0

Za 3 mln to teraz Jana Bednarka nie kupisz XD

0

Tutaj mowa o kwocie ok. 20 mln, Real młodego Mbappe, który zagrał jeden świetny sezon oferuje już ponad 100 mln, wiem, że inny potencjał, ale rynek transferowy jest teraz tragiczny, więc jeżeli chodzi o finanse, to taka kwota nie jest wygórowana.

0

Isco byłby idealnym zawodnikiem dla naszego klubu, niestety tak jak miałem CIEŃ wątpliwości czy podpisze kontrakt z Realem, tak teraz już chyba nadzieje umarły..

0

Człowieku nie być, zły ale muszę się powstrzymywać przed tym zanim dodam Ci komentarz, który jest jak najbardziej pasuje do określenia Ciebie i twojej wiedzy aczkolwiek dostałby bana. Weź ty se te swoje fcbarcelona.pl i inne pudelki wsadź w 4 litery i nie zawracaj dupy ludziom, jakbyś był co najmniej agentem jakiegoś znanego piłkarza, i obracał się w tym otoczeniu.

0

Gdy Thiago odchodził, też był statusu niezły rezerwowy, którego nękają kontuzje, a teraz Bayern woła za niego 90mln, i nikt nie powie mi, że Thiago odchodził jako świetny ułożony zawodnik.

0

Ty wszędzie z tym Kenny Tete, wczoraj pokazał jaki jest szybki zwinny i ma dobre uderzenie, wynalazki już były czas na konkrety.

0

No z tym najlepszy na świecie to Cię trochę poniosło, ale na pewno zasługuję na kredyt zaufania (:

0

ta kompletna klapa, to jeden z nielicznych którzy jak wchodzili do gry to coś do niej wnosili patrząc na to, że Paco odpalił kilka spotkań temu, a reszty nie trzeba komentować, bo wszyscy wiemy, że nie był to ich sezon.

0

Może pora, żeby Ciebie zatrudnili? Nie umiem czytać takich głupot a na dodatek porównań na poziomie La Liga- ekstraklasa. W barcelonie pracują kompetentne osoby, a nie hejterzy z forum, także daruj se swoje mądrości.

0

Kante został wybrany do 11 sezonu Premier League, wystąpił na Euro a jego drużyna, wygrała ligę w najbardziej wyrównanej lidze świata taka mała różnica. A o tym Panu mysle, że 3/4 ludzi na forum jeszcze nie słyszało.

0

Pedro? Ty tak na poważnie?

1

Myślę, że Palencia mógłby w końcu szansę dostać! :)

0

Jedynym piłkarzem, w którego wierzę z tego grona jest Munir, choć wypożyczyłbym go. Douglas, Verma, Tello na sprzedaż, może Sampera wypożyczyć, żeby się rozwinął i wyciągnąć za niego lepsze pieniądze i ten Ortola do barcy b.

1

6 miejsce w tabeli to taki wyczyn? I tu jeszcze trza się o to bić, bo jest punkt różnicy między Atletic, a RSS.. czy odpadnięcie z APOELEM, którym mieli się przejechać? Nie próbujmy sobie wmówić, że jest świetny tylko dlatego, że łączą go z Barceloną.

0

Podzielone zdania zobaczymy 2 połowę czy któryś z nas miał racje :)

1

Myślałem, że Neymar głodny gry pociągnie nas do przodu, ale ciężko to wygląda.. oby 2 połowa była lepsza w jego wykonaniu.

0

A kogo byś wpuścił do przodu?

0

Arda i Paco w drugiej połowie muszą ratować naszą ofensywę, która narazie kuleje i chce wjechać do bramki ..

0

Pretensje do Marcelo, chłop robi większą robotę w ofensywie od CR7, grał solidnie, a tu Krystyna z pretensjami wyjeżdża? Krysiol miał taką sete, że nie wierzyłem jak mógł przestrzelić ( podanie od Asensio ) i wtedy nie byłoby tematu, że mogli faulować. Nie cierpię gościa..

0

A Ja chciałbym sprowadzić Umtitiego do Ruchu, gdyż jest on niczym talizman zwycięstw, które Ruch potrzebuje.

Podobnie jak pan Emery, na chciałbym kończy się ta historia :))

1

ahahahahaha typowy Andrzej ... :D

0

znasz takiego co tak broni co mecz nie popełniając błędu tak? :)

0

Pakiet Eleven wykupiony, czekamy na położenie Realu dzisiaj!

Chciałbym w miejsce Neya obejrzeć Arde dzisiaj, wie ktoś czy jest już w 1o0% dopuszczony do gry?

VeB!

1

Głupotą straciliśmy Neymara, ale zagrajmy z honorem skoro jest uprawniony i żadne odwołanie nie przyniosło skutku, znaczy trzeba zagrać bez, niego a nie ryzykować tak wiele. Motywacją i jednością jesteśmy w stanie wygrać na SB!

1

Marcelo zagrał spotkanie życia mimo, że jest fantastyczny to przeszedł samego siebie, i mówię to mimo nienawiści do Realu, co do Lewego też śmieszna sprawa, bo nic w meczu nie pokazał poza karnym, wstawiłbym tam Mbappe za lewego, a robbena w pomoc lub Leo, który ciągnął nas do przodu z każdej możliwej strony.
VeB!

0

To samo chciałem pisać, lata wstecz w tej statystyce rządził niepodzielnie Xavi wraz z Iniestą, był to duet znakomity, teraz Iniesta najbardziej doświadczony na boisku musi ciągnąć o wiele lat młodszych kolegów do przodu, napędzając akcje, bo niema wsparcia.

2

Barca to coś więcej niż kluuuuuuuuuub!

Jeżeli kibice nie wierzą, to jak mają piłkarze uwierzyć! Myślę, że w katalonii trybuna będzie 12stym zawodnikiem, który nie sprzedaje wszystkich jak leci tylko daje drużynie to czego piłkarze potrzebują czyli wsparcie! Były już w tym sezonie mecze z ładnym dopingiem i teraz nie może być inaczej!

wiara panowie wiara!

VeB!

2

Ja się pod tym pisze, każdy był zachwycony jak Turan strzelał, teraz jak leczy uraz jadą z nim i oddają chłopa do chinczyków patrząc na to, że jest on najgroźniejszym zawodnikiem wchodzącym z ławki, zastanawiam się czy niektórzy nie są jakimiś ' przeciepami ' z realmadrid.pl gdzie każdego sprzedają.
VeB!

0

Kto by miał zagrać w el classico na lewej jak nie Turan?

2

To jest zwykłe frajerstwo, na prawdę przegrywamy 3:0 jedyna zmiana Gomes, który jeszcze osłabia drużynę. Lucho zamknij drzwi z drugiej strony, bo na to się już patrzeć nie da. Z PSG stał się cud, ale to Juve, a nie PSG..

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.

VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?