Visca el BARCA!
To są tylko ludzie!
Ter Stegen jest jednym z nas i trzeba go wspierać, mogę dostać ban ale odpierdoli....Ć się od faceta hejterzy! Ci, którzy pamiętają czasy VV wiedzą, że robił dużo gorsze i głupsze rzeczy. Ile nam Mats wygrał w LM nikt nie pamięta!
Celta ma na nas patent i ewidentnie nie leży naszym zawodnikom raz, dwa Rakitic, Messi Umtiti to są wyraźne braki. Kolejny mecz wygramy!
VeB!!!!!!!
Kocham Barcelone ! Naszego trenera ! Piłkarzy! mimo, że odjeba...LI to
VeB!
Jestem dumny, że mogę być kibicem Barcy! Mimo, że tylko raz byłem na meczu CN to przeżycia zostaną na zawsze i kibicem się jest, a nie bywa!
Ja osobiście ciesze się, na mecz z Borussią. Dobry zespół solidny i moim zdaniem mogą namieszać w tej grupie :) Powrót Ter Stegena na ' stare śmieci ' ciekawe jak zostanie przywitany :)
Co do losowania to City nie powinno zbyt wielkich oporów stawiać mimo, że to drużyna Guardioli to ma facet przed sobą kupe roboty żeby zbudować solidny zespół, a Celtic mocny u siebie choć też nie w szczytowej formie :)
VeB!
Szczerze mówiąc, bardzo chciałem zobaczyć Hectora u nas, aczkolwiek Ja jestem zwykłym kibicem, a sztab skauci trener widzą najlepiej czego potrzeba drużynie.
Powodzenia i wielu sukcesów w drużynie Digne!
Z tym Renato Sanchezem to Bayern ubił interes niemożliwy, do tego Hummels... jak to jest, że i tu jest kasa i tu jest kasa, my rozglądamy się za Samperami, Jesusami, a inne kluby szaleją na rynku.
Kto by nie przyszedł początki będą trudne i ostrożne, Dani miał takie DNA barcelony, zgranie z Messim, strzał z dystansu technika.. takich piłkarzy nie widuje się na co dzień. Swojemu następcy postawił maksymalnie wysoko poprzeczkę, także to musi być transfer typu ' strzał w dziesiątkę ' może Vidal rozwinie skrzydła, a może faktycznie Bellerin wróci, zobaczymy.
Dani za wszystko dziękujemy i graj jak najdłużej, bo mimo wieku jesteś wielki!
VeB!
Skopałem słupek na parkingu po karnym Ronaldo :D ale fakty są takie, że Zidane wykonał kawał roboty i zadecydowały detale. Gratulacje Realowi i czekamy za rok na naszą ukochaną BARCELONE!
VeB!
O ILE TO JEST PRAWDA! PODKREŚLAM O ILE PRAWDA ! TO ..
Nie wiedziałem, że ta wiadomość mnie aż tak zasmuci.. Przywiązanie do Daniego ogromne, ale jeżeli odejdzie to z głową uniesioną do góry jako zwycięzca i legenda prawej obrony klubu FC BARCELONA!
Ma ktoś z was jakąś transmije, która nie zacina? Proszę was bo strasznie się stresuje a moja właśnie zawiodła i nie działa :(
BAAAAAAAAAAAAAARDZO PROSZĘ
Szybkości nie nadrobisz, ma potencjał, ale tutaj potrzebni są najlepsi na JUŻ! Co weryfikowały poszczególne spotkania. Mustafi jest idealnym kandydatem
Może to i niema, ale widziałeś bramkę Benzemy? 2 strzały z ogromnego spalonego bramka i??? nie wiadomo dlaczego bramka zostaje uznana, nawet sam zainteresowany się nie cieszył z początku.
Myślę, że byłby dobrym zakupem gracz podobny do Rakiticia.
Jest jedno ale.. Jesteśmy przyzwyczajeni do geniuszu jaki dawał Xavi czy Iniesta i myślę, że oczekiwania wobec takiego gracza są zdecydowanie bardzo wysokie i moim zdaniem takie oczekiwania spełniłby Coutinho.
Znakomity technik, świetny przegląd pola, nie zwalnia akcji i ma świetnie ułożoną stopę.
VeB!
Przeczytałem The Sun i nie czytałem artykułu :D
Co tydzień są jakieś plotki i to normalne bo zbliża się okienko.
Cieszmy się wygraną, szkoda że Real odrobił 2 bramkową strate :D
VeB !
0
Visca el BARCA!
To są tylko ludzie!
Ter Stegen jest jednym z nas i trzeba go wspierać, mogę dostać ban ale odpierdoli....Ć się od faceta hejterzy! Ci, którzy pamiętają czasy VV wiedzą, że robił dużo gorsze i głupsze rzeczy. Ile nam Mats wygrał w LM nikt nie pamięta!
Celta ma na nas patent i ewidentnie nie leży naszym zawodnikom raz, dwa Rakitic, Messi Umtiti to są wyraźne braki. Kolejny mecz wygramy!
VeB!!!!!!!
0
Mi się wydaje, czy w ciągu 4 minut poszła już 2 bramka tą stroną na której gra nasz crack z wypożyczenia Douglas? XD
11
Pique profesor.
1
Dzięki bardzo :) prosiłem nie z lenistwa, a z tego że znalazłem jedną co zacinała a odtwarzało w okienku :) Dzięki jeszcze raz!
