PANOWIE ! TO NIE JEST STRONA REALU MADRYT , ŻEBY JEDEN DRUGIEGO WYZYWAŁ !
MAMY SIĘ SZANOWAĆ , JAK PRZYSTAŁO NA KIBICÓW NASZEGO KLUBU !
Każdy ma inne zdanie i uszanujmy to , ewentualnie oceniajmy , a nie spamujmy forum wyzwiskami .
VeB !
Co wy chcecie od Neymara ? Jest młody , a już odgrywa jakże ważną rolę , druga sprawa to jego pierwszy sezon , a niektórzy z Was mają co do niego oczekiwania co najmniej na poziomie Leo Messiego czy Andresa Iniesty .
Ile zrobił dla klubu nie patrzycie ? Tylko słabszy sezon to 3/4 składu posprzedawać ?
Managera se odpalcie i posprzedawajcie , a nie skreślajcie zasłużonych piłkarzy , którzy są źle użytkowani przez sztab trenerski z Panem Martino na czele .
VeB !
Jedyne o co się boję to Alexis , on odgrywa kluczową rolę w naszej taktyce a nie gra , ponieważ ? nie jest wychowankiem ? nie jest tak medialny jak neymar czy messi ? ALE JEST WALECZNY I SKUTECZNY , a to jest ważniejsze od innych aspektów .
VeB !
A przed chwilą były doniesienia , że Klopp ma przejąć nasz ukochany klub :)
prasa ma ciągle nowe doniesienia , i dziwi fakt , że tak szykują Klopp'a , a teraz go nie ma na tej oto liście :D
Mimo to najlepszą opcją byłby właśnie ktoś typu Klopp , SImeone , Martinez , ludzie , którzy żyją meczem całe 90 minut :)
VeB !
Widzę spora grupa osób się mocno wkręciła w te doniesienia , jeżeli wierzycie w to , że Messi odejdzie z Barcelony , to ja uważam , że Mój rodowity klub Ruch Chorzów wygra Champions League :D
VeB ! pozdrawiam ;-)
Więc kogo nam w tym okienku nie potrzeba ? jakiej formacji nie musimy ulepszyć ? Bramkarz ? potrzebny , obrońca ? potrzebny , pomocnik ? potrzebny , napastnik ? potrzebny , TRENER ?! NIEZASTĄPIONY .
Jak już większość z Was powiedziała , wietrzenie szatni jest w tym sezonie nadzwyczaj potrzebne i nie mówię to o Neymarze czy Alexisie , bo wbrew temu co spora grupa tutaj piszę , ja doceniam Alexisa za zaangażowanie i za to co wyprawia w tym sezonie , a Neymar , to jego pierwszy sezon i również sam nie potrafię odmówić jego chęcią , Ile ważnych bramek jak z Atletico , Realem strzelił czy wywalczył ? Nie można każdego krytykować .
VeB !
Nie zależy od tego wyniku , ponieważ już przed tym wynikiem , Pan Martino ciężko zapracował na awans do innej drużyny , nie bądźmy uszczypliwi , ale zbyt wysoki próg jak na niego jest prowadzenie FC BARCELONY , i aż ciężko uwierzyć , że drużyna poukładana przez Pep'a , została tak szybko całkowicie zniszczona , taktyka Martino niszczy również Leo Messiego , bo to nie jest kwestia kontuzji , którą miał .
ZMIANY ! ZMIANY ! ZMIANY !
To będzie coś niesamowitego , jeżeli z realem zagramy na 0 z tyłu , lub z minimalną stratą wygrywając ten finał .
Mimo to jest to ich ostatnia szansa , żeby nie zostać z niczym , a w następnym sezonie miejmy nadzieję , że ŚO wpadnie do naszego składu , tylko taki z prawdziwego zdarzenia ;-)
Dokładnie , ktoś kto przeżywa mecz od pierwszej do ostatniej minuty , Klopp , Simeone , Loew , tacy ludzie są nam potrzebni !
Gdyby to była prawda , to coś pięknego ..
Co ma Klopp to powiedzenia , podczas gdy przy wpłaceniu klauzuli ( czyt. 35 mln. euro ) zawodnik ma wolną rękę w negocjacjach z innym klubem . Gdy czytasz artykuł to czytaj kolego ze zrozumieniem , bo takie komentarze są tutaj nie potrzebne , dla osób interesujących się forum :P
Gdyby Reus / Luiz i Ter Stegen przyszli do nas latem ( podczas gdy moim zdaniem bardziej wartościowym zawodnikiem byłoby sprowadzenie typowego napastnika , ale to tylko moje zdanie , a władze klubu więdzą najlepiej kogo trzeba sprowadzić ) . Teraz liczy się PK i mimo wyników .
