To już jest na prawdę żenujące , te posty i plotki o stoperze , miał być jak najszybciej , a coraz bardziej prawdopodobne jest , że się go nie doczekamy..
szkoda gadać ..
VeB !
Arekvip &
w 100% się z Tobą zgadzam , aczkolwiek jedynie wtedy gdy negocjacje będą nieosiągalne , Garay jest bardzo dobrą alternatywą na budżet , który obecnie posiada Barca .
VeB !
Zwycięstwo zwycięstwem , ale dlaczego gramy ze słabymi drużynami w presezonie , zamiast mierzyć się z większymi ekipani i sprawdzać swoje słabe punkty przed rozpoczęciem ligi ?
Nie lubię porównań , ale nasz odwieczny rywal RM , sprawdzał się na tle takich drużyn jak Chelsea , Inter , Lyon , Psg podczas gdy my gramy z Malezją czy inną Lechią Gdańsk .
Może taka jest koncepcja zarządu , ja to oceniam z perspektywy kibica ;-)
VeB !
Witam Panów , możecie mnie minusować , ale chciałbym powiedzieć że podoba mi się sposób gry Bagnacka , osobiście wolę obserwować jego grę niż grę Bartry no i jest młodszy :-)
Jeżeli będzie szedł w dobrym kierunku to mogą być z niego ludzie w przyszłości ! :)
Co nie oznacza , że nie potrzebujemy już stopera , ale chciałbym sprzedaży lub wypożyczenia Bartry a Bagnackowi dawać szanse w pucharowych meczach niech się ogrywa , bo ma potencjał chłopak :)
VeB ! !
Może to i prawda , a może zwykła plotka , fakty są takie że dni uciekają coraz szybciej , potrzebujemy obrońcy , i 46 mln to jest ogromna suma , bo my se tylko takie pieniądze możemy wyobrażać , aczkolwiek jest to suma która z pewnością da się w jakiś sposób wynegocjować i te 5-6 mln myślę , że dla zdeterminowanego zarządu nie byłoby wielkim problemem wynegocjować , a niema co czekać do ostatniego dnia bo czasu będzie coraz mniej a oczekiwania mogą wzrosnąć ze względu na czas , którego już mamy bardzo mało a aklimatyzacja w nowym klubie też nie trwa 2-3 dni . Wierzę w nasz zarząd , oni myślę wiedzą co robią i miejmy nadzieję , że zobaczmy solidną defensywę w nadchodzącym sezonie .
VeB !
Lechia ambitnie brawo , choć wstyd dla narodu za ostatnie 10-15 minut gry panów z gdańska , szczyt chamstwa bo jak inaczej można to nazwać ?
Mecz barcelony spokojny grali bo grali ;-) czekamy na hejty sezonowców.
VeB !
Witam , dopiero teraz wróciłem , Czy mógłby ktoś z was w 2 słowach opisać jak mecz przebiegał , czy wynik odzwierciedla to co było na boisku ? Kto na + kto na - itd :)
Byłbym wdzięczny :)
I przestańcie pisać tak o Guardioli , że też go nikt nie znał !
Bo taka perełka nie zdarza się na co dzień , a patrząc na problemy wew. klubu , na brak pomysłu na grę w poprzednim sezonie nie można brać każdego za jego następce . My jesteśmy Barca i jest potrzebny specjalista z najwyższej półki , bez eksperymentów , ktoś kto poradzi sobie z prowadzeniem gwiazd .
Czemu nie Bielsa , Pellegrini czy ktoś ograny w świecie wielkiego futbolu ?
Ancelotti w Realu a do nas trener , który przez całą karierę osiągnął mistrzostwo Paragwaju ?
Może i mądrze mówi , ale chyba potrzeba nam specialisty a nie osoby , która jest tylko z pozorów dobrym kandydatem .
Eh mimo wszystko zarząd ma zawsze racje więc :)
Visca el BARCA !
Każdy ma swoje zadnie i nie można nikogo obrażać z tego powodu .
Ja napisze , że byłbym ciekawy pracy Heynckesa czy też Kloppa ale jak wiemy jest to nieosiągalne :)
Ciekawą opcją jak dla Mnie Andre Villas Boas :)
chodzi mi głownie o zmianę stylu gry , o taki efekt zaskoczenia :)
Dlatego każdy ma swoje zdanie i trzeba to szanować .
Visca el BARCA !
Brać nie wydziwiać ! Bo sezon zbliża się WIELKIMI krokami !
Dobrą opcją byłby Garay jednak ten jest blisko ManU , Hummels prawdopodobnie nie do wyciągnięcia a Sakho ?
Mam nadzieję , że włodarze Barcelony wiedzą jaki jest priorytet i w najbliższym czasie zaprezentują nam PRAWDZIWEGO SO :)
Visca el BARCA !