0
Pakiet kosztuje 15zł teraz jest promocja z 19 :)
1
Ma ktoś transmije, która nie zacina? Bardzo Was proszę
6
Kocham Barcelone ! Naszego trenera ! Piłkarzy! mimo, że odjeba...LI to
VeB!
Jestem dumny, że mogę być kibicem Barcy! Mimo, że tylko raz byłem na meczu CN to przeżycia zostaną na zawsze i kibicem się jest, a nie bywa!
0
Ja osobiście ciesze się, na mecz z Borussią. Dobry zespół solidny i moim zdaniem mogą namieszać w tej grupie :) Powrót Ter Stegena na ' stare śmieci ' ciekawe jak zostanie przywitany :)
Co do losowania to City nie powinno zbyt wielkich oporów stawiać mimo, że to drużyna Guardioli to ma facet przed sobą kupe roboty żeby zbudować solidny zespół, a Celtic mocny u siebie choć też nie w szczytowej formie :)
VeB!
1
Bóg zapłać dobry człowieku :D
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Myślałem, że na prawdę mam pojęcie na temat piłki nożnej, ale kto to jest nie mam pojęcia..
0
Szczerze mówiąc, bardzo chciałem zobaczyć Hectora u nas, aczkolwiek Ja jestem zwykłym kibicem, a sztab skauci trener widzą najlepiej czego potrzeba drużynie.
Powodzenia i wielu sukcesów w drużynie Digne!
2
Z tym Renato Sanchezem to Bayern ubił interes niemożliwy, do tego Hummels... jak to jest, że i tu jest kasa i tu jest kasa, my rozglądamy się za Samperami, Jesusami, a inne kluby szaleją na rynku.
2
Villa , Xavi , Torres, Puyol.. to robiło trzon tego zespołu, teraz reprezentacja wygląda zupełnie inaczej, aż przyjemnie se przypomnieć MŚ 2010...
4
Douglasów mamy juz chyba dość na pare ładnych lat.. :D
0
https://i.ytimg.com/vi/jGJHTmLDuAg/hqdefault.jpg
moment,który wszyscy Cules zapamiętamy!
Powodzenia w Juve szefie, jesteś naszą Legendą !
3
Kto by nie przyszedł początki będą trudne i ostrożne, Dani miał takie DNA barcelony, zgranie z Messim, strzał z dystansu technika.. takich piłkarzy nie widuje się na co dzień. Swojemu następcy postawił maksymalnie wysoko poprzeczkę, także to musi być transfer typu ' strzał w dziesiątkę ' może Vidal rozwinie skrzydła, a może faktycznie Bellerin wróci, zobaczymy.
Dani za wszystko dziękujemy i graj jak najdłużej, bo mimo wieku jesteś wielki!
VeB!
0
Skopałem słupek na parkingu po karnym Ronaldo :D ale fakty są takie, że Zidane wykonał kawał roboty i zadecydowały detale. Gratulacje Realowi i czekamy za rok na naszą ukochaną BARCELONE!
VeB!
0
O ILE TO JEST PRAWDA! PODKREŚLAM O ILE PRAWDA ! TO ..
Nie wiedziałem, że ta wiadomość mnie aż tak zasmuci.. Przywiązanie do Daniego ogromne, ale jeżeli odejdzie to z głową uniesioną do góry jako zwycięzca i legenda prawej obrony klubu FC BARCELONA!
1
1
Ma ktoś z was jakąś transmije, która nie zacina? Proszę was bo strasznie się stresuje a moja właśnie zawiodła i nie działa :(
BAAAAAAAAAAAAAARDZO PROSZĘ
0
Szybkości nie nadrobisz, ma potencjał, ale tutaj potrzebni są najlepsi na JUŻ! Co weryfikowały poszczególne spotkania. Mustafi jest idealnym kandydatem
0
Może to i niema, ale widziałeś bramkę Benzemy? 2 strzały z ogromnego spalonego bramka i??? nie wiadomo dlaczego bramka zostaje uznana, nawet sam zainteresowany się nie cieszył z początku.
0
nam zabrali realowi dali czyli nie ujmując tutaj realowi mogli zostać skreśleni tym błędem sędziego..
1
Myślę, że byłby dobrym zakupem gracz podobny do Rakiticia.
Jest jedno ale.. Jesteśmy przyzwyczajeni do geniuszu jaki dawał Xavi czy Iniesta i myślę, że oczekiwania wobec takiego gracza są zdecydowanie bardzo wysokie i moim zdaniem takie oczekiwania spełniłby Coutinho.
Znakomity technik, świetny przegląd pola, nie zwalnia akcji i ma świetnie ułożoną stopę.
VeB!
0
Przeczytałem The Sun i nie czytałem artykułu :D
Co tydzień są jakieś plotki i to normalne bo zbliża się okienko.
Cieszmy się wygraną, szkoda że Real odrobił 2 bramkową strate :D
VeB !
0
Bartek znowu wyciągnie... Demichelisa i Boriello i takie beda wzmocnienia xd oczywiście to w formie żartu :D obym nie wykrakał !
VeB !
0
Neymar chyba za Mustafim nie przepada.. :D aczkolwiek transfer bomba by był !
1
To byłby transfer marzeń, ale znając życie to tylko plotki ..
1
Takie chwile jeszcze bardziej przywiązują do BARCY ! Nadal mamy wszystko we własnych nogach i wierzymy !
VeB !