Jestem ostatni do zwalniania trenerów i wiem jakie braki kadrowe ma Barcelona, ale mam wrażenie że Kuman robi z naszej drużyny zespół pokroju Levante. Do drużyn pokroju City czy Bayernu nam daleko, ale na prawdę ta kadra to nie są chłopaki do bicia no szanujmy się. Potencjał jest olbrzymi i przy powrotach Pedriego, Dembele , Aguero i Alby na prawdę mamy solidną kadrę. Może nie na finał czy półfinał LM, ale o wyjściu z grupy w ogóle nie powinniśmy myśleć. Nasz trener tego, albo nie widzi, albo brakuje mu pomysłu i przed każdym z meczy zamiast podbudować morale zawodników, mam wrażenie że szuka alibi na wypadek ' gdyby się nie udało ' Za Setiena była tragedia, ale był jakiś pomysł, może i mocno nie trafiony, ale nabijaliśmy podania jak szaleni nic z tego nie wynikało ale pomysł był. Valverde stawiał na obronę i była gra niezbyt przyjemna dla oka, ale taka którą byśmy teraz pewnie z chęcią przyjęlibyśmy wyniki z tamtego okresu. A Ronald? Miał Messiego i nie miał pomyslu ja grę. Teraz teoretycznie ma kadrę która sam skompletował, i dalej niema totalnie pomysłu czy zagrać szybko z kontry, czy grać tiki take czy też wykorzystać skrzydła. No totalnie zero pomysłu i ciągły hejt w kierunku zawodników których sam prowadzi. Nie widzę tu miejsca dla tego gościa chociażby ze względu na brak pomysłu na grę oraz szacunek dla zawodników. VeB!
@pt9 Oglądałeś igrzyska? Koleś prawą stronę ogarniał tak , że na tą chwilę Dest czy Roberto nie mają do niego podjazdu, mimo wieku na prawdę sobie radzi i jako takie doraźne wzmocnienie moim zdaniem by się jak najbardziej nadal :D
Alves rozwiązał kontrakt w trybie natychmiastowym. Myślicie że realnie mógłby zostać przez nas podpisany choćby na 1 sezon? Osobiście uważam , że byłby wzmocnieniem prawej strony , która niesamowicie kuleje. Jestem ciekaw waszych opinii :)
Zostawić Ronalda do końca sezonu i wtedy go rozliczać, chyba że sytuacja będzie fatalna. Nie można od niego wymagać cudów z tym co ma, aczkolwiek walka o mistrzostwo i awans w LM to obowiązek. Osobiście uważam, że jeżeli sobie z tym nie poradzi to powrót Luisa Enrique w momencie przejęcia repki przez Pepa byłby najlepszym możliwym posunięciem :) ale do tego daleka droga, także musimy być z drużyną na dobre i źle i wierzyć w to że Ronald to poukłada. VeB!
@szymonekk Arsenal za Wengera regularnie grał w LM. Śmiali się wszyscy że to drużyna na 4 miejsce, a jego odejście sprawiło że drużyna regularnie wypada z walki o LM i gra jakby była średniakiem PL. Także też myślę że niezła opcja :)
@NorbiTBOB Szczerze to co miał powiedzieć ? Że byli bezużyteczni i fale szczęście, że się ich pozbyliśmy?:D nie zapominajmy , że to tylko wypożyczenia są ;D
@bartas97 A ja to widzę tak, że te niewyobrażalne sumy są dla niego mniej istotne aniżeli oddawanie zawodnika w momencie gdy ma najmocniejszą kadrę z możliwych. Co jeżeli PSG wygra LM lub Mbappe zmieni zdanie? Nie cierpię gościa, ale to jest grajek , że drugiego takiego niema w erze młodych zawodników i sądzę , że jeżeli nie odejdzie teraz to może zmienić zdanie co do przenosin za namową szejka :) tak ja to widzę, czy to się sprawdzi czas pokaże :P
Tak czysto teoretycznie co myślicie o wymianie Moriby na Isco? Proszę bez kłótni i awantury, bo to luźne pytanie dotyczące dwóch niechcianych w klubie zawodników :) Ostatnio nasze relacje z Realem uległy poprawie :D Zapraszam do luźnej dyskusji.
@jasiu20 Everton to zawsze wyjdzie z pomocną dłonią, jak nie Yerry Mina czy Andre Gomes to teraz Umtiti :) Jeżeli transakcja doszłaby do skutku, powinni zostać uznawani za nasz klub partnerski :D
0
@Encore
Lingard akurat miał niezły sezon :D
0
@kakusus
Dlatego wielka szkoda że Wijnaldum do nas nie trafił :)
1
@MesQueUnClub96
Ruch vs Stal o 14:40 :D
0
Jestem ostatni do zwalniania trenerów i wiem jakie braki kadrowe ma Barcelona, ale mam wrażenie że Kuman robi z naszej drużyny zespół pokroju Levante. Do drużyn pokroju City czy Bayernu nam daleko, ale na prawdę ta kadra to nie są chłopaki do bicia no szanujmy się. Potencjał jest olbrzymi i przy powrotach Pedriego, Dembele , Aguero i Alby na prawdę mamy solidną kadrę. Może nie na finał czy półfinał LM, ale o wyjściu z grupy w ogóle nie powinniśmy myśleć. Nasz trener tego, albo nie widzi, albo brakuje mu pomysłu i przed każdym z meczy zamiast podbudować morale zawodników, mam wrażenie że szuka alibi na wypadek ' gdyby się nie udało '
Za Setiena była tragedia, ale był jakiś pomysł, może i mocno nie trafiony, ale nabijaliśmy podania jak szaleni nic z tego nie wynikało ale pomysł był. Valverde stawiał na obronę i była gra niezbyt przyjemna dla oka, ale taka którą byśmy teraz pewnie z chęcią przyjęlibyśmy wyniki z tamtego okresu. A Ronald? Miał Messiego i nie miał pomyslu ja grę. Teraz teoretycznie ma kadrę która sam skompletował, i dalej niema totalnie pomysłu czy zagrać szybko z kontry, czy grać tiki take czy też wykorzystać skrzydła. No totalnie zero pomysłu i ciągły hejt w kierunku zawodników których sam prowadzi. Nie widzę tu miejsca dla tego gościa chociażby ze względu na brak pomysłu na grę oraz szacunek dla zawodników. VeB!
