0

Brac Eboue lub raninhe sa dobrze zbudowani i pasowali by do naszego stylu gry ;))) Visca el Barca !!!

0

kupic srodkowego pomocnika np poulsen,sneijder ;d lub postarac sie o cesca .postarac sie o suareza bo moze on grac na skrzydlach jak i dobrze w ataku gdy trzeba wiecej transferow nam nie potrzeba ;)))

0

mozna by sprobowac riere zlym pilkarzem nie jest a jezeli szukac konkurencji na skrzydla to moze suarez lub postarac sie o silve ale mozliwe ze riera bylby dobrym zakupem . Visca el Barca!!

0

kupic dmytro i zastanowic sie nad innym srodkowym pomocnikiem bo mascherano bedzie bardzo ciezko wyciagnac z anfield ... moze moutinho lub sneijdera :) i polowac na mate bo czeka nas bardzo ciezki sezon ;) Visca el Barca !!!

0

przydałby sie lewy lub srodkowy pomocnik wedlug mnie moglby to byc miguel veloso , moutinho czy mascherano ewentualnie poulsen.Mozna by sprobowac ben arfe na lewa pomoc ;))) Visca el Barca !!!

0

soxementoBARCA

no ale bardziej nam się przyda defensywny pomocnik bo yaya i keita wyjada na PNA no i lewy pomocnik tez jest nam bardzo potrzebny :) chociaz w dużym stopniu tez masz racje ;> .

0

Po co nam kolejny obrońca ??? Lepiej zainwestować w lewego pomocnika ;))) Visca el Barca!!!!

0

szkoda ze nieprzejdzie villa ale niema co zalowac eto który robi wszystko zeby zrobic barcelonie na złośc ... zdaje mi sie ze ibra bedzie godnym zastepca eto ;))) Visca el Barca !!!

0

boze kupcie tego Davida Ville bo jest wart tych pieniedzy . . . dokupic filipe i ewentualnie tego poulsena lub jakiegos innego pomocnika . ;)

0

ahhh nasz zarzad wszystko robi zeby kase zaoszczedzic ;/ na co nam forlan ?? facet ma juz 30 lat ... lepiej zainwestowac w ville oraz lewego obronce np filipe lub andre santosa . ;)) Visca el Barca !!!

0

pewnie kazdy by chcial cesca zobaczyc znów w fc barcelonie ale pomyslccie nie lepiej kupic tanszego pomocnika np mascherano i kupic ville + ande santosa . nie jest konieczne kupowac srodkowego pomocnika za 40 mln skoro mam super pomoc . Visca el Barca ;)))

0

trza by kupic : luis filipe , fabregas lub ribery ewentualnie mate ,i ville :D sprzedac: eidura g, a dac szanse jeszcze caseresowi oraz hlebowi ;))) .

0

sprowadzic younga albo mate ;))) moim zdaniem bardziej pasowali by do barcy ;d

0

villa moze i przejdzie :D ale mata watpie ;// sciagnac lewego obronce a nie pomocnika ;)))

0

Valdes

dani alves puyol pique capdevilla

yaya

xavi iniesta

Messi Villa eto [henry]

mysle ze dobry skład

0

szacunek dla ikera jednak niekazdy z realu musi byc "wrednym" dla najwiekszego przeciwnika ;)) a Villa jak najbardziej dla nas ! :D

0

@pigulKO5@

moze z cescem przesadziłem chociaz 3 srodkowych pomocnikow messi i henry na skrzydlach to czemu by nie ;d wszystko jest teraz mozliwe ;ddd ;)

0

moj wymarzony sklad w barcelonie ;ddd

Valdes

dani alves puyol pique evra

xavi fabregas iniesta

Messi Villa Henry

rozmazylem sie troche ;ddd

0

sneijder za hleba ;)) valdes za casillasa ;ddd

0

przepraszam za blad chodzilo mi zeby bojan nabrał wiekszego doswiadczenia ;ddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?