0

Poratuje ktoś transmisją?błagam :(

0

Ma ktoś jakąś dobrą transmisję ?

0

barca 0:1 chelsea

0

Douglas&Bartra crack#10

0

Komentarz usunięty

1

Jaki wynik ? bo właśnie wróciłem i przegapiłem mecz , który miałem nadzieję oglądać :(

0

Gdyby Barcelona zarobiła na Pedro 32 mln to po prostu czapki z głów :D

0

Zamiast słowa kupić , słowo wziąć byłoby faktycznie lepszym określeniem , zdarzają mi się gafy za dużo pracy ostatnimi czasy ale widać czytamy dokładnie komentarze także mimo krytyki miło za zainteresowanie :D

0

Masz swoje zdanie i popieram je tutaj akurat masz rację , aczkolwiek swojej opinii się również trzymam , oby u Nas nie było takich akcji , chyba że w wygranym przed czasem meczu z Realem , w którym uspokoi kilku królewskich nie obciążając swojego konta czerwoną :D

0

To nie wiedziałem , dzięki za informacje ;-)

0

Czy ktoś może wie co do stycznia z Turanem ? Czytałem gdzieś w internecie , że ma być wypożyczenie do Galatasaray , ale może ktoś coś więcej wie ?

0

Skąd taki pogląd na sprawę ?

0

Ja osobiście nie potępiam jego zachowania jest nerwowy fakt , ale ilu z Nas tu na forum podobnie reagowałoby w danej sytuacji , ja osobiście sam jestem typem nerwusa i go jako człowieka rozumiem , a ma ducha walki nie odpuszcza i byłby to jak dla mnie świetny transfer :)
VeB !

0

Jeden z dwójki Isco / Pogba gdyby przyszedł byłoby już niebo także zejdźmy na ziemię :D

0

Bramki nie obciążają jego konta , w 4/5 nie miał kompletnie szans czy to Ter Stegaen czy Bravo , są strzały których się po prostu nie broni :D

Ważne jest to , że u nas gra na najwyższym poziomie i niema okazji by wyciągać tylu z siatki :) VeB !

0

w większości bez szans

2

Skoro zmiennik to co powiecie na ..
http://i.ytimg.com/vi/ZVF8-2Rldlg/hqdefault.jpg

0

Mamy najlepszy zespół w Europie i prawdopodobnie na świecie , ale interesów za cholere nie potrafią robić :/

1

Paul Pogba :-D

0

Ciekawy transfer , jestem jak najbardziej za żeby odszedł do Sevilli , tylko dziwi mnie , że chcą kupić kota w worku :D

0

Macie ktoś skrót z polskim komentarzem ? Przeżyć to jeszcze raz ...
VeB !!!!!!!

0

Każdemu należy dać szanse , co Lucho osiągał wcześniej ?
Nie bądźmy zbyt pewni siebie , bo to często bywa mylne :)

0

wyobraźnia ponosi , gdzie 4:0 wygrać z realem w finale , dobre i 1:0 by było czy to nad Realem czy nad Juve , bo oba zespoły są mocne :)

0

dzięki wielkie ! :)

0

ktoś jakiś link gdzie nie zacina ? bo nie umiem nic znaleźć :(

0

Energy w katowicach niestety , ale strasznie sie zjebał0 , przez to , że zaczeli wpuszczać małolaty na imprezę , ale mimo to udanej imprezy :D

13

Madrid ! cabron saluda el CAMPEON!
auuuuuuuuuuu !

0

Deltą pewnie xd

2

Tyyyyyyyyyyyyylko zwycięstwo !!!!!! auuuuuuuuuu :D :D
Jak dla mnie może nawet Ter Stegen strzelić !
VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?