołu? Co zarząd zrobił, aby przekonać Neymara do pozostania? I na koniec jaki mamy projekt sportowy, skoro spora część piłkarzy odmawia grania w Barcelonie czyt. Dybala / Ceballos. Na koniec dodam, że tylko poruszyłem aspekt personalny jeżeli chodzi o zawodników.
2
Panowie, co o tym sądzicie? Wiem, że ten Pan nas już nie interesuje, ale jeżeli to prawda to mimo że kibicuję mu aby zdobył tą ZP jest dla mnie skreślony na amen.
http://www.sport.pl/pilka/7,65084,22340729,ligue-1-neymar-zagra-kiedys-w-realu-specjalny-zapis-w-umowie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
0
Dlatego ze za Paco zapłacili 30mln, identyczna sytuacja jak z Gomesem :D
0
* klauzulę *
* klauzulę *
* klauzulę *
* klauzulę *
* klauzulę *
0
Niezła alternatywa dla Verattiego / Coutinho :D
Szczerze to wolałbym żeby dali szanse Alenii :)
0
Umtiti ma 60mln w kontrakcie, Sergi Roberto ma 40mln, Cilessen 60mln i Deulofeu 35, także jak na nasz zarząd i tak nie można narzekać.. :D
0
Co wy chcecie od Bartomeu?
Facet widać ma pojęcie na temat prowadzenia klubu, może teraz jest nieco gorszy czas, ale widać było że ma pomysł na ten zespół. Starał się i robił co mógł żeby zatrzymać Neymara i zrobić jak najlepsze transfery, nie przesadzajmy z tym jego odwołaniem..
ŻARTUJĘ oczywiście.
1
Legenda głosi, że Bartek za resztę kwoty z Neya urządził imprezę, na której Coutinho dołączył do zespołu przed zamknięciem okienka..
1
W chwili gdy Coutinho nie ma szans przejść, to nawet transfer Ozila i Di Marianka by mnie ucieszył.. jedyne co cieszy to pozbycie się Douglasa, ale kadrę nadal mamy niekompletną.. ehh
2
hahahahaha świetna ripostaa z dystansem :DD
pozdro ziomeKK!
0
Noo powiem wam, że chyba mi zegarek stanął, bo u mnie 22:51 a miało być fichado o 20 :/
2
Nie zapominaj o Iaco Kovaciciu, Anensio, Ceballosi. Sezon bedzie ciekawy i nadal bedziecie w roli faworyta :
0
kiedy sprzedamy arde munira i douglasa? :D
tego ostatniego nawet nikt za darmo nie ch
31
Legenda głosi, że Casemiro nadal leży zwinięty w dywan i turla się po Bernabeu...
2
Oby nie jak Theo Hernandez hahahaha
2
Obiektywnie Ronaldo do Realu.
1
Alba to póki co nasz najmocniejszy punkt w zespole nie liczyć geniusza :)