VeB ! ;-) pozdrawiam wszystkich
Tak gadacie , że postawili autobus , to z jakiej racji mieli więcej sytuacji i klarowniejsze sytuacje ? Wydaje mi się , że niektórzy pisząc tu nie mieli nigdy do czynienia z piłką nożną , a autobusem można nazwać mecz z chelsea londyn czy interem mediolan , Atletico nas dominowało i taka jest prawda , nie ma żadnego wytłumaczenia dla piłkarzy , trenera , bo zagrali DNO !
Potrzeba tutaj twardej ręki w szatni , a nie przyjaciół , których rekomenduje Leo Messi .
VeB !
aleksmessi &
Na szczęście tylko Ty nie widzisz miejsca dla Songa ;-)
Zawsze możesz pobawić się w managera w grze Fm 2014 , bo poza postami tego typu nic więcej nie możesz także pozdrawiam ;-)
Casilla albo Iraizoz na wypożyczenie , ponieważ latem zawita Marc Andre Ter Stegen ! ;-)
Damy radę choć będzie to nasz słabszy punkt po kontuzji VV .
VeB !
Kupon w zakładzie fortuna został postawiony i wg. buchmacherów szanse barcelony oscylują ; 2,95 przy kursie 2,05 na real . Zrobimy im niemiłą niespodziankę :D:D
Musimy wierzyć , że pokonamy Real !
VeB !
Tak narzekacie na tego Song'a , a gdy dostaje on minuty od Taty Martino to wykorzystuje w pełni swoją szansę .
Niektórzy nie potrafią docenić takich zawodników jak Song , Czyhrynski , Keita czy Toure , bo co ? nie strzelają po 20 bramek w sezonie ?
Tacy zawodnicy w środku pola robią najgorszą robotę , z tym , że ktoś kto nie interesuje się na tyle dużo piłką nożną lub nigdy nie trenował tego sportu nie dostrzega tego i uważa zawodników za zbędnych ..
VeB !
Vidal dobra opcja , ale przy naszej ' ekonomi ' transferowej , przy wydatku około 10-15 mln na Ter Stegena i konieczności zakupu obrońcy , gdzie pieniądze na Vidala ?
Fakt taki zawodnik byłby dla Nas jak Skarb , Vidal , Koke to są zawodnicy , którzy są w stanie zastąpić Xaviego , który młodszy już nie będzie , ale nasza obrona od 2 sezonów kuleje , i to jest dla Nas Priorytet .
VeB !
To przykre , że teraz gdy Barcelonie dobrze idzie , wiele osób staje w obronie Martino , podczas gdy przegrywaliśmy z Sociedad czy Valladoild i spora grupa osób go zwalniała , skreślała ..
Zobaczymy jak będzie po meczu z Realem przy ewentualnej przegranej Barcy ( co oczywiście się nie zdarzy , bo wierzymy w nasz klub ! )
Ile wtedy osób skreśli trenera :)
Fajnie , że jest tu spora grupa takich kibiców z prawdziwego zdarzenia , którzy potrafią napisać coś mądrego .
VeB !
Słaba plotka , ale myślę że przywykliśmy do tego typu informacji .
Ter Stegen jest zaklepany , teraz szukać klasowego ŚO , bez żadnych eksperymentów , bo na tej formacji nie możemy oszczędzać .
Myślę , że luiz jest świetnym kandydatem do wzmocnienia naszej formacji obronnej .
VeB !
Świetna opcja , i bramkarz na lata .
Oglądając ligę niemiecką nie powiem , że na bieżąco śledzę jego postępy , ale jest wyróżniającym się bramkarzem , także moim zdaniem świetny transfer .
VeB !
Jeżeli Barca zagra tak całe spotkanie jak dotychczasowe 35 minut to myślę , że minimum remis bramkowy wywieziemy z Manchesteru , a może zwycięstwo , kto wie :)
Obawiam się trochę Kolarova , Negredo i Fernandinho , ale póki co nie rozwinęli skrzydeł
VeB! !
13
Możemy być dumni z Hiszpańskiej piłki i pogratulować realowi , zasłużyli na wygraną i pokazali skuteczny futbol :-)
VeB !
2
PANOWIE ! TO NIE JEST STRONA REALU MADRYT , ŻEBY JEDEN DRUGIEGO WYZYWAŁ !
MAMY SIĘ SZANOWAĆ , JAK PRZYSTAŁO NA KIBICÓW NASZEGO KLUBU !
Każdy ma inne zdanie i uszanujmy to , ewentualnie oceniajmy , a nie spamujmy forum wyzwiskami .
