Niesamowity mental ma drużyna z Madrytu. Szacun dla nich za to co zrobili i będąc obiektywnym chyba należy im się ta liga mistrzów w tym roku, za to jak psychicznie złapali PSG,Chelsea i teraz City. Pozdro dla normalnych :-) VeB!
Ja się tylko pochwalę, że w weekend zaliczyłem klasycznego hat-tricka rozpaczy.. Sobota Ruch 0:1 Niedziela Barca 0:1 Poniedziałek Wisła 3:4 Az się boje co przyniesie mi ten tydzień xd
@monsterrize Ja bym tak napisał obiektywnie troszeczkę szacunku, jak dla Mnie Raków jest bardzo rozsądnie budowanym zespołem mający przede wszystkim pomysł na grę :) W poniedziałek mieliśmy roznieść Cadiz, a jak się skończyło to wszyscy pamiętamy :) Pozdro :-P
0
@Rekker
Gabriel Jesus
0
@Herato
LM 3x pod rząd jest o wiele trudniejsza do osiągnięcia
1
Niesamowity mental ma drużyna z Madrytu. Szacun dla nich za to co zrobili i będąc obiektywnym chyba należy im się ta liga mistrzów w tym roku, za to jak psychicznie złapali PSG,Chelsea i teraz City. Pozdro dla normalnych :-)
VeB!
0
@DonAndresFCB
Cześć Joan Laporta, nie spodziewałem się twojej wizyty na LaRambli :D
0
@matirix20
Niema ' tego czegoś ' :D
5
Ja się tylko pochwalę, że w weekend zaliczyłem klasycznego hat-tricka rozpaczy..
Sobota Ruch 0:1
Niedziela Barca 0:1
Poniedziałek Wisła 3:4
Az się boje co przyniesie mi ten tydzień xd
1
Visca el Barca!
0
@Kamiloza91
Weź ty zmień stronę jak masz takie bzdury wypisywać.
0
Co ten Sociedad gra rzeź dzisiaj to jest jakieś nieporozumienie..
1
@vangoor
I przypomnę, że Cancelo był przez 3/4 użytkowników wyśmiewany :D
0
@Tasde
A szkoda bo FM na PS4/5 było y petardą :D
1
@karolup
W życiu :D
0
@monsterrize
Ja bym tak napisał obiektywnie troszeczkę szacunku, jak dla Mnie Raków jest bardzo rozsądnie budowanym zespołem mający przede wszystkim pomysł na grę :)
W poniedziałek mieliśmy roznieść Cadiz, a jak się skończyło to wszyscy pamiętamy :)
Pozdro :-P
1
@FCBparasiempre
Legenda Bez Końca!
1
@Cule1234
Marzenie Gaya
Realia Galan
1
@RobiS
Obydwie gdyby awansowały byłoby idealnie :D ale generalnie życzę zieloności w kuponach :P
1
@Kidd
Wielkie dzięki za wytłumaczenie :)
1
@Veysel
Z tym czy Christensen za dobry mógłbym podyskutować :D mnie osobiście Duńczyk nie przekonuje, ale znamy nasze realia finansowe :)
0
@Kidd
A wytłumaczysz laikowi jaka jest różnica między PS4/5? Grafika lepsza i czym to się jeszcze różni , że jest taki popyt?
2
@Barca1992
Chorzów cisza :))
5
@Maros40
Bez przesady :)
0
@M4rcinAFC
Ja mimo wszystko z jednego z tych linków spróbuję także bardzo Ci dziękuję ! ????
2
Panowie i Panie, czy ktoś jest w stanie mi pomóc namierzyć ten t-shirt? Jestem totalnie zdesperowany żeby dostać tą koszulkę :D
https://www.footballkitnews.com/1787/nike-barcelona-champions-league-winners-t-shirt-2011-top/
0
@Dieselzor
Wielkie dzięki :)
0
@Dieselzor
Daj pw jak możesz , będę wdzięczny :)
1
Ktoś wie gdzie obejrzeć film dziewczyny z Dubaju? W kinach już nie leci, a żona bardzo chciała obejrzeć (:
0
@D10SLEO
Ten Salah, który odpadł wczoraj po karnych z Senegalem?:D
0
Ktoś zna jakaś stronę, na której można obejrzeć lub ściągnąć stare mecze LM lub MŚ?
7
@wicek11
Zupełnie inny profil zawodnika. Raphinha byłby w stanie sportowo zastąpić Dembele.
0
@czosnekfcb
Pomarańcza jak dla Mnie TOP :)