0

A widziałeś grę Douglasa ?
chociaż to i tak plotki , ponieważ jak widać zarząd niema głowy do dobrych ruchów transferowych :)

0

Gdyby to była prawda to byłoby cudownie :D

0

szkoda , że Ter Stegen nie broni ..

0

Ja osobiście myślę , że Messi jest piłkarskim geniuszem , lecz na tą chwilę chyba jednak Neymar potrafi dać więcej zespołowi , Leo nie potrafi wrócić do tej swojej dawnej dyspozycji i to jest przykre . Mamy wymarzony Atak , i pięknie byłoby oglądać ich szybkie akcje , zmiana systemu gry , aczkolwiek nie prędko ujrzymy Barcę w szybkich kontratakach ..

0

michał47
Widocznie nie śledzisz poczynań tych zawodników , niechciani w Barcelonie robią furorę w takich klubach jak Arsenal i Chelsea , a u Nas kogo byś wyróżnił ?

1

Co Alexis i Cesc robią w Premier League ..

0

Może wyrośnie z niego zawodnik na miano barcelony , bo oceniając po debiucie to słabiutko niestety wypadł , ale kto wie może ma większe możliwości :)
VeB !

0

dzięki wielkie ! ;-)

0

Wie ktoś może co to za zawodnik z numerem 18 na prawym skrzydle ? ;-)

0

good joke :D

no , ale każdy ma prawo do swojego zdania ;-)

2

Osobiście wolałbym Cuadrado , ale zarząd prawdopodobnie wie najlepiej wraz z trenerem kogo trzeba , a była taka nadzieja na tego piłkarza ..
VeB !

0

Prawdopodobnie Mehdi Benatia przejdzie do ManUtd za kwotę 25mln funtów . Świetny ruch ... z ich strony

0

Bardzo dobry zawodnik i chętnie bym go zobaczył w koszulce barcelony .
VeB !

0

ludzi nie ocenia się po wyglądzie .

2

Zaufajmy Enrique , bo gdy zarząd obierał było źle, trener źle to co kibice mają zakupy robić ?
Jeszcze Cuadrado i będzie dobry skład - zobaczycie !
VeB ! :)

0

ahhhh

0

Nie powiedziałem , że Rakitic jest gorszy , tylko , że robimy kiepskie interesy w porównaniu do nich , a o klauzuli nie miałem pojęcia szczerze mówiąc :)

0

Za dużo fm'a :P

1

A na sam koniec wypali Plan C czyli ściągniemy utalentowanego chłopaka z Barcelony B i przesuniemy Songa na ŚO i to będą nasze 2 transfery :-)
VeB !

1

Najgorsze jest to , że nasi sąsiedzi z Madrytu robią złote interesy , a my płacimy olbrzymie sumy i mamy problem ze ściągnięciem stopera ..
Toni Kroos - 25mln euro - niesamowite , że za tak marne pieniądze pozyskali tak dobrego pomocnika

0

Panowie , transfer Garay'a nie jest ciągle potwierdzony ani nic , może to zwykłe plotki były ? Wie ktoś coś ?

0

Villa - Dębica

rocznik 97 trochę ponad rok na forum , i cwaniak jak Ci z realmadrid.pl

Zgłoszono

0

Dokładnie , powiedz mi to w twarz a nie przed monitorem

3

Teraz pięknie byłoby dopiąć transfer Cuadrado oraz Stopera , i mamy prawdziwą rewolucje :-)
VeB !

0

Przez to odejście Alexisa , nie cieszy mnie ten transfer aż tak bardzo :(
Oby odejście Alexisa zrobiło mu dobrze , a przyjście Suareza wyszło na dobre zespołowi .
VeB !

7

Wielki sentyment mam do tego zawodnika , i jego odejście dotyka mnie najbardziej , ale taka jest piłka , oby mu się wiodło jak najlepiej i życzę mu samych sukcesów w PL :(

2

Są sprawy ważniejsze niż rywalizacja w piłce ..

Spoczywaj w pokoju [*]

2

Wolę żeby Alexis został i nie przychodził Suarez , ale żeby wzmocnić defensywę kimś konkretnym , takie moje zdanie :)
VeB !

0

klub podupada zamiast rosnąć w potęgę :(
VeB

0

Chłopaka jeszcze trzyma melanż z piątku także niech se tam pisze o fifie i innych bzdurach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?