0

# ibrahimaffelay #

Przepraszam ale nie zgodzę się z Tobą ..

Argumentuj po co nam Fabregas skoro jest : Iniesta , Xavi , Busquets , Keita , Mascherano , Thiago ..

Jest dobry fakt ale póki co nie znajdzie miejsca w podstawowym składzie ;/

Moim zdaniem zainwestować w Neymara i Sakho

Jest nam cholernie potrzebny ktoś jak Neymar bo Bojan dawno sie wypalił ...

Sakho to także ktoś kto jest nam niezbędny .. Milito więcej kontuzji niż gry a puyol nie bedzie grał wszystkich meczy w sezonie razem z pique w środku ..

z tym Mario Goetze się zgodze nie drogi , utalentowany i takiego kogoś ewentualnie można sprowadzić ;)

0

ZA TA KASE

NEYMARA ! tyle w temacie ! Po co nam 58 środkowy pomocnik ?

VeB !

Neymar , Sakho i tyle jeśli chodzi o to okienko ;)

0

Moim zdaniem priorytetem powinien być tu Sakho ! Jest nam potrzebny ktoś taki jak on a myśle że w granicach 15 mln dałoby się go sprowadzić :)

Można sprzedać Bojana, Jeffrena i Botie ale zostawić Thiago bo on za ok. 2 sezony może grać jak Cesc a nawet lepiej ! ma chłopak potencjał ;)

I żeby nie kończyć ze wzmocnieniami przydaliby się zawodnicy pokroju :

- Coentrao ,

- Pastore ,

-G.Rossi

- Neymar

- Robinho .. :)

pozdrawiam wszystkich VeB !

0

VISCA el BARCA !!!!!!

Coś Pięknego !

Brawo Erik !

Aż łezka w oku się kręci ; )

0

ehh no nic została rojadirecta ;dd

Obstawiam 3:2 Dla Barcy !

1:0Pedro

1:1 Ramos

1:2 Ronaldo [ k ]

2:2 Messi

3:2 Messi

Visca el Barca !

0

Panowie mam Wielką prośbe

Wie ktoś moze czy na jakims kanale telewizji " N " bedzie transmitowany mecz?

Prosze o odpowiedzi :)

VeB !

0

~nadachu~

Zgadzam sie z toba co do Pjanica ;)

0

Moim zdaniem powinni sie postarac o :

Pastore i Suareza ! ;))

Dwaj bardzo dobrzy zawodnicy ;)

Pastore-Technika , drybling , dobry przegląd pola

Suarez - przede wszystkim umie sie odnaleźć w polu karnym przeciwnika ;]

VeB !

0

Według mnie powinni siegnać po Teveza .

Jest piłkarzem który bardzo pracuje dla druzyny na boisku no i jest ograny w europie ;)

0

Jestem za transferem Pastore ! Kupic go poki nie zrobił tego Real ! :)

0

Stajemy sie jak real ;// marnujemy zawodników ;// Dmytro by sie zapewno rozwinął ale po co jak mozna dosta 15 mln i byc 10 na minusie :/

0

Po co mata :// Może warto w te okienko włożyć trochę kasy aby mieć już drużynę której nie będzie trzeba wzmacniać na następne lata .

Ja osobiście widziałbym w drużynie :

- Robinho

-Di Maria

-Eboue

-Nasri

Któryś z tych zawodników na pewno by się na przydał ;)

A rozstać z klubem powinni się :

-Marquez

-Henry ( Chociaż bardzo go lubię i szanuje ale swoje w Barcelonie już zrobił ) . ;)

0

WIE KTOŚ GDZIE BĘDZIE TRANSMITOWANA JEGO PREZENTACJA ?? Proszę odpiszcie ! ;)

0

Ja osobiście bardzo lubie ville ale ... chlopak do mlodej krwi nie nalezy ;d

Każdy ma swoje zdanie na temat transferów a moje jest takie [chociaż niektóre wydaja sie nie realne] :

-Robinho (Cel nr 1)

-Higuain

-Nasri

Natomiast sprzedałbym :

-Ibre

-Marqueza

-Hleb

Visca el Barca !! ;)

0

I dobrze ! Po co nam on jak nie jest defensywnym pomocnikiem a co miałby grac za xaviego albo inieste ? wolne zarty ...

Potrzebny nam jest Robinho na lewe skrzydło i eboue [ zmiennik alvesa] takie jest moje zdanie .

Visca el Barca !!

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 3:1 PEDRO !!!

0

szczerze mówiąc wolałbym Robinho ! ale Silva nie jest wcale gorszy od Robinho tylko hmm ... Robinho moim zdaniem bardziej pasował by do naszego stylu gry . Podsumowując tak czy tak jestem za transferem Silvy jezeli Robinho nie da rade sie sciagnac na camp nou !

0

Valdes

Alves

Puyol

Terry

Evra

Navas

Xavi

Kaka

Iniesta

Messi

Ibra [ lub Villa]

0

Nie sprzedawać Gaia !!! Bedzie to bardzo pożyteczny zawodnik .

0

Według mnie Robinho byłby strzałem w 10 i warto zapłacic nawet te 30 mln funtów bo jest to gracz który ma przed wszystkim dobrą technike co jest bardzo ważne w Barcelonie , potrafi przyspieszyc akcje i czego tu więcej chcieć .

Oprócz Robinho chciałbym w barcelonie zobaczyc Samira Nasriego zmiennik dla iniesty :) , Cisse [joker na ostatnie minuty ]

Visca el Barca !!

0

INTER VS FC BARCELONA [1:2]

0:1 Henry

1:1 Eto

1:2 Messi

Visca el Barca !!!

0

moim zdaniem w tym roku w finale wystapi

Fc Barcelona vs Inter Mediolan i wynik obstawie w ciemno

2:1

1:0 Bojan

1:1 Sneijder

2:1 Iniesta

:D Visca el Barca !!!

0

Barca lepsza od Realu [x]

eto lepszy od ibry [x]

krótkie podsumowania najlepszym transferem moim zdaniem bedzie dmytro czyhrysnki .

Szkoda że Samuel Eto opóścil barce ;((( tak wiele zrobil dla nas ;)) Szacunek dla Eto ! Visca el Barca

0

leci moze na telewizji "N" prosze pomózcie bo chce obejzec ten mecz .

0

mam pytanie trzeba obydwa servery sciagac czy tylko 1 lub 2 ???

0

nam potrzeba kogos na środek pomocy oraz skrzydłowy .

Moim zdaniem na srodek pomocy mozna by kupic poulsena lub sneijdera a na skrzydła babel/mata/silva/ben arfa jest wiele rozwiazan ;)))

Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

kazdy ma swój typ jedenstki marzeń :))

casillas

danil alves puyol pique evra

yaya

xavi iniesta

Messi Ribery

Villa

ławka :

Valdes

Maxwell

Bojan

Czyhrynski

Keita

Henry

Busquets

0

maxwell dobry mecz udany debiut w przeciwienstwie do ibrahimovicia gral bardzo dobrze :))) ahh szkoda ze stracilismy eto bo gral wiele lepiej od ibrahimovicia . Visca el Barca !!!

0

*nelson25*

mozesz podac linka do meczu z sopcast ?

0

jebane araby mieli posci barce a znowu ten sam mecz leci co leciał omg...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?