Ktoś dokładnie przyjrzał się sprawie i .. sami zobaczcie efekt .
Czytałem o transferze Neymara do PSG pod innymi newsami, więc tutaj napisze dlaczego ta operacja jest niemożliwa do przeprowadzenia. Klauzula wynosi 222 miliony euro, a do niej należy doliczyć jeszcze 21% podatku VAT, czyli 46,62 mln euro, co daje w sumie aż 268,62 mln euro kosztu samego transferu. Do tego Neymar miałby zarabiać 30 mln euro rocznie netto, co sprawiłoby, że PSG dzięki podatkowi wynoszącemu 69% musiałoby wydawać na jego utrzymanie 90,2 mln euro rocznie brutto. Na przestrzeni czteroletniego kontraktu daje to aż 360,8 mln euro.
W sumie transfer i czteroletni kontrakt Neymara kosztowałoby Paris Saint-Germain w sumie aż 629,42 mln euro.
Kto zechce kupić Douglasa?
Do dzisiaj boli, że mogliśmy kupić Asensio za te pieniądze, które przeznaczyliśmy na Dogulasa :D Już Chygrynski był lepszym zakupem
No to, żeby się nie sprzeczać i nie hejtować lecz Ja wstawiam się za Turanem, ponieważ nie mamy tak dobrych zmienników jak Arda, bo kogo byś wystawił jeżeli Neymar nie może grać? Denis? Rafinha? Paco? Denis Rafinha to środek i ew. prawa strona Rafinha. Paco to snajper. Dlatego bez spiny, ale moim zdaniem Arda jest dobrym zawodnikiem i można go sprzedać przy ofercie ok. 30 mln nie mniej :)
Szanuję działaczy Guangzhou. Oby pozostali przy swoim do 23:59 14 lipca, a wszyscy Cules będą im niezmiernie wdzięczni. Paulek jak do tej pory europy nie zawojowałeś, to zostań tam gdzie Ci płacą, ewentualnie wróć do Europy byle nie do Barcy :)
O ile pogodziłem się z wyborem Ceballosa, o tyle boję się wchodzić na tą stronę, że zastanę oficjalkę ' Paulinho w Barcelonie '.
Okienko zapowiadało się fantastycznie, po newsach znów była nadzieja, na odbudowę Barcy sprzed kilku sezonów!
Veratti, Coutinho, Dembele, Bellerin, Ceballos! Nazwiska powalające na ziemię!
Przyjście chociaż dwójki z wymienionych napawałoby mega optymizmem przed sezonem, a z dnia na dzień Oddalił się Dembele, ucichła sprawa Coutinho, Ceballosa podebrał Real, a Veratti ma do odsiedzenia ' wyroku ' jeszcze kontrakt w PSG. To już nie jest frustrujące, co smutne, że tak źle dzieje się w naszym klubie.. Na dodatek te wyprzedaże za grosze lub za darmo.
Semedo to moim zdaniem piłkarz porażka, nie oglądałem jego meczy w lidze portugalskiej, natomiast wszystkie z pucharu konfederacji, i był najsłabszym ogniwem, tej nie najlepszej drużyny ..
Real polityką transferową bije nasze szefostwo na łeb, na szyję. Mają odpowiednich ludzi, i odejście Ceballosa do Realu to jest wbicie noża w plecy Barcelonie, bo szpilkę już przy Asensio wbili. Tak jak mieliśmy swoje 5 minut w erze Guardioli, tak teraz Real je ma. Veratti też zapewne nie przyjdzie i pocieszymy się Paulinho, który nic nie wniesie do zespołu. Smutne czasy nastały, ale...
MES QUE UN CLUB!
Młodzież w Hiszpanii ma świetne pokolenie, Asensio, który wszystko widzi, Saula który jest nieprzewidywalny, Sandro się świetnie ustawia w ataku. Mają wszystkie atuty aby wygrać ten turniej, niczym Hiszpania z 2010r.
Miło się patrzy na tak składną grę i myślę, że Polacy mają szczęście nie trafiając na nich w grupie :)
Ja jako jeden z nielicznych nie wymawiam negatywnej opinii chociażby z tego względu, że jest to transfer za darmo, jeszcze nie przyszedł a już jedziemy z nim jakby kosztował 40mln euro. Dajmy szanse, gdyby przeszedł do Realu, to byłoby pisanie, że nasi skauci znowu przespali zawodnika.
0
Czyli 222mln + pensja i to jest całkowity koszt?
1
Ktoś dokładnie przyjrzał się sprawie i .. sami zobaczcie efekt .
Czytałem o transferze Neymara do PSG pod innymi newsami, więc tutaj napisze dlaczego ta operacja jest niemożliwa do przeprowadzenia. Klauzula wynosi 222 miliony euro, a do niej należy doliczyć jeszcze 21% podatku VAT, czyli 46,62 mln euro, co daje w sumie aż 268,62 mln euro kosztu samego transferu. Do tego Neymar miałby zarabiać 30 mln euro rocznie netto, co sprawiłoby, że PSG dzięki podatkowi wynoszącemu 69% musiałoby wydawać na jego utrzymanie 90,2 mln euro rocznie brutto. Na przestrzeni czteroletniego kontraktu daje to aż 360,8 mln euro.
W sumie transfer i czteroletni kontrakt Neymara kosztowałoby Paris Saint-Germain w sumie aż 629,42 mln euro.
Źródło skopiowane z RM.pl -
0
Kto zechce kupić Douglasa?