VeB !
0
Ja również jestem za wypożyczeniem :-)
0
coś strasznego :(
spoczywaj w pokoju Tito [*]
0
Co wy chcecie od Neymara ? Jest młody , a już odgrywa jakże ważną rolę , druga sprawa to jego pierwszy sezon , a niektórzy z Was mają co do niego oczekiwania co najmniej na poziomie Leo Messiego czy Andresa Iniesty .
Ile zrobił dla klubu nie patrzycie ? Tylko słabszy sezon to 3/4 składu posprzedawać ?
Managera se odpalcie i posprzedawajcie , a nie skreślajcie zasłużonych piłkarzy , którzy są źle użytkowani przez sztab trenerski z Panem Martino na czele .
VeB !
0
A Ja myślę , że dla samego Pedro dobrym krokiem byłyby przenosiny do Bayernu :-)
0
Jedyne o co się boję to Alexis , on odgrywa kluczową rolę w naszej taktyce a nie gra , ponieważ ? nie jest wychowankiem ? nie jest tak medialny jak neymar czy messi ? ALE JEST WALECZNY I SKUTECZNY , a to jest ważniejsze od innych aspektów .
VeB !
0
A przed chwilą były doniesienia , że Klopp ma przejąć nasz ukochany klub :)
prasa ma ciągle nowe doniesienia , i dziwi fakt , że tak szykują Klopp'a , a teraz go nie ma na tej oto liście :D
Mimo to najlepszą opcją byłby właśnie ktoś typu Klopp , SImeone , Martinez , ludzie , którzy żyją meczem całe 90 minut :)
VeB !
0
Widzę spora grupa osób się mocno wkręciła w te doniesienia , jeżeli wierzycie w to , że Messi odejdzie z Barcelony , to ja uważam , że Mój rodowity klub Ruch Chorzów wygra Champions League :D
VeB ! pozdrawiam ;-)
0
Więc kogo nam w tym okienku nie potrzeba ? jakiej formacji nie musimy ulepszyć ? Bramkarz ? potrzebny , obrońca ? potrzebny , pomocnik ? potrzebny , napastnik ? potrzebny , TRENER ?! NIEZASTĄPIONY .
Jak już większość z Was powiedziała , wietrzenie szatni jest w tym sezonie nadzwyczaj potrzebne i nie mówię to o Neymarze czy Alexisie , bo wbrew temu co spora grupa tutaj piszę , ja doceniam Alexisa za zaangażowanie i za to co wyprawia w tym sezonie , a Neymar , to jego pierwszy sezon i również sam nie potrafię odmówić jego chęcią , Ile ważnych bramek jak z Atletico , Realem strzelił czy wywalczył ? Nie można każdego krytykować .
VeB !
1
Nie zależy od tego wyniku , ponieważ już przed tym wynikiem , Pan Martino ciężko zapracował na awans do innej drużyny , nie bądźmy uszczypliwi , ale zbyt wysoki próg jak na niego jest prowadzenie FC BARCELONY , i aż ciężko uwierzyć , że drużyna poukładana przez Pep'a , została tak szybko całkowicie zniszczona , taktyka Martino niszczy również Leo Messiego , bo to nie jest kwestia kontuzji , którą miał .
ZMIANY ! ZMIANY ! ZMIANY !
Potrzebujemy kogoś z twardym charakterem .
VeB !
2
Zawodnik , który najbardziej angażuje , się z tym sezonie w grę Blaugrany , sprzedaż to będzie jedno wielkie nieporozumienie ..
2
To będzie coś niesamowitego , jeżeli z realem zagramy na 0 z tyłu , lub z minimalną stratą wygrywając ten finał .
Mimo to jest to ich ostatnia szansa , żeby nie zostać z niczym , a w następnym sezonie miejmy nadzieję , że ŚO wpadnie do naszego składu , tylko taki z prawdziwego zdarzenia ;-)
2
Dokładnie , ktoś kto przeżywa mecz od pierwszej do ostatniej minuty , Klopp , Simeone , Loew , tacy ludzie są nam potrzebni !
Gdyby to była prawda , to coś pięknego ..
0
Dardanel &
Co ma Klopp to powiedzenia , podczas gdy przy wpłaceniu klauzuli ( czyt. 35 mln. euro ) zawodnik ma wolną rękę w negocjacjach z innym klubem . Gdy czytasz artykuł to czytaj kolego ze zrozumieniem , bo takie komentarze są tutaj nie potrzebne , dla osób interesujących się forum :P
Gdyby Reus / Luiz i Ter Stegen przyszli do nas latem ( podczas gdy moim zdaniem bardziej wartościowym zawodnikiem byłoby sprowadzenie typowego napastnika , ale to tylko moje zdanie , a władze klubu więdzą najlepiej kogo trzeba sprowadzić ) . Teraz liczy się PK i mimo wyników .
