1

Niech po prostu wygra najlepszy z pary Juve vs Real i Barca vs Bayern .
Nieważne , kto w finale ważne żeby nasza BARCELONA wzniosła puchaR !
VeB !

1

Co robi Celta szacun , czekamy na 3 bramke :D

24

Niema co gadać , wygrał lepszy a w LM o to chodzi , także szacunek dla REALU za determinacje , bo należało im się !

Miło by było trafić na Real w półfinale , byłby niezwykły mecz mam nadzieję , że niezwykłe chwile przeżywalibyśmy my z naszą triumfującą Barca!
VeB !

0

dzięki wielkie ! :)

0

Ma ktoś link gdzie nie tnie ? bardzo Was proszę

0

Dzięki wielkie :)

0

ma ktoś link gdzie nie tnie ? ciekawi mnie w jakiej formie real i atletico :)

0

O ile to nie fake to nie możemy zazdrościć naszym rywalom wzmocnienia , tylko patrzeć na swoją kadrę i swoje wzmocnienia :)
Rywal rywalem , ale po co im źle życzyć ? niech im się wiedzie mogą być zawsze zaraz za NASZA UKOCHANĄ BARCA !
VeB !

0

Ktoś coś ma gdzie nie zacina ?

0

Warto łapać kurs 2,92 na rzut karny :D :D

0

Nie wiem czemu , ale mam przeczucie , że real jak co roku trafi na coś pokroju Monaco / Porto , a chciałbym zobaczyć jak muszą zagrać na 100% przeciwko np Juve lub Atletico :)

1

Ile lat miał Willian gdy przechodził do Chelsea ? 25 i wyszedł również ze szkółki Szachtaru , teraz gościu wymiata w PL wystarczy interesować się tą ligą , by móc zauważyć jak dobrze gra ten zawodnik :)

0

A może tak Luiz Adriano ? :)

0

Modric nic ciekawego , jakby nie Casillas i Ronaldo to real przegrałby ten dwumecz :D

0

Chyba Pana wyżej poniosło z porównaniem :P

2

Nie łapie się w PSG , to nagle o Barcelonie sobie przypomniał ? :)

6

Coś Kompany mówił o trudniejszych meczach ze STOKE ? :D

1

Nie miejmy pretensji do Messiego , bo cały zespół zagrał dobrze , z tak wymagającym rywalem jakim jest ManCity , możliwe że zbyt pewnie siebie podszedł , ale popatrzymy ile nasz Leo daje zespołowi .
Czekamy na rewanż VeB !! !!

0

no to pięknie , w takim razie kibicujemy razem dzięki wielkie !

0

Zaczynam od teraz oglądać wynik imponujący , ale powie mi ktoś jak wyglądała pierwsza połowa ? dominacja była czy raczej wyrównany mecz ?

3

Nie wynik , lecz postawa zespołu , waleczność i zaangażowanie cieszy najbardziej , taką BARCELONE chcemy wszyscy oglądać :)
I coś pięknego gdy znów na liście strzelców widnieje tercet Neymar-Suarez-Messi :)

VeB !

1

Tego dopingu brakowało ! Szkoda , że to tylko zrywy

0

Ma ktoś stronkę gdzie nie tnie ?

0

Ja osobiście życzę Mu powodzenia , bo zrobił dla naszego klubu na prawdę wiele . Powodzenia VV !

0

Jestem za sprzedażą :)

0

Brak słów co się dzieje na tym świecie ..

0

bartolinho &

Możliwe , że masz racje , ale aż się boje jeżeli Enrique wypuści na boisko tego ' samobójce ' douglasa :D Więc liczmy na to , że sytuacja z Martinem się wyjaśni .

0

Montoya nie zagrał pewnie dlatego , że ściągnęliśmy kolejną perełkę Douglasa , który musi się ogrywać , żeby w nastepnych GD Ronaldo gdzie jego miejsce ! a tak na poważnie doceniłem dziś Alvesa ..

1

Nasza perełka Douglas chyba będzie mieć problemy , żeby przebić się do składu Barcy B .. *.*

5

Osobiście chętnie bym Montoye zobaczył :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?