Śmiało mogę stwierdzić , że w tym sezonie był to najlepszy mecz w wykonaniu Barcy , już dawno nie widziałem takiej dominacji , finezji coś pięknego !
VeB !
Nie mogę powiedzieć , że nie masz racji bo zgadzam się z tobą jak najbardziej aczkolwiek wyraziłem tylko i wyłącznie swoją opinie - Varane , Stones , Mustafi każdy z nich byłby wielkim wzmocnieniem .
VeB !
Jak dla mnie Mustafi i Mahrez przez , którego zacząłem przyglądać się Leicester gra na prawdę świetnie mimo , że ostatnio 2 karne mu nie siadły znacznie się rozwinął ten chłopak .
Szczerze jakoś szczegółowo nie śledzę kariery Denisa Suareza pojedyncze mecze widziałem , natomiast wydaje mi się , że wzmocnienie pomocy w postaci tego zawodnika nie powinna być priorytetem patrząc na sytuację kadrową.
Wiadomo tam są profesjonaliści , którzy lepiej od nas kibiców wiedzą czego drużyna potrzebuje .
VeB !
Pierwszy mecz debiut świetny oby grał tak dalej i nie spuszczał z tonu , mam nadzieję że za miesiąc dwa będziemy mogli to samo lub jeszcze więcej o nim powiedzieć !
VeB !
A Mesut jest moim niespełnionym transferem , mimo gry w Realu bardzo lubię oglądać tego zawodnika i szanuje go bo jest świetny !
Szacunek Mesut !
VeB !
Co by nie mówić ten sezon ma słabszy a w tamtym doprowadził nas do zwycięstwa w LM ! mamy bramkarza na lata który ma jeszcze wielką karierę przed sobą i nie rozumiem niektórych co chcą sprzedawać każdego piłkarza , bo nie jest obecnie w formie , może się okazać że za miesiąc dwa odpali i będziemy go kochać !
VeB !
8
Śmiało mogę stwierdzić , że w tym sezonie był to najlepszy mecz w wykonaniu Barcy , już dawno nie widziałem takiej dominacji , finezji coś pięknego !
VeB !
0
Odpowiedź , żeby miał kto zmieniać MSN
0
Prędzej Ruch podpisze kontrkat z VV niż Neymar z realem xd
0
Nie mogę powiedzieć , że nie masz racji bo zgadzam się z tobą jak najbardziej aczkolwiek wyraziłem tylko i wyłącznie swoją opinie - Varane , Stones , Mustafi każdy z nich byłby wielkim wzmocnieniem .
VeB !
0
Jak dla mnie Mustafi i Mahrez przez , którego zacząłem przyglądać się Leicester gra na prawdę świetnie mimo , że ostatnio 2 karne mu nie siadły znacznie się rozwinął ten chłopak .
1
Szczerze jakoś szczegółowo nie śledzę kariery Denisa Suareza pojedyncze mecze widziałem , natomiast wydaje mi się , że wzmocnienie pomocy w postaci tego zawodnika nie powinna być priorytetem patrząc na sytuację kadrową.
Wiadomo tam są profesjonaliści , którzy lepiej od nas kibiców wiedzą czego drużyna potrzebuje .
VeB !
0
Dzięki wielkie :) pooglądałem spokojnie końcówke jestem wdzięczny :D
0
Podałby ktoś tą transmisję ? proszę jak kibic kibica :(
0
nie potrafię tam transmisji włączyć :(
0
Ma ktoś jakąś transmisję działającą ? Bardzo proszę bo moja się zacięła na amen
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
0
Pierwszy mecz debiut świetny oby grał tak dalej i nie spuszczał z tonu , mam nadzieję że za miesiąc dwa będziemy mogli to samo lub jeszcze więcej o nim powiedzieć !
VeB !
2
Nie widziałem meczu Ardy z Espanyolem ale dzisiaj imponuje mi jego gra , Vidal również świetny timing . Alves w końcu ma godnego konkurenta .
VeB !
0
Okej dzięki wielkie w takim razie czekamy aż odpalą na dobre , wiadomo debiuty nigdy nie są łatwe przykład Suareza , a teraz co wyprawia !
VeB !
0
Jak grali Arda i Vidal ? nie mogłem obejrzeć meczu a ze skrótów nic nie wywnioskuję :/
1
A może tak wypożyczyć Niemca aby się ogrywał bo potencjał ma niesamowity .
0
A za chwilę będziemy szukać drugiego klasowego bramkarza na lata i zapłacimy 2x tyle .. choć to pewnie plotki :D
1
A Mesut jest moim niespełnionym transferem , mimo gry w Realu bardzo lubię oglądać tego zawodnika i szanuje go bo jest świetny !
Szacunek Mesut !
VeB !
1
Radość Neymara podczas wręczania medali oraz unoszenia pucharu bezcenna *.*
0
Każda drużyna oprócz PSG , jak dla Mnie PSV bądź Arsenal byłyby idealne , ale PSG mi się już przejadło .
VeB !
0
Alex Grimaldo :)))))
0
0:1 xd
hahahahaha
0
Jasne dzieki wam ! :)
0
Ma ktoś link działający ? bo mi wywaliło i nie mam jak ogladac :( prosze jak kibic kibica
0
Logika obrażanie a chamski faul , aa szkoda nerwów real już wystarczająco benitez krzywdzi żeby jeszcze sie denerwować zawieszeniem ISCO .
VeB !
0
dzieki , myślałem że tak dobrą robote wykonuje :P
0
Witam was , nigdzie w internecie niema meczu tzn są ale oglądać się nie da , powie mi ktoś jak dziś Ter Stegen gra ?
0
http://www.fcbarca.com/66778-rafa-benitez-real-jest-faworytem.html
0
To można oglądać do znudzenia , BARCA która nie była faworytem spisywała się przeciętnie pokazała na jak wiele ją stać coś pięknego *.*
VeB !
0
Arda Turan , Vidal , Lavezzi i co więcej potrzeba ? Tylko unikać kontuzji i na lato wzmocnić drużynę :)
8
Co by nie mówić ten sezon ma słabszy a w tamtym doprowadził nas do zwycięstwa w LM ! mamy bramkarza na lata który ma jeszcze wielką karierę przed sobą i nie rozumiem niektórych co chcą sprzedawać każdego piłkarza , bo nie jest obecnie w formie , może się okazać że za miesiąc dwa odpali i będziemy go kochać !
VeB !