O ile to nie fake to nie możemy zazdrościć naszym rywalom wzmocnienia , tylko patrzeć na swoją kadrę i swoje wzmocnienia :)
Rywal rywalem , ale po co im źle życzyć ? niech im się wiedzie mogą być zawsze zaraz za NASZA UKOCHANĄ BARCA !
VeB !
Nie wiem czemu , ale mam przeczucie , że real jak co roku trafi na coś pokroju Monaco / Porto , a chciałbym zobaczyć jak muszą zagrać na 100% przeciwko np Juve lub Atletico :)
Ile lat miał Willian gdy przechodził do Chelsea ? 25 i wyszedł również ze szkółki Szachtaru , teraz gościu wymiata w PL wystarczy interesować się tą ligą , by móc zauważyć jak dobrze gra ten zawodnik :)
Nie miejmy pretensji do Messiego , bo cały zespół zagrał dobrze , z tak wymagającym rywalem jakim jest ManCity , możliwe że zbyt pewnie siebie podszedł , ale popatrzymy ile nasz Leo daje zespołowi .
Czekamy na rewanż VeB !! !!
Nie wynik , lecz postawa zespołu , waleczność i zaangażowanie cieszy najbardziej , taką BARCELONE chcemy wszyscy oglądać :)
I coś pięknego gdy znów na liście strzelców widnieje tercet Neymar-Suarez-Messi :)
Możliwe , że masz racje , ale aż się boje jeżeli Enrique wypuści na boisko tego ' samobójce ' douglasa :D Więc liczmy na to , że sytuacja z Martinem się wyjaśni .
Montoya nie zagrał pewnie dlatego , że ściągnęliśmy kolejną perełkę Douglasa , który musi się ogrywać , żeby w nastepnych GD Ronaldo gdzie jego miejsce ! a tak na poważnie doceniłem dziś Alvesa ..
1
Niech po prostu wygra najlepszy z pary Juve vs Real i Barca vs Bayern .
Nieważne , kto w finale ważne żeby nasza BARCELONA wzniosła puchaR !
VeB !
1
Co robi Celta szacun , czekamy na 3 bramke :D
24
Niema co gadać , wygrał lepszy a w LM o to chodzi , także szacunek dla REALU za determinacje , bo należało im się !
Miło by było trafić na Real w półfinale , byłby niezwykły mecz mam nadzieję , że niezwykłe chwile przeżywalibyśmy my z naszą triumfującą Barca!
VeB !
0
dzięki wielkie ! :)
0
Ma ktoś link gdzie nie tnie ? bardzo Was proszę
0
Dzięki wielkie :)
0
ma ktoś link gdzie nie tnie ? ciekawi mnie w jakiej formie real i atletico :)
0
O ile to nie fake to nie możemy zazdrościć naszym rywalom wzmocnienia , tylko patrzeć na swoją kadrę i swoje wzmocnienia :)
Rywal rywalem , ale po co im źle życzyć ? niech im się wiedzie mogą być zawsze zaraz za NASZA UKOCHANĄ BARCA !
VeB !
0
Ktoś coś ma gdzie nie zacina ?
0
Warto łapać kurs 2,92 na rzut karny :D :D
0
Nie wiem czemu , ale mam przeczucie , że real jak co roku trafi na coś pokroju Monaco / Porto , a chciałbym zobaczyć jak muszą zagrać na 100% przeciwko np Juve lub Atletico :)
1
Ile lat miał Willian gdy przechodził do Chelsea ? 25 i wyszedł również ze szkółki Szachtaru , teraz gościu wymiata w PL wystarczy interesować się tą ligą , by móc zauważyć jak dobrze gra ten zawodnik :)
0
A może tak Luiz Adriano ? :)
0
Modric nic ciekawego , jakby nie Casillas i Ronaldo to real przegrałby ten dwumecz :D
0
Chyba Pana wyżej poniosło z porównaniem :P
2
Nie łapie się w PSG , to nagle o Barcelonie sobie przypomniał ? :)
6
Coś Kompany mówił o trudniejszych meczach ze STOKE ? :D
1
Nie miejmy pretensji do Messiego , bo cały zespół zagrał dobrze , z tak wymagającym rywalem jakim jest ManCity , możliwe że zbyt pewnie siebie podszedł , ale popatrzymy ile nasz Leo daje zespołowi .
Czekamy na rewanż VeB !! !!
0
no to pięknie , w takim razie kibicujemy razem dzięki wielkie !
0
Zaczynam od teraz oglądać wynik imponujący , ale powie mi ktoś jak wyglądała pierwsza połowa ? dominacja była czy raczej wyrównany mecz ?
3
Nie wynik , lecz postawa zespołu , waleczność i zaangażowanie cieszy najbardziej , taką BARCELONE chcemy wszyscy oglądać :)
I coś pięknego gdy znów na liście strzelców widnieje tercet Neymar-Suarez-Messi :)
VeB !
1
Tego dopingu brakowało ! Szkoda , że to tylko zrywy
0
Ma ktoś stronkę gdzie nie tnie ?
0
Ja osobiście życzę Mu powodzenia , bo zrobił dla naszego klubu na prawdę wiele . Powodzenia VV !
0
Jestem za sprzedażą :)
0
Brak słów co się dzieje na tym świecie ..
0
bartolinho &
Możliwe , że masz racje , ale aż się boje jeżeli Enrique wypuści na boisko tego ' samobójce ' douglasa :D Więc liczmy na to , że sytuacja z Martinem się wyjaśni .
0
Montoya nie zagrał pewnie dlatego , że ściągnęliśmy kolejną perełkę Douglasa , który musi się ogrywać , żeby w nastepnych GD Ronaldo gdzie jego miejsce ! a tak na poważnie doceniłem dziś Alvesa ..
1
Nasza perełka Douglas chyba będzie mieć problemy , żeby przebić się do składu Barcy B .. *.*
5
Osobiście chętnie bym Montoye zobaczył :)