0

@KrwawiaceoczyVEB
Szczerze to można będzie to wywnioskować w trakcie sezonu, teza i argumentacja trafna z tym, że troszeczkę stawiana w ciemno, zresztą jak i moja w której odniosłem się do jego stylu :)

0

@karci0
Może Ilaix przyjdzie po rozum do głowy i zacznie grać :D

1

@IronSanHybrid
Ja tylko przypomnę, że Arda w sezonie 16/17 zdobył 13 bramek we wszystkich rozgrywkach. Później zaliczył zjazd, ale nie zgodzę się z teza że był naszym najgorszym transferem. Można postawić go chociażby obok Songa, Pjanica i już wygląda to na prawdę ciekawie :)

1

@demsi1707
W zasadzie powiem Ci, że każdy ma prawo do swojej opinii. Jednakże jeżeli jest ona skierowana przeciwko Leo nie licz na taryfę ulgowa względem użytkowników, bo tutaj nie trafia fakt, że są to tylko przemyślenia i opinia. Nieco wyżej komentowane są tematy polityki czy homoseksualizmu i tam mimo wszystko podzielone zdania są tolerowane. Leo to Bóg La Rambli i nie można zakładać innej tezy, aniżeli tej że został wyrzucony z klubu. Osobiście przychylam się do twojej teorii choć może co do wypowiedzi się nie wypowiem, bo nigdy tego nie analizowałem czy takie słowa padły i w jakim kontekście. Niechaj Leoś dalej cieszy świat swoją grą, a nas Barcelona trofeami.
VeB!

0

@KrwawiaceoczyVEB
W sumie to świetny grajek, ale jak dla mnie skrojony pod Juve. My mamy środek ładnie obsadzony :)

20

Pique powinien zostać pierwszym kapitanem, a w przyszłości może i prezydentem FCB?:)
Szacun, bo takich jak on można wyliczyć na palcach jednej dłoni.. VeB!

1

@fart
Mi on przypomina do znudzenia Neymara jeżeli chodzi o poruszanie się z piłką. Żeby nie pompować balonika, ale wygląda to obiecująco :))

3

@gaq
Nikt ich nie chciał, a nie można zerwać kontraktu z zawodnikiem.

0

@barca87f
Braita serio bierzesz pod uwagę gry w ataku?

0

@Ryjewski
Nie napisałem w żadnym zdaniu że chodziło tylko o pieniądze, a o oficjalnych ofertach nie wie nikt z nas , bo wiemy tyle ile informują nas media. I w żadnym wypadku nie chciałem wywołać afery, tylko wymienić się poglądami na ten temat :)

1

Ja tu rzadko się udzielam jeżeli chodzi o pisanie posta do dyskusji, ale tym razem złamie stereotyp. Osobiście mam dość tej szopki z Messim, odszedł w stylu w którym nie powinien odejść i to może boleć. Ale osobiście uważam , że Xavi czy Iniesta odeszli z większą klasą. Śmialiśmy się wszyscy z Neymara, który odszedł dla pieniędzy, ale czy Leo przechodzi do PSG z sentymentu do francuskiego klubu? Wiedział jak znienawidzonym klubem jest Paryż, w stolicy Katalonii a mimo tego oferta najkorzystniej finansowa wzięła górę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo aspekt finansowy jest wazny nie tylko dla piłkarzy, ale również dla każdego człowieka, jednakże są piłkarze, którzy stawiają ten aspekt na drugim miejscu, i pomimo że każdy z nas wielbi i ubóstwia Leo, myślę że szpilka wbita Barcelonie już zawsze będzie z tyłu głowy większości kibiców. Powodzenia Kapitanie! I dziękuje za radość która dawałeś przez te wszystkie lata :)

Laporte rozliczymy po sezonie, bo nikt z nas nie ma pojęcia jak ta sprawa wygląda od środa, dlatego dajmy jemu jako prezydentowi i piłkarzom jako tym, którzy reprezentują Barce czas. Wiara w ten zespół musi być silniejsza niż kiedykolwiek.

VeB!!

