kupic srodkowego pomocnika np poulsen,sneijder ;d lub postarac sie o cesca .postarac sie o suareza bo moze on grac na skrzydlach jak i dobrze w ataku gdy trzeba wiecej transferow nam nie potrzeba ;)))
mozna by sprobowac riere zlym pilkarzem nie jest a jezeli szukac konkurencji na skrzydla to moze suarez lub postarac sie o silve ale mozliwe ze riera bylby dobrym zakupem . Visca el Barca!!
kupic dmytro i zastanowic sie nad innym srodkowym pomocnikiem bo mascherano bedzie bardzo ciezko wyciagnac z anfield ... moze moutinho lub sneijdera :) i polowac na mate bo czeka nas bardzo ciezki sezon ;) Visca el Barca !!!
przydałby sie lewy lub srodkowy pomocnik wedlug mnie moglby to byc miguel veloso , moutinho czy mascherano ewentualnie poulsen.Mozna by sprobowac ben arfe na lewa pomoc ;))) Visca el Barca !!!
no ale bardziej nam się przyda defensywny pomocnik bo yaya i keita wyjada na PNA no i lewy pomocnik tez jest nam bardzo potrzebny :) chociaz w dużym stopniu tez masz racje ;> .
szkoda ze nieprzejdzie villa ale niema co zalowac eto który robi wszystko zeby zrobic barcelonie na złośc ... zdaje mi sie ze ibra bedzie godnym zastepca eto ;))) Visca el Barca !!!
ahhh nasz zarzad wszystko robi zeby kase zaoszczedzic ;/ na co nam forlan ?? facet ma juz 30 lat ... lepiej zainwestowac w ville oraz lewego obronce np filipe lub andre santosa . ;)) Visca el Barca !!!
pewnie kazdy by chcial cesca zobaczyc znów w fc barcelonie ale pomyslccie nie lepiej kupic tanszego pomocnika np mascherano i kupic ville + ande santosa . nie jest konieczne kupowac srodkowego pomocnika za 40 mln skoro mam super pomoc . Visca el Barca ;)))
0
Brac Eboue lub raninhe sa dobrze zbudowani i pasowali by do naszego stylu gry ;))) Visca el Barca !!!
0
kupic srodkowego pomocnika np poulsen,sneijder ;d lub postarac sie o cesca .postarac sie o suareza bo moze on grac na skrzydlach jak i dobrze w ataku gdy trzeba wiecej transferow nam nie potrzeba ;)))
0
mozna by sprobowac riere zlym pilkarzem nie jest a jezeli szukac konkurencji na skrzydla to moze suarez lub postarac sie o silve ale mozliwe ze riera bylby dobrym zakupem . Visca el Barca!!
0
kupic dmytro i zastanowic sie nad innym srodkowym pomocnikiem bo mascherano bedzie bardzo ciezko wyciagnac z anfield ... moze moutinho lub sneijdera :) i polowac na mate bo czeka nas bardzo ciezki sezon ;) Visca el Barca !!!
0
przydałby sie lewy lub srodkowy pomocnik wedlug mnie moglby to byc miguel veloso , moutinho czy mascherano ewentualnie poulsen.Mozna by sprobowac ben arfe na lewa pomoc ;))) Visca el Barca !!!
0
soxementoBARCA
no ale bardziej nam się przyda defensywny pomocnik bo yaya i keita wyjada na PNA no i lewy pomocnik tez jest nam bardzo potrzebny :) chociaz w dużym stopniu tez masz racje ;> .
0
Po co nam kolejny obrońca ??? Lepiej zainwestować w lewego pomocnika ;))) Visca el Barca!!!!
0
szkoda ze nieprzejdzie villa ale niema co zalowac eto który robi wszystko zeby zrobic barcelonie na złośc ... zdaje mi sie ze ibra bedzie godnym zastepca eto ;))) Visca el Barca !!!
0
boze kupcie tego Davida Ville bo jest wart tych pieniedzy . . . dokupic filipe i ewentualnie tego poulsena lub jakiegos innego pomocnika . ;)
0
ahhh nasz zarzad wszystko robi zeby kase zaoszczedzic ;/ na co nam forlan ?? facet ma juz 30 lat ... lepiej zainwestowac w ville oraz lewego obronce np filipe lub andre santosa . ;)) Visca el Barca !!!
0
pewnie kazdy by chcial cesca zobaczyc znów w fc barcelonie ale pomyslccie nie lepiej kupic tanszego pomocnika np mascherano i kupic ville + ande santosa . nie jest konieczne kupowac srodkowego pomocnika za 40 mln skoro mam super pomoc . Visca el Barca ;)))
0
trza by kupic : luis filipe , fabregas lub ribery ewentualnie mate ,i ville :D sprzedac: eidura g, a dac szanse jeszcze caseresowi oraz hlebowi ;))) .
0
sprowadzic younga albo mate ;))) moim zdaniem bardziej pasowali by do barcy ;d
0
villa moze i przejdzie :D ale mata watpie ;// sciagnac lewego obronce a nie pomocnika ;)))
0
Valdes
dani alves puyol pique capdevilla
yaya
xavi iniesta
Messi Villa eto [henry]
mysle ze dobry skład
0
szacunek dla ikera jednak niekazdy z realu musi byc "wrednym" dla najwiekszego przeciwnika ;)) a Villa jak najbardziej dla nas ! :D
0
@pigulKO5@
moze z cescem przesadziłem chociaz 3 srodkowych pomocnikow messi i henry na skrzydlach to czemu by nie ;d wszystko jest teraz mozliwe ;ddd ;)
0
moj wymarzony sklad w barcelonie ;ddd
Valdes
dani alves puyol pique evra
xavi fabregas iniesta
Messi Villa Henry
rozmazylem sie troche ;ddd
0
sneijder za hleba ;)) valdes za casillasa ;ddd
0
przepraszam za blad chodzilo mi zeby bojan nabrał wiekszego doswiadczenia ;ddd