0

Zródło?????? :(

0

co masz na myśli?

2

weszło to jest najgorsze źródło informacji jakie tylko istnieje, z całym szacunkiem do nich tego szacunku nie mam. O ile mundo sporty i inne pierdoły piszą głupoty, o tyle weszło często obraża personalnie i jest jednym z najbardziej znienawidzonych źródeł internetowych.

0

Za bardzo se wziął do serca, że może zastąpić Neymara :D

1

hahaha myślałem, że tylko ja się w Flight Radar bawię :D z tym, że w aplikacji telefonicznej

0

LM? Ty tak na serio?

0

Brałbym nawet 200mln + di marie lub 160+ Veratti

2

Sport donosi, że jest w drodze do Barcelony także nie wieszajmy na nim psów i czekajmy aż obydwa samoloty wylądują. Wtedy zobaczymy z którego wysiądzie :D

0

Paryż to idealne miejsce na ' bombowe zabawy ' :D

0

Nie wiemy jakie jest jego stanowisko, w meczach Tourne dawał 10o% , być może jego ojciec robi wszystko aby Neymar został zawodnkiem PSG. Nie bronię go, ale wszystko się wyjaśni za jakiś czas jak było, jakie są powody odejścia ( kasa ) czy ktoś z naszego klubu mógł coś więcej zrobić itd. Wiemy póki co tyle co z mediów czyli co gazeta to inny artykuł.

0

Jeszcze przez 3 miesiące ma 28 :D

a tak całkiem poważnie, zobacz Xavi w jakim wieku odszedł, Iniesta gra lepiej niż3/4 zawodników na jego pozycji, więc moim zdaniem dziadkiem nie jest. Chcecie drużynę złożoną z 21 latków? Doświadczenie też jest potrzebne a z młodzieży mamy : Semedo, Umtiti, Deulofeu, Alena, Samper, Gomes, Ter Stegen, Digne to nie jest stary zespół. Wszystko musi mieć swoją równowagę.

0

I kogo sprowadzimy jak odpadł Veratti, Ceballos, Seri, o Eriksenie nie ma mowy hm

0

Uczy się od piłkarza, którego ma zastąpić :D

1

MBappe to zadeklarowany fan królewskich tak samo jak Dembele Barcelony.
Wydaje mi się, że ani MBappe do nas ani Dembele do Realu nie przejdą.

1

Mnie ta sprawa osobiście przytłacza, wiem kupe kasy dostaniemy, są bardzo dobrzy na rynku, a Neymar jest kolesiem na kase, ale dał nam tyle pięknych chwil, że ciezko sie pogodzic z tą sytuacją...

7

Tqk samo jak Neymar zoatanie w Barvelonie na 200% (:

0

Ciekawą drużynę mamy na zapleczu, tacy zawodnicy jak Cardona, Cucurella, Vitinho, Palencia! Może coś z nich będzie :) O Aleni nie mówię, bo już go włączyli do 1 zespołu.

0

A Alves dziadek, którego się pozbyliśmy ile ma lat? 34.

To nie są lata 90, teraz poziom fizjoterapii na prawdę wyciąga z piłkarzy wysoki poziom NAWET Z TAKICH DZIADKÓW jak to większość uważa którzy mają 29-30 lat. Alves jest tego idealnym przykładem.

1

Mimo wszystko lepsze odejście do psg aniżeli do realu

0

Moim zdaniem Oezil świetny grajek, tylko czy nie ma klauzuli Anty Barca?

0

Co myślicie o zupełnie innych nazwiskach jakimi są Martial czy Reus ( ten drugi szklanka trochę fakt ) ale Martial mógłby się rozwinąć. Przyznam, że angielską oglądam, ale nie koniecznie wszystkie mecze więc opinie mam jaką mam.

0

Moim zdaniem Di Maria byłby rozwiązaniem na ten sezon w razie gdyby nikt z trójki Hazard, Griezmann czy Dybala nie trafili do nas na Camp Nou. W paryżu rozmontował Barce, ma to coś i jest świetnym graczem, tylko ten minus, że nie przyszłościowym..

0

Ale Dembele to Prawoskrzydłowy, kupując go mamy świetnego zawodnika, ale dalej nie zapełnia to luki po Neymarze.

0

Draxler też byłby dobrym wyjściem

0

Który to ten Dabaya i Greizman?

Gdzie grają jakieś info daj?

1

a w miejsce Neymara każdy widzi Coutinho ;> też nas oleje :D?

7

skoro nie oglądałeś to skąd wiesz? (:

1

Co tu sie dziejeeeeeee!!!

0

Jeżeli Ney nie zagra to już drugi sort?

0

Chociaż tutaj nie musimy szukać teorii spiskowej i być spokojni, że nie leci do Paryża :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?