@kondzix2115 +/- około 5 tysięcy musisz liczyć :) Polecam Chorwacja jak dla Mnie petarda, nie wiem czy nie bardziej mi się podoba od Hiszpanii , która też jest bajeczna :)
Nie chciałbym zostać źle odebrany i potraktujcie to z przymrużeniem oka, ale mam wrażenie że część LaRambli wolałaby obejrzec swoją żonę w łóżku nakładającą maskę z twarzą Messiego aniżeli zmysłową,seksowną bieliznę :P Król zawsze pozostanie królem, ale spam po dzisiejszym meczu był co najmniej szalony (: VeB!
@Firestone Coutinho jest w rzeczy samej świetny zawodnikiem, a to że u nas nie wypalił nie stawia go w roli łamagi :D piłkarz skrojony pod PL w której na prawdę się wyróżnia :)
1
@Essos
Trent A-A
Kevin
Vini
Lewy
0
@Kamiloza91
Bez przesady, z całym szacunkiem do Łukasza :)
0
@Criss18Barca
Zdecydowanie hymn Wisły.
0
@Kamiloza91
Di Maria ( realna opcja )
Anthony
1
@kondzix2115
+/- około 5 tysięcy musisz liczyć :)
Polecam Chorwacja jak dla Mnie petarda, nie wiem czy nie bardziej mi się podoba od Hiszpanii , która też jest bajeczna :)
0
@DonMatteo901
Na papierze tak. Ale tylko na papierze, bo jak finalnie nasza gra wygląda wszyscy wiemy .
0
@DamianBarcaCule
Tragedia...
0
@clyde
In: Lewandowski, Raphinha, Gaya, Soler, Joachim Andersen.
Out: Roberto, Lenglet, Umtiti, Braithwaite, Pjanic.
1
@Foro
Sprawdź czujnik temperatury
0
@Jestjakjest
Nie broniąc Franka, ale nie gra on na swojej naturalnej pozycji i moim zdaniem ma to spory wpływ na jego formę prezentowaną u nas.
2
@Krystian1588
David Villa
1
@Majkel34
Najlepszego! Zdrowia bo resztę sam osiągniesz!
22
Za 58 mln to Man Utd może dostać Roberto w pakiecie z Lengletem (:
24
Nie chciałbym zostać źle odebrany i potraktujcie to z przymrużeniem oka, ale mam wrażenie że część LaRambli wolałaby obejrzec swoją żonę w łóżku nakładającą maskę z twarzą Messiego aniżeli zmysłową,seksowną bieliznę :P
Król zawsze pozostanie królem, ale spam po dzisiejszym meczu był co najmniej szalony (:
VeB!
0
@pt9
Hahahahahahahahahahaha
1
@norbi77
Jaka różnica :D bramka to bramka , choćby ją posladkiem strzelił to dała im puchar (:
39
Trzeba pogratulować Realowi i oddać szacunek. Niema co siać zawiści tylko brać przykład i iść do przodu :)
VeB!
0
@marcin62
Potwierdzam :D chociaż twoja kombinacja imponująca :D
3
To jest niewiarygodne , że tak gnieciona drużyna prowadzi w finale lm :D
0
@FCB24
Oier
Douglas Chygrynski Bartra Maxwell
Jeffren Song Gomes Tello
Boateng Paco
0
@FCB24
Beckham
Terry
Lampard
Van Der SAR
:)
0
@macio_944
Ale z tą oceną to polecieli, wyższa aniżeli Karima, który poprowadził Real do mistrzostwa i finału LM?
Bądźmy obiektywni.
4
@QuentinTarantino
W takim razie kogo widzisz w miejsce Dembele? Mówimy o realnych możliwościach .
2
@jacobFCB
Raphinha
0
@VegetaPolska
Najlepsze zawsze zostawia się na koniec (:
1
@Pawel13sz
Torre,Kessie,Christensen,Gaya, Soler
1
Życzę mu powrotu do najwyższej możliwej formy w AV ! Fajnie było Cię oglądać w naszej koszulce :)
VeB!
0
@jedrek7000
W punkt :)
1
@Matix28
PSG i to zdecydowanie bardziej niż Real.
0
@Firestone
Coutinho jest w rzeczy samej świetny zawodnikiem, a to że u nas nie wypalił nie stawia go w roli łamagi :D piłkarz skrojony pod PL w której na prawdę się wyróżnia :)