0

@Marcel99
Grają z miłości do klubu ;D

1

@Xwowrak
Tak :)

0

@Pewex
Ja na przekór wszystkim napisze , że w Realu :) tylko dlatego żeby utrzeć nosa szejkowi , który czuje się bezkarny. Realu nienawidzę, ale mam szacunek jako do bezpośredniego rywala :)
VeB!

2

@monsterrize
Z Całym szacunkiem, ale Martin to w żadnym wypadku nie dorasta do poziomu chociażby zmiennika w naszym klubie. Bramka dziś ? Okej, ale co poza tym pokazał? Szanuję każdego zawodnika zakładającego koszulkę Barcelony, ale Brait idealnie wpasowałby się w drużynę pokroju Levante. Kun to jest urodzony goleador i jeżeli tylko ominą go kontuzje to myślę że będziemy mieli z niego pociechę :) nie było żadnego oficjalnego komunikatu w którym Kun odnosiłby się do twoich przypuszczeń. Pozdrowionka :)

0

@lukaszbrk
Jak grała Wisełka ? Oglądałem do pierwszej bramki i pomyślałem że spokojnie to ogarną a tu taki news :P

1

@kewin
Za moment się zaczyna :)

0

@Losiex
A komu jest na rękę odejście Leo? Laporcie, który traci zaufanie i olbrzymie środki ? Messiemu, który ma poukładane życie w Barcelonie? Nikt z nas nie wie w jak opłakanym stanie są klubowe finanse. Sam Tebas traci najwięcej ponieważ mam wrażenie, że mógł coś zrobić w tej sprawie aczkolwiek się nie ugiął. To odejście odbije się zarówno na zespole jak i na całej lidze hiszpańskiej. Myślę że sam Laporta na prawdę nie jest winny tego odejścia.

0

@LS
Iniesta *.*

1

@Peciak
Było poruszane x razy, że nawet za darmo nie są w stanie go podpisac.

3

@Viscabarca009
Przecież nikt ich nie chce pozyskać

0

@Masti_Real_Madryt
Polać temu Panu :)

0

Kurs na STS że Messi zagra w PSG wynosi 1.50, nieźle.
Totalnie nie wiem co o tym wszystkim myśleć , dlatego z nerwowymi komentarzami wstrzymam się do oficjalnego wystąpienia Laporty. Dobrej nocki panowie i głowa do góry! MesQueUnClub.

0

@LambiPL
Oo super, zacznę stosować :D także wielkie dzięki!

0

@pedrixxx
Chętnie widziałbym u nas kogoś z dwójki Pau, Moreno :)
Za marzenia nie karają ????

0

@pedrixxx
W tym roku ciężko już kogoś złapać, bo wygasł kontrakt jedynie Boatengowi z doświadczonych zawodników którzy są do wyjęcia, natomiast chodzi mi po głowie to, że tacy piłkarze jak Stones, Camavinga czy Ginter są do zabrania w przyszłym roku za darmo. Może gdzieś tutaj pocelowac w wymianę z którymś z tych klubów, tylko .. co my mamy do zaoferowania poza Coutinho który pobiera pensje nie do przeskoczenia, szamanem, którego jest ciężko opchmac za kilka mln euro i Braitem którego wartość miała wystrzelić po mistrzostwach a jak jest sami widzimy :/

Bardzo podoba mi się profil każdego z w/w w kontekście transferów na przyszły sezon, pytanie tylko czy ich kontrakty nie zostaną na czas odnowione bądź nie uprzedzi nas konkurencja.

0

@sewciu50
Jaki to jest dobry Adblock? Bo z tego co się orientuję bez wyłączenia Adblock'a nie włączysz video :P
Jeżeli się mylę to proszę o poprawkę

0

@lufator
Ja myślę że na spokojnie :) w zeszłym roku miałem wesele pod koniec września i obyło się bez obostrzeń a przecież nawet nie było opracowanej szczepionki :D

0

Czy wiadomo coś na temat ewentualnej klauzuli wykupu?

12

@yoli
Ilaix to narazie myśli bardziej o podwyżce aniżeli na graniu, a presezon mu ucieka między palcami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?