Cuadrado uwielbiam gościa za jego dynamikę akcji i potężne uderzenie, swego czasu chodziły plotki po mundialu, że miałby zasilić Barce z tym, że tak się nie stało to raz a dwa nie byłoby miejsca na boisku w podstawie, a to gość który potrzebuje minut.
Jutro juve daje 105% z siebie, a my dajemy 200% i awansujemy!
Prawda jest taka, że 3/4 z nas tutaj nie wytrzymałoby presji, przegrywając bardzo ważny mecz, w którym sędzia podejmuje kontrowersyjne decyzje i zachowałaby się podobnie po obejrzeniu czerwonej kartki. Nikt dostając czerwień nie spuszcza głowy i nie wychodzi do szatni bez słowa.
Miło byłoby Pana Sampaoliego zobaczyć nie tylko dziś na CN.. :)
Oby dziś po 3pkt, bo kolejny mecz z Malagą i intensywność może być nieco niższa patrząc na to, że czeka nas mecz z Juve :)
Choć Real też ma ciężki terminarz takie małe pocieszenie..
VeB!!!!!!
Ja jestem jak najbardziej na tak :D choć znając specyfikę zarządu wyląduje Unzue, którego nie skreślam, lecz moja opinia jest poparta tym, że dawno nie było takiego z twardą ręką w naszych szeregach, żyjącego przy linii jak Sampaoli :)
Może po to, że nie mamy ludzi na skrzydła gdzie staramy się męczyć Rafinhe? :)
A mahrez ma świetną technikę i styl pasujący doo Barcelony, choć to tylko donosy jak dobrze wiesz :D
Nie róbmy z igły widły, powiedział czy nie to jest zawodnik, człowiek, przypomnijcie sobie jakie sagi było z Leo to jedno a drugie nawet jeżeli by chciał to szczęście człowieka jest ważniejsze niż cokolwiek innego i gdyby to była prawda w co nie wierzę, to życzyłbym mu jak najlepiej :)
Ney jeszczce nie jeden mecz dla nas wygra!
VeB!
Dobry zawodnik, ale szklany co było jednym z powodów dla których łatwo go puściliśmy ( klauzula rozegranych meczy ) Każdy ma swoje zdanie i nikogo nie krytykuje. Mi się marzy ISCO ale to mega trudne zadanie.
VeB!
Czekam z niecierpliwością, i wiarą że za kilkanaście godzin będę mógł obejrzeć WALCZĄCĄ BARCELONE! oby tak było, za walką niech pójdą bramki które będą dawały nadzieję na odwrócenie losów!
VeB!
Nie róbmy z siebie Juventusu czy Milanu sprzed kilku sezonów gdzie grali sami 30+ i nie mowa tu o Milanie, który zdobywał jeszcze LM.
LE zrobił dla nas dużo i dałbym mu dokończyć ten sezon, bo jaki sens szukać kogoś na ' cito ' skoro trener po pierwsze musi się znaleźć po drugie poukładać drużynę. A co do transferów nie widzę potrzeby kupowania tych młodocianów jak Srna czy Rukavina, wystarczy postawić na któregoś z wychowanków, a na pewno nie pożałujemy. DNA nadrabia zaangażowaniem, którego nam ostatnio brakuje.
VeB!
Remontada jeżeli zagramy jak z Milanem! Jak nie Lucho, któremu brakuje pomysłu na grę, to może sami piłkarze zaangażowaniem, honorem pokażą na co ich stać, bo są w stanie to zrobić, nie z pomysłem na grę naszego Lucho, ale umiejętności ku temu mają!
VeB!!!!!!!
co ty za brednie opowiadasz, walić LM! To najbardziej prestiżowe rozgrywki w europie, człowieku zejdź na ziemię! Można przegrać po walce, ale nie z takim zaangażowaniem.
VeB!!
Moim zdaniem nikogo nie powinni kupować, ew. Martina Caceresa można by zatrudnić, natomiast mimo wszystko jestem za stawieniem na wychowanków z Barcelony B.