Tello można przedłużyć kontrakt i później sprzedać za wyższą kwotę niż 10 mln :) ale na pewno nie wymieniać na Reine , są kandydaci typu
TER STEGEN !
De Gea ! :)
Visca el BARCA !
rafal7161 &
Onetowskie źródło .. :D
Choć z tych wymienionych nie chciałbym , żeby Issac Cuenca opuszczał CN :)
Choć chcieć to ja mogę nawet żeby goRnik mistrza zrobił do czego nigdy nie dojdzie ;-)
Zarząd czeka prawdziwe wyzwanie :)
Visca el BARCA !
sant11
Wiesz co , pogłosek jest wiele , to są tylko jedne z niewielu opcji , które wypisałem , apropo realu , Francuskie media podały , że Ancelotti ma zastąpić Mourinho na stanowisku trenera , także ciężko przed sezonem wnioskować . Pożyjemy , zobaczymy , miejmy nadzieję , że w następnym sezonie zobaczymy odmieniony zespół , z wolą walki i pomysłem na grę :)
Chce się płakać , jest smutek , rozgoryczenie , ale jest jeszcze Liga do wygrania ! To twarda gra , w której nie ma miejsca na użalanie , trzeba dokończyć sezon i myśleć nad zmianami , które są nieodzowne i możecie mnie hejtować , ale ktoś kto choć trochę poczuł świat trenowania , grania , przyzna mi racje .
Jest wiele możliwości , my możemy mieć nadzieję , że zarząd podejmie konkretne kroki ku temu ..
Możliwości Typu : Marcelo Bielsa , Mancini , Laundrup , Pellegrini , Loew i można wymieniać potencjalnych kandydatów czy jak w przypadku piłkarzy
Ter Stegen, Reina , Guaita , Hummels , Kompany , Sakho , T.Silva , Dante , Gundogan , Banega , Mata , Pastore , Bale , Montolivo , Vidal , Susaeta , Wallcot , Willshire , Camberlain , Aguero , Lewandowski , Neymar , Muller , Eto' , Muniain , El Sharawy , Pandev , na prawdę można wymieniać całą noc i by czasu brakło także zarząd będzie miał pełne ręce roboty , żeby poukładać wszystko tak , aby wszystko w następnym sezonie funkcjonowało jak najlepiej .
My kibice możemy powiedzieć tylko tyle
VISCA EL BARCA !
Pique , Song na plus dzisiaj !
Szkoda , że gramy kompletnie bez pomysłu i elementu zaskoczenia , zmiany są nieodzowne i nie chodzi tu o obsadę 1 czy 2 pozycji , tu trzeba zajrzeć głębiej ..
Mimo to Visca el BARCA ! ! !
Panowie , wczoraj wszystkie oczy były zwrócone na C.Ronaldo i jednak mimo to nie odegrał on żadnej znaczącej roli w tym meczu . Messi jest tylko człowiekiem i jeżeli sztab szkoleniowy twierdzi że nie jest gotów zagrać 90 minut to coś w tym jest ..
Chcielibyście żeby zagrał 90 minut , ale w takim stylu jak na Allianz ?
Szkoda , że gra Bartra , i że Alexisa nie ma w podstawowej 11stce.
Visca el BARCA !
bartra .. za jakie kurw,a grzechy ?
oby ten przewidywalny skład był tylko ' przewidywalnym ' i zobaczymy u boku Pique kogokolwiek innego .
Jedziemy dziś panowie !
Visca el BARCA !
0
To już jest na prawdę żenujące , te posty i plotki o stoperze , miał być jak najszybciej , a coraz bardziej prawdopodobne jest , że się go nie doczekamy..
szkoda gadać ..
VeB !
0
Arekvip &
w 100% się z Tobą zgadzam , aczkolwiek jedynie wtedy gdy negocjacje będą nieosiągalne , Garay jest bardzo dobrą alternatywą na budżet , który obecnie posiada Barca .
VeB !
0
Zwycięstwo zwycięstwem , ale dlaczego gramy ze słabymi drużynami w presezonie , zamiast mierzyć się z większymi ekipani i sprawdzać swoje słabe punkty przed rozpoczęciem ligi ?
Nie lubię porównań , ale nasz odwieczny rywal RM , sprawdzał się na tle takich drużyn jak Chelsea , Inter , Lyon , Psg podczas gdy my gramy z Malezją czy inną Lechią Gdańsk .
Może taka jest koncepcja zarządu , ja to oceniam z perspektywy kibica ;-)
VeB !