Do dzisiaj boli, że mogliśmy kupić Asensio za te pieniądze, które przeznaczyliśmy na Dogulasa :D Już Chygrynski był lepszym zakupem
1
No to, żeby się nie sprzeczać i nie hejtować lecz Ja wstawiam się za Turanem, ponieważ nie mamy tak dobrych zmienników jak Arda, bo kogo byś wystawił jeżeli Neymar nie może grać? Denis? Rafinha? Paco? Denis Rafinha to środek i ew. prawa strona Rafinha. Paco to snajper. Dlatego bez spiny, ale moim zdaniem Arda jest dobrym zawodnikiem i można go sprzedać przy ofercie ok. 30 mln nie mniej :)
2
Jak na PO to tylko Azpilicueta jeżeli chodzi o obecny rynek, Chelsea dała jasny sygnał sprowadzając Rudigera, że jest nadzieja na Cesara :)
Semedo moim zdaniem jest słabiutki w defensywie.
0
Szanuję działaczy Guangzhou. Oby pozostali przy swoim do 23:59 14 lipca, a wszyscy Cules będą im niezmiernie wdzięczni. Paulek jak do tej pory europy nie zawojowałeś, to zostań tam gdzie Ci płacą, ewentualnie wróć do Europy byle nie do Barcy :)
2
Semedo grał tragicznie na pucharze konfederacji.
6
27 lat dziadek? A w jakim wieku odszedł Alves, i na jakim poziomie grał? :)
10
Asensio, Vazquez Isco też nie byli GWIAZDORAMI ;-)
6
O ile pogodziłem się z wyborem Ceballosa, o tyle boję się wchodzić na tą stronę, że zastanę oficjalkę ' Paulinho w Barcelonie '.
Okienko zapowiadało się fantastycznie, po newsach znów była nadzieja, na odbudowę Barcy sprzed kilku sezonów!
Veratti, Coutinho, Dembele, Bellerin, Ceballos! Nazwiska powalające na ziemię!
Przyjście chociaż dwójki z wymienionych napawałoby mega optymizmem przed sezonem, a z dnia na dzień Oddalił się Dembele, ucichła sprawa Coutinho, Ceballosa podebrał Real, a Veratti ma do odsiedzenia ' wyroku ' jeszcze kontrakt w PSG. To już nie jest frustrujące, co smutne, że tak źle dzieje się w naszym klubie.. Na dodatek te wyprzedaże za grosze lub za darmo.
Szkoda słów :( mimo wszystko VeB!
0
Semedo to moim zdaniem piłkarz porażka, nie oglądałem jego meczy w lidze portugalskiej, natomiast wszystkie z pucharu konfederacji, i był najsłabszym ogniwem, tej nie najlepszej drużyny ..
0
Przyjdzie Paulinho i na prawą stronę Caceres i tak się będziemy bić z Atletico o 2 miejsce ew o 3 z sevilla ;-)
0
Real już dwa dni temu ogłosił transfer oraz podjęcie jego decyzji. Myślisz, że rzucaliby słowa na wiatr?
4
Real polityką transferową bije nasze szefostwo na łeb, na szyję. Mają odpowiednich ludzi, i odejście Ceballosa do Realu to jest wbicie noża w plecy Barcelonie, bo szpilkę już przy Asensio wbili. Tak jak mieliśmy swoje 5 minut w erze Guardioli, tak teraz Real je ma. Veratti też zapewne nie przyjdzie i pocieszymy się Paulinho, który nic nie wniesie do zespołu. Smutne czasy nastały, ale...
MES QUE UN CLUB!
1
Onana, o tym samym pomyślałem :)
1
Po co skoro mamy Ter Stegena, a żaden z nich ławki grzał nie będzie.
0
Po meczu z Realem i końcówce sezonu, wszyscy byli zadowoleni z Gomesa, a teraz jedziecie z nim jakby nam sezon przegrał.
0
miał do 2021r i przedłużył o 5 lat :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
true, polać koledze za mądre słowa (:
0
Veratti, Ceballos i Bellerin to byłoby piękne okienko, ale czy choć jeden z nich do nas zawita?
0
Głupoty gadasz, Isco tez był fanem Barcy a jego wzorcem był Iniesta i gra dla królewskich co szybko się nie zmieni (:
0
Bellerin i Dembele to zupełnie inne pozycje od Saula i Verattiego..
0
Pisze w artykule, że 80mln euro :D
0
faktycznie interes życia kręcisz, 1 zawodnik za 3. Słaba filozofia transferowa tak na moje :)
0
Młodzież w Hiszpanii ma świetne pokolenie, Asensio, który wszystko widzi, Saula który jest nieprzewidywalny, Sandro się świetnie ustawia w ataku. Mają wszystkie atuty aby wygrać ten turniej, niczym Hiszpania z 2010r.
Miło się patrzy na tak składną grę i myślę, że Polacy mają szczęście nie trafiając na nich w grupie :)
6
Ja jako jeden z nielicznych nie wymawiam negatywnej opinii chociażby z tego względu, że jest to transfer za darmo, jeszcze nie przyszedł a już jedziemy z nim jakby kosztował 40mln euro. Dajmy szanse, gdyby przeszedł do Realu, to byłoby pisanie, że nasi skauci znowu przespali zawodnika.
0
Odświeżanie kadry jest potrzebne co roku, nie da się zrobić transferów patrząc na pryzmat dwóch okienek pominiętych czytaj lato zima.
0
i myślisz że lepszy jeden veratti niż 3 pomocników? To powodzenia Ci życzę z jednym zmiennikiem.
0
Z tym Ardą to poleciałeś