Mega przykre.. mimo, że jest to Nasz zawodnik i osoba, której osobiście nie znamy dotyka nas to jako kibiców, zdobywał nasze serca z każdym meczem mimo, że Lusi mu tego nie ułatwiał zamykał mu usta nie dając wyjścia.. Wrócisz mocniejszy! Aleeeeeeeeeix!
VeB!
Chyba, że Vidal strzeli dziś bramkę, zanotuje asystę i będzie miał w obronie więcej odbiorów niż Umtiti, a Roberto dozna urazu przed meczem.. Wtedy jest szansa, że Vidal zagra z PSG hahaha :D
Nie można patrzeć na grę S.Roberto i Rakiticia to jest kpina... Gomes mimo jednego karygodnego błędu dziś z wielkim spokojem, Atletico nas po prostu zaskoczyło tym pressingiem, ale AWANSUJEMY!
VeB!
19
Barco kochana jedna bramka chociaż........
wierzymy!
1
Cuadrado uwielbiam gościa za jego dynamikę akcji i potężne uderzenie, swego czasu chodziły plotki po mundialu, że miałby zasilić Barce z tym, że tak się nie stało to raz a dwa nie byłoby miejsca na boisku w podstawie, a to gość który potrzebuje minut.
Jutro juve daje 105% z siebie, a my dajemy 200% i awansujemy!
VeB!
0
Bramkowy remis można brać w ciemno, choć wszyscy wierzymy w zwycięstwo!
VeB!
0
Dlatego mówię 3/4 z nas tutaj, a takich piłkarzy jak Andres można by policzyć na palach jednej ręki..
3
Prawda jest taka, że 3/4 z nas tutaj nie wytrzymałoby presji, przegrywając bardzo ważny mecz, w którym sędzia podejmuje kontrowersyjne decyzje i zachowałaby się podobnie po obejrzeniu czerwonej kartki. Nikt dostając czerwień nie spuszcza głowy i nie wychodzi do szatni bez słowa.
VeB!
Z Neymarem czy bez el classico musimy wygrać!
0
Miło byłoby Pana Sampaoliego zobaczyć nie tylko dziś na CN.. :)
Oby dziś po 3pkt, bo kolejny mecz z Malagą i intensywność może być nieco niższa patrząc na to, że czeka nas mecz z Juve :)
Choć Real też ma ciężki terminarz takie małe pocieszenie..
VeB!!!!!!
0
W meczach przy wysokim wyniku 2-3:0 warto wprowadzać Alene czy Kaptouma, może któryś z nich ma tą iskierkę, z której może powstać dobrej klasy ŚP
:)
0
Ja jestem jak najbardziej na tak :D choć znając specyfikę zarządu wyląduje Unzue, którego nie skreślam, lecz moja opinia jest poparta tym, że dawno nie było takiego z twardą ręką w naszych szeregach, żyjącego przy linii jak Sampaoli :)
0
MBappe pewnie po sezonie zasili szeregi UTD i skończy się saga z Neymarem, tak uważam :)
0
Może po to, że nie mamy ludzi na skrzydła gdzie staramy się męczyć Rafinhe? :)
A mahrez ma świetną technikę i styl pasujący doo Barcelony, choć to tylko donosy jak dobrze wiesz :D
1
Nie róbmy z igły widły, powiedział czy nie to jest zawodnik, człowiek, przypomnijcie sobie jakie sagi było z Leo to jedno a drugie nawet jeżeli by chciał to szczęście człowieka jest ważniejsze niż cokolwiek innego i gdyby to była prawda w co nie wierzę, to życzyłbym mu jak najlepiej :)
Ney jeszczce nie jeden mecz dla nas wygra!
VeB!
4
Nie chce Cię urazić, ale chyba rzadko oglądasz mecze.
0
Real vs bayern? :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
Dobry zawodnik, ale szklany co było jednym z powodów dla których łatwo go puściliśmy ( klauzula rozegranych meczy ) Każdy ma swoje zdanie i nikogo nie krytykuje. Mi się marzy ISCO ale to mega trudne zadanie.
VeB!
0
Mi się marzy Mesut Ozil i jakoś żadna gazeta o tym nie pisze.. :/
:D
1
Dumni po zwycięstwie! Wierni po porażce!
VeB!!!!!
3
Nie pamiętam kiedy byłem tak szczęśliwy! emocje jak w finale LM!!!
VeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeB!
3
Cavani zabił nam ten dwumecz, ale jestem dumny, że mogę być kibicem BARCY i te ich zostawione serducho to jest coś pięknego.. :(
VeB!
0
Czekam z niecierpliwością, i wiarą że za kilkanaście godzin będę mógł obejrzeć WALCZĄCĄ BARCELONE! oby tak było, za walką niech pójdą bramki które będą dawały nadzieję na odwrócenie losów!
VeB!
0
Tak się śmiejemy z Lucho, a by się okazało, że Mathieu załatwi Altetico jak kiedyś Real :D
0
Co z Ardą, że nigdzie go niema nawet na ławce?
0
To byłby strzał w kolano a to tylko moja opinia. Marzy mi się Ozil do środka pola i Bellerin na prawą bądź powrót Vidala w takim stylu jak grał teraz!
Co do trenera jeśli LE nie poprawi wyników to Sampaoli lub Pochettino byliby idealni, ale jak wiadomo każdy ma inny pogląd na sprawę.
VeB!
0
Nie róbmy z siebie Juventusu czy Milanu sprzed kilku sezonów gdzie grali sami 30+ i nie mowa tu o Milanie, który zdobywał jeszcze LM.
LE zrobił dla nas dużo i dałbym mu dokończyć ten sezon, bo jaki sens szukać kogoś na ' cito ' skoro trener po pierwsze musi się znaleźć po drugie poukładać drużynę. A co do transferów nie widzę potrzeby kupowania tych młodocianów jak Srna czy Rukavina, wystarczy postawić na któregoś z wychowanków, a na pewno nie pożałujemy. DNA nadrabia zaangażowaniem, którego nam ostatnio brakuje.
VeB!
0
Remontada jeżeli zagramy jak z Milanem! Jak nie Lucho, któremu brakuje pomysłu na grę, to może sami piłkarze zaangażowaniem, honorem pokażą na co ich stać, bo są w stanie to zrobić, nie z pomysłem na grę naszego Lucho, ale umiejętności ku temu mają!
VeB!!!!!!!
1
co ty za brednie opowiadasz, walić LM! To najbardziej prestiżowe rozgrywki w europie, człowieku zejdź na ziemię! Można przegrać po walce, ale nie z takim zaangażowaniem.
VeB!!
4
Moim zdaniem nikogo nie powinni kupować, ew. Martina Caceresa można by zatrudnić, natomiast mimo wszystko jestem za stawieniem na wychowanków z Barcelony B.
0
Mega przykre.. mimo, że jest to Nasz zawodnik i osoba, której osobiście nie znamy dotyka nas to jako kibiców, zdobywał nasze serca z każdym meczem mimo, że Lusi mu tego nie ułatwiał zamykał mu usta nie dając wyjścia.. Wrócisz mocniejszy! Aleeeeeeeeeix!
VeB!
1
Chyba, że Vidal strzeli dziś bramkę, zanotuje asystę i będzie miał w obronie więcej odbiorów niż Umtiti, a Roberto dozna urazu przed meczem.. Wtedy jest szansa, że Vidal zagra z PSG hahaha :D
0
Nie można patrzeć na grę S.Roberto i Rakiticia to jest kpina... Gomes mimo jednego karygodnego błędu dziś z wielkim spokojem, Atletico nas po prostu zaskoczyło tym pressingiem, ale AWANSUJEMY!
VeB!
1
Mi oprócz samego meczu, bardzo imponuje dzisiejsza żywiołowość trybun, świetnie się kibice bawią :D