Co wy chcecie , grają z zaangażowaniem , posiadamy piłkę , gramy spokojnie swoje , to normalne , że taka drużyna jak City będzie stwarzać sobie dogodne sytuacje .
Panowie dzisiaj zwycięstwo !
VeB !!
Alexis w tym sezonie daje nam najwięcej z wszystkich piłkarzy na boisku , w każdym meczu stara się, strzela jest niesamowicie ruchliwy i najlepsze to że przyszłość jeszcze przed nim , staje się coraz lepszy i dojrzalszym zawodnikiem , dlatego grzechem byłoby go sprzedawać !
VeB !
po 1 porażce nie można zaraz wymieniać całego składu , ludzie spokojnie :D nie przegraliśmy LM i nie spadliśmy z ligi , tylko przegraliśmy z czołowym zespołem hiszpańskim !
Fakt przydałoby się odświeżyć może skład , przydałby się ktoś pokroju Koke czy David Luiz , ale to nie oznacza przecież że mamy słabą drużynę , którą każdy teraz lał będzie !
Mam nadzieję , że panowie nas pozytywnie zadziwią na koniec sezonu !
VeB !
Gratulacje dla CR7 , tyle lat walczył , aż mu się w końcu udało ! :)
Zasłużył na to ;-)
Brawa dla naszego króla MESSIEGO i dla Francka Ribery'ego ! ;-)
VeB !
Panowie , część z Was przeżywa to jakbyśmy przegrali finał LM z Realem na własny stadionie ..
Prawda jest taka , że Atletico dobiło to czołówki ligi hiszpańskiej co może bardzo cieszyć i wygrać ten mecz nie było wcale łatwo ;) Nie bez powodu Atletico ograło na Santiago Bernabeu Real :-)
Cieszmy się , że Leo kontuzje wyleczył !
VeB !
Znakomity zawodnik , jeżeli uniknie kontuzji i zacznie otrzymywać szanse od Taty Martino to myślę , że może wrócić do swojej optymalnej formy , która była godna zawodnika Barcelony ! Możecie minusować , ale moim zdaniem ma potencjał większy niż Tello , z tym , że kontuzje zatrzymał rozwój tego znakomicie zapowiadającego się piłkarza :(
VeB !
Gadacie sprzedać go bo ma kilka gorszych spotkań , a gdy jest w szczytowej formie i zawodnicy jak DI Maria czy CR7 nie istnieją na boisku to każdy tylko brawo PIQUE itd !
Sezonowcom podziękujmy za wypowiedzi i pozdrawiam PRAWIDZIWYCH KIBICÓW ! VeB !
Każdy z Was obrażał Pedro podczas wczorajszego meczu ( gdy przegrywaliśmy 0;1 ) a teraz naraz 40% głosuje na niego jako na gracza meczu ? Porażka Panowie .. Nie mówię , że każdy z Was , ale niektórzy lub nawet większość zachowuje się co najmniej śmiesznie ..
VeB !
SKOŃCZYCIE DZIECIAKI ROZKAPRYSZONE PISAĆ NA TYM FORUM ?!
1 PORAŻKA , A WY PISZECIE JAKBYŚMY Z LIGI SPADLI !
Song out , pique out , pedro out , puyol out !
no co za kretynizm ! Debilizm ! Wy kurw>>>a z madrytu jesteście żeby się tak zachowywać ? TO NIE JEST REAL ! TU SIĘ KIBICUJE DO CHU.A !
Song jeden z najlepszych ŚPD w europie jak i na świecie i nie zmienie zdania choćby 5 samobójów strzelił !
Widać Sezonowcy się wyłonili dzisiaj jak grzyby po deszczu ;-)
Ter Stegen + ŚO typu Hummels , Luiz są nam potrzebni , bo inaczej ciężko to widzę , zresztą odczuwamy brak klasycznego ŚO na początku ligi , a co będzie gdy przyjdzie LM półfinał , ćwierćfinał gdzie trafimy na Arsenal , MU , Real , Bayern , te drużyny potrafią wykorzystać nasze słabości :(
choćbyśmy odpadli w fazie grupowej i spadli z ligi
VeB !
i taki powrót Ronaldinho choćby na półroczne wypożyczenie ymmm
rozmarzyłem się :P
pozdrawiam wszystkich ;-)
Alves młodszy nie będzie , a Montoya jak na prawego obrońce na prawdę solidnie się prezentuje i być prawym obrońcą w Barcelonie nie jest jak w polskiej piłce dlatego nie można go sprzedać , bo za sezon , dwa zostaniemy z niczym i będziemy szukać PO tak jak w tym okienku ŚO .. :D
VeB !
Przypuszczam , że Ci którzy nie doceniają Issaca Cuenci są tzw sezonowcami , bo jak pamiętamy Issac kiedy dostawał szansę był obok Messiego i Iniesty wyróżniającym się piłkarzem . Dajmy mu szansę gdy będzie w pełni dysponowany a nie jednemu zamknie usta :-) pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców!
VeB !
tymczasem Real bije rekord transferowy , a my nie wydajemy połowy z tego na ŚO , którego potrzebujemy co pokazują ostatnie mecze ..
