Zamiast słowa kupić , słowo wziąć byłoby faktycznie lepszym określeniem , zdarzają mi się gafy za dużo pracy ostatnimi czasy ale widać czytamy dokładnie komentarze także mimo krytyki miło za zainteresowanie :D
Masz swoje zdanie i popieram je tutaj akurat masz rację , aczkolwiek swojej opinii się również trzymam , oby u Nas nie było takich akcji , chyba że w wygranym przed czasem meczu z Realem , w którym uspokoi kilku królewskich nie obciążając swojego konta czerwoną :D
Ja osobiście nie potępiam jego zachowania jest nerwowy fakt , ale ilu z Nas tu na forum podobnie reagowałoby w danej sytuacji , ja osobiście sam jestem typem nerwusa i go jako człowieka rozumiem , a ma ducha walki nie odpuszcza i byłby to jak dla mnie świetny transfer :)
VeB !
0
Poratuje ktoś transmisją?błagam :(
0
Ma ktoś jakąś dobrą transmisję ?
0
barca 0:1 chelsea
0
Douglas&Bartra crack#10
0
Komentarz usunięty
1
Jaki wynik ? bo właśnie wróciłem i przegapiłem mecz , który miałem nadzieję oglądać :(
0
Gdyby Barcelona zarobiła na Pedro 32 mln to po prostu czapki z głów :D
0
Zamiast słowa kupić , słowo wziąć byłoby faktycznie lepszym określeniem , zdarzają mi się gafy za dużo pracy ostatnimi czasy ale widać czytamy dokładnie komentarze także mimo krytyki miło za zainteresowanie :D
0
Masz swoje zdanie i popieram je tutaj akurat masz rację , aczkolwiek swojej opinii się również trzymam , oby u Nas nie było takich akcji , chyba że w wygranym przed czasem meczu z Realem , w którym uspokoi kilku królewskich nie obciążając swojego konta czerwoną :D
0
To nie wiedziałem , dzięki za informacje ;-)
0
Czy ktoś może wie co do stycznia z Turanem ? Czytałem gdzieś w internecie , że ma być wypożyczenie do Galatasaray , ale może ktoś coś więcej wie ?
0
Skąd taki pogląd na sprawę ?
0
Ja osobiście nie potępiam jego zachowania jest nerwowy fakt , ale ilu z Nas tu na forum podobnie reagowałoby w danej sytuacji , ja osobiście sam jestem typem nerwusa i go jako człowieka rozumiem , a ma ducha walki nie odpuszcza i byłby to jak dla mnie świetny transfer :)
VeB !
0
Jeden z dwójki Isco / Pogba gdyby przyszedł byłoby już niebo także zejdźmy na ziemię :D
0
Bramki nie obciążają jego konta , w 4/5 nie miał kompletnie szans czy to Ter Stegaen czy Bravo , są strzały których się po prostu nie broni :D
Ważne jest to , że u nas gra na najwyższym poziomie i niema okazji by wyciągać tylu z siatki :) VeB !
0
w większości bez szans
2
Skoro zmiennik to co powiecie na ..
http://i.ytimg.com/vi/ZVF8-2Rldlg/hqdefault.jpg
0
Mamy najlepszy zespół w Europie i prawdopodobnie na świecie , ale interesów za cholere nie potrafią robić :/
1
Paul Pogba :-D
0
Ciekawy transfer , jestem jak najbardziej za żeby odszedł do Sevilli , tylko dziwi mnie , że chcą kupić kota w worku :D
0
Macie ktoś skrót z polskim komentarzem ? Przeżyć to jeszcze raz ...
VeB !!!!!!!
0
Każdemu należy dać szanse , co Lucho osiągał wcześniej ?
Nie bądźmy zbyt pewni siebie , bo to często bywa mylne :)
0
wyobraźnia ponosi , gdzie 4:0 wygrać z realem w finale , dobre i 1:0 by było czy to nad Realem czy nad Juve , bo oba zespoły są mocne :)
0
http://www.gofeed2all.eu/watch/344968/4/watch-fc-bayern-munchen-vs-fc-barcelona.html
0
dzięki wielkie ! :)
0
ktoś jakiś link gdzie nie zacina ? bo nie umiem nic znaleźć :(
0
Energy w katowicach niestety , ale strasznie sie zjebał0 , przez to , że zaczeli wpuszczać małolaty na imprezę , ale mimo to udanej imprezy :D
13
Madrid ! cabron saluda el CAMPEON!
auuuuuuuuuuu !
0
Deltą pewnie xd
2
Tyyyyyyyyyyyyylko zwycięstwo !!!!!! auuuuuuuuuu :D :D
Jak dla mnie może nawet Ter Stegen strzelić !
VeB !