VeB ! ;-) pozdrawiam wszystkich
0
Tak gadacie , że postawili autobus , to z jakiej racji mieli więcej sytuacji i klarowniejsze sytuacje ? Wydaje mi się , że niektórzy pisząc tu nie mieli nigdy do czynienia z piłką nożną , a autobusem można nazwać mecz z chelsea londyn czy interem mediolan , Atletico nas dominowało i taka jest prawda , nie ma żadnego wytłumaczenia dla piłkarzy , trenera , bo zagrali DNO !
Potrzeba tutaj twardej ręki w szatni , a nie przyjaciół , których rekomenduje Leo Messi .
VeB !
0
aleksmessi &
Na szczęście tylko Ty nie widzisz miejsca dla Songa ;-)
Zawsze możesz pobawić się w managera w grze Fm 2014 , bo poza postami tego typu nic więcej nie możesz także pozdrawiam ;-)
0
Casilla albo Iraizoz na wypożyczenie , ponieważ latem zawita Marc Andre Ter Stegen ! ;-)
Damy radę choć będzie to nasz słabszy punkt po kontuzji VV .
VeB !
0
TERAZ BRAMKA MUSI BYĆ !
0
MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESII !!!!!!!!!
0
Wierzymy do końca !!!!!
VeB !
0
Kupon w zakładzie fortuna został postawiony i wg. buchmacherów szanse barcelony oscylują ; 2,95 przy kursie 2,05 na real . Zrobimy im niemiłą niespodziankę :D:D
Musimy wierzyć , że pokonamy Real !
VeB !
0
Tak narzekacie na tego Song'a , a gdy dostaje on minuty od Taty Martino to wykorzystuje w pełni swoją szansę .
Niektórzy nie potrafią docenić takich zawodników jak Song , Czyhrynski , Keita czy Toure , bo co ? nie strzelają po 20 bramek w sezonie ?
Tacy zawodnicy w środku pola robią najgorszą robotę , z tym , że ktoś kto nie interesuje się na tyle dużo piłką nożną lub nigdy nie trenował tego sportu nie dostrzega tego i uważa zawodników za zbędnych ..
VeB !
0
Ter Stegen i Hummels to byłoby przepiękne okienko transferowe
0
Vidal dobra opcja , ale przy naszej ' ekonomi ' transferowej , przy wydatku około 10-15 mln na Ter Stegena i konieczności zakupu obrońcy , gdzie pieniądze na Vidala ?
Fakt taki zawodnik byłby dla Nas jak Skarb , Vidal , Koke to są zawodnicy , którzy są w stanie zastąpić Xaviego , który młodszy już nie będzie , ale nasza obrona od 2 sezonów kuleje , i to jest dla Nas Priorytet .
VeB !
0
To przykre , że teraz gdy Barcelonie dobrze idzie , wiele osób staje w obronie Martino , podczas gdy przegrywaliśmy z Sociedad czy Valladoild i spora grupa osób go zwalniała , skreślała ..
Zobaczymy jak będzie po meczu z Realem przy ewentualnej przegranej Barcy ( co oczywiście się nie zdarzy , bo wierzymy w nasz klub ! )
Ile wtedy osób skreśli trenera :)
Fajnie , że jest tu spora grupa takich kibiców z prawdziwego zdarzenia , którzy potrafią napisać coś mądrego .
VeB !
0
Słaba plotka , ale myślę że przywykliśmy do tego typu informacji .
Ter Stegen jest zaklepany , teraz szukać klasowego ŚO , bez żadnych eksperymentów , bo na tej formacji nie możemy oszczędzać .
Myślę , że luiz jest świetnym kandydatem do wzmocnienia naszej formacji obronnej .
VeB !
0
Świetna opcja , i bramkarz na lata .
Oglądając ligę niemiecką nie powiem , że na bieżąco śledzę jego postępy , ale jest wyróżniającym się bramkarzem , także moim zdaniem świetny transfer .
VeB !
0
Niema to jak wtopić kupon na twoim ukochanym klubie .. :(
VeB !
0
Jeżeli Barca zagra tak całe spotkanie jak dotychczasowe 35 minut to myślę , że minimum remis bramkowy wywieziemy z Manchesteru , a może zwycięstwo , kto wie :)
Obawiam się trochę Kolarova , Negredo i Fernandinho , ale póki co nie rozwinęli skrzydeł
VeB! !