3

A ile ten "gość" zrobił dobrego dla zespołu pod nieobecność Messiego ? a kto strzelał ważne bramki ? tak możemy rozmawiać , bo każdy ma swoje zdanie w tym temacie , dla Mnie Alexis jest geniuszem :)
VeB !

0

Jeżeli kosztem Alexisa przyjdzie , to osobiście mówię , że nie będzie on moim ulubieńcem :-)
mamy takie zaplecze do sprzedania , a sprzedamy gracza który w tym sezonie najwięcej dał drużynie :)
VeB !

1

Wymienić Pedro na Cuadrado z niewielką dopłatą , kto jest za ? :)

0

Villa-Dębica

Gdybyś był tak słaby jak Higuain to nie siedziałbyś przed kompem pisząc absurdalne komentarze , tylko leżał teraz na wyspach i opalał się z drinkiem w ręce :)
Cieńki może być zawodnik z ekstraklasy , a nie piłkarz który był czołowym zawodnikiem takiego klubu jak Napoli :)
VeB !

0

hahaha na pewno :D a żałują 30 mln na najlepszego obrońce ligi włoskiej w ubiegłym sezonie jakim jest Benatia czy też i takich przypadków było już kilka :D
także uwierzę gdy zobaczę Oficialny new's :)
VeB !

0

Jeżeli ten transfer ma być tak drogi jak piszą to wiele bardziej wolałbym Cuadrado :-)

5

1

No taką zamianę to ja rozumiem , a nie za Alexisa :)
VeB

0

i dlaczego tak nie chcecie Higuaina , bo były gracz Realu ? Rozumiem niechęć do tego klubu , ale klasyczna ' 9 ' jest bardzo potrzebna , a Barca już dobrze wiemy , nie sprowadzi Eto'o czy Klose ponieważ polityka naszego klubu jest po prostu niezrozumiała ..

0

Dziękuje za poprawienie błędu :-)

15

Neymar / Messi / Alexis z tygodnia na tydzień stają się coraz bardziej groźni , i Ci zawodnicy w formie będą nie do zdarcia !
Alexis jest nasz , i 27 mln to se mogą zapłacić za Pedrito :-)
VeB !

0

Jeżeliby grał tak jak przed kontuzją , to byłby bardzo dobrym wzmocnieniem !
Dać mu szansę

0

Kross / Benatia / Higuain to byłoby coś pięknego , ale takie rzeczy to nie u nas , aczkolwiek musimy być dobrej myśli .
VeB !

22

A gdyby tak wszystko zamknęło się w 50 mln + Pedro , kto popiera moje zdanie ?
Alexis jest gwiazdą światowego formatu i nie możemy tak o oddać takiego zawodnika ..
VeB !

0

Kross to świetny zawodnik z dobrym przeglądem pola i strzałem z daleka , aczkolwiek interesujemy się Suarezem , Crossem , Higuainem , Cuadrado i to są świetni zawodnicy , tylko gdzie są naziwska na ŚO typu Benatia itd ? ..

0

przy cenie 50 mln za luiza to kwota 50 mln za Alexisa powinna być pierwszą ratą .. ;)

0

hahahahahahahahaha - reakcja na przeczytanie nagłówka dotyczącego tej wymiany :D
Alexis to nasza perełka i tak jak Bale nie odejdzie z Realu , tak Alexis nie opuści naszej Barcelony :D
VeB

0

Cuadrado * :)

0

Zdecydowanie za dużo , aczkolwiek Higuain jest bardzo dobrym napastnikiem , klasyczna ' 9 ' i warto negocjować jego transfer :)
VeB !

0

Sprzedać Pedro , Alexisa nie ruszać !
VeB !

1

Widać , że masz pojęcie o piłce , jak Song o twoim istnieniu ziom ;-)

3

Moim zdaniem to jedna wielka bajka , a włączanie Sancheza w transfer jakiegokolwiek zawodnika jest idiotyzmem :)
A pokazała to kontuzja Messiego , wtedy też Alexis był motorem napędowym drużyny , i nie powiem że przerasta on umiejętnościami Leo Messiego , bo to byłby absurd , aczkolwiek jeżeli patrzeć na grę w tym sezonie kierowaną przez Messiego , a przez Alexisa jestem zdania , że tu akurat Alexis lepiej wypadł i jest on naszą perełką :)
VeB !

0

Jestem za :)

0

Darzę szacunkiem każdego kto jest związany z Barceloną , aczkolwiek moim zdaniem Pedro powinien spróbować sił w innej lidze :)
VeB

2

Zawodnik mający 26 lat jest starym zawodnikiem który traci na wartości ? pierwsze słyszę

0

Koke dziś pokazał jaki ma spokój w środku Pola :)
po 1 dobrym sezonie wszyscy robią z niego następce Xaviego , bo ma potencjał , ale 1 sezon to chyba zbyt mało by płacić za koke 60 mln , przy sprzedaży Cesca , który jest jednym z najlepszych na swojej pozycji , za 33 mln ..

5

Kupiliśmy za 37,5 mln euro , i podczas gdy wychowaliśmy sobie Alexisa pod Barcelone , zrobiliśmy z niego jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie mamy sprzedać za 7,5 mln mniej ?

To jest żenujące co w tym klubie się dzieje ..

0

Bardzo ciekawy skład :) może marquinhos mi tam nie pasuje , ale ważne żeby wzmocnić ŚO :)
VeB !

0

Nie lubicie Higuaina , ponieważ grał dla Realu , ale byłby idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o napastnika , bo Reus to nie jest klasyczna ' 9 ' , a Aguero jest zawodnikiem technicznym podobnie jak neymar messi czy alexis i myślę , że mimo wszystko Higuain byłby idealnym rozwiązaniem i osobiście bardzo by Mnie ucieszył jego transfer :)
VeB !

0

dopisałbym do tej listy jeszcze Pedro i byłoby coś pięknego :D
Szkoda Cuenci oraz Affelaya , aczkolwiek marują się tutaj , a są zawodnikami , którzy mogą jeszcze pokazać na arenach międzynarodowych :)

VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?