A ile ten "gość" zrobił dobrego dla zespołu pod nieobecność Messiego ? a kto strzelał ważne bramki ? tak możemy rozmawiać , bo każdy ma swoje zdanie w tym temacie , dla Mnie Alexis jest geniuszem :)
VeB !
Jeżeli kosztem Alexisa przyjdzie , to osobiście mówię , że nie będzie on moim ulubieńcem :-)
mamy takie zaplecze do sprzedania , a sprzedamy gracza który w tym sezonie najwięcej dał drużynie :)
VeB !
Gdybyś był tak słaby jak Higuain to nie siedziałbyś przed kompem pisząc absurdalne komentarze , tylko leżał teraz na wyspach i opalał się z drinkiem w ręce :)
Cieńki może być zawodnik z ekstraklasy , a nie piłkarz który był czołowym zawodnikiem takiego klubu jak Napoli :)
VeB !
hahaha na pewno :D a żałują 30 mln na najlepszego obrońce ligi włoskiej w ubiegłym sezonie jakim jest Benatia czy też i takich przypadków było już kilka :D
także uwierzę gdy zobaczę Oficialny new's :)
VeB !
i dlaczego tak nie chcecie Higuaina , bo były gracz Realu ? Rozumiem niechęć do tego klubu , ale klasyczna ' 9 ' jest bardzo potrzebna , a Barca już dobrze wiemy , nie sprowadzi Eto'o czy Klose ponieważ polityka naszego klubu jest po prostu niezrozumiała ..
Neymar / Messi / Alexis z tygodnia na tydzień stają się coraz bardziej groźni , i Ci zawodnicy w formie będą nie do zdarcia !
Alexis jest nasz , i 27 mln to se mogą zapłacić za Pedrito :-)
VeB !
A gdyby tak wszystko zamknęło się w 50 mln + Pedro , kto popiera moje zdanie ?
Alexis jest gwiazdą światowego formatu i nie możemy tak o oddać takiego zawodnika ..
VeB !
Kross to świetny zawodnik z dobrym przeglądem pola i strzałem z daleka , aczkolwiek interesujemy się Suarezem , Crossem , Higuainem , Cuadrado i to są świetni zawodnicy , tylko gdzie są naziwska na ŚO typu Benatia itd ? ..
hahahahahahahahaha - reakcja na przeczytanie nagłówka dotyczącego tej wymiany :D
Alexis to nasza perełka i tak jak Bale nie odejdzie z Realu , tak Alexis nie opuści naszej Barcelony :D
VeB
Moim zdaniem to jedna wielka bajka , a włączanie Sancheza w transfer jakiegokolwiek zawodnika jest idiotyzmem :)
A pokazała to kontuzja Messiego , wtedy też Alexis był motorem napędowym drużyny , i nie powiem że przerasta on umiejętnościami Leo Messiego , bo to byłby absurd , aczkolwiek jeżeli patrzeć na grę w tym sezonie kierowaną przez Messiego , a przez Alexisa jestem zdania , że tu akurat Alexis lepiej wypadł i jest on naszą perełką :)
VeB !
Koke dziś pokazał jaki ma spokój w środku Pola :)
po 1 dobrym sezonie wszyscy robią z niego następce Xaviego , bo ma potencjał , ale 1 sezon to chyba zbyt mało by płacić za koke 60 mln , przy sprzedaży Cesca , który jest jednym z najlepszych na swojej pozycji , za 33 mln ..
Kupiliśmy za 37,5 mln euro , i podczas gdy wychowaliśmy sobie Alexisa pod Barcelone , zrobiliśmy z niego jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie mamy sprzedać za 7,5 mln mniej ?
Nie lubicie Higuaina , ponieważ grał dla Realu , ale byłby idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o napastnika , bo Reus to nie jest klasyczna ' 9 ' , a Aguero jest zawodnikiem technicznym podobnie jak neymar messi czy alexis i myślę , że mimo wszystko Higuain byłby idealnym rozwiązaniem i osobiście bardzo by Mnie ucieszył jego transfer :)
VeB !
dopisałbym do tej listy jeszcze Pedro i byłoby coś pięknego :D
Szkoda Cuenci oraz Affelaya , aczkolwiek marują się tutaj , a są zawodnikami , którzy mogą jeszcze pokazać na arenach międzynarodowych :)
3
A ile ten "gość" zrobił dobrego dla zespołu pod nieobecność Messiego ? a kto strzelał ważne bramki ? tak możemy rozmawiać , bo każdy ma swoje zdanie w tym temacie , dla Mnie Alexis jest geniuszem :)
VeB !
0
Jeżeli kosztem Alexisa przyjdzie , to osobiście mówię , że nie będzie on moim ulubieńcem :-)
mamy takie zaplecze do sprzedania , a sprzedamy gracza który w tym sezonie najwięcej dał drużynie :)
VeB !
1
Wymienić Pedro na Cuadrado z niewielką dopłatą , kto jest za ? :)
0
Villa-Dębica
Gdybyś był tak słaby jak Higuain to nie siedziałbyś przed kompem pisząc absurdalne komentarze , tylko leżał teraz na wyspach i opalał się z drinkiem w ręce :)
Cieńki może być zawodnik z ekstraklasy , a nie piłkarz który był czołowym zawodnikiem takiego klubu jak Napoli :)
VeB !
