Osobiście dałbym odpocząć Messiemu i spróbował zmiany na bramce. Moje uzasadnienie jest takie, że Messi jest człowiekiem a nie maszyną i też czasami musi odetchnąć, a Ter Stegen miałby motywacje, żeby pokazać się z jak najlepszej strony skoro został wystawiony w Ligowym meczu :) Wiem że GK nie zostanie zmieniony, ale wyraziłem swoją opinię.
Każdy ma prawo do własnego zdania to, że są 2 hiszpańskie kluby gdzie niestety zabrakło Barcy pokazuje jak silna jest Liga Hiszpańska i wolę, aby LM wygrało Atletico niż Bayern czy Man City :)
Ależ się teraz pięknie patrzy na remontade Realu takiej woli walki nam dzisiaj zabrakło, ale nie zawsze można być najlepszym ! Trzeba kibicować hiszpańskim drużynom !
VeB !
Nie szukajcie wymówek , byliśmy gorsi i teraz trzeba trzymać kciuki za naszych pogromców Brawo dla ATLETICO ! Gra się 180 minut i nie liczy na rzut karny w doliczonym czasie tyle na temat!
VeB !
A ile lat ma Suarez i ile trwała jego adaptacja ? Patrze też na fakt, że grał czy nie grał miał zapewniony pierwszy skład, a grając ogrywasz się z zespołem. Arda to świetny zawodnik!
Messi i w sobotę i dziś niewidoczny to jest nasz ogromny problem, ale nie można grać całego sezonu na pełnych obrotach, też jest tylko człowiekiem .
Cieszmy się wygraną VeB !
Panowie nie uwierzycie , ale w pierwszy dzień wiosny takim trafem zadzwonili do mnie z RMF MAX i w grze , a ten to kto wygrałem ponieważ odgadłem postać LEO MESSIEGO ! :D będzie na antenie dziś , nawiązuje ponieważ nasza BARCA jest wszędzie !
VeB !
Panowie wiem że nasza BARCELONA jest na 1 miejscu ever , ale ma ktoś kanał z bayernem na necie gdzie idzie obejrzeć ? Bo mecz nieziemski , a po bramce na 2:2 wszystkie kanały powybijało xd
Ja osobiście byłbym zachwycony , każdy z nas ma prawo do wyrażenia swojej opinii :) ma technikę , time'ing i uderzenie z dystansu , świetną gre z pierwszej piłki także jak dla mnie piłkarz marzenie :)
Wcale mu się nie dziwię jest ambitny z niesamowitym talentem natomiast Bravo złapał po prostu formę życia od kiedy przyszedł do Barcelony broni jak w transie . Mam nadzieję , że Ter Stegen'a nie sprzedadzą ew. wypożyczenie jak to zrobila Chelsea z Courtois wiadomo , że ma chłopak 24 lata a nie 18 czy 19 , ale to nie jest wiek w , którym rozwój staje w miejscu .
VeB !
0
Osobiście dałbym odpocząć Messiemu i spróbował zmiany na bramce. Moje uzasadnienie jest takie, że Messi jest człowiekiem a nie maszyną i też czasami musi odetchnąć, a Ter Stegen miałby motywacje, żeby pokazać się z jak najlepszej strony skoro został wystawiony w Ligowym meczu :) Wiem że GK nie zostanie zmieniony, ale wyraziłem swoją opinię.
VeB !
0
Dobry jest nie umniejszajmy mu, aczkolwiek cena moim zdaniem wygórowana i to solidnie , patrząc na to, że nie jest podstawowym ŚO w Paryżu.
5
co by nie gadać bramkami w LM bije naszych graczy na łeb na szyje
0
Niema znaczenia ? Kto jest w stanie zagrać lepsze spotkanie, Bayern czy City ? Atletico czy City?
6
Jakby ktoś nie mógł oglądać losowania LM
Real zagra z City xd
0
Doceniam taką wymianę zdań z kulturą , w każdym razie walczymy o ligę i puchar a za rok wracamy do LM ! VeB !
