8

Śmiało mogę stwierdzić , że w tym sezonie był to najlepszy mecz w wykonaniu Barcy , już dawno nie widziałem takiej dominacji , finezji coś pięknego !
VeB !

0

Odpowiedź , żeby miał kto zmieniać MSN

0

Prędzej Ruch podpisze kontrkat z VV niż Neymar z realem xd

0

Nie mogę powiedzieć , że nie masz racji bo zgadzam się z tobą jak najbardziej aczkolwiek wyraziłem tylko i wyłącznie swoją opinie - Varane , Stones , Mustafi każdy z nich byłby wielkim wzmocnieniem .
VeB !

0

Jak dla mnie Mustafi i Mahrez przez , którego zacząłem przyglądać się Leicester gra na prawdę świetnie mimo , że ostatnio 2 karne mu nie siadły znacznie się rozwinął ten chłopak .

1

Szczerze jakoś szczegółowo nie śledzę kariery Denisa Suareza pojedyncze mecze widziałem , natomiast wydaje mi się , że wzmocnienie pomocy w postaci tego zawodnika nie powinna być priorytetem patrząc na sytuację kadrową.
Wiadomo tam są profesjonaliści , którzy lepiej od nas kibiców wiedzą czego drużyna potrzebuje .
VeB !

0

Dzięki wielkie :) pooglądałem spokojnie końcówke jestem wdzięczny :D

0

Podałby ktoś tą transmisję ? proszę jak kibic kibica :(

0

nie potrafię tam transmisji włączyć :(

0

Ma ktoś jakąś transmisję działającą ? Bardzo proszę bo moja się zacięła na amen
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html

0

Pierwszy mecz debiut świetny oby grał tak dalej i nie spuszczał z tonu , mam nadzieję że za miesiąc dwa będziemy mogli to samo lub jeszcze więcej o nim powiedzieć !
VeB !

2

Nie widziałem meczu Ardy z Espanyolem ale dzisiaj imponuje mi jego gra , Vidal również świetny timing . Alves w końcu ma godnego konkurenta .
VeB !

0

Okej dzięki wielkie w takim razie czekamy aż odpalą na dobre , wiadomo debiuty nigdy nie są łatwe przykład Suareza , a teraz co wyprawia !
VeB !

0

Jak grali Arda i Vidal ? nie mogłem obejrzeć meczu a ze skrótów nic nie wywnioskuję :/

1

A może tak wypożyczyć Niemca aby się ogrywał bo potencjał ma niesamowity .

0

A za chwilę będziemy szukać drugiego klasowego bramkarza na lata i zapłacimy 2x tyle .. choć to pewnie plotki :D

1

A Mesut jest moim niespełnionym transferem , mimo gry w Realu bardzo lubię oglądać tego zawodnika i szanuje go bo jest świetny !
Szacunek Mesut !
VeB !

1

Radość Neymara podczas wręczania medali oraz unoszenia pucharu bezcenna *.*

0

Każda drużyna oprócz PSG , jak dla Mnie PSV bądź Arsenal byłyby idealne , ale PSG mi się już przejadło .
VeB !

0

Alex Grimaldo :)))))

0

0:1 xd
hahahahaha

0

Jasne dzieki wam ! :)

0

Ma ktoś link działający ? bo mi wywaliło i nie mam jak ogladac :( prosze jak kibic kibica

0

Logika obrażanie a chamski faul , aa szkoda nerwów real już wystarczająco benitez krzywdzi żeby jeszcze sie denerwować zawieszeniem ISCO .
VeB !

0

dzieki , myślałem że tak dobrą robote wykonuje :P

0

Witam was , nigdzie w internecie niema meczu tzn są ale oglądać się nie da , powie mi ktoś jak dziś Ter Stegen gra ?

0

To można oglądać do znudzenia , BARCA która nie była faworytem spisywała się przeciętnie pokazała na jak wiele ją stać coś pięknego *.*
VeB !

0

Arda Turan , Vidal , Lavezzi i co więcej potrzeba ? Tylko unikać kontuzji i na lato wzmocnić drużynę :)

8

Co by nie mówić ten sezon ma słabszy a w tamtym doprowadził nas do zwycięstwa w LM ! mamy bramkarza na lata który ma jeszcze wielką karierę przed sobą i nie rozumiem niektórych co chcą sprzedawać każdego piłkarza , bo nie jest obecnie w formie , może się okazać że za miesiąc dwa odpali i będziemy go kochać !
VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?