0

Ja dalej nie mogę uwierzyć, że ODPADLIŚMY wygrywając 4:1 dwumecz, z taką drużyną jak AS Roma. Ja wiem to nie są ogórki, ale prawdę mówiąc jest to 4 zespół Serie A. Odpadnięcie z Atletico, Bayernem, Realem bolałoby szczególnie patrząc na tych ostatnich, ale w głowie byłoby że to najwyższa półka. Nie zwalniam trenera bo sezon do tego momentu pod względem STATYSTYK wyglądał na prawdę dobrze, ale nawet nie wiem jak to skomentować sensownie.
VeB!

0

Jak mi ku.wa wstyd.

0

Kogo za te 60 kupimy :D ?

0

Jego Mina jest odpowiedzią :D

2

Powodzenia Rafiiiiiiii!

Oby jego kariera rozwinęła się jak najlepiej, tego mu życzę :)

VeB!

0

Cucurella to lewy obrońca tak na ścisłość :D

1

Dzieje się w tej Barcelonie.. :D

0

hahahahahahahahahahahahahaha

0

Ale by się przydał dziś nasz mur Umtiti...
wierzymy w wygraną, niech nam chłopaki zgotują radosne święta!
VeB!

P.S Zdrowych wesołych wszystkim :)

3

Oklaski dla Iniesty coś pięknego *.*

1

Juve transfer przed meczem, nieźle szarpał ten Guardado hahahahaha

0

A ja chciałbym zobaczyć Getafe grające ładną dla oka piłkę :V

10

Do sprzedania, niema co trzeba odzyskać część kasy, bo dzisiaj zagrał bojaźliwie i nie strzelił gola.

;D

0

Dlaczego Messi nadal nie podpisał kontraktu, który zdaniem Pana Bartomeu został podpisany na początku czerwca? Dlaczego Iniesta nie chce podpisać umowy, i zaprzecza jakimkolwiek doniesieniom o porozumieniu? Dlaczego Neymar publicznie szydzi z zarządu Barcelony mając nadal świetne relacje z kolegami z zespołu? Co zarząd zrobił, aby przekonać Neymara do pozostania? I na koniec jaki mamy projekt sportowy, skoro spora część piłkarzy odmawia grania w Barcelonie czyt. Dybala / Ceballos. Na koniec dodam, że tylko poruszyłem aspekt personalny jeżeli chodzi o zawodników.

2

Panowie, co o tym sądzicie? Wiem, że ten Pan nas już nie interesuje, ale jeżeli to prawda to mimo że kibicuję mu aby zdobył tą ZP jest dla mnie skreślony na amen.

http://www.sport.pl/pilka/7,65084,22340729,ligue-1-neymar-zagra-kiedys-w-realu-specjalny-zapis-w-umowie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

0

Dlatego ze za Paco zapłacili 30mln, identyczna sytuacja jak z Gomesem :D

0

* klauzulę *
* klauzulę *
* klauzulę *
* klauzulę *
* klauzulę *

0

Niezła alternatywa dla Verattiego / Coutinho :D

Szczerze to wolałbym żeby dali szanse Alenii :)

0

Umtiti ma 60mln w kontrakcie, Sergi Roberto ma 40mln, Cilessen 60mln i Deulofeu 35, także jak na nasz zarząd i tak nie można narzekać.. :D

0

Co wy chcecie od Bartomeu?

Facet widać ma pojęcie na temat prowadzenia klubu, może teraz jest nieco gorszy czas, ale widać było że ma pomysł na ten zespół. Starał się i robił co mógł żeby zatrzymać Neymara i zrobić jak najlepsze transfery, nie przesadzajmy z tym jego odwołaniem..

ŻARTUJĘ oczywiście.

1

Legenda głosi, że Bartek za resztę kwoty z Neya urządził imprezę, na której Coutinho dołączył do zespołu przed zamknięciem okienka..

1

W chwili gdy Coutinho nie ma szans przejść, to nawet transfer Ozila i Di Marianka by mnie ucieszył.. jedyne co cieszy to pozbycie się Douglasa, ale kadrę nadal mamy niekompletną.. ehh

2

hahahahaha świetna ripostaa z dystansem :DD

pozdro ziomeKK!

0

Noo powiem wam, że chyba mi zegarek stanął, bo u mnie 22:51 a miało być fichado o 20 :/

2

Nie zapominaj o Iaco Kovaciciu, Anensio, Ceballosi. Sezon bedzie ciekawy i nadal bedziecie w roli faworyta :

0

kiedy sprzedamy arde munira i douglasa? :D
tego ostatniego nawet nikt za darmo nie ch

31

Legenda głosi, że Casemiro nadal leży zwinięty w dywan i turla się po Bernabeu...

2

Oby nie jak Theo Hernandez hahahaha

2

Obiektywnie Ronaldo do Realu.

1

Alba to póki co nasz najmocniejszy punkt w zespole nie liczyć geniusza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?