0

To jest nasza przyszłość ! Alves nie ma 25 lat ..
Wiadomo , że ktoś musi odejść , żeby ktoś mógł przyjść , a w tym okienku możliwą opcją jest , że camp nou opuszczą : Bojan , Affelay , Valdes , Villa . Nie możemy wysprzedać całego składu , bo kto będzie grał ?
Visca el BARCA !
Jutro wierzymy w HISTORYCZNĄ REMONTADE !
AlexiS !

0

moim zdaniem po wypożyczeniu dać mu szansę w Barcelonie , bo umiejętności ma bardzo wysokie , technikę ma na pewno większą od Tello i opanowanie na boisku , którego brakuje Cristianowi co widać w ważniejszych meczach .
Cuenca jest przyszłością Barcy ! Jeżeli nie dać mu szansy od tego sezonu to wypożyczyć go do klubu z ligi hiszpańskiej , jednakże nie zawierać klauzuli , dzięki której mógłby zostać wykupiony . Osobiście jestem zwolennikiem jego talentu !
Visca el BARCA !

0

z ostatniej chwili !
Cristiano Ronaldo był widziany na zakupach w Barcelonie !
Prawdopodobnie jutro przejdzie testy medyczne i jeżeli wszystko pójdzie dobrze podpisze kontrakt z Barceloną !

kpina , pozdrawiam sezonowców , którzy piszą posty na poziomie ' niech zrobi miejsce Gundoganowie ' , którego widzieli 2x w akcji w meczu LM z realem .
Visca el BARCA !

0

-Ter Stegen
-Hummels (Kompany)
-Gundogan
-Muller ( Chamberlain )
-Aguero ( Suarez )
-Neymar ( Drogba )

osobiście marzy mi się powrót Cuenci na Camp Nou !
a te transfery to takie bujanie w obłokach trochę bo zarząd nie wyda tylu pieniędzy , choć pomarzyć każdy może :P
Visca el BARCA !

0

Ja widziałbym w roli trenera Joachima Löwa !
przydałby się ktoś z pomysłem na grę , ktoś mający własne zdanie , bo nie oszukujmy się , nasza słynna Tiki-Taka jest znana w CAŁEJ EUROPIE i nie ma drużyny , która tego nie rozgryzła .
Mam wielki szacunek dla Tito , ale moim zdaniem musi się jeszcze trochę nauczyć , bo zadatki na trenera to on ma tylko możliwe , że przerosła go presja mająca wpływ na grę klubu .
I piszę tego posta podtrzymując swoją teorię czy dokonamy historycznej remontady czy też nie .
Chciałbym widzieć Barcelonę z pomysłem na grę :-)
Visca el BARCA !
ALEXIS !

0

galix22,
To chyba trochę mało w porównaniu z grającym na tej samej pozycji Robbenem ?
Niema co się denerwować , przeszłość , zobaczymy czy zostaną wyciągnięte wnioski , bo lekcja futbolu niewątpliwie nam się przydała , po słabej edycji LM.
BARDZO chciałbym zobaczyć zapis z konferencji prasowej i zamknąć ten rozdział :)

0

galix22,

Masz racje tutaj nie będę się z Tobą przegadywał , bo Robben i Ribery pokazali dziś najwyższą klasę , aczkolwiek jeśli cała drużyna zagrałaby z determinacją , zaangażowaniem i nie odpuszczaliby piłki to byłoby to 4:0 dzisiaj ? wątpię
Nie wiem jak Tito oraganizuje rozmowę motywacyjną w przerwie , aczkolwiek nie widać chęci podjęcia walki .
aa Pedro grał dzisiaj ? bo nie zauważyłem go w żadnej OFENSYWNEJ akcji

0

swoją drogą zaimponował mi Dante dzisiaj :-)
bez kompleksów , potrafi grać w środku jak i na boku :)
jak widać da się robić dobre interesy za śmieszne pieniądze ..
a Ci , którzy nazywają M.Gomeza drewnem są po prostu śmieszni i nie mają pojęcia o piłce nożnej , bo napastnik dobrze grający fizycznie to w dzisiejszym futbolu wielka zaleta.
Alexis - wbijacie na niego a biegał od bramki do bramki czego nie zrobił nikt inny z drużyny .
Panowie .. Visca el BARCA !
i do następnego sezonu LM !