0
Witam Panów , możecie mnie minusować , ale chciałbym powiedzieć że podoba mi się sposób gry Bagnacka , osobiście wolę obserwować jego grę niż grę Bartry no i jest młodszy :-)
Jeżeli będzie szedł w dobrym kierunku to mogą być z niego ludzie w przyszłości ! :)
Co nie oznacza , że nie potrzebujemy już stopera , ale chciałbym sprzedaży lub wypożyczenia Bartry a Bagnackowi dawać szanse w pucharowych meczach niech się ogrywa , bo ma potencjał chłopak :)
VeB ! !
0
Może to i prawda , a może zwykła plotka , fakty są takie że dni uciekają coraz szybciej , potrzebujemy obrońcy , i 46 mln to jest ogromna suma , bo my se tylko takie pieniądze możemy wyobrażać , aczkolwiek jest to suma która z pewnością da się w jakiś sposób wynegocjować i te 5-6 mln myślę , że dla zdeterminowanego zarządu nie byłoby wielkim problemem wynegocjować , a niema co czekać do ostatniego dnia bo czasu będzie coraz mniej a oczekiwania mogą wzrosnąć ze względu na czas , którego już mamy bardzo mało a aklimatyzacja w nowym klubie też nie trwa 2-3 dni . Wierzę w nasz zarząd , oni myślę wiedzą co robią i miejmy nadzieję , że zobaczmy solidną defensywę w nadchodzącym sezonie .
VeB !
0
Jeszcze kilka dni temu 3/4 forum hejtowało nowego trenera , dziś można zauważyć same POZYTYWNE komentarze , ciekawe .. :)
VeB !
0
Lechia ambitnie brawo , choć wstyd dla narodu za ostatnie 10-15 minut gry panów z gdańska , szczyt chamstwa bo jak inaczej można to nazwać ?
Mecz barcelony spokojny grali bo grali ;-) czekamy na hejty sezonowców.
VeB !
0
Przepraszam , że nie w temacie , ale czy wie ktoś lub ma na sprzedaż taką oto koszulkę upamiętniającą finał 2011r.
koszulka BARCA CHAMPIONS
http://www.beautifulgear.com/wp-content/uploads/2011/05/1306663977020.jpg
Proszę pisać na priv gg ( 4643454 )
będę bardzo wdzięczny . VeB !
0
Przepraszam , że nie w temacie , ale czy wie ktoś lub ma na sprzedaż taką oto koszulkę upamiętniającą finał 2011r.
http://www.beautifulgear.com/wp-content/uploads/2011/05/1306663977020.jpg
Proszę pisać na priv gg ( 4643454 )
BARDZO MI ZALEŻY !
0
Przepraszam , że nie w temacie , ale czy wie ktoś lub ma na sprzedaż taką oto koszulkę upamiętniającą finał 2011r.
oto zdjęcie koszulki chodzi o model BARCA CHAMPIONS
http://www.beautifulgear.com/wp-content/uploads/2011/05/1306663977020.jpg
Proszę pisać na priv gg ( 4643454 )
BARDZO MI ZALEŻY ! :(
0
Przepraszam , że nie w temacie , ale czy wie ktoś lub ma na sprzedaż taką oto koszulkę upamiętniającą finał 2011r.
http://www.beautifulgear.com/wp-content/uploads/2011/05/1306663977020.jpg
Proszę pisać na priv gg ( 4643454 )
BARDZO MI ZALEŻY !
0
Witam , dopiero teraz wróciłem , Czy mógłby ktoś z was w 2 słowach opisać jak mecz przebiegał , czy wynik odzwierciedla to co było na boisku ? Kto na + kto na - itd :)
Byłbym wdzięczny :)
0
I przestańcie pisać tak o Guardioli , że też go nikt nie znał !
Bo taka perełka nie zdarza się na co dzień , a patrząc na problemy wew. klubu , na brak pomysłu na grę w poprzednim sezonie nie można brać każdego za jego następce . My jesteśmy Barca i jest potrzebny specjalista z najwyższej półki , bez eksperymentów , ktoś kto poradzi sobie z prowadzeniem gwiazd .
Czemu nie Bielsa , Pellegrini czy ktoś ograny w świecie wielkiego futbolu ?
0
Ancelotti w Realu a do nas trener , który przez całą karierę osiągnął mistrzostwo Paragwaju ?
Może i mądrze mówi , ale chyba potrzeba nam specialisty a nie osoby , która jest tylko z pozorów dobrym kandydatem .
Eh mimo wszystko zarząd ma zawsze racje więc :)
Visca el BARCA !
0
Każdy ma swoje zadnie i nie można nikogo obrażać z tego powodu .
Ja napisze , że byłbym ciekawy pracy Heynckesa czy też Kloppa ale jak wiemy jest to nieosiągalne :)
Ciekawą opcją jak dla Mnie Andre Villas Boas :)
chodzi mi głownie o zmianę stylu gry , o taki efekt zaskoczenia :)
Dlatego każdy ma swoje zdanie i trzeba to szanować .
