Panowie jeszcze 1,5 roku a wy już dziękujecie , godzicie się z odejściem .. no proszę Was , nie zachowujcie się jak dzieci .
Przez ten czas jeszcze sytuacja niejednokrotnie się zmieni .
Visca el BARCA !
ALEXIS !
3:2 i pozostaje niedosyt bo mieliśmy miażdżącą przewagę ...
Jak większość tutaj nie zamierzam bronić VV , bo bramkarzem jest niezłym , ale często popełnia błędy , którymi płacimy wysokie kary .
Jak najbardziej zgadzam się z Tobą co do Rolando ;)
po co kupować martineza za 40 mln czy Toure , który jest wiecznie kontuzjowany skoro można kupić doświadczonego , ogarnego środkowego obrońce , którego cena jest atrakcyjna :)
Moim zdaniem nie Javi Martinez lecz Yohan Cabaye lub Capoue !
Transfery na które nie będzie trza wydawać fortuny , ale transfery które mogą nam zdecydowanie pomóc :)
Jestem za Mats'em Hummelsem !
ten chłopak jest idealny do stylu Barcy i za takie pieniądze na pewno lepszej opcji nie znajdziemy !
Ewentualnie Sakho ;)
Mimo wszystko i tak zarząd wie lepiej ;)
Visca el BARCA !
Moim zdaniem Matts Hummels a nie żaden David Luiz , Dede czy ktoś inny . Nie ma miejsca na eksperymenty a Hummels pokazuje swoją światową klase :)
Warto zainwestować raz 20 mln i mieć fundament w obronie :)
Marzy mi się Neymar , ale póki co to raczej nie realne marzenie .
Najlepszy z Najlepszych !
może barca bedzie mieć dobrych trenerów w przyszłości lub bardzo dobrych , ale Pep jest jeden !
Miejmy nadzieję , że kiedyś wróci
1. Alba
2. Javi Martinez
3. Neymar
4. Iker Muniain
5.David Luiz
6. Hummels
7. Goetze
8. V.Persie
9. Damiao
10.Sakho
Się rozmarzyłem :)
Ale chciałbym by choć jedno - dwa nazwiska z tej 10tki pojawiły się w letnim okienku transferowym w naszej drużynie . Myślę , że każdy z nich wniósłby coś dobrego w grę Naszej Barcelony :)
Jedyne co należy zrobić , to przyjąć to zwycięstwo z pokorą i podejść do wtorkowego meczu na 200%
Wielkie Brawa dla Realu .
Nic nie trwa wiecznie :)
Dumni ze zwycięstwa , wierni po porażce !
VeB !
daniel191
Nawiązując do twoich " jakże mądrych " komentarzy wnioskuje że nigdy nie miałeś doczynienia z futbolem a uczysz Nas tu jakbyś był co najmniej trenerem z wieloletnim stażem ..
Szeroka kadra to w dzisiejszym futbolu podstawa i nikt nie mówi że przykładowo Matts miałby odrazu wkroczyć do pierwszej jedenastki czy też inny zawodnik także z wielką prośbą zwracam się byś nie udzielał takich komentarzy bo urażasz w nich wielu użytkowników tego forum . Veb !
Jak pokazał wczorajszy mecz potrzebna nam jest szeroka kadra bo przy kontuzji Villi nie mamy typowego napastnika,którym moglibyśmy postraszyć .
Także przydała by się w naszej kadrze twarz Mats'a Hummelsa :)
VeB !
Panowie uspokójcie się ;)
W hiszpani panuje coś jak u Nas żart prima-aprilisowy i ta spokulacje jest właśnie na ten temat więc proszę Was o zachowanie spokoju ;)
Poza tym Issac jest naszą przyszłością i zawodnikiem po którym można sobie wiele obiecywać także jest nietykalny ; )
VeB ! i spóźnionego Do Siego roku życzę WSZYSTKIM tutaj :)
a taki Goetze który jest nie mniejszym talentem ? a przecież środek pola nie jest naszym priorytetem .. ;x
Skończy sie tak że kupią kogoś pokroju adriano i bedzie tyle z naszych transferów a podobnie jak kolega Rafał też dziennie zaglądam i jedyne co czytam to spekulacje ;/ ehh ...
