0

@Rekker
Gabriel Jesus

0

@Herato
LM 3x pod rząd jest o wiele trudniejsza do osiągnięcia

1

Niesamowity mental ma drużyna z Madrytu. Szacun dla nich za to co zrobili i będąc obiektywnym chyba należy im się ta liga mistrzów w tym roku, za to jak psychicznie złapali PSG,Chelsea i teraz City. Pozdro dla normalnych :-)
VeB!

0

@DonAndresFCB
Cześć Joan Laporta, nie spodziewałem się twojej wizyty na LaRambli :D

0

@matirix20
Niema ' tego czegoś ' :D

5

Ja się tylko pochwalę, że w weekend zaliczyłem klasycznego hat-tricka rozpaczy..
Sobota Ruch 0:1
Niedziela Barca 0:1
Poniedziałek Wisła 3:4
Az się boje co przyniesie mi ten tydzień xd

1

Visca el Barca!

0

@Kamiloza91
Weź ty zmień stronę jak masz takie bzdury wypisywać.

0

Co ten Sociedad gra rzeź dzisiaj to jest jakieś nieporozumienie..

1

@vangoor
I przypomnę, że Cancelo był przez 3/4 użytkowników wyśmiewany :D

0

@Tasde
A szkoda bo FM na PS4/5 było y petardą :D

1

@karolup
W życiu :D

0

@monsterrize
Ja bym tak napisał obiektywnie troszeczkę szacunku, jak dla Mnie Raków jest bardzo rozsądnie budowanym zespołem mający przede wszystkim pomysł na grę :)
W poniedziałek mieliśmy roznieść Cadiz, a jak się skończyło to wszyscy pamiętamy :)
Pozdro :-P

1

@FCBparasiempre
Legenda Bez Końca!

1

@Cule1234
Marzenie Gaya
Realia Galan

1

@RobiS
Obydwie gdyby awansowały byłoby idealnie :D ale generalnie życzę zieloności w kuponach :P

1

@Kidd
Wