0

Panowie jeszcze 1,5 roku a wy już dziękujecie , godzicie się z odejściem .. no proszę Was , nie zachowujcie się jak dzieci .
Przez ten czas jeszcze sytuacja niejednokrotnie się zmieni .
Visca el BARCA !
ALEXIS !

0

Issac jest niezwykły , patrzeć na jego grę to czysta przyjemność

0

ronaldo ..

0

Sumując byliśmy gorsi dziś od Madrytu , gratulacje dla Realu !
dla Mnie Song na wielki plus , zagrał lepiej niż oczekiwałem :)

a na koniec !
Visca el BARCA !!

0

3:2 i pozostaje niedosyt bo mieliśmy miażdżącą przewagę ...
Jak większość tutaj nie zamierzam bronić VV , bo bramkarzem jest niezłym , ale często popełnia błędy , którymi płacimy wysokie kary .

Brawa dla Tito za udany debiut !

Iniesta ze ZP moim zdaniem !

a na koniec Visca el BARCA !

0

widziałbym u nas takich piłkarzy jak
Sakho , Pastore czy Nene ;-)

kwestia gustu :)

Visca el BARCA !

0

Rafinha ! ;d

0

^ Shadow_Man

Jak najbardziej zgadzam się z Tobą co do Rolando ;)
po co kupować martineza za 40 mln czy Toure , który jest wiecznie kontuzjowany skoro można kupić doświadczonego , ogarnego środkowego obrońce , którego cena jest atrakcyjna :)

Visca el BARCA !

0

Moim zdaniem nie Javi Martinez lecz Yohan Cabaye lub Capoue !
Transfery na które nie będzie trza wydawać fortuny , ale transfery które mogą nam zdecydowanie pomóc :)

Zarząd i tak wie najlepiej .

Visca el BARCA !

0

Jestem za Mats'em Hummelsem !
ten chłopak jest idealny do stylu Barcy i za takie pieniądze na pewno lepszej opcji nie znajdziemy !
Ewentualnie Sakho ;)

Mimo wszystko i tak zarząd wie lepiej ;)
Visca el BARCA !

0

Alves , Affelay i Montoya zostają !
Visca el Barca !

0

Moim zdaniem Matts Hummels a nie żaden David Luiz , Dede czy ktoś inny . Nie ma miejsca na eksperymenty a Hummels pokazuje swoją światową klase :)
Warto zainwestować raz 20 mln i mieć fundament w obronie :)

Marzy mi się Neymar , ale póki co to raczej nie realne marzenie .

Visca el BARCA !

0

Alba jak najbardziej !
Llorente też!
reszta nie potrzebna :)
Visca el BARCA !

0

Najlepszy z Najlepszych !
może barca bedzie mieć dobrych trenerów w przyszłości lub bardzo dobrych , ale Pep jest jeden !
Miejmy nadzieję , że kiedyś wróci

Gràcies Pep !
Tu ets gran Pep !
Visca el Barca !

;(

0

chciałbym dodać do mojej listy :
Iker Muniain :)

0

Ja bym widział na to lato takich piłkarzy jak :
- Javi Martinez ( przy odejściu Keity )
- Cavani
- Jordi Alba ( priorytet )

0

Moltes gràcies Pep !
Byłeś , Jesteś ! i będziesz wielki !
Visca el Barca !

czas na Tito !

0

1. Alba
2. Javi Martinez
3. Neymar
4. Iker Muniain
5.David Luiz
6. Hummels
7. Goetze
8. V.Persie
9. Damiao
10.Sakho
Się rozmarzyłem :)
Ale chciałbym by choć jedno - dwa nazwiska z tej 10tki pojawiły się w letnim okienku transferowym w naszej drużynie . Myślę , że każdy z nich wniósłby coś dobrego w grę Naszej Barcelony :)

Puyol jest nie zastąpiony !
Visca el BARCA !

0

Visca el BARCA !

0

Jedyne co należy zrobić , to przyjąć to zwycięstwo z pokorą i podejść do wtorkowego meczu na 200%
Wielkie Brawa dla Realu .
Nic nie trwa wiecznie :)
Dumni ze zwycięstwa , wierni po porażce !
VeB !

0

Dumni ze zwycięstwa , wierni po porażce !

VeB !!

0

daniel191
Nawiązując do twoich " jakże mądrych " komentarzy wnioskuje że nigdy nie miałeś doczynienia z futbolem a uczysz Nas tu jakbyś był co najmniej trenerem z wieloletnim stażem ..
Szeroka kadra to w dzisiejszym futbolu podstawa i nikt nie mówi że przykładowo Matts miałby odrazu wkroczyć do pierwszej jedenastki czy też inny zawodnik także z wielką prośbą zwracam się byś nie udzielał takich komentarzy bo urażasz w nich wielu użytkowników tego forum . Veb !

0

Jak pokazał wczorajszy mecz potrzebna nam jest szeroka kadra bo przy kontuzji Villi nie mamy typowego napastnika,którym moglibyśmy postraszyć .
Także przydała by się w naszej kadrze twarz Mats'a Hummelsa :)
VeB !

0

Panowie uspokójcie się ;)
W hiszpani panuje coś jak u Nas żart prima-aprilisowy i ta spokulacje jest właśnie na ten temat więc proszę Was o zachowanie spokoju ;)

Poza tym Issac jest naszą przyszłością i zawodnikiem po którym można sobie wiele obiecywać także jest nietykalny ; )

VeB ! i spóźnionego Do Siego roku życzę WSZYSTKIM tutaj :)

0

zrobiłem tą liste dla własnej satysfakcji więc jeżeli komuś się nie podoba poprostu nie komentujcie ; *

0

Panowie zrobię se tu taką liste transferową i prosze was zebyście to skomentowali ..

Do kupienia obrońcy typu : Sakho , Lahm , Evra , Micah Richards

Z pomocników : Cesc , Pastore , Shweinsteinger , Nasri , Robinho , Nani , Goetze ,

Napastnicy : Neymar , Rossi , Ballotelli , Falcao ,Barrios

Komentujcie mój post czy któryś z wypisanych zawodników by się zdał do naszej Barcelony ; )

Z góry dziękuje bardzo i pozdrawiam

0

Witamy AlexiS !

Teraz mażyłby mi się jeszcze transfer Sakho z PSG i Fabregas !

VeB !

0

Nie chcę tutaj nikogo urazić ale za przeproszeniem " gówno wiecie " a piszecie posty jakbyście conajmniej byli scautami znanych klubów .

Ktoś taki jak Guardiola zapewne zna lepiej politykę transferową i wie kogo sprowadzić a kogo nie .

Też mogę sie wypowiadać ze marzę o piłkarzach takich jak :

- Neymar

- Sakho

-Alba

ale widocznie to tylko marzenia choć moze sie któreś z nich spełni ;)

Jeżeli to prawda to Witamy Alexis ! :*:*

0

JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA !!

Wielki Talent za niewielkie pieniądze ..

0

Rafał 20 #

Tak tylko za fabregas= 1/2 naszego budżetu

a taki Goetze który jest nie mniejszym talentem ? a przecież środek pola nie jest naszym priorytetem .. ;x

Skończy sie tak że kupią kogoś pokroju adriano i bedzie tyle z naszych transferów a podobnie jak kolega Rafał też dziennie zaglądam i jedyne co czytam to spekulacje ;/ ehh ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?