0
hahaha na pewno :D a żałują 30 mln na najlepszego obrońce ligi włoskiej w ubiegłym sezonie jakim jest Benatia czy też i takich przypadków było już kilka :D
także uwierzę gdy zobaczę Oficialny new's :)
VeB !
0
Jeżeli ten transfer ma być tak drogi jak piszą to wiele bardziej wolałbym Cuadrado :-)
5
1
No taką zamianę to ja rozumiem , a nie za Alexisa :)
VeB
0
i dlaczego tak nie chcecie Higuaina , bo były gracz Realu ? Rozumiem niechęć do tego klubu , ale klasyczna ' 9 ' jest bardzo potrzebna , a Barca już dobrze wiemy , nie sprowadzi Eto'o czy Klose ponieważ polityka naszego klubu jest po prostu niezrozumiała ..
0
Dziękuje za poprawienie błędu :-)
15
Neymar / Messi / Alexis z tygodnia na tydzień stają się coraz bardziej groźni , i Ci zawodnicy w formie będą nie do zdarcia !
Alexis jest nasz , i 27 mln to se mogą zapłacić za Pedrito :-)
VeB !
0
Jeżeliby grał tak jak przed kontuzją , to byłby bardzo dobrym wzmocnieniem !
Dać mu szansę
0
Kross / Benatia / Higuain to byłoby coś pięknego , ale takie rzeczy to nie u nas , aczkolwiek musimy być dobrej myśli .
VeB !
22
A gdyby tak wszystko zamknęło się w 50 mln + Pedro , kto popiera moje zdanie ?
Alexis jest gwiazdą światowego formatu i nie możemy tak o oddać takiego zawodnika ..
VeB !
0
Kross to świetny zawodnik z dobrym przeglądem pola i strzałem z daleka , aczkolwiek interesujemy się Suarezem , Crossem , Higuainem , Cuadrado i to są świetni zawodnicy , tylko gdzie są naziwska na ŚO typu Benatia itd ? ..
0
przy cenie 50 mln za luiza to kwota 50 mln za Alexisa powinna być pierwszą ratą .. ;)
0
hahahahahahahahaha - reakcja na przeczytanie nagłówka dotyczącego tej wymiany :D
Alexis to nasza perełka i tak jak Bale nie odejdzie z Realu , tak Alexis nie opuści naszej Barcelony :D
VeB
0
Cuadrado * :)
0
Zdecydowanie za dużo , aczkolwiek Higuain jest bardzo dobrym napastnikiem , klasyczna ' 9 ' i warto negocjować jego transfer :)
VeB !
0
Sprzedać Pedro , Alexisa nie ruszać !
VeB !
1
Widać , że masz pojęcie o piłce , jak Song o twoim istnieniu ziom ;-)
3
Moim zdaniem to jedna wielka bajka , a włączanie Sancheza w transfer jakiegokolwiek zawodnika jest idiotyzmem :)
A pokazała to kontuzja Messiego , wtedy też Alexis był motorem napędowym drużyny , i nie powiem że przerasta on umiejętnościami Leo Messiego , bo to byłby absurd , aczkolwiek jeżeli patrzeć na grę w tym sezonie kierowaną przez Messiego , a przez Alexisa jestem zdania , że tu akurat Alexis lepiej wypadł i jest on naszą perełką :)
VeB !
0
Jestem za :)
0
Darzę szacunkiem każdego kto jest związany z Barceloną , aczkolwiek moim zdaniem Pedro powinien spróbować sił w innej lidze :)
VeB
2
Zawodnik mający 26 lat jest starym zawodnikiem który traci na wartości ? pierwsze słyszę
0
Koke dziś pokazał jaki ma spokój w środku Pola :)
po 1 dobrym sezonie wszyscy robią z niego następce Xaviego , bo ma potencjał , ale 1 sezon to chyba zbyt mało by płacić za koke 60 mln , przy sprzedaży Cesca , który jest jednym z najlepszych na swojej pozycji , za 33 mln ..
5
Kupiliśmy za 37,5 mln euro , i podczas gdy wychowaliśmy sobie Alexisa pod Barcelone , zrobiliśmy z niego jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie mamy sprzedać za 7,5 mln mniej ?
To jest żenujące co w tym klubie się dzieje ..
0
Bardzo ciekawy skład :) może marquinhos mi tam nie pasuje , ale ważne żeby wzmocnić ŚO :)
VeB !
0
Nie lubicie Higuaina , ponieważ grał dla Realu , ale byłby idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o napastnika , bo Reus to nie jest klasyczna ' 9 ' , a Aguero jest zawodnikiem technicznym podobnie jak neymar messi czy alexis i myślę , że mimo wszystko Higuain byłby idealnym rozwiązaniem i osobiście bardzo by Mnie ucieszył jego transfer :)
VeB !
0
dopisałbym do tej listy jeszcze Pedro i byłoby coś pięknego :D
Szkoda Cuenci oraz Affelaya , aczkolwiek marują się tutaj , a są zawodnikami , którzy mogą jeszcze pokazać na arenach międzynarodowych :)
VeB !