0

Walka i zaangażowanie! Cudownie!

0

Źle zdefiniowałem już sprostuje, chodziło o sytuację w której się znajdują, mimo schyłku formy, łapali te pkt, dzięki za wyłapanie sprawy :)

2

Ale grzeczniej, śledzę na bieżąco LaLige to po pierwsze, po drugie chory możesz być ty zakompleksiony pajacu, statystyki mówią same za siebie bądź odrobinę obiektywny, fakt Ramos im ostatnio ratuje co drugi mecz tyłek, ale skądś ta przewaga się wzięła, nie uważasz?

0

Niema co się cieszyć, bo Real nie zagrał źle, to Celta zagrała świetne zawody i my jutro możemy nie mieć wcale weselej. Real 40 meczy grał bez porażki, ma przewagę w tabeli i zremisował na CN, jednak co by nie mówić są w lepszej formie od nas. Ale my walczymy do końca! a co do LE, nie jestem za tym żeby zwalniać po niepowodzeniach, ale w tej drużynie ewidentnie panuje konflikt, bo to jest nieporozumienie, że Aleix nie został powołany...

0

Ma ktoś transmisję? Bardzo byłbym wdzięczny, bo mi strasznie zacina..

2

Zajebiście śpiewają tam te Abdullahy XD

3

Jest nam potrzebny jak szejkowi bon do biedronki.

0

Obiektywnie jako kibic Barcelony, wiem że Ronaldo nie poprowadził w finale Portugalii do zwycięstwa, czy w LM nie był kluczowy, ale Karnego trafił na wagę wygranej, a w ME kilka bramek też dołożył, Real prowadzi w PD i ma niesamowitą serie, do której też się chłop przykłada i mimo, że ma słabsze statystyki i go nie trawię, to trzeba pogratulować mu tego!
VeB!

6

w LM grał przeciwko Bayernowi Juve i innym potęgom i ratował nam dupsko dziś nie będzie inaczej, Mats może grać tylko lepiej i wierzymy w niego, bo to nasza przyłszość!
WAAAAAAAR MATS!!!!!!

2

A kto ma zagrać jak nie oni? W złej formie się bywa, ale przychodzi mecz w którym gra toczy się o coś więcej niż 3pkt, i to idealna chwila na odbudowę !

0

MATS- Masche-Pique-Umtiti-Alba-Busi-Rakitic-EL KAPITANO ANDRES!-Messi-Suarez-Neymar- 3pkt!

Myślę, że będzie to genialy mecz Ter Stegena, który będzie nam ratował skórę, natomiast z przodu MSN zrobią różnice przy dobrej grze pomocy!

VeB! Choćby 1:0 ale wygrać !!!!!!!!!!!!!

24

Paco przez ciebie dostanę bana ale muszę to napisać bo mega w Ciebie wierze chłopie, skończ pier....dolić i zacznij grać pokazywać sie jak czyniłeś to w Valencii bo adaptacja to trudna sprawa, ale bez przesady ...
VeB!

0

Brakuje walki zaangażowania i chęci strzelania bramek, chciałbym kiedyś zobaczyć Barcelone grającą w stylu LFC Kloppa czy Borussi Tuchela, wiadomo my mamy swoje DNA posiadanie piłki, ale jeszcze nie tak dawno widać było zagrania z pierwszej piłki wyjście na pozycje tempo, a teraz fatalnie to wygląda..

0

Bo to zupełnie inny styl gry, Atletico w momencie przechodzi do ofensywy, a Barcelona statycznie posiadanie piłki od nogi do nogi, widać zupełnie innego zawodnika, który dziś rozgrywa w szczególności piłki.

0

Danio tu świetna jakość pod linkiem i nie zacina

0

Dziękuuuuuje! :) Mimo, że chłopaki napisałem to tak ' potocznie ' napisałem :D

0

Chłopaki gdzie oglądacie mecz?

0



Ile bym oddał, żeby móc znowu przeżywać takie emocje, ciary po prostu!

3

To jest LaLiga przypomnijmy, że to jest 6pkt a Real też nie zapunktuje do końca tylko będą potyczki z obu stron, klasyk będzie ciekawy, lecz nasi rywale też nie są w szczytowej formie, patrząc na LM gdzie męczyli Sporting i Gijon, które mogło urwać remis na Bernabeu!
Walczymy wierzymy, bo to jest Barca!
VeB!

1

Do kiedy trwa promocja? Bo nie wiem cyz wykorzystać dziś czy na el classico! :D

1

Działa komuś jakaś transmisja poprawnie? Bo u mnie zaczął się taki pokaz slajdów że mecz chyba skończę pół godziny później..
Bardzo prosze ten ostatni kwadrans nie koniecznie po polsku, byle płynnie :D

3

Ludzie! Rok temu mając MSN z przodu, Alvesa z boku, Inieste w środku wymęczyliśmy 1:0! Malaga nam nie leży, wiedzą jak z nami grać i ostatnie mecze to pokazują, inną sprawą jest stawiany autobus, ale dla nich to korzystna sprawa i nie odejdą od tego sposobu gry, bo otworzyć się na Barce to jak iść na wojne z nożykiem do kartofli...

Suarez debiutował w październiku, a w STYCZNIU dopiero zdobył gola, a wy Paco sprzedajecie po 2 meczach, gdzie Luis kosztował 3x więcej i grał pełne spotkania, to jest chore!

Zbliża się El Classico, musimy odrobić 3pkt do Realu, który też w pewnym momencie musi złapać kryzys i liga nie jest stracona, to raptem 4pkt, a tutaj trwa debata jakbyśmy byli 1o0 lat za murzynami!

VeB!!!!!

0

Martwi mnie fakt, że w takiej sytuacji nie wpuszczamy Alcacera, wiem, że gra piach ale musi kiedyś odpalić..

1

City stanęło dziś na wyżyny swoich umiejętności można pogratulować Pepowi za przygotowanie motoryczne do meczu u nas moim zdaniem Gomes dziś rozgrywa świetne zawody i szkoda poprzeczki, którą obił bo haruje dzisiaj na ten zespół.
VeB!

0

dziękuje bardzo ziom! :)

0

Spytam z góry, ma ktoś sprawdzoną transmisje nie koniecznie z językiem polskim? Ja znowu znając życie zjadę i się zatnie w najmniej odpowiednim momencie :( bede mega wdzięczny jak będzie możliwość się odwdzięczę :)
VeB!

0

Ma ktoś jakiś link który nie zacina? Mój padł jak mucha :(

0

Mowa o obecnym sezonie Panie flaczek. Zobacz ile bramek wpadło od kiedy Bravo wszedł do bramki City, a później komentuj.

0

Oceniasz faceta po 7 kolejkach? A dokładnie po 6ciu?
Zawalił sprawę okej wyciągnie wnioski i wrócisz mocniejszy. Jestem pewien, że nie jeden mecz nam uratuje jak dwumecz z Bayernem na Alianz :)
Wygrywamy jako zespół, przegrywamy jako zespół, a to że przyzwyczaili większość do wyników hokejowych i nieomylności to zupełnie co innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?