Musimy wierzyć w zwycięstwo , bo to są niezwykłe mecze , wiem że w obecnej dyspozycji niema powodów do optymizmu , ale zauważmy że Real też nie imponuje . Mimo to czeka nas ciężka przeprawa .
VeB !
Przypuszczam , że jesteś Szybszy od naszego Stopera , który poza szybkością słaby nie jest ale nie wykorzystuje swoich szans niestety :/ Zawodnik podobny do Nacho z Realu , jeżeli jest potrzeba oboje zagrają , ale te kluby potrzebują zawodników na najwyższym poziomie , sam widzisz jak kuleje nasza defensywa w tym sezonie czy gra Bartra czy kto inny ..
Wrogów też mamy wielu ! Nainggolan kurw?0 ! Ty jeban* cwel.u !
Szansa dla kolejnego młodego zawodnika , w styczniu okienko może być ciekawe, całe szczęście , że Arda i Vidal do nas trafili !
VeB !
Odchodziły większe gwiazdy jak Alexis ,Villa , Ronaldinho , Fabregas i przeżyliśmy więc czemu tu płakać za Pedro , oby mu się dobrze wiodło i tyle , coś się kończy coś zaczyna :P
Moim zdaniem miejsce Bartry i S. Roberto jest w innym zespole i minusować możecie , ale od początku byłem sceptycznie nastawiony , fajnie że mamy niezłych wychowanków , ale z bartry sprintera i z roberto króla środa pola nie zrobimy , bo oni nie mają po 17-18 lat .
Obronę mamy słabiutką , a zmiennicy w pomocy też królami środka pola nie są .
W poniedziałek wszyscy wierzymy głęboko w Barce !
VeB !
1
Kto bogatemu zabroni :D Jestem kibicem barcy od 10 lat , ale kurs nie jest przypadkowy , mimo to wierzymy i powodzenia w stawianiu VeB !
0
Ma ktoś jakąś transmisje która nie zacina ? bardzo proszę
0
Musimy wierzyć w zwycięstwo , bo to są niezwykłe mecze , wiem że w obecnej dyspozycji niema powodów do optymizmu , ale zauważmy że Real też nie imponuje . Mimo to czeka nas ciężka przeprawa .
VeB !
3
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/05/28/article-1391944-0C5090CA00000578-244_634x358.jpg
Byłoby cudownie i ten niezapomniany moment uP :)
0
Damy radę , ale co ? Wyjść z grupy LM ? Zająć miejsce premiowane do Ligi mistrzów ? a co dalej ? :)
0
Przypuszczam , że jesteś Szybszy od naszego Stopera , który poza szybkością słaby nie jest ale nie wykorzystuje swoich szans niestety :/ Zawodnik podobny do Nacho z Realu , jeżeli jest potrzeba oboje zagrają , ale te kluby potrzebują zawodników na najwyższym poziomie , sam widzisz jak kuleje nasza defensywa w tym sezonie czy gra Bartra czy kto inny ..
2
93 rocznik ? :O
1
Wrogów też mamy wielu ! Nainggolan kurw?0 ! Ty jeban* cwel.u !
Szansa dla kolejnego młodego zawodnika , w styczniu okienko może być ciekawe, całe szczęście , że Arda i Vidal do nas trafili !
VeB !
0
Gumbau się ciekawie zapowiadał w presezonie :)
0
Dzięki wielkie :)
1
Pique ? :O
Co mu ta Shakira dała przed meczem ? :D
0
Na pewno gdzieś jest :D el classico bez zacinania się oglądało to i dzisiaj jest nadzieja !
2
Ktoś ma jakiś link który nie zacina ? proszę jak kibic kibica :)
0
Lepszą opcją byłaby na pewno Sevilla , raz oglądalibyśmy go częściej dwa w Chelsea pewnie by tak pograł jak w MAN UTD ..
1
Brawo Verma ! Jeszcze będziemy mieć z Ciebie pociechę , żeby za wcześnie nie przechwalić :D
1
Komentarz usunięty
0
Zgadzam się w 100% z Tobą .
0
Real gra bez pomysłu na grę , dużo pracy przed nimi , ale jeden błysk geniuszu może przesądzić o wyniku takiego meczu .
0
dzięki wielkie za odpowiedź ;-)
0
Witam was , powie mi ktoś co się stało z Alvesem ? Bo dopiero od 70 minuty oglądałem spotkanie :/
1
Odchodziły większe gwiazdy jak Alexis ,Villa , Ronaldinho , Fabregas i przeżyliśmy więc czemu tu płakać za Pedro , oby mu się dobrze wiodło i tyle , coś się kończy coś zaczyna :P
3
Jestem pod wrażeniem gry Pedro , ale widać odżył chłopak oby tak dalej :-)
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
1
Jest bardzo źle , ale przecież musimy być z drużyną , panowie to jest BARCELONA ! Możemy być dumni będąc jej kibicami :)
0
co tu się dzieje ?
1
Komentarz usunięty
0
Leoooooooooooooooooooś !!!!!!
1
Dawno już nie widziałem Barcy tak słabo przygotowanej do sezonu , nie mam pojęcia czym to jest spowodowane .. ale wierzymy do końca !
VeB !
0
najważniejsze żeby się odblokowali wierzymy !
12
Moim zdaniem miejsce Bartry i S. Roberto jest w innym zespole i minusować możecie , ale od początku byłem sceptycznie nastawiony , fajnie że mamy niezłych wychowanków , ale z bartry sprintera i z roberto króla środa pola nie zrobimy , bo oni nie mają po 17-18 lat .
Obronę mamy słabiutką , a zmiennicy w pomocy też królami środka pola nie są .
W poniedziałek wszyscy wierzymy głęboko w Barce !
VeB !