0

@Bogan kolega wyżej dobrze zinterpretował moje słowa :)

1

Panowie a co myślicie o Roberto Soldado? Wiem że najmłodszy nie jest, ale jest doświadczony na arenie międzynarodowej i sądzę że drogi też nie będzie a może by wszedł w buty dawnego Henrik Larrsona :) porównanie mocno na wyrost, ale zarekomendowalem tylko swojego kandydata. Pozdrowionka wszystkim i VeB!

0

Chciałbym żeby nasza trójka wyrosła na piłkarzy pokroju: Ansu JR, Artur Hernandez i Frankie Iniesta.. Jest potencjał tylko praca, praca i jeszcze raz praca! Fajnie że wygrywamy powiedzmy na pół gwizdka w takim rozmiarze, oby do przodu i w niedziele po 3 punkty! Pozdrówki! VeB!

7

Panowie trzeba być pozytywnie nastawionym! Fakt gubimy punkty i nie wygląda to dobrze, ale nie murujemy bramki a nawyki jakie wpajał Ernesto będą jeszcze długo widoczne.. Kto już długo kibicuje ten pamięta początki Guardioli ten pamięta mecz z Wisłą, a jak się skończyło wszyscy wiemy. VeB! P.s brakuje snajpera typu Cavani i póki nie pozyskamy kogoś lub nie wróci Suarez w środku ani Antoine ani Leo nie zastąpią typowej 9tki. Miłego weekendu ziomeczki!

0

Zależy od wyników osiąganych przez Setiena. Myślę że obecny trener powinien dostać czas minimun na to aby w lecie przygotować drużynę po swojemu. Na Xaviego przyjdzie pora, jest dopiero na początku swojej kariery trenerskiej i myślę gdy nastaniego jego era wszyscy będziemy zadowoleni ale poko co jest nowy trener i niema co naciskać. VeB!

27

Cieszy obecność Umtitiego i Aleni :) po 3pkt! VeB!

3

Słaby Real nas dominuje na CN, nie wiem jak wy, ale widzę Vidala od początku drugiej połowy i liczę na geniusz Leo, bo treneiro nie ma żadnego pomysłu na klasyk. Aż strach co jeżeli trafimy w LM na City czy Liverpool. Tak grając zjedzą nas o ile nie zrobi tego Napoli. Walczymy! VeB!

0

@kijopek strims.world :)

5

Podoba się dziś Perez z przodu, no chłopak ma papiery na granie, na plus moim zdaniem również Alenia :D a Neto nas wyciągnął jak boja tonącego :)) oglądamy dalej. VeB!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na ławkę trenerską Wenger/Mou/Xavi/ Quique lub Di Francesco ! I budować po swojemu ten zespół, taka moja opinia. Co myślicie o Hallandzie jako następcy suareza? Moim zdaniem zespół jest na prawdę mocny, ale zbyt wielu szefów w szatni i brak trenera, który to wszystko opanuje. VeB!

1

Dembuś ma dynamit w nogach :o gdyby nie te jego kontuzje..

2

Panowie ta Slavia zremisowała na San Siro, eliminowala Seville czy też postawiła równie trudne warunki bvb. Mają na prawdę ciekawy zespół a my jesteśmy bez szans na zmianę trenera oraz stylu w trakcie sezonu dlatego kciuki i oby dowieść te 3pkt!VeB!

0

Jak można mieć tak mocną kadrę i grać tak paralitycznie.. Za słabych czasów Enrique nie wyglądało to nawet w połowie tak słabo jak teraz. Jedyna zmiana, która nam pomoże, to żaden Ansu, żaden Ousmane tylko Ernest. Wierzymy bo to ważny mecz! VeB!

0

@ZuczekFCB1899 To brzmi jak pomoc marzeń!

0

To dopiero pierwszy sparing na dodatek bez Leo i Suareza, ale póki co poza świetna grą De Jonga gramy to samo co w zeszłym roku za kadencji Ernesta.

2

@Oskar28  z tym Piątkiem ty tak serio? 

1

@betonito Ville akurat jako zamiennika myślę że większość kibiców przywitalaby z otwartymi ramionami :D

3

Na tą chwilę moim zdaniem to jest idealny kandydat na trenera. Żaden klopp czy pochetino nie przyjdzie trenować Barcelony a Quique nieco przypomina mi LE. Kto by nie przyszedł proszę tylko o odejście Ernesta. VeB!

1

Frajerzy roku!!!!!

2

Dziękuję kolego! :)

0

Ma już ktoś linka na którym obserwuje dziś mecz? Zonka film ogląda i muszę się laptopem zadowolić a nie mogę połapać się na reddid :(

0

Ma ktoś z was linka do meczu? Z pracy dopiero wróciłem i nie mogę nic na szybko znaleźć a jeden z podanych linków na stronie mi się nie ładuje :(

1

Czy ktoś z was ma może link do meczu? Szukam jakiegoś streamu i nic mi płynnie nie chodzi

1

Ma konkretny strzał z dystansu, i to wygrywanie pojedynków 1 vs 1 duża zaleta, aczkolwiek więcej niż te 60mln nie jest wart tak jak mówisz.

3

Moim zdaniem, nic nam do tego, kogo Real zatrudnia na stanowisku trenera, aczkolwiek jeżeli podejmowali działania wobec zatrudnionej w kadrze osobie, powinni z tym poczekać do zakończenia MŚ. To jest niesamowicie nieprofesjonalne podejście, aczkolwiek widać każdy patrzy swego interesu. Na prawdę szkoda reprezentacji Hiszpanii, aczkolwiek trzeba wierzyć, że nie będzie to miało aż tak wielkiego wpływu na reprezentacje .. oby..

Je..ć Reaaaaaaaal mimo szacunku jako do przeciwnika, teraz jest niesamowita niechęć do nich za to co odstawili.

VeeeeeeeeeeeeB!

0

Salah nie przeniesie się ani do Barcelony ani do Realu ani też do żadnego innego klubu. Brak klauzuli i można sobie negocjować (:

0

Ktoś coś wie na jego temat? Szczerze nie słyszałem o nim nigdy wcześniej.

18

Puyol, Xavi, Iniesta ten ostatni idol z dzieciństwa i piłkarz za którym będziemy bardziej tęsknić aniżeli za magią R10 szalenie skutecznym Eto'o.
To jest niesamowite, nie masz okazji osobiście poznać, a gdy odchodzi tęsknisz jak za najbliższym.. Powodzenia Andres!
Będzie Cię tu cholernie brakować..
Iniesta8 !

0

i za kogo będzie grał Eriksen :D?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?