weszło to jest najgorsze źródło informacji jakie tylko istnieje, z całym szacunkiem do nich tego szacunku nie mam. O ile mundo sporty i inne pierdoły piszą głupoty, o tyle weszło często obraża personalnie i jest jednym z najbardziej znienawidzonych źródeł internetowych.
Sport donosi, że jest w drodze do Barcelony także nie wieszajmy na nim psów i czekajmy aż obydwa samoloty wylądują. Wtedy zobaczymy z którego wysiądzie :D
Nie wiemy jakie jest jego stanowisko, w meczach Tourne dawał 10o% , być może jego ojciec robi wszystko aby Neymar został zawodnkiem PSG. Nie bronię go, ale wszystko się wyjaśni za jakiś czas jak było, jakie są powody odejścia ( kasa ) czy ktoś z naszego klubu mógł coś więcej zrobić itd. Wiemy póki co tyle co z mediów czyli co gazeta to inny artykuł.
a tak całkiem poważnie, zobacz Xavi w jakim wieku odszedł, Iniesta gra lepiej niż3/4 zawodników na jego pozycji, więc moim zdaniem dziadkiem nie jest. Chcecie drużynę złożoną z 21 latków? Doświadczenie też jest potrzebne a z młodzieży mamy : Semedo, Umtiti, Deulofeu, Alena, Samper, Gomes, Ter Stegen, Digne to nie jest stary zespół. Wszystko musi mieć swoją równowagę.
Mnie ta sprawa osobiście przytłacza, wiem kupe kasy dostaniemy, są bardzo dobrzy na rynku, a Neymar jest kolesiem na kase, ale dał nam tyle pięknych chwil, że ciezko sie pogodzic z tą sytuacją...
Ciekawą drużynę mamy na zapleczu, tacy zawodnicy jak Cardona, Cucurella, Vitinho, Palencia! Może coś z nich będzie :) O Aleni nie mówię, bo już go włączyli do 1 zespołu.
A Alves dziadek, którego się pozbyliśmy ile ma lat? 34.
To nie są lata 90, teraz poziom fizjoterapii na prawdę wyciąga z piłkarzy wysoki poziom NAWET Z TAKICH DZIADKÓW jak to większość uważa którzy mają 29-30 lat. Alves jest tego idealnym przykładem.
Co myślicie o zupełnie innych nazwiskach jakimi są Martial czy Reus ( ten drugi szklanka trochę fakt ) ale Martial mógłby się rozwinąć. Przyznam, że angielską oglądam, ale nie koniecznie wszystkie mecze więc opinie mam jaką mam.
Moim zdaniem Di Maria byłby rozwiązaniem na ten sezon w razie gdyby nikt z trójki Hazard, Griezmann czy Dybala nie trafili do nas na Camp Nou. W paryżu rozmontował Barce, ma to coś i jest świetnym graczem, tylko ten minus, że nie przyszłościowym..
0
Zródło?????? :(
0
co masz na myśli?
2
weszło to jest najgorsze źródło informacji jakie tylko istnieje, z całym szacunkiem do nich tego szacunku nie mam. O ile mundo sporty i inne pierdoły piszą głupoty, o tyle weszło często obraża personalnie i jest jednym z najbardziej znienawidzonych źródeł internetowych.
0
Za bardzo se wziął do serca, że może zastąpić Neymara :D
1
hahaha myślałem, że tylko ja się w Flight Radar bawię :D z tym, że w aplikacji telefonicznej
0
LM? Ty tak na serio?
0
Brałbym nawet 200mln + di marie lub 160+ Veratti
2
Sport donosi, że jest w drodze do Barcelony także nie wieszajmy na nim psów i czekajmy aż obydwa samoloty wylądują. Wtedy zobaczymy z którego wysiądzie :D
0
Paryż to idealne miejsce na ' bombowe zabawy ' :D
0
Nie wiemy jakie jest jego stanowisko, w meczach Tourne dawał 10o% , być może jego ojciec robi wszystko aby Neymar został zawodnkiem PSG. Nie bronię go, ale wszystko się wyjaśni za jakiś czas jak było, jakie są powody odejścia ( kasa ) czy ktoś z naszego klubu mógł coś więcej zrobić itd. Wiemy póki co tyle co z mediów czyli co gazeta to inny artykuł.
0
Jeszcze przez 3 miesiące ma 28 :D
a tak całkiem poważnie, zobacz Xavi w jakim wieku odszedł, Iniesta gra lepiej niż3/4 zawodników na jego pozycji, więc moim zdaniem dziadkiem nie jest. Chcecie drużynę złożoną z 21 latków? Doświadczenie też jest potrzebne a z młodzieży mamy : Semedo, Umtiti, Deulofeu, Alena, Samper, Gomes, Ter Stegen, Digne to nie jest stary zespół. Wszystko musi mieć swoją równowagę.
0
I kogo sprowadzimy jak odpadł Veratti, Ceballos, Seri, o Eriksenie nie ma mowy hm
0
Uczy się od piłkarza, którego ma zastąpić :D
1
MBappe to zadeklarowany fan królewskich tak samo jak Dembele Barcelony.
Wydaje mi się, że ani MBappe do nas ani Dembele do Realu nie przejdą.
1
Mnie ta sprawa osobiście przytłacza, wiem kupe kasy dostaniemy, są bardzo dobrzy na rynku, a Neymar jest kolesiem na kase, ale dał nam tyle pięknych chwil, że ciezko sie pogodzic z tą sytuacją...
7
Tqk samo jak Neymar zoatanie w Barvelonie na 200% (:
0
Ciekawą drużynę mamy na zapleczu, tacy zawodnicy jak Cardona, Cucurella, Vitinho, Palencia! Może coś z nich będzie :) O Aleni nie mówię, bo już go włączyli do 1 zespołu.
0
A Alves dziadek, którego się pozbyliśmy ile ma lat? 34.
To nie są lata 90, teraz poziom fizjoterapii na prawdę wyciąga z piłkarzy wysoki poziom NAWET Z TAKICH DZIADKÓW jak to większość uważa którzy mają 29-30 lat. Alves jest tego idealnym przykładem.
1
Mimo wszystko lepsze odejście do psg aniżeli do realu
0
Moim zdaniem Oezil świetny grajek, tylko czy nie ma klauzuli Anty Barca?
0
Co myślicie o zupełnie innych nazwiskach jakimi są Martial czy Reus ( ten drugi szklanka trochę fakt ) ale Martial mógłby się rozwinąć. Przyznam, że angielską oglądam, ale nie koniecznie wszystkie mecze więc opinie mam jaką mam.
0
Moim zdaniem Di Maria byłby rozwiązaniem na ten sezon w razie gdyby nikt z trójki Hazard, Griezmann czy Dybala nie trafili do nas na Camp Nou. W paryżu rozmontował Barce, ma to coś i jest świetnym graczem, tylko ten minus, że nie przyszłościowym..
0
Ale Dembele to Prawoskrzydłowy, kupując go mamy świetnego zawodnika, ale dalej nie zapełnia to luki po Neymarze.
0
Draxler też byłby dobrym wyjściem
0
Który to ten Dabaya i Greizman?
Gdzie grają jakieś info daj?
1
a w miejsce Neymara każdy widzi Coutinho ;> też nas oleje :D?
7
skoro nie oglądałeś to skąd wiesz? (:
1
Co tu sie dziejeeeeeee!!!
0
Jeżeli Ney nie zagra to już drugi sort?
0
Chociaż tutaj nie musimy szukać teorii spiskowej i być spokojni, że nie leci do Paryża :D