Niech wydupia , Song grający na pozycji Serio jest zawodnikiem , który mógłby dać więcej drużynie , aczkolwiek ciężko jest grać na najwyższym poziomie gdy nie dostaje się szans :)
VeB ,
Myślę , że jeżeli Rakitic będzie grał dla blaugrany tak jak dziś dla Chorwacji , nie będziemy płakać za Fabsem , który tak się deklarował , że chce zakończyć u nas karierę :)
VeB !
Poniosło Cię z tymi transferami trochę , ale jak każdy kibic rozmarzyłeś się czytając posty o rewolucji :)
Jeśli przyjdzie Mathieu lub Marqinhos oraz Cuardado to i tak będzie bardzo dużo jak na obecny zarząd ..
VeB :(
Sprzedajemy Fabregasa , a zostawiamy takich piłkarzy jak Alves / Pedro / Bojan itd :)
Nawet Busquets mógł odejść , ale Cesc ? Zawodnik , który powinien być przyszłością tego klubu i następcą Xaviego , nie rozumiem tej polityki ..
VeB !
Chciałbym znać waszą ocenę dotyczącą mojego pomysłu . Czy waszym zdaniem Kościelny byłby dobrą opcją na ŚO ? Jest ograny w premier league , nie jest wyceniany na sumy pokroju Luiza czy Benatii , świetnie gra głową i wydaje mi się , że jest niedoceniony mimo wszystko :)
Każdy ma prawo do swojego zdania i ja jestem zdania , że przydałby się bardziej niż Aguero , a uzasadnieniem moim jest to , że Aguero to kolejny technik , a Higuain to typowa 9tka , której bardziej potrzebujemy :)
Mimo , że to były madritista widziałbym go w naszym składzie na przyszły sezon. Pozdrawiam
VeB !
Bardzo go lubię jako piłkarza , jest zawodnikiem z najwyższej półki i podziwiam jego umiejętności , ucieszyłby Mnie ten transfer , aczkolwiek mam jedno ' ale ' - Jest nim Alexis Sanchez , który moim zdaniem jest nie do ruszenia , przy jego zaangażowaniu daje na prawdę bardzo wiele barcelonie i moim zdaniem mamy skrzydłowego na lata :)
ŚO/ŚP to formacje , które powinny być priorytetem :)
I wysoki solidny napastnik też by się przydał , nie ukrywajmy :)
P.S gratulacje dla Realu za determinację we wczorajszym meczu , determinację , której Barcelonie brakowało w tym sezonie .
Moim zdaniem , powinien spróbować swoich sił w innej lidze , a że wietrzymy skład to stanowczo bardziej jestem za sprzedażą Pedro , aniżeli Alexisa .
VeB !
Każdy ma swoje życzenia ;-)
Ale barca nie walczyła tyle czasu o Cesca , żeby go teraz sprzedawać, wiedząc , że jest to naturalny zastępca Xaviego .
VeB ! :)
Mascherano Alexis i Alba to zawodnicy , którzy zostawiają całe swoje serce na boisku i za to mam dla nich szacunek , i moim zdaniem nie powinien ich klub sprzedawać .
Każdy ma własne zdanie , ale od tego jest forum , żeby się nimi wymieniać . Nie zgodzę się z pomysłem na sprzedaż Alexisa i kupno Aguero , podczas gdy mamy Neymara i Messiego ;-) Vidal czemu nie , ale są też inne opcje typu Pogba , Koke , Rakitic Yaya Torue , Ozil i wiele innych warzy o , których nie wspomniałem . Nasz zarząd mimo wszystko , ale zna lepiej politykę klubu i dobrze wiedzą , kto profilem odpowiada Barcelonie :)
VeB !
Skoro nie umiesz patrzeć , włącz se mecz innej drużyny , albo sam wyjdź na boisko pajacu . Na realmadrid.pl jest miejsce dla takich jak Ty , bo oni tam też tylko narzekać na piłkarzy potrafią . To jest Barca , a nie Real .
VeB !
LioNey99
Luiz gra pierwszy raz na DP pod wodzą mourinho , który lubi takie wynalazki , oprócz tego całe życie grał jako ŚO i Ty mi mówisz że kupujemy DP ? Bez jaj , bo inaczej tego nazwać nie idzie ..
