Argumentuj po co nam Fabregas skoro jest : Iniesta , Xavi , Busquets , Keita , Mascherano , Thiago ..
Jest dobry fakt ale póki co nie znajdzie miejsca w podstawowym składzie ;/
Moim zdaniem zainwestować w Neymara i Sakho
Jest nam cholernie potrzebny ktoś jak Neymar bo Bojan dawno sie wypalił ...
Sakho to także ktoś kto jest nam niezbędny .. Milito więcej kontuzji niż gry a puyol nie bedzie grał wszystkich meczy w sezonie razem z pique w środku ..
z tym Mario Goetze się zgodze nie drogi , utalentowany i takiego kogoś ewentualnie można sprowadzić ;)
szczerze mówiąc wolałbym Robinho ! ale Silva nie jest wcale gorszy od Robinho tylko hmm ... Robinho moim zdaniem bardziej pasował by do naszego stylu gry . Podsumowując tak czy tak jestem za transferem Silvy jezeli Robinho nie da rade sie sciagnac na camp nou !
Według mnie Robinho byłby strzałem w 10 i warto zapłacic nawet te 30 mln funtów bo jest to gracz który ma przed wszystkim dobrą technike co jest bardzo ważne w Barcelonie , potrafi przyspieszyc akcje i czego tu więcej chcieć .
Oprócz Robinho chciałbym w barcelonie zobaczyc Samira Nasriego zmiennik dla iniesty :) , Cisse [joker na ostatnie minuty ]
maxwell dobry mecz udany debiut w przeciwienstwie do ibrahimovicia gral bardzo dobrze :))) ahh szkoda ze stracilismy eto bo gral wiele lepiej od ibrahimovicia . Visca el Barca !!!
0
# ibrahimaffelay #
Przepraszam ale nie zgodzę się z Tobą ..
Argumentuj po co nam Fabregas skoro jest : Iniesta , Xavi , Busquets , Keita , Mascherano , Thiago ..
Jest dobry fakt ale póki co nie znajdzie miejsca w podstawowym składzie ;/
Moim zdaniem zainwestować w Neymara i Sakho
Jest nam cholernie potrzebny ktoś jak Neymar bo Bojan dawno sie wypalił ...
Sakho to także ktoś kto jest nam niezbędny .. Milito więcej kontuzji niż gry a puyol nie bedzie grał wszystkich meczy w sezonie razem z pique w środku ..
z tym Mario Goetze się zgodze nie drogi , utalentowany i takiego kogoś ewentualnie można sprowadzić ;)
0
ZA TA KASE
NEYMARA ! tyle w temacie ! Po co nam 58 środkowy pomocnik ?
VeB !
Neymar , Sakho i tyle jeśli chodzi o to okienko ;)
0
Moim zdaniem priorytetem powinien być tu Sakho ! Jest nam potrzebny ktoś taki jak on a myśle że w granicach 15 mln dałoby się go sprowadzić :)
Można sprzedać Bojana, Jeffrena i Botie ale zostawić Thiago bo on za ok. 2 sezony może grać jak Cesc a nawet lepiej ! ma chłopak potencjał ;)
I żeby nie kończyć ze wzmocnieniami przydaliby się zawodnicy pokroju :
- Coentrao ,
- Pastore ,
-G.Rossi
- Neymar
- Robinho .. :)
pozdrawiam wszystkich VeB !
0
VISCA el BARCA !!!!!!
Coś Pięknego !
Brawo Erik !
Aż łezka w oku się kręci ; )
0
ehh no nic została rojadirecta ;dd
Obstawiam 3:2 Dla Barcy !
1:0Pedro
1:1 Ramos
1:2 Ronaldo [ k ]
2:2 Messi
3:2 Messi
Visca el Barca !
0
Panowie mam Wielką prośbe
Wie ktoś moze czy na jakims kanale telewizji " N " bedzie transmitowany mecz?
Prosze o odpowiedzi :)
VeB !
0
~nadachu~
Zgadzam sie z toba co do Pjanica ;)
0
Moim zdaniem powinni sie postarac o :
Pastore i Suareza ! ;))
Dwaj bardzo dobrzy zawodnicy ;)
Pastore-Technika , drybling , dobry przegląd pola
Suarez - przede wszystkim umie sie odnaleźć w polu karnym przeciwnika ;]
VeB !
0
Według mnie powinni siegnać po Teveza .