0

Ktoś z charakterem Mourinho , ktoś kto oprócz tiki taki będzie miał do zaoferowania coś więcej , bo taki klub jak Barca wygrywając dwumecz z PSG , które wcale nie było mocne różnicą bramek , dostając 2x lanie od Realu i później porażka stulecia w Monachium w półfinale to jest wstyd .
Czemu winni są Ci piłkarze ? to są profesjonaliści , którzy przy odrobinie motywacji i jakimś pomyśle na grę mogli to spotkanie zremisować , a nawet wygrać.
Mam wielki szacunek dla Tito , ale go ta praca przerosła , nie każdy jest gotów prowadzić tak wielki klub jakim jest BARCA !
mimo blamażu .. Visca el BARCA !!

0

Uznanie dla Alexisa !
Możecie mówić co chcecie , ale chłopak zostawia wiele serca na boisku i jeszcze nie jednego z Was zaskoczy .
AlexiS !
VeB !

0

Panowie , to jest Barcelona a nie podwórkowa Wisła Kraków !
Chcąc wygrać LM nie możemy patrzeć na to by trafić jak najłatwiej !
Ja osobiście marzę o półfinale
Barca - Real
Byłby magiczny spektakl i w finale z drużyną LEPSZĄ z pary BVB - Bayern
musicie uwierzyć , że ta ekipa potrafi wygrać z KAŻDYM !
Visca el BARCA !!

0

Ja widziałbym w naszej drużynie takich zawodników jak :
-Ter Stegen
- Hummels lub Ramos ( co jest nie realne ) ;-)
- Drogba
;-)

0

kurwa ;/

0

Gadajcie co chcecie , a Ja dalej swoje !
ALEXIS

0

Visca
el
BARCA !

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

uff mamy furę szczęścia - niang słupek

0

za puyola pique bym wystawił , alves na prawo adriano lewo , pedro za tello a alba lewa pomoc .. kwestia wyboru .
Sztab i tak wystawi tych , którzy są w najlepszej dyspozycji , i choćby pinto miał strzelić to liczy się tylko awans
VeB !
ALEXIS !

0

Panowie po co się napinacie ? Prawda jest taka , że po strzeleniu bramki na 1:0 MU nie istniało i RM zasłużenie awansował , są w bardzo dobrej dyspozycji . A druga sprawa to forum FCB a nie RM więc poruszać temat mozecie na ich forum , My patrzymy na nasz klub i na nasze wyniki !
VeB !
ALEXIS !

0

brakuje świeżości w naszej grze .. ile można liczyć na Leo ?
ciągłe klepanie , gra środkiem bez efektu zaskoczenia , to już któryś rok z rzędu , tak grając może pokonamy Celte czy Granade ale na Milan czy Real to jest zbyt mało .
Dodatkowo Carles ma swoje lata , widać było jak dziurawa była dziś obrona . No i wieczny Messi , który też potrzebuje odpoczynku .
Trzeba wzmocnić defensywę i może warto było zatrudnić trenera reprezentacyjnego , którego umowa wygasłaby w czerwcu , przy powrocie Tito byłoby 2 fachowców , a tak nie mamy ani 1 .
Real dał nam lekcje skuteczności , byli lepsi lecz mimo to zawsze razem .. Visca El Barça !
ALEXIS !

0

Damy rade !
dumni po zwycięstwie !
wierni po porażce !
Visca el BARCA !
ALEXIS

0

ALEXIS !

0

Oczywiście Matts Hummels !
alternatywą mógłby być Sakho :-)

0

* kubafcb102 *

chodzi o komentarz transferowy dot. celów transferowych :)

0

* kubafcb102 *

Lepiej nie mogłeś tego ująć .. :-)
Visca el BARCA !

0

Issac to nasza przyszłość !
oby się odbudował w Ajaxie i wrócił do Nas , bo jest na tą chwilę najzdolniejszym wychowankiem Cantery :-)
VeB !
Cuenca !

0

Ja mam pytanie dotyczące Isaaca Cuency .
Wie ktoś może jak jego stan ?

0

Jestem na Tak , pod warunkiem że nie zostanie zawarta jakakolwiek klauzula odkupu , Issac jest naszą przyszłością , moim zdaniem ma potencjał większy od Tello !
Alexis !
Cuenca !
Visca el BARCA !

0

Ter Stegen !
tyle w temacie .
Visca el BARCA !
ALEXIS !

0

Moim zdaniem najlepszą opcją jest STEGEN ! Młody , uzdolniony , ma chłopak niesamowity spokój , potrafi wyczekać napastnika do samego końca , i nie kosztowałby fortuny pieniędzy ;-) A takim nie zbyt realnym transferem , który bym zarekomendował to Joe Hart , ale to jest raczej nie osiągalne więc nie ma co marzyć ;-)
Co by nie było ... VISCA el BARCA !
ALEXIS !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?