VeB !
Żaden Bale nie pomoże Realowi ograć naszej Barcelony ;-)
Oglądają Mangale , który jest prawdopodobnie droższym nabytkiem niż David Luiz , Brawo !
Chyba Pan Rossel nie dotrzyma obietnicy , bo kogo w tej chwili można kupić na ŚO ? Oczywiście mówimy to o graczach godnych gry w Barcelonie .
Szkoda gadać .. mimo to
VeB !
W środę musimy zdobyć Puchar !
Miło byłoby zobaczyć tak utytułowanego bramkarza w barwach Blaugrany , aczkolwiek jest to moim zdaniem nieosiągalne i czekam na news'a dotyczącego Ter Stegena ! I przede wszystkim ŚO :-)
Przy obecnej polityce naszego klubu ( gdzie bramkarz jest potrzebny oraz śo , a władze z tym nic nie robią ) nie robię sobie nadziei , że zobaczymy jakieś wzmocnienie przed zakończeniem okienka ;-)
VeB !
Nie był to mecz życia piłkarzy FcB , ale mamy na prawdę dobry wynik , bo 1:1 na wyjeździe stawia nas w bardzo dobrej sytuacji !
Co do składu faktycznie ŚO jest nam bardzo potrzebny , poza tym chciałbym osobiście zobaczyć Songa za Busquetsa i Neymara za Pedro .
Alexis widać przepracował bardzo dobrze okres przygotowawczy ;-)
Panowie VeB !
0
Co wy chcecie , grają z zaangażowaniem , posiadamy piłkę , gramy spokojnie swoje , to normalne , że taka drużyna jak City będzie stwarzać sobie dogodne sytuacje .
Panowie dzisiaj zwycięstwo !
VeB !!
0
Alexis w tym sezonie daje nam najwięcej z wszystkich piłkarzy na boisku , w każdym meczu stara się, strzela jest niesamowicie ruchliwy i najlepsze to że przyszłość jeszcze przed nim , staje się coraz lepszy i dojrzalszym zawodnikiem , dlatego grzechem byłoby go sprzedawać !
VeB !
0
po 1 porażce nie można zaraz wymieniać całego składu , ludzie spokojnie :D nie przegraliśmy LM i nie spadliśmy z ligi , tylko przegraliśmy z czołowym zespołem hiszpańskim !
Fakt przydałoby się odświeżyć może skład , przydałby się ktoś pokroju Koke czy David Luiz , ale to nie oznacza przecież że mamy słabą drużynę , którą każdy teraz lał będzie !
Mam nadzieję , że panowie nas pozytywnie zadziwią na koniec sezonu !
VeB !
0
Chętnie zobaczyłbym Affelaya na boisku koło 60tej minuty :-)
VeB !
0
I po co się cieszycie z bramki dla Sevilli ? Musimy patrzeć na swoją grę , a nie na grę naszych rywali ;-)
VeB !
0
Gratulacje dla CR7 , tyle lat walczył , aż mu się w końcu udało ! :)
Zasłużył na to ;-)
Brawa dla naszego króla MESSIEGO i dla Francka Ribery'ego ! ;-)
VeB !
0
Panowie , część z Was przeżywa to jakbyśmy przegrali finał LM z Realem na własny stadionie ..
Prawda jest taka , że Atletico dobiło to czołówki ligi hiszpańskiej co może bardzo cieszyć i wygrać ten mecz nie było wcale łatwo ;) Nie bez powodu Atletico ograło na Santiago Bernabeu Real :-)
Cieszmy się , że Leo kontuzje wyleczył !
VeB !
0
Znakomity zawodnik , jeżeli uniknie kontuzji i zacznie otrzymywać szanse od Taty Martino to myślę , że może wrócić do swojej optymalnej formy , która była godna zawodnika Barcelony ! Możecie minusować , ale moim zdaniem ma potencjał większy niż Tello , z tym , że kontuzje zatrzymał rozwój tego znakomicie zapowiadającego się piłkarza :(
VeB !
0
Bardzo dobre wieści ! Teraz wyczekiwać na oficialne potwierdzenie !
0
Gadacie sprzedać go bo ma kilka gorszych spotkań , a gdy jest w szczytowej formie i zawodnicy jak DI Maria czy CR7 nie istnieją na boisku to każdy tylko brawo PIQUE itd !
Sezonowcom podziękujmy za wypowiedzi i pozdrawiam PRAWIDZIWYCH KIBICÓW ! VeB !
0
Każdy z Was obrażał Pedro podczas wczorajszego meczu ( gdy przegrywaliśmy 0;1 ) a teraz naraz 40% głosuje na niego jako na gracza meczu ? Porażka Panowie .. Nie mówię , że każdy z Was , ale niektórzy lub nawet większość zachowuje się co najmniej śmiesznie ..
VeB !
0
SKOŃCZYCIE DZIECIAKI ROZKAPRYSZONE PISAĆ NA TYM FORUM ?!
1 PORAŻKA , A WY PISZECIE JAKBYŚMY Z LIGI SPADLI !
Song out , pique out , pedro out , puyol out !
no co za kretynizm ! Debilizm ! Wy kurw>>>a z madrytu jesteście żeby się tak zachowywać ? TO NIE JEST REAL ! TU SIĘ KIBICUJE DO CHU.A !
Song jeden z najlepszych ŚPD w europie jak i na świecie i nie zmienie zdania choćby 5 samobójów strzelił !
Widać Sezonowcy się wyłonili dzisiaj jak grzyby po deszczu ;-)
VeB !
0
Ter Stegen + ŚO typu Hummels , Luiz są nam potrzebni , bo inaczej ciężko to widzę , zresztą odczuwamy brak klasycznego ŚO na początku ligi , a co będzie gdy przyjdzie LM półfinał , ćwierćfinał gdzie trafimy na Arsenal , MU , Real , Bayern , te drużyny potrafią wykorzystać nasze słabości :(
choćbyśmy odpadli w fazie grupowej i spadli z ligi
VeB !
i taki powrót Ronaldinho choćby na półroczne wypożyczenie ymmm
rozmarzyłem się :P
pozdrawiam wszystkich ;-)
0
barcaclue97 &
masz racje z tym Lopezem dokonałem zmian :)
Courtois
Kościelny , Luiz , Adriano
Draxler , Matuidi , Ramsey , Cheyrou , Ribery
Messy , Ronaldo
Rezerwa : Bolek , Mangala , Chygrynskyi , Jackson Martinez
Niech wygra najlepszy taktyk ;-)
a najważniejsze niech LM wygra nasza ukochana
BARCA !
0
Diego Lopez
Kościelny , Luiz , Lahm
Isco , Matuidi , Ramsey , Cheyrou , Ribery
Messy , Aubameyang
Rezerwa : Bolek , Mangala , Chygrynskyi , Jackson Martinez
Niech wygra najlepszy taktyk ;-)
a najważniejsze niech LM wygra nasza ukochana
BARCA !
0
Alves młodszy nie będzie , a Montoya jak na prawego obrońce na prawdę solidnie się prezentuje i być prawym obrońcą w Barcelonie nie jest jak w polskiej piłce dlatego nie można go sprzedać , bo za sezon , dwa zostaniemy z niczym i będziemy szukać PO tak jak w tym okienku ŚO .. :D
VeB !
0
Ter Stegen !
Courtois jest niestety nie do wyciągnięcia , patrząc na politykę i finanse naszego klubu .. a obiecywać będą jak ze stoperem ..
VeB !
0
Niespełnione obietnice , oszukani znów kibice !
Nadzieja w Bagnack'u ;-)
VeB !
0
Przypuszczam , że Ci którzy nie doceniają Issaca Cuenci są tzw sezonowcami , bo jak pamiętamy Issac kiedy dostawał szansę był obok Messiego i Iniesty wyróżniającym się piłkarzem . Dajmy mu szansę gdy będzie w pełni dysponowany a nie jednemu zamknie usta :-) pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców!
VeB !
0
blaugrana158 &
Real do tej pory nie doszedł do porozumienia z CR7 , sam piłkarz ponoć nie chce póki co przedłużać kontraktu ;-)
0
Sakho za 17 mln w LFC , nie wierzę kurw!
0
Może Zouma ? ;-)
0
tymczasem Real bije rekord transferowy , a my nie wydajemy połowy z tego na ŚO , którego potrzebujemy co pokazują ostatnie mecze ..
VeB !
Żaden Bale nie pomoże Realowi ograć naszej Barcelony ;-)
0
Oglądają Mangale , który jest prawdopodobnie droższym nabytkiem niż David Luiz , Brawo !
Chyba Pan Rossel nie dotrzyma obietnicy , bo kogo w tej chwili można kupić na ŚO ? Oczywiście mówimy to o graczach godnych gry w Barcelonie .
Szkoda gadać .. mimo to
VeB !
W środę musimy zdobyć Puchar !
0
Chłopak jest niesamowity ! Dać mu szanse , a na pewno źle na tym nie wyjdziemy !
VeB !
0
A może Nastasic z Man City ? ;-)
VeB !
0
Miło byłoby zobaczyć tak utytułowanego bramkarza w barwach Blaugrany , aczkolwiek jest to moim zdaniem nieosiągalne i czekam na news'a dotyczącego Ter Stegena ! I przede wszystkim ŚO :-)
VeB !
0
Przy obecnej polityce naszego klubu ( gdzie bramkarz jest potrzebny oraz śo , a władze z tym nic nie robią ) nie robię sobie nadziei , że zobaczymy jakieś wzmocnienie przed zakończeniem okienka ;-)
VeB !
0
Nie był to mecz życia piłkarzy FcB , ale mamy na prawdę dobry wynik , bo 1:1 na wyjeździe stawia nas w bardzo dobrej sytuacji !
Co do składu faktycznie ŚO jest nam bardzo potrzebny , poza tym chciałbym osobiście zobaczyć Songa za Busquetsa i Neymara za Pedro .
Alexis widać przepracował bardzo dobrze okres przygotowawczy ;-)
Panowie VeB !
0
brawo David ! Villa !
ciekawie się zaczęło .. ;-)
VeB !