Jest piłkarzem który bardzo pracuje dla druzyny na boisku no i jest ograny w europie ;)
0
Jestem za transferem Pastore ! Kupic go poki nie zrobił tego Real ! :)
0
Stajemy sie jak real ;// marnujemy zawodników ;// Dmytro by sie zapewno rozwinął ale po co jak mozna dosta 15 mln i byc 10 na minusie :/
0
Po co mata :// Może warto w te okienko włożyć trochę kasy aby mieć już drużynę której nie będzie trzeba wzmacniać na następne lata .
Ja osobiście widziałbym w drużynie :
- Robinho
-Di Maria
-Eboue
-Nasri
Któryś z tych zawodników na pewno by się na przydał ;)
A rozstać z klubem powinni się :
-Marquez
-Henry ( Chociaż bardzo go lubię i szanuje ale swoje w Barcelonie już zrobił ) . ;)
0
WIE KTOŚ GDZIE BĘDZIE TRANSMITOWANA JEGO PREZENTACJA ?? Proszę odpiszcie ! ;)
0
Ja osobiście bardzo lubie ville ale ... chlopak do mlodej krwi nie nalezy ;d
Każdy ma swoje zdanie na temat transferów a moje jest takie [chociaż niektóre wydaja sie nie realne] :
-Robinho (Cel nr 1)
-Higuain
-Nasri
Natomiast sprzedałbym :
-Ibre
-Marqueza
-Hleb
Visca el Barca !! ;)
0
I dobrze ! Po co nam on jak nie jest defensywnym pomocnikiem a co miałby grac za xaviego albo inieste ? wolne zarty ...
Potrzebny nam jest Robinho na lewe skrzydło i eboue [ zmiennik alvesa] takie jest moje zdanie .
Visca el Barca !!
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 3:1 PEDRO !!!
0
szczerze mówiąc wolałbym Robinho ! ale Silva nie jest wcale gorszy od Robinho tylko hmm ... Robinho moim zdaniem bardziej pasował by do naszego stylu gry . Podsumowując tak czy tak jestem za transferem Silvy jezeli Robinho nie da rade sie sciagnac na camp nou !
0
Valdes
Alves
Puyol
Terry
Evra
Navas
Xavi
Kaka
Iniesta
Messi
Ibra [ lub Villa]
0
Nie sprzedawać Gaia !!! Bedzie to bardzo pożyteczny zawodnik .
0
Według mnie Robinho byłby strzałem w 10 i warto zapłacic nawet te 30 mln funtów bo jest to gracz który ma przed wszystkim dobrą technike co jest bardzo ważne w Barcelonie , potrafi przyspieszyc akcje i czego tu więcej chcieć .
Oprócz Robinho chciałbym w barcelonie zobaczyc Samira Nasriego zmiennik dla iniesty :) , Cisse [joker na ostatnie minuty ]
Visca el Barca !!
0
INTER VS FC BARCELONA [1:2]
0:1 Henry
1:1 Eto
1:2 Messi
Visca el Barca !!!
0
moim zdaniem w tym roku w finale wystapi
Fc Barcelona vs Inter Mediolan i wynik obstawie w ciemno
2:1
1:0 Bojan
1:1 Sneijder
2:1 Iniesta
:D Visca el Barca !!!
0
Barca lepsza od Realu [x]
eto lepszy od ibry [x]
krótkie podsumowania najlepszym transferem moim zdaniem bedzie dmytro czyhrysnki .
Szkoda że Samuel Eto opóścil barce ;((( tak wiele zrobil dla nas ;)) Szacunek dla Eto ! Visca el Barca
0
leci moze na telewizji "N" prosze pomózcie bo chce obejzec ten mecz .
0
mam pytanie trzeba obydwa servery sciagac czy tylko 1 lub 2 ???
0
nam potrzeba kogos na środek pomocy oraz skrzydłowy .
Moim zdaniem na srodek pomocy mozna by kupic poulsena lub sneijdera a na skrzydła babel/mata/silva/ben arfa jest wiele rozwiazan ;)))
Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
kazdy ma swój typ jedenstki marzeń :))
casillas
danil alves puyol pique evra
yaya
xavi iniesta
Messi Ribery
Villa
ławka :
Valdes
Maxwell
Bojan
Czyhrynski
Keita
Henry
Busquets
0
maxwell dobry mecz udany debiut w przeciwienstwie do ibrahimovicia gral bardzo dobrze :))) ahh szkoda ze stracilismy eto bo gral wiele lepiej od ibrahimovicia . Visca el Barca !!!
0
*nelson25*
mozesz podac linka do meczu z sopcast ?
0
jebane araby mieli posci barce a znowu ten sam mecz leci co leciał omg...