Te informacje na temat Leona Geretzki powiem Wam, że nieco mnie ucieszyły. Ze względu na buka, często oglądam niemiecką, i moim zdaniem to jest bardzo dobry zawodnik. Jeżeli ktoś się zagłębia w temat, jest on jakby odpowiednikiem Modricia, z tym że ma warunki jest szybki, ma uderzenie i drybling. Na dodatek 22 lata i już występy w kadrze Niemiec. Z nieudolnym zarządem pewnie do nas nie trafi, ale zapewniam hejterów, że jest to dobry zawodnik. :)
Mi się wydaje, że nie ponieważ był artykuł, że Coutinho nie zagrał z Hoffenheim aby móc u nas występować w LM. Jednakże kilka dni temu ktoś wstawił artykuł, że jeżeli Nicea odpadnie z Napoli Seri będzie uprawniony, ale czy to prawda?
Panowie zrobię taką małą listę zawodników którzy mogliby przyjść zamiast COU i Dembele i proszę was o to co myślicie, możecie hejtować ale widzę to tak :
De Bruyne - ciężko wyciągnąć wiem, ale jest świetny
Sterling
Sane
Martial - to samo co Kevin
Hazard - 120 mln
Draxler
Pastore
Dybala
Alexis
Ozil
Xakha
Reus - świetny, ale szklany
Kimmich
Dele Alli
Eriksen
Wydaje mi się, że mimo ciężkiego rynku transferowego jest w czym wybierać, bo jednak niestety, ale na tą chwilę każda z opcji dałaby wzmocnienie naszej słabej kadry.
Ogladalem spotkanie, tylko wlasnie zero tematu Eriksen czy Hazard a byc moze ich udaloby sie sciagnac lub jednego z nich skoro Dembele i Cou sie tak przeciaga.
Takie przemyślenia przeszły mi przez głowę oglądając mecz Realu.
Grają na ten moment przyjemniejszy futbol dla oka, są skuteczni, ale nie rozumiem jak ludzie mogą po słabszym okresie klubu zacząć kibicować innej drużynie. Przecież oglądając ukochany klub przeżywasz ekscytujesz się nawet jak nie idzie, to kibicem się jest a nie bywa.
Jeszcze się doczekamy świetnych występów Barcy i wierzę, że znów wrócimy na szczyt.
Moim zdaniem jezeli po tym meczu zarzad nie wzmocni zespołu to są oni na prawde do wyj......@
Betis na camp nou przegrywa 2:0 ok nie zawwze mozna manitą konczyc, ale ten męczący się Leo to jest okropny widom. Mi dzis brakowalo zawodnika ktory porusza sie i dogrywa jak Coutinho i wezmie na soebie ciezar gry jak Dembele czy Hazard. Nie ma czego szukac w europie.
Juz nawet nadzieja przygasa, ze sie wzmocnimy.
LaRablo zrzucamy sie na Kilera i dajemy adres Bartka, bo on sam sie od koryta nie oderwie.
Myślisz, że Dembele z miejsca da nam komfort? Jest ogromnym talentem, ale czy to nie będzie zbyt wielki przeskok w jego karierze? Sam bym go chciał, ale mnie bardziej Hazard przekonuje, ze względu na to iż jest już ograny.
Sanchez z Ajaxu za 42mln w Tottenhamie, a myśmy za Paulka dali 2mln mniej XD panowie chyba zbierzemy się LaRamblą, polecimy do Barcelony i porawiemy Bartomeu, bo on sam się nie odwoła.
Mysle, ze powyzej 100 mozna zaplacic ale za Hazarda. Jak 125/130mln odrzucaja to nie mozna popasc w paranoje, trz bym go bardzo chciał, ale bez przesady, Hazard za 120 + kogos z trójki Koke / Geotze/ Seri / stawiac na Alene i spłacać te cholerne dlugi. A Bartek kogo by nie kupil w oczach kibiców jest przegrany.
1
Teraz Coutinho musisz! Po tym transferze moze byc swiatelko w tunelu a 1 wrzesnia i wotum Bartek go out i niech sie wielka barcelona odbuduje!
VeB!
0
Miejmy nadzieję, że przyjdzie, bo bez niego to i tak jesteśmy w czarnej...
1
Ter Stegen
Carvajal Pique Ramos Marcelo
Kroos
Iniesta Isco
Messi Griezzmann Ronaldo
Oblak Godin Alba Koke Modric Suarez Asensio
Zidane.. :/
Sam w to nie wierzę, ale obiektywnie ustawiałem i tylu królewskich no cóż..
0
Czytałem artykuł o Coutinho przyznaje :)
0
Te informacje na temat Leona Geretzki powiem Wam, że nieco mnie ucieszyły. Ze względu na buka, często oglądam niemiecką, i moim zdaniem to jest bardzo dobry zawodnik. Jeżeli ktoś się zagłębia w temat, jest on jakby odpowiednikiem Modricia, z tym że ma warunki jest szybki, ma uderzenie i drybling. Na dodatek 22 lata i już występy w kadrze Niemiec. Z nieudolnym zarządem pewnie do nas nie trafi, ale zapewniam hejterów, że jest to dobry zawodnik. :)
0
Mi się wydaje, że nie ponieważ był artykuł, że Coutinho nie zagrał z Hoffenheim aby móc u nas występować w LM. Jednakże kilka dni temu ktoś wstawił artykuł, że jeżeli Nicea odpadnie z Napoli Seri będzie uprawniony, ale czy to prawda?
