Ja osobiście myślę , że Messi jest piłkarskim geniuszem , lecz na tą chwilę chyba jednak Neymar potrafi dać więcej zespołowi , Leo nie potrafi wrócić do tej swojej dawnej dyspozycji i to jest przykre . Mamy wymarzony Atak , i pięknie byłoby oglądać ich szybkie akcje , zmiana systemu gry , aczkolwiek nie prędko ujrzymy Barcę w szybkich kontratakach ..
michał47
Widocznie nie śledzisz poczynań tych zawodników , niechciani w Barcelonie robią furorę w takich klubach jak Arsenal i Chelsea , a u Nas kogo byś wyróżnił ?
Może wyrośnie z niego zawodnik na miano barcelony , bo oceniając po debiucie to słabiutko niestety wypadł , ale kto wie może ma większe możliwości :)
VeB !
Zaufajmy Enrique , bo gdy zarząd obierał było źle, trener źle to co kibice mają zakupy robić ?
Jeszcze Cuadrado i będzie dobry skład - zobaczycie !
VeB ! :)
Nie powiedziałem , że Rakitic jest gorszy , tylko , że robimy kiepskie interesy w porównaniu do nich , a o klauzuli nie miałem pojęcia szczerze mówiąc :)
Najgorsze jest to , że nasi sąsiedzi z Madrytu robią złote interesy , a my płacimy olbrzymie sumy i mamy problem ze ściągnięciem stopera ..
Toni Kroos - 25mln euro - niesamowite , że za tak marne pieniądze pozyskali tak dobrego pomocnika
Przez to odejście Alexisa , nie cieszy mnie ten transfer aż tak bardzo :(
Oby odejście Alexisa zrobiło mu dobrze , a przyjście Suareza wyszło na dobre zespołowi .
VeB !
Wielki sentyment mam do tego zawodnika , i jego odejście dotyka mnie najbardziej , ale taka jest piłka , oby mu się wiodło jak najlepiej i życzę mu samych sukcesów w PL :(
0
A widziałeś grę Douglasa ?
chociaż to i tak plotki , ponieważ jak widać zarząd niema głowy do dobrych ruchów transferowych :)
0
Gdyby to była prawda to byłoby cudownie :D
0
szkoda , że Ter Stegen nie broni ..
0
Ja osobiście myślę , że Messi jest piłkarskim geniuszem , lecz na tą chwilę chyba jednak Neymar potrafi dać więcej zespołowi , Leo nie potrafi wrócić do tej swojej dawnej dyspozycji i to jest przykre . Mamy wymarzony Atak , i pięknie byłoby oglądać ich szybkie akcje , zmiana systemu gry , aczkolwiek nie prędko ujrzymy Barcę w szybkich kontratakach ..
0
michał47
Widocznie nie śledzisz poczynań tych zawodników , niechciani w Barcelonie robią furorę w takich klubach jak Arsenal i Chelsea , a u Nas kogo byś wyróżnił ?
1
Co Alexis i Cesc robią w Premier League ..
0
Może wyrośnie z niego zawodnik na miano barcelony , bo oceniając po debiucie to słabiutko niestety wypadł , ale kto wie może ma większe możliwości :)
VeB !
0
dzięki wielkie ! ;-)
0
Wie ktoś może co to za zawodnik z numerem 18 na prawym skrzydle ? ;-)
0
good joke :D
no , ale każdy ma prawo do swojego zdania ;-)
2
Osobiście wolałbym Cuadrado , ale zarząd prawdopodobnie wie najlepiej wraz z trenerem kogo trzeba , a była taka nadzieja na tego piłkarza ..
VeB !
0
Prawdopodobnie Mehdi Benatia przejdzie do ManUtd za kwotę 25mln funtów . Świetny ruch ... z ich strony
0
Bardzo dobry zawodnik i chętnie bym go zobaczył w koszulce barcelony .
VeB !
0
ludzi nie ocenia się po wyglądzie .
2
Zaufajmy Enrique , bo gdy zarząd obierał było źle, trener źle to co kibice mają zakupy robić ?
Jeszcze Cuadrado i będzie dobry skład - zobaczycie !
VeB ! :)
0
ahhhh
0
Nie powiedziałem , że Rakitic jest gorszy , tylko , że robimy kiepskie interesy w porównaniu do nich , a o klauzuli nie miałem pojęcia szczerze mówiąc :)
0
Za dużo fm'a :P
1
A na sam koniec wypali Plan C czyli ściągniemy utalentowanego chłopaka z Barcelony B i przesuniemy Songa na ŚO i to będą nasze 2 transfery :-)
VeB !
1
Najgorsze jest to , że nasi sąsiedzi z Madrytu robią złote interesy , a my płacimy olbrzymie sumy i mamy problem ze ściągnięciem stopera ..
Toni Kroos - 25mln euro - niesamowite , że za tak marne pieniądze pozyskali tak dobrego pomocnika
0
Panowie , transfer Garay'a nie jest ciągle potwierdzony ani nic , może to zwykłe plotki były ? Wie ktoś coś ?
0
Villa - Dębica
rocznik 97 trochę ponad rok na forum , i cwaniak jak Ci z realmadrid.pl
Zgłoszono
0
Dokładnie , powiedz mi to w twarz a nie przed monitorem
3
Teraz pięknie byłoby dopiąć transfer Cuadrado oraz Stopera , i mamy prawdziwą rewolucje :-)
VeB !
0
Przez to odejście Alexisa , nie cieszy mnie ten transfer aż tak bardzo :(
Oby odejście Alexisa zrobiło mu dobrze , a przyjście Suareza wyszło na dobre zespołowi .
VeB !
7
Wielki sentyment mam do tego zawodnika , i jego odejście dotyka mnie najbardziej , ale taka jest piłka , oby mu się wiodło jak najlepiej i życzę mu samych sukcesów w PL :(
2
Są sprawy ważniejsze niż rywalizacja w piłce ..
Spoczywaj w pokoju [*]
2
Wolę żeby Alexis został i nie przychodził Suarez , ale żeby wzmocnić defensywę kimś konkretnym , takie moje zdanie :)
VeB !
0
klub podupada zamiast rosnąć w potęgę :(
VeB
0
Chłopaka jeszcze trzyma melanż z piątku także niech se tam pisze o fifie i innych bzdurach :D