1
@pt9
Oglądałeś igrzyska? Koleś prawą stronę ogarniał tak , że na tą chwilę Dest czy Roberto nie mają do niego podjazdu, mimo wieku na prawdę sobie radzi i jako takie doraźne wzmocnienie moim zdaniem by się jak najbardziej nadal :D
0
Alves rozwiązał kontrakt w trybie natychmiastowym. Myślicie że realnie mógłby zostać przez nas podpisany choćby na 1 sezon? Osobiście uważam , że byłby wzmocnieniem prawej strony , która niesamowicie kuleje.
Jestem ciekaw waszych opinii :)
9
Zostawić Ronalda do końca sezonu i wtedy go rozliczać, chyba że sytuacja będzie fatalna. Nie można od niego wymagać cudów z tym co ma, aczkolwiek walka o mistrzostwo i awans w LM to obowiązek. Osobiście uważam, że jeżeli sobie z tym nie poradzi to powrót Luisa Enrique w momencie przejęcia repki przez Pepa byłby najlepszym możliwym posunięciem :) ale do tego daleka droga, także musimy być z drużyną na dobre i źle i wierzyć w to że Ronald to poukłada.
VeB!
0
@szymonekk
Arsenal za Wengera regularnie grał w LM. Śmiali się wszyscy że to drużyna na 4 miejsce, a jego odejście sprawiło że drużyna regularnie wypada z walki o LM i gra jakby była średniakiem PL. Także też myślę że niezła opcja :)
0
@natanvip
Ja Ci tylko przypomnę że przed godziną Young Boys wygrało z Man utd gdzie różnica w jakości jest niczym przepaść :)
0
@antymadrista1
Od kiedy na mecze chodzi się ze względu na konkretnego zawodnika ? Ty też kibicujesz Messiemu czy Barcelonie?
0
@monsterrize
Mamy jakiegoś młodego napastnika, którego może blokować?
0
@NorbiTBOB
Szczerze to co miał powiedzieć ? Że byli bezużyteczni i fale szczęście, że się ich pozbyliśmy?:D nie zapominajmy , że to tylko wypożyczenia są ;D
0
@Michalak
Carrasco marzenie :)
1
I Alfonso nie Antonio ;D
0
@HypeR
Nikt na miarę Barcelony :D
0
@bartas97
A ja to widzę tak, że te niewyobrażalne sumy są dla niego mniej istotne aniżeli oddawanie zawodnika w momencie gdy ma najmocniejszą kadrę z możliwych. Co jeżeli PSG wygra LM lub Mbappe zmieni zdanie? Nie cierpię gościa, ale to jest grajek , że drugiego takiego niema w erze młodych zawodników i sądzę , że jeżeli nie odejdzie teraz to może zmienić zdanie co do przenosin za namową szejka :) tak ja to widzę, czy to się sprawdzi czas pokaże :P
0
@amanter
Bardziej chodziło mu o styl gry PSG :)
1
Ndombele za Emersona :-)
0
@Khardan
Była szansa wymienić za Saula to każdy potępiał ten pomysł xd
5
Przy tak grającym Brejcie i Grizmanie ja marzę o powrocie Aguero i Dembele, bo gorzej już nie może..
0
Dlaczego była minuta ciszy?
0
Tak czysto teoretycznie co myślicie o wymianie Moriby na Isco? Proszę bez kłótni i awantury, bo to luźne pytanie dotyczące dwóch niechcianych w klubie zawodników :)
Ostatnio nasze relacje z Realem uległy poprawie :D
Zapraszam do luźnej dyskusji.
0
@Masti_Real_Madryt
Bilbao nas gniecie
0
@DonMatteo901
Neto dziś gra na zawał :D
0
@Grzbiet
A kto w jego miejsce?
0
Myślicie , że można coś zmienić w przerwie żeby odwrócić przebieg tego meczu? Bo to jest tragedia co tam się dzisiaj wyprawia, totalna dominacja..
5
@jasiu20
Everton to zawsze wyjdzie z pomocną dłonią, jak nie Yerry Mina czy Andre Gomes to teraz Umtiti :)
Jeżeli transakcja doszłaby do skutku, powinni zostać uznawani za nasz klub partnerski :D
0
Przed meczem z Sociedad był obiektem drwin :D 90 minut i jest kochany.. ahh
1
@Rust_Cohle
Rysiu Marez
0
@burixgm
Ja mam canal Plus :) pełny pakiet sport+ canal+ oraz internet za 145zl :-)