0

też robią te godziny spotkań takie, że bez komentarza.. w środku tygodnia człowiek wstaje żeby pooglądać, przychodzi niedziela i jeszcze gorsza pora.. :D

1

Nikt z nas się nie orientuje, czy transfer ten ze względów finansowych jest możliwy do zrealizowania przez jakikolwiek klub, ponieważ trzeba liczyć klauzulę + płacę + podpisy itd wychodzą ogromne pieniądze. Nigdy tak często nie zaglądałem na stronę jak ostatnimi czasy przez tą sprawę i mam obawy, bo szejkowie zepsuli totalnie rynek transferowy. Ale uważam, że jeżeli Neymar odejdzie czego sobie nie wyobrażam, to nie można go wyzywać od chu. i innych ponieważ to jest jego prywatna sprawa, a dla Barcy zrobił na prawdę wiele.

Obyśmy w przyszłym sezonie widzieli ' głodne ' MSN z Coutinho za plecami.

VeB!

1

Podobał mi się Vidal na prawej stronie , myślę ze w el classico zobaczymy go na boku obrony póki Semedo nie wkomponuje się w zespół.

MAN UTD bardzo wybiegane, dobrze są przygotowani do sezonu, my zagraliśmy drugi mecz i wynik cieszy, gra też jest całkiem niezła, oby to był nasz sezon.

25

Karma wraca, potrzebowaliśmy Verattiego jak tlenu, to nas olali ciepłym moczem. Gdy wydaje się, że zaczyna się nasza pomoc kształtować, nagle chcą negocjować ofertę za Neya? Potraktowali w tym okienku Barce jak dziw.e nie pozwalając na transfer Verattiego i robiąc wszystko aby odbić Neymara i mają czelność negocjować?

Przez to całe zamieszanie moja nienawiść do PSG jest o niebo większa aniżeli do Realu, którego nie lubię ale szanuje.

1

A nie pomyślałeś, że może chodzić o sankcję jakimi straszy UEFA w postaci wykluczenia z LM za FFP. Były artykuły, oraz informacje o tym, że trzymają rękę na tej transakcji, aby nie złamać tych przepisów i to jest chyba większym problemem dla szejka aniżeli kwota, bo po co miałby Ney przechodzić do zespołu który nie może grać w pucharach?

1

Może dlatego, że nie posiada on klauzuli i Monaco MOŻE a nie musi akceptować oferty? :) Sprzedali już tyle, że na przebudowę składu pieniędzy mają także nie są pod ścianą, a MBappe nie naciska na klub.

0

no coś w tym jest, chociaż o Eriksenie nawet plotek nie było :/

3

Nie ujmując, ale Man UTD też miało swoje okazje, w których ratował nas Cillessen i obiektywnie patrząc w drugiej połowie mieli ich więcej od nas (:

2

Może mnie pojedziecie, ale sprowadizłbym Coutinho, a te 40mln które wykładają ma kosztować Paulek zaproponowałbym ISCO za podpisanie kontraktu. Nie będzie tam miał tyle gdy ile miałby u nas i toczy o to nie mały spór niczym James wcześniej. Niby odejście Jamesa daje więcej minut, ale przyszedł Ceballos, który grać po prostu musi (:

13

Marzenia na ten sezon, Ney zostanie, kupujemy Coutinho ,trafiamy na PSG, które znowu odprawiamy do domu i dajemy szejkom nauczkę za te zszargane nerwy :D zdobywamy CL i ktoś powie, że budzę się z ręką w nocniku, ale to wszystko jest REALNE! :D

0

Żadne wypożyczenie, transfer definitywny bez żadnych rat itd, w innym przypadku Arda musi zostać! :)

0

Oddać go póki się nie rozmyślą :D nic do chłopa nie mam, ale jak oglądam mecze a będzie już z 15 lat to takiego gracza nie widziałem i zaoszczędzimy na pensji, a może i jakieś grosze wpadną :)

2

Wydaje mi się, że wiele zależy od transferu Naby Keity do LFC. Gdyby przeszedł mieliby naturalne zastępstwo na pozycje Coutinho. Z drugiej strony niesamowite jest jak rynek transferowy się zmienia, jeszcze nie dawno, było możliwe kupno takich piłkarzy jak Henry, Ronaldo7, Suarez, i wielu innych, tak teraz ciężko jest wyciągnąć piłkarzy pokroju Naby Keita, Seri czy inny Bellerin.