Visca el BARCA !
0
Brać nie wydziwiać ! Bo sezon zbliża się WIELKIMI krokami !
Dobrą opcją byłby Garay jednak ten jest blisko ManU , Hummels prawdopodobnie nie do wyciągnięcia a Sakho ?
Mam nadzieję , że włodarze Barcelony wiedzą jaki jest priorytet i w najbliższym czasie zaprezentują nam PRAWDZIWEGO SO :)
Visca el BARCA !
0
Ter stegen !
David Luiz !
VeB !
0
Ter Stegen !
Żaden Reina ani Handanovic !
VeB !
0
Tello można przedłużyć kontrakt i później sprzedać za wyższą kwotę niż 10 mln :) ale na pewno nie wymieniać na Reine , są kandydaci typu
TER STEGEN !
De Gea ! :)
Visca el BARCA !
0
rafal7161 &
Onetowskie źródło .. :D
Choć z tych wymienionych nie chciałbym , żeby Issac Cuenca opuszczał CN :)
Choć chcieć to ja mogę nawet żeby goRnik mistrza zrobił do czego nigdy nie dojdzie ;-)
Zarząd czeka prawdziwe wyzwanie :)
Visca el BARCA !
0
Najlepsza obsada bramki na tą chwilę z możliwych transferów !
Ma chłopak talent , umiejętności , I WIEK !
Ter Stegen , Hummels podstawa !
0
sant11
Wiesz co , pogłosek jest wiele , to są tylko jedne z niewielu opcji , które wypisałem , apropo realu , Francuskie media podały , że Ancelotti ma zastąpić Mourinho na stanowisku trenera , także ciężko przed sezonem wnioskować . Pożyjemy , zobaczymy , miejmy nadzieję , że w następnym sezonie zobaczymy odmieniony zespół , z wolą walki i pomysłem na grę :)
0
Chce się płakać , jest smutek , rozgoryczenie , ale jest jeszcze Liga do wygrania ! To twarda gra , w której nie ma miejsca na użalanie , trzeba dokończyć sezon i myśleć nad zmianami , które są nieodzowne i możecie mnie hejtować , ale ktoś kto choć trochę poczuł świat trenowania , grania , przyzna mi racje .
Jest wiele możliwości , my możemy mieć nadzieję , że zarząd podejmie konkretne kroki ku temu ..
Możliwości Typu : Marcelo Bielsa , Mancini , Laundrup , Pellegrini , Loew i można wymieniać potencjalnych kandydatów czy jak w przypadku piłkarzy
Ter Stegen, Reina , Guaita , Hummels , Kompany , Sakho , T.Silva , Dante , Gundogan , Banega , Mata , Pastore , Bale , Montolivo , Vidal , Susaeta , Wallcot , Willshire , Camberlain , Aguero , Lewandowski , Neymar , Muller , Eto' , Muniain , El Sharawy , Pandev , na prawdę można wymieniać całą noc i by czasu brakło także zarząd będzie miał pełne ręce roboty , żeby poukładać wszystko tak , aby wszystko w następnym sezonie funkcjonowało jak najlepiej .
My kibice możemy powiedzieć tylko tyle
VISCA EL BARCA !
0
Pique , Song na plus dzisiaj !
Szkoda , że gramy kompletnie bez pomysłu i elementu zaskoczenia , zmiany są nieodzowne i nie chodzi tu o obsadę 1 czy 2 pozycji , tu trzeba zajrzeć głębiej ..
Mimo to Visca el BARCA ! ! !
0
nie wiem panowie jak Was , ale mnie strasznie irytuje Pedro i Bartra ..
Alexis ! Messi !
0
Panowie , wczoraj wszystkie oczy były zwrócone na C.Ronaldo i jednak mimo to nie odegrał on żadnej znaczącej roli w tym meczu . Messi jest tylko człowiekiem i jeżeli sztab szkoleniowy twierdzi że nie jest gotów zagrać 90 minut to coś w tym jest ..
Chcielibyście żeby zagrał 90 minut , ale w takim stylu jak na Allianz ?
Szkoda , że gra Bartra , i że Alexisa nie ma w podstawowej 11stce.
Visca el BARCA !
0
lukitt &
Real ma puchar króla do wygrania , bo mało kto sobie wyobraża aby polegli w finale .. ;)
0
Bartra * z nerwów już błędy popełniam ..
Jedziemy panowie swoje !
Visca el BARCA !
Co zrobimy gdy Leo karierę zakończy ? Głowy do góry !
0
Barta .. za jakie grzechy ? ;/
0
bartra .. za jakie kurw,a grzechy ?
oby ten przewidywalny skład był tylko ' przewidywalnym ' i zobaczymy u boku Pique kogokolwiek innego .
Jedziemy dziś panowie !
Visca el BARCA !