0
Panowie jeszcze 1,5 roku a wy już dziękujecie , godzicie się z odejściem .. no proszę Was , nie zachowujcie się jak dzieci .
Przez ten czas jeszcze sytuacja niejednokrotnie się zmieni .
Visca el BARCA !
ALEXIS !
0
Issac jest niezwykły , patrzeć na jego grę to czysta przyjemność
0
ronaldo ..
0
Sumując byliśmy gorsi dziś od Madrytu , gratulacje dla Realu !
dla Mnie Song na wielki plus , zagrał lepiej niż oczekiwałem :)
a na koniec !
Visca el BARCA !!
0
3:2 i pozostaje niedosyt bo mieliśmy miażdżącą przewagę ...
Jak większość tutaj nie zamierzam bronić VV , bo bramkarzem jest niezłym , ale często popełnia błędy , którymi płacimy wysokie kary .
Brawa dla Tito za udany debiut !
Iniesta ze ZP moim zdaniem !
a na koniec Visca el BARCA !
0
widziałbym u nas takich piłkarzy jak
Sakho , Pastore czy Nene ;-)
kwestia gustu :)
Visca el BARCA !
0
Rafinha ! ;d
0
^ Shadow_Man
Jak najbardziej zgadzam się z Tobą co do Rolando ;)
po co kupować martineza za 40 mln czy Toure , który jest wiecznie kontuzjowany skoro można kupić doświadczonego , ogarnego środkowego obrońce , którego cena jest atrakcyjna :)
Visca el BARCA !
0
Moim zdaniem nie Javi Martinez lecz Yohan Cabaye lub Capoue !
Transfery na które nie będzie trza wydawać fortuny , ale transfery które mogą nam zdecydowanie pomóc :)
Zarząd i tak wie najlepiej .
Visca el BARCA !
0
Jestem za Mats'em Hummelsem !
ten chłopak jest idealny do stylu Barcy i za takie pieniądze na pewno lepszej opcji nie znajdziemy !
Ewentualnie Sakho ;)
Mimo wszystko i tak zarząd wie lepiej ;)
Visca el BARCA !
0
Alves , Affelay i Montoya zostają !
Visca el Barca !
0
Moim zdaniem Matts Hummels a nie żaden David Luiz , Dede czy ktoś inny . Nie ma miejsca na eksperymenty a Hummels pokazuje swoją światową klase :)
Warto zainwestować raz 20 mln i mieć fundament w obronie :)
Marzy mi się Neymar , ale póki co to raczej nie realne marzenie .
Visca el BARCA !
0
Alba jak najbardziej !
Llorente też!
reszta nie potrzebna :)
Visca el BARCA !
0
Najlepszy z Najlepszych !
może barca bedzie mieć dobrych trenerów w przyszłości lub bardzo dobrych , ale Pep jest jeden !
Miejmy nadzieję , że kiedyś wróci
Gràcies Pep !
Tu ets gran Pep !
Visca el Barca !
;(
0
chciałbym dodać do mojej listy :
Iker Muniain :)
0
Ja bym widział na to lato takich piłkarzy jak :
- Javi Martinez ( przy odejściu Keity )
- Cavani
- Jordi Alba ( priorytet )
0
Moltes gràcies Pep !
Byłeś , Jesteś ! i będziesz wielki !
Visca el Barca !
czas na Tito !