Dokładnie to , że mamy szansę wygrać ligę i mamy 2 mecze do wygrania , które przesądzą o tytule to zasługa piłki nożnej , która jest nieprzewidywalna , i niezależnie od wyniku czy wygramy 5;0 czy przegramy 5;0 moim zdaniem rewolucje , zmiany to podstawa na przyszły sezon , bo LM pokazała nam gdzie jest nasz szereg i niestety ale zmiany są nieodzowne . Wierzymy teraz w naszych piłkarzy i pewnie nie dowierzamy jak to się stało , że Real i Atletico w ciągu tygodnia , dali nam szanse na mistrza :) VeB !
Nadzieja była dopóki Ronaldo na 2:2 nie strzelił wczoraj :)
Nie zasłużyliśmy na tytuł i meczem z getafe pogrzebaliśmy swoje szanse , niech wygra najlepszy i niech to będzie przestrogą dla naszych zawodników na przyszłość .
VeB !
Poniosła Cie fifa trochę lecz nie możesz narzekać na brak wyobraźni :-) ale są i tacy ludzie jak Ty , czego nie krytykuje , tylko się z tego śmieje :P
VeB *
2
Niech wydupia , Song grający na pozycji Serio jest zawodnikiem , który mógłby dać więcej drużynie , aczkolwiek ciężko jest grać na najwyższym poziomie gdy nie dostaje się szans :)
VeB ,
3
Osobiście uwielbiam Alexisa , i moim zdaniem powinien być zawodnikiem nie do ruszenia ! :)
VeB !
1
Myślę , że jeżeli Rakitic będzie grał dla blaugrany tak jak dziś dla Chorwacji , nie będziemy płakać za Fabsem , który tak się deklarował , że chce zakończyć u nas karierę :)
VeB !
0
Poniosło Cię z tymi transferami trochę , ale jak każdy kibic rozmarzyłeś się czytając posty o rewolucji :)
Jeśli przyjdzie Mathieu lub Marqinhos oraz Cuardado to i tak będzie bardzo dużo jak na obecny zarząd ..
VeB :(
0
Sprzedajemy Fabregasa , a zostawiamy takich piłkarzy jak Alves / Pedro / Bojan itd :)
Nawet Busquets mógł odejść , ale Cesc ? Zawodnik , który powinien być przyszłością tego klubu i następcą Xaviego , nie rozumiem tej polityki ..
VeB !
0
hahahahahahahahaha :D
good joke :D
0
Ceny z Football Managera wziąłeś ?
i skąd budżet 160 mln :D ? ze sprzedaży Neymara i Iniesty ? ;D
VeB !
0
My robimy wielką rewolucje i mamy ok 50-80 mln na transfery , a man utd , który nic nie ugrał równie jak my ma przeznaczone ponad 200 mln .. :)
VeB
0
35 mln euro :)
Dość śmieszna , jak cena , którą mamy otrzymać za Fabregasa :)
3
Idź na realmadrid.pl ponarzekać , bo tu takich nie potrzeba , znawca futbolu taki jak z Komorowskiego prezydent .
VeB
2
Chciałbym znać waszą ocenę dotyczącą mojego pomysłu . Czy waszym zdaniem Kościelny byłby dobrą opcją na ŚO ? Jest ograny w premier league , nie jest wyceniany na sumy pokroju Luiza czy Benatii , świetnie gra głową i wydaje mi się , że jest niedoceniony mimo wszystko :)
Proszę o szczere odpowiedz
VeB !
1
Każdy ma prawo do swojego zdania i ja jestem zdania , że przydałby się bardziej niż Aguero , a uzasadnieniem moim jest to , że Aguero to kolejny technik , a Higuain to typowa 9tka , której bardziej potrzebujemy :)
Mimo , że to były madritista widziałbym go w naszym składzie na przyszły sezon. Pozdrawiam
VeB !
2
Normalne jaja , Luiz poszedł , Benatia zaraz też i kto zostanie ze stoperów na miarę pierwszego składu Barcy ?
Chyba nie Marquihos ..
4
Jeśli go sprzedadzą to niestety , ale jedyne co mi się ciśnie na usta to ' Pojebani ' ...
VeB !
4
Cesca i Alexisa , czyli tych , którzy powinni być nietykalni , żenada , a tacy zawodnicy jak Pedro , Tello , Dos Santos itd zostaną ? żenada ..
