0

@Encore
Lingard akurat miał niezły sezon :D

0

@kakusus
Dlatego wielka szkoda że Wijnaldum do nas nie trafił :)

1

@MesQueUnClub96
Ruch vs Stal o 14:40 :D

0

Jestem ostatni do zwalniania trenerów i wiem jakie braki kadrowe ma Barcelona, ale mam wrażenie że Kuman robi z naszej drużyny zespół pokroju Levante. Do drużyn pokroju City czy Bayernu nam daleko, ale na prawdę ta kadra to nie są chłopaki do bicia no szanujmy się. Potencjał jest olbrzymi i przy powrotach Pedriego, Dembele , Aguero i Alby na prawdę mamy solidną kadrę. Może nie na finał czy półfinał LM, ale o wyjściu z grupy w ogóle nie powinniśmy myśleć. Nasz trener tego, albo nie widzi, albo brakuje mu pomysłu i przed każdym z meczy zamiast podbudować morale zawodników, mam wrażenie że szuka alibi na wypadek ' gdyby się nie udało '
Za Setiena była tragedia, ale był jakiś pomysł, może i mocno nie trafiony, ale nabijaliśmy podania jak szaleni nic z tego nie wynikało ale pomysł był. Valverde stawiał na obronę i była gra niezbyt przyjemna dla oka, ale taka którą byśmy teraz pewnie z chęcią przyjęlibyśmy wyniki z tamtego okresu. A Ronald? Miał Messiego i nie miał pomyslu ja grę. Teraz teoretycznie ma kadrę która sam skompletował, i dalej niema totalnie pomysłu czy zagrać szybko z kontry, czy grać tiki take czy też wykorzystać skrzydła. No totalnie zero pomysłu i ciągły hejt w kierunku zawodników których sam prowadzi. Nie widzę tu miejsca dla tego gościa chociażby ze względu na brak pomysłu na grę oraz szacunek dla zawodników. VeB!

1

@pt9
Oglądałeś igrzyska? Koleś prawą stronę ogarniał tak , że na tą chwilę Dest czy Roberto nie mają do niego podjazdu, mimo wieku na prawdę sobie radzi i jako takie doraźne wzmocnienie moim zdaniem by się jak najbardziej nadal :D

0

Alves rozwiązał kontrakt w trybie natychmiastowym. Myślicie że realnie mógłby zostać przez nas podpisany choćby na 1 sezon? Osobiście uważam , że byłby wzmocnieniem prawej strony , która niesamowicie kuleje.
Jestem ciekaw waszych opinii :)

9

Zostawić Ronalda do końca sezonu i wtedy go rozliczać, chyba że sytuacja będzie fatalna. Nie można od niego wymagać cudów z tym co ma, aczkolwiek walka o mistrzostwo i awans w LM to obowiązek. Osobiście uważam, że jeżeli sobie z tym nie poradzi to powrót Luisa Enrique w momencie przejęcia repki przez Pepa byłby najlepszym możliwym posunięciem :) ale do tego daleka droga, także musimy być z drużyną na dobre i źle i wierzyć w to że Ronald to poukłada.
VeB!

0

@szymonekk
Arsenal za Wengera regularnie grał w LM. Śmiali się wszyscy że to drużyna na 4 miejsce, a jego odejście sprawiło że drużyna regularnie wypada z walki o LM i gra jakby była średniakiem PL. Także też myślę że niezła opcja :)

0

@natanvip
Ja Ci tylko przypomnę że przed godziną Young Boys wygrało z Man utd gdzie różnica w jakości jest niczym przepaść :)

0

@antymadrista1
Od kiedy na mecze chodzi się ze względu na konkretnego zawodnika ? Ty też kibicujesz Messiemu czy Barcelonie?

0

@monsterrize
Mamy jakiegoś młodego napastnika, którego może blokować?

0

@NorbiTBOB
Szczerze to co miał powiedzieć ? Że byli bezużyteczni i fale szczęście, że się ich pozbyliśmy?:D nie zapominajmy , że to tylko wypożyczenia są ;D

0

@Michalak
Carrasco marzenie :)

1

I Alfonso nie Antonio ;D

0

@HypeR
Nikt na miarę Barcelony :D

0

@bartas97
A ja to widzę tak, że te niewyobrażalne sumy są dla niego mniej istotne aniżeli oddawanie zawodnika w momencie gdy ma najmocniejszą kadrę z możliwych. Co jeżeli PSG wygra LM lub Mbappe zmieni zdanie? Nie cierpię gościa, ale to jest grajek , że drugiego takiego niema w erze młodych zawodników i sądzę , że jeżeli nie odejdzie teraz to może zmienić zdanie co do przenosin za namową szejka :) tak ja to widzę, czy to się sprawdzi czas pokaże :P

0

@amanter
Bardziej chodziło mu o styl gry PSG :)

1

Ndombele za Emersona :-)

0

@Khardan
Była szansa wymienić za Saula to każdy potępiał ten pomysł xd

5

Przy tak grającym Brejcie i Grizmanie ja marzę o powrocie Aguero i Dembele, bo gorzej już nie może..

0

Dlaczego była minuta ciszy?

0

Tak czysto teoretycznie co myślicie o wymianie Moriby na Isco? Proszę bez kłótni i awantury, bo to luźne pytanie dotyczące dwóch niechcianych w klubie zawodników :)
Ostatnio nasze relacje z Realem uległy poprawie :D
Zapraszam do luźnej dyskusji.

0

@Masti_Real_Madryt
Bilbao nas gniecie

0

@DonMatteo901
Neto dziś gra na zawał :D

0

@Grzbiet
A kto w jego miejsce?

0

Myślicie , że można coś zmienić w przerwie żeby odwrócić przebieg tego meczu? Bo to jest tragedia co tam się dzisiaj wyprawia, totalna dominacja..

5

@jasiu20
Everton to zawsze wyjdzie z pomocną dłonią, jak nie Yerry Mina czy Andre Gomes to teraz Umtiti :)
Jeżeli transakcja doszłaby do skutku, powinni zostać uznawani za nasz klub partnerski :D

0

Przed meczem z Sociedad był obiektem drwin :D 90 minut i jest kochany.. ahh

1

@Rust_Cohle
Rysiu Marez

0

@burixgm
Ja mam canal Plus :) pełny pakiet sport+ canal+ oraz internet za 145zl :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?