0
Podobno MBappe za 128mln funtów w PSG.
0
Goretzka w sumie też niezła opcja na ŚP, ale co do Keity mieszane uczucia a dwa Lipsk zdecydowanie odmówił Liverpoolowi.
0
Wiem, nie patrząc cenowo tylko jacy zawodnicy mogliby się pisać do naszej drużyny niestety nikogo za 50-60 nie kupimy żeby wzmocnić ŚPO I LS :X
0
Panowie zrobię taką małą listę zawodników którzy mogliby przyjść zamiast COU i Dembele i proszę was o to co myślicie, możecie hejtować ale widzę to tak :
De Bruyne - ciężko wyciągnąć wiem, ale jest świetny
Sterling
Sane
Martial - to samo co Kevin
Hazard - 120 mln
Draxler
Pastore
Dybala
Alexis
Ozil
Xakha
Reus - świetny, ale szklany
Kimmich
Dele Alli
Eriksen
Wydaje mi się, że mimo ciężkiego rynku transferowego jest w czym wybierać, bo jednak niestety, ale na tą chwilę każda z opcji dałaby wzmocnienie naszej słabej kadry.
0
A o Marlonie to kolega zapomniał? :)
2
Nie obrażając go, bo w formie wygląda solidnie, to Marlon patrząc na tryb kariery Vermalena powinien otrzymywać sporo minut w tym sezonie (:
0
A czemu nie widać nazwiska Hazarda?
4
Coutinho/ Seri/ Dembele in
Arda/Munir/Douglas/Verma out
Samper - wypożyczenie lub sprzedaż z opcją pierwokupu.
Idealny nierealny scenariusz, praktycznie dziennie musiałby być załatwiony jeden zawodnik :X
0
Ogladalem spotkanie, tylko wlasnie zero tematu Eriksen czy Hazard a byc moze ich udaloby sie sciagnac lub jednego z nich skoro Dembele i Cou sie tak przeciaga.
2
Takie przemyślenia przeszły mi przez głowę oglądając mecz Realu.
Grają na ten moment przyjemniejszy futbol dla oka, są skuteczni, ale nie rozumiem jak ludzie mogą po słabszym okresie klubu zacząć kibicować innej drużynie. Przecież oglądając ukochany klub przeżywasz ekscytujesz się nawet jak nie idzie, to kibicem się jest a nie bywa.
Jeszcze się doczekamy świetnych występów Barcy i wierzę, że znów wrócimy na szczyt.
VeB! pozdrawiam ziomeczki (:
0
Moim zdaniem jezeli po tym meczu zarzad nie wzmocni zespołu to są oni na prawde do wyj......@
Betis na camp nou przegrywa 2:0 ok nie zawwze mozna manitą konczyc, ale ten męczący się Leo to jest okropny widom. Mi dzis brakowalo zawodnika ktory porusza sie i dogrywa jak Coutinho i wezmie na soebie ciezar gry jak Dembele czy Hazard. Nie ma czego szukac w europie.
Juz nawet nadzieja przygasa, ze sie wzmocnimy.
LaRablo zrzucamy sie na Kilera i dajemy adres Bartka, bo on sam sie od koryta nie oderwie.
VeB!
2
kogo masz na mysli
0
Jeżeli miałby grać cały sezon z Deulofeu i Paco, myślę że mógłby to rozważyć.
0
Wiem, że plotki ale jest zdaniem mediów oferta City za Leo - 300 Mln + Napoli odrzuciło 60mln za Insignie.
0
Zdecydowanie ISCO
0
Jasne podzielam zdanie, tylko mamy taki tłok, że ktoś z w/w Arda / Gomes/ Rafinha / Samper muszą odejść, bo Roberto Iniesta Busi są nietykalni.
0
On ma 29 lat :D
1
Oni są śmieszni. Mają pieniądze na koncie, to przedstawiają ofertę rozłożoną na tyle czynników, że po roku gry zapomnielibyśmy ze dalej płacimy.
2
Di Maria i Seri to i tak optymistyczna opcja. Ja się martwię że skończymy z graczem typu Honda i Montolivo :D
0
Myślisz, że Dembele z miejsca da nam komfort? Jest ogromnym talentem, ale czy to nie będzie zbyt wielki przeskok w jego karierze? Sam bym go chciał, ale mnie bardziej Hazard przekonuje, ze względu na to iż jest już ograny.
17
Sanchez z Ajaxu za 42mln w Tottenhamie, a myśmy za Paulka dali 2mln mniej XD panowie chyba zbierzemy się LaRamblą, polecimy do Barcelony i porawiemy Bartomeu, bo on sam się nie odwoła.
0
Wiesz co, to jest chłopak ograny, może trochę zatracony, ale w naszym środku teraz każdy ponadprzeciętny grajek jest wzmocnieniem.. :X
0
Mysle, ze powyzej 100 mozna zaplacic ale za Hazarda. Jak 125/130mln odrzucaja to nie mozna popasc w paranoje, trz bym go bardzo chciał, ale bez przesady, Hazard za 120 + kogos z trójki Koke / Geotze/ Seri / stawiac na Alene i spłacać te cholerne dlugi. A Bartek kogo by nie kupil w oczach kibiców jest przegrany.
VeB!
0
Hazard na skrzydło, Dembele jest ogromny talentem, ale jeszcze nie w tym sezonie na podstawę, takie mam odczucia.