1

Kto bogatemu zabroni :D Jestem kibicem barcy od 10 lat , ale kurs nie jest przypadkowy , mimo to wierzymy i powodzenia w stawianiu VeB !

0

Ma ktoś jakąś transmisje która nie zacina ? bardzo proszę

0

Musimy wierzyć w zwycięstwo , bo to są niezwykłe mecze , wiem że w obecnej dyspozycji niema powodów do optymizmu , ale zauważmy że Real też nie imponuje . Mimo to czeka nas ciężka przeprawa .
VeB !

3

0

Damy radę , ale co ? Wyjść z grupy LM ? Zająć miejsce premiowane do Ligi mistrzów ? a co dalej ? :)

0

Przypuszczam , że jesteś Szybszy od naszego Stopera , który poza szybkością słaby nie jest ale nie wykorzystuje swoich szans niestety :/ Zawodnik podobny do Nacho z Realu , jeżeli jest potrzeba oboje zagrają , ale te kluby potrzebują zawodników na najwyższym poziomie , sam widzisz jak kuleje nasza defensywa w tym sezonie czy gra Bartra czy kto inny ..

2

93 rocznik ? :O

1

Wrogów też mamy wielu ! Nainggolan kurw?0 ! Ty jeban* cwel.u !
Szansa dla kolejnego młodego zawodnika , w styczniu okienko może być ciekawe, całe szczęście , że Arda i Vidal do nas trafili !
VeB !

0

Gumbau się ciekawie zapowiadał w presezonie :)

0

Dzięki wielkie :)

1

Pique ? :O
Co mu ta Shakira dała przed meczem ? :D

0

Na pewno gdzieś jest :D el classico bez zacinania się oglądało to i dzisiaj jest nadzieja !

2

Ktoś ma jakiś link który nie zacina ? proszę jak kibic kibica :)

0

Lepszą opcją byłaby na pewno Sevilla , raz oglądalibyśmy go częściej dwa w Chelsea pewnie by tak pograł jak w MAN UTD ..

1

Brawo Verma ! Jeszcze będziemy mieć z Ciebie pociechę , żeby za wcześnie nie przechwalić :D

1

Komentarz usunięty

0

Zgadzam się w 100% z Tobą .

0

Real gra bez pomysłu na grę , dużo pracy przed nimi , ale jeden błysk geniuszu może przesądzić o wyniku takiego meczu .

0

dzięki wielkie za odpowiedź ;-)

0

Witam was , powie mi ktoś co się stało z Alvesem ? Bo dopiero od 70 minuty oglądałem spotkanie :/

1

Odchodziły większe gwiazdy jak Alexis ,Villa , Ronaldinho , Fabregas i przeżyliśmy więc czemu tu płakać za Pedro , oby mu się dobrze wiodło i tyle , coś się kończy coś zaczyna :P

3

Jestem pod wrażeniem gry Pedro , ale widać odżył chłopak oby tak dalej :-)

0

1

Jest bardzo źle , ale przecież musimy być z drużyną , panowie to jest BARCELONA ! Możemy być dumni będąc jej kibicami :)

0

co tu się dzieje ?

1

Komentarz usunięty

0

Leoooooooooooooooooooś !!!!!!

1

Dawno już nie widziałem Barcy tak słabo przygotowanej do sezonu , nie mam pojęcia czym to jest spowodowane .. ale wierzymy do końca !
VeB !

0

najważniejsze żeby się odblokowali wierzymy !

12

Moim zdaniem miejsce Bartry i S. Roberto jest w innym zespole i minusować możecie , ale od początku byłem sceptycznie nastawiony , fajnie że mamy niezłych wychowanków , ale z bartry sprintera i z roberto króla środa pola nie zrobimy , bo oni nie mają po 17-18 lat .
Obronę mamy słabiutką , a zmiennicy w pomocy też królami środka pola nie są .
W poniedziałek wszyscy wierzymy głęboko w Barce !
VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?