1
Jeżeli ktoś chce obejrzeć mecz idealny polecam LFC vs BVB :D
0
Każdy ma prawo do własnego zdania to, że są 2 hiszpańskie kluby gdzie niestety zabrakło Barcy pokazuje jak silna jest Liga Hiszpańska i wolę, aby LM wygrało Atletico niż Bayern czy Man City :)
0
Źle sprecyzowałem, trzeba kibicować Atletico bo grają całym sercem, ale Realowi należy się szacunek za wczorajszy mecz !
0
Ależ się teraz pięknie patrzy na remontade Realu takiej woli walki nam dzisiaj zabrakło, ale nie zawsze można być najlepszym ! Trzeba kibicować hiszpańskim drużynom !
VeB !
1
Nie szukajcie wymówek , byliśmy gorsi i teraz trzeba trzymać kciuki za naszych pogromców Brawo dla ATLETICO ! Gra się 180 minut i nie liczy na rzut karny w doliczonym czasie tyle na temat!
VeB !
1
Jedna do dogrywki kurwa niech w końcu w siebie uwierzą !
0
Ma ktoś link który nie zacina ? bardzo was prosze !
0
WIERZYMY !!!!!!!!!!!!
0
Błagam o jakikolwiek link bo mnie wybiło a z nerwów zaraz wyjde z siebie :(
0
A ile lat ma Suarez i ile trwała jego adaptacja ? Patrze też na fakt, że grał czy nie grał miał zapewniony pierwszy skład, a grając ogrywasz się z zespołem. Arda to świetny zawodnik!
1
Messi i w sobotę i dziś niewidoczny to jest nasz ogromny problem, ale nie można grać całego sezonu na pełnych obrotach, też jest tylko człowiekiem .
Cieszmy się wygraną VeB !
0
Popatrz na sytuacje w tabeli mimo porażki.
1
Niewykorzystane okazje się mszczą , po setce Suareza wiedziałem, że będziemy bić głową w mur . Wygrał lepszy Brawo REAL !
VeB ! Walczymy dalej !
3
Szczerze o wiele bardziej wolę Ter Stegena moim zdaniem to jest nasza perełka , której nie możemy nikomu oddać !
0
Panowie nie uwierzycie , ale w pierwszy dzień wiosny takim trafem zadzwonili do mnie z RMF MAX i w grze , a ten to kto wygrałem ponieważ odgadłem postać LEO MESSIEGO ! :D będzie na antenie dziś , nawiązuje ponieważ nasza BARCA jest wszędzie !
VeB !
0
Dziękuje bardzo :)000000000000
0
Panowie wiem że nasza BARCELONA jest na 1 miejscu ever , ale ma ktoś kanał z bayernem na necie gdzie idzie obejrzeć ? Bo mecz nieziemski , a po bramce na 2:2 wszystkie kanały powybijało xd
5
To nie komentuj tylko idź do szkoły dzieciaku , bo tutaj każdy z nas ma prawo do własnego zdania , a poziom twojej wypowiedzi jest powalająco niski.
1
Gramy fenomenalnie , ale te rzuty karne już irytują ..
0
Ma ktoś link ? Błagam bvo mnie wybiło :(
0
Ja osobiście byłbym zachwycony , każdy z nas ma prawo do wyrażenia swojej opinii :) ma technikę , time'ing i uderzenie z dystansu , świetną gre z pierwszej piłki także jak dla mnie piłkarz marzenie :)
11
Możemy dziękować Bogu , że mamy ten zaszczyt oglądać tak grającą Barce , najlepsze w świecie triende MSN.
VeB!
4
Kto płakał po Pedro ? Bo chyba dwa różne fora czytamy :)
Trochę szacunku dla niemca , który w zeszłym roku doprowadził nas do pucharu LM :)
0
Wcale mu się nie dziwię jest ambitny z niesamowitym talentem natomiast Bravo złapał po prostu formę życia od kiedy przyszedł do Barcelony broni jak w transie . Mam nadzieję , że Ter Stegen'a nie sprzedadzą ew. wypożyczenie jak to zrobila Chelsea z Courtois wiadomo , że ma chłopak 24 lata a nie 18 czy 19 , ale to nie jest wiek w , którym rozwój staje w miejscu .
VeB !