0

Mateusz Borek podobno.

0

popieram w 10o % :D

0

Pisze ustalona cena - 120 mln

0

Moim zdaniem Neymar powinien zostać. Jest zawodnikiem, który za dwa sezony może wyrabiać nienormowane statystyki i stać się numerem jeden! Fajnie 222mln to ogromny zastrzyk gotówki, i myślę że za takie pieniądze można wzmocnić zespół, aczkolwiek martwi mnie fakt iż zespoły nie będą chciały sprzedać Coutinho Verattiego, Dembele, Eriksena czy Dybali - ponieważ nie mają oni klauzul i nie stoją pod ścianą, że muszą go nam sprzedać. Rynek jest na prawdę trudny w tym momencie.

0

Przyjście pomocnika z reprezentacji brazylii, grającego już dobrych pare lat w pierwszej jedenastce to takie osłabienie?

Sam nie jestem za transferem Paulinho, ale ani Veratti, ani Coutinho który mi jak i większości forum się marzą nie przyjdą do zespołu.
Na dodatek ucichnął temat Seriego, więc kto nam zostaje na rynku? Eriksena wyciągnąć będzie równie ciężko, co Cou i Marco..

0

LFC odrzuciło 72mln funtów za Coutinho, a Klopp wypowiedział się, że nie jest na sprzedaż :|

2

hahahaha veratti, ramos coutinho dybala :D coś ty zjadł chłopczyku? Bo chyba zaszkodziło :D

2

Lepszy wybór od Paulinho, ale osobiście wolałbym Seriego :)

0

Marcelo, R.Carlos, Cafu, Dida

0

Jakieś źródło podało, że pasywność na rynku transferowym ze strony barcelony, oraz brak przyjścia kogoś z dwójki Coutinho/ Paulinho daje powód. Będzie mnóstwo doniesień teraz..

0

No z tym się zgodzę, ale patrząc na nowo pozyskiwane twarze, popatrz jak absurdalne kwoty padają teraz w klauzuli odstępnego, wszystko po to aby inny zespół jak City, PSG czy Real nie skorzystali z tego mając predyspozycje.

1

No i co z tym FFP skoro sprowadzić mogą a karę jak dostaną to po czasie czyli kara finansowa bądź zakaz transferowy.

3

Nie wiem, jak wy ale mi się ISCO marzy, na dodatek nadal nie podpisał kontraktu z Realem, i z ich źródeł wynika, że w przypadku sprowadzenia Hazarda/ MBappe Isco, zagroził niepodpisaniem kontraktu. Wiem nie realne, aczkolwiek ma to coś, bo Verattiego ściągnąć będzie okropnie ciężko, Eriksena to samo. Kończą się alternatywy.. Poszedł Ceballos, Thiago nie do wyjęcia. Nawet Nicea krótko trzyma temat Seriego.

Pożyjemy, zobaczymy (:

23

czytajcie info ze strony PSG :

Inne źródła donoszą z kolei, iż jedynym scenariuszem, w którym PSG zaakceptuje propozycję Blaugrany za Verrattiego, jest zaoferowanie niewielkiej ilości pieniędzy oraz Neymara.

hahahahahahahahahahhahaha mają rozmach..... ;D

1

A moim zdaniem klauzula, jak na dzisiejszy rynek jest na prawdę zbyt niska. Zobaczcie jaki kosmos wpisał Perez w klauzuli Ceballosa - 500mln . 222mln za piłkarza, klasy światowej, który znajduje się w 3 najlepszych piłkarzy zaraz po CR7 i LEO jest na prawdę pobłażliwą kwotą. Świat oszalał, ale takie są fakty, że ich stać na pokrycie tych kosztów, a my mamy problem żeby wyłożyć 100mln na całe okienko transferowe.

Mimo wszystko myślę, że sprawa się wyjaśni, a Neymar będzie nadal tworzył bajeczne MSN :)

1

Kogo byś wstawił w jego miejsce? Dembele jak większość na forum? Który gra prawe, a nie lewe skrzydło.

0

Skąd wiesz, że tak powiedział, masz jakieś wtyki? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?