2
Bardzo go lubię jako piłkarza , jest zawodnikiem z najwyższej półki i podziwiam jego umiejętności , ucieszyłby Mnie ten transfer , aczkolwiek mam jedno ' ale ' - Jest nim Alexis Sanchez , który moim zdaniem jest nie do ruszenia , przy jego zaangażowaniu daje na prawdę bardzo wiele barcelonie i moim zdaniem mamy skrzydłowego na lata :)
ŚO/ŚP to formacje , które powinny być priorytetem :)
I wysoki solidny napastnik też by się przydał , nie ukrywajmy :)
P.S gratulacje dla Realu za determinację we wczorajszym meczu , determinację , której Barcelonie brakowało w tym sezonie .
VeB !
7
Jestem na nie :) Pedro jak najbardziej , ale od Alexisa wara !
VeB !
0
Moim zdaniem , powinien spróbować swoich sił w innej lidze , a że wietrzymy skład to stanowczo bardziej jestem za sprzedażą Pedro , aniżeli Alexisa .
VeB !
0
Każdy ma swoje życzenia ;-)
Ale barca nie walczyła tyle czasu o Cesca , żeby go teraz sprzedawać, wiedząc , że jest to naturalny zastępca Xaviego .
VeB ! :)
14
Mascherano Alexis i Alba to zawodnicy , którzy zostawiają całe swoje serce na boisku i za to mam dla nich szacunek , i moim zdaniem nie powinien ich klub sprzedawać .
0
Każdy ma własne zdanie , ale od tego jest forum , żeby się nimi wymieniać . Nie zgodzę się z pomysłem na sprzedaż Alexisa i kupno Aguero , podczas gdy mamy Neymara i Messiego ;-) Vidal czemu nie , ale są też inne opcje typu Pogba , Koke , Rakitic Yaya Torue , Ozil i wiele innych warzy o , których nie wspomniałem . Nasz zarząd mimo wszystko , ale zna lepiej politykę klubu i dobrze wiedzą , kto profilem odpowiada Barcelonie :)
VeB !
0
Skoro nie umiesz patrzeć , włącz se mecz innej drużyny , albo sam wyjdź na boisko pajacu . Na realmadrid.pl jest miejsce dla takich jak Ty , bo oni tam też tylko narzekać na piłkarzy potrafią . To jest Barca , a nie Real .
VeB !
2
LioNey99
Luiz gra pierwszy raz na DP pod wodzą mourinho , który lubi takie wynalazki , oprócz tego całe życie grał jako ŚO i Ty mi mówisz że kupujemy DP ? Bez jaj , bo inaczej tego nazwać nie idzie ..
3
Alexis !
0
Dokładnie to , że mamy szansę wygrać ligę i mamy 2 mecze do wygrania , które przesądzą o tytule to zasługa piłki nożnej , która jest nieprzewidywalna , i niezależnie od wyniku czy wygramy 5;0 czy przegramy 5;0 moim zdaniem rewolucje , zmiany to podstawa na przyszły sezon , bo LM pokazała nam gdzie jest nasz szereg i niestety ale zmiany są nieodzowne . Wierzymy teraz w naszych piłkarzy i pewnie nie dowierzamy jak to się stało , że Real i Atletico w ciągu tygodnia , dali nam szanse na mistrza :) VeB !
0
Przepiękny mecz , przepiękne chwile , brakowało tej walki w tym sezonie , ale mimo to jestem dumny z tego , że mogę być kibicem tej druzyny .
VeB !
2
Nadzieja była dopóki Ronaldo na 2:2 nie strzelił wczoraj :)
Nie zasłużyliśmy na tytuł i meczem z getafe pogrzebaliśmy swoje szanse , niech wygra najlepszy i niech to będzie przestrogą dla naszych zawodników na przyszłość .
VeB !
0
MACIEK 22.
Poniosła Cie fifa trochę lecz nie możesz narzekać na brak wyobraźni :-) ale są i tacy ludzie jak Ty , czego nie krytykuje , tylko się z tego śmieje :P
VeB *
0
MACIEK 22.
Poniosła Cie fifa trochę i brak wyobraźni :-) ale są i tacy ludzie jak Ty , czego nie krytykuje , tylko się z tego śmieje :P
VeB
1
Jestem na nie :)