0
1. Alba
2. Javi Martinez
3. Neymar
4. Iker Muniain
5.David Luiz
6. Hummels
7. Goetze
8. V.Persie
9. Damiao
10.Sakho
Się rozmarzyłem :)
Ale chciałbym by choć jedno - dwa nazwiska z tej 10tki pojawiły się w letnim okienku transferowym w naszej drużynie . Myślę , że każdy z nich wniósłby coś dobrego w grę Naszej Barcelony :)
Puyol jest nie zastąpiony !
Visca el BARCA !
0
Visca el BARCA !
0
Jedyne co należy zrobić , to przyjąć to zwycięstwo z pokorą i podejść do wtorkowego meczu na 200%
Wielkie Brawa dla Realu .
Nic nie trwa wiecznie :)
Dumni ze zwycięstwa , wierni po porażce !
VeB !
0
Dumni ze zwycięstwa , wierni po porażce !
VeB !!
0
daniel191
Nawiązując do twoich " jakże mądrych " komentarzy wnioskuje że nigdy nie miałeś doczynienia z futbolem a uczysz Nas tu jakbyś był co najmniej trenerem z wieloletnim stażem ..
Szeroka kadra to w dzisiejszym futbolu podstawa i nikt nie mówi że przykładowo Matts miałby odrazu wkroczyć do pierwszej jedenastki czy też inny zawodnik także z wielką prośbą zwracam się byś nie udzielał takich komentarzy bo urażasz w nich wielu użytkowników tego forum . Veb !
0
Jak pokazał wczorajszy mecz potrzebna nam jest szeroka kadra bo przy kontuzji Villi nie mamy typowego napastnika,którym moglibyśmy postraszyć .
Także przydała by się w naszej kadrze twarz Mats'a Hummelsa :)
VeB !
0
Panowie uspokójcie się ;)
W hiszpani panuje coś jak u Nas żart prima-aprilisowy i ta spokulacje jest właśnie na ten temat więc proszę Was o zachowanie spokoju ;)
Poza tym Issac jest naszą przyszłością i zawodnikiem po którym można sobie wiele obiecywać także jest nietykalny ; )
VeB ! i spóźnionego Do Siego roku życzę WSZYSTKIM tutaj :)
0
zrobiłem tą liste dla własnej satysfakcji więc jeżeli komuś się nie podoba poprostu nie komentujcie ; *
0
Panowie zrobię se tu taką liste transferową i prosze was zebyście to skomentowali ..
Do kupienia obrońcy typu : Sakho , Lahm , Evra , Micah Richards
Z pomocników : Cesc , Pastore , Shweinsteinger , Nasri , Robinho , Nani , Goetze ,
Napastnicy : Neymar , Rossi , Ballotelli , Falcao ,Barrios
Komentujcie mój post czy któryś z wypisanych zawodników by się zdał do naszej Barcelony ; )
Z góry dziękuje bardzo i pozdrawiam
0
Witamy AlexiS !
Teraz mażyłby mi się jeszcze transfer Sakho z PSG i Fabregas !
VeB !
0
Nie chcę tutaj nikogo urazić ale za przeproszeniem " gówno wiecie " a piszecie posty jakbyście conajmniej byli scautami znanych klubów .
Ktoś taki jak Guardiola zapewne zna lepiej politykę transferową i wie kogo sprowadzić a kogo nie .
Też mogę sie wypowiadać ze marzę o piłkarzach takich jak :
- Neymar
- Sakho
-Alba
ale widocznie to tylko marzenia choć moze sie któreś z nich spełni ;)
Jeżeli to prawda to Witamy Alexis ! :*:*
0
JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA !!
Wielki Talent za niewielkie pieniądze ..
0
Rafał 20 #
Tak tylko za fabregas= 1/2 naszego budżetu
a taki Goetze który jest nie mniejszym talentem ? a przecież środek pola nie jest naszym priorytetem .. ;x
Skończy sie tak że kupią kogoś pokroju adriano i bedzie tyle z naszych transferów a podobnie jak kolega Rafał też dziennie zaglądam i jedyne co czytam to spekulacje ;/ ehh ...