1

@Essos
Trent A-A
Kevin
Vini
Lewy

0

@Kamiloza91
Bez przesady, z całym szacunkiem do Łukasza :)

0

@Criss18Barca
Zdecydowanie hymn Wisły.

0

@Kamiloza91
Di Maria ( realna opcja )
Anthony

1

@kondzix2115
+/- około 5 tysięcy musisz liczyć :)
Polecam Chorwacja jak dla Mnie petarda, nie wiem czy nie bardziej mi się podoba od Hiszpanii , która też jest bajeczna :)

0

@DonMatteo901
Na papierze tak. Ale tylko na papierze, bo jak finalnie nasza gra wygląda wszyscy wiemy .

0

@DamianBarcaCule
Tragedia...

0

@clyde
In: Lewandowski, Raphinha, Gaya, Soler, Joachim Andersen.

Out: Roberto, Lenglet, Umtiti, Braithwaite, Pjanic.

1

@Foro
Sprawdź czujnik temperatury

0

@Jestjakjest
Nie broniąc Franka, ale nie gra on na swojej naturalnej pozycji i moim zdaniem ma to spory wpływ na jego formę prezentowaną u nas.

2

@Krystian1588
David Villa

1

@Majkel34
Najlepszego! Zdrowia bo resztę sam osiągniesz!

22

Za 58 mln to Man Utd może dostać Roberto w pakiecie z Lengletem (:

24

Nie chciałbym zostać źle odebrany i potraktujcie to z przymrużeniem oka, ale mam wrażenie że część LaRambli wolałaby obejrzec swoją żonę w łóżku nakładającą maskę z twarzą Messiego aniżeli zmysłową,seksowną bieliznę :P
Król zawsze pozostanie królem, ale spam po dzisiejszym meczu był co najmniej szalony (:
VeB!

0

@pt9
Hahahahahahahahahahaha

1

@norbi77
Jaka różnica :D bramka to bramka , choćby ją posladkiem strzelił to dała im puchar (:

39

Trzeba pogratulować Realowi i oddać szacunek. Niema co siać zawiści tylko brać przykład i iść do przodu :)
VeB!

0

@marcin62
Potwierdzam :D chociaż twoja kombinacja imponująca :D

3

To jest niewiarygodne , że tak gnieciona drużyna prowadzi w finale lm :D

0

@FCB24
Oier
Douglas Chygrynski Bartra Maxwell
Jeffren Song Gomes Tello
Boateng Paco

0

@FCB24
Beckham
Terry
Lampard
Van Der SAR
:)

0

@macio_944
Ale z tą oceną to polecieli, wyższa aniżeli Karima, który poprowadził Real do mistrzostwa i finału LM?
Bądźmy obiektywni.

4

@QuentinTarantino
W takim razie kogo widzisz w miejsce Dembele? Mówimy o realnych możliwościach .

2

@jacobFCB
Raphinha

0

@VegetaPolska
Najlepsze zawsze zostawia się na koniec (:

1

@Pawel13sz
Torre,Kessie,Christensen,Gaya, Soler

1

Życzę mu powrotu do najwyższej możliwej formy w AV ! Fajnie było Cię oglądać w naszej koszulce :)
VeB!

0

@jedrek7000
W punkt :)

1

@Matix28
PSG i to zdecydowanie bardziej niż Real.

0

@Firestone
Coutinho jest w rzeczy samej świetny zawodnikiem, a to że u nas nie wypalił nie stawia go w roli łamagi :D piłkarz skrojony pod PL w której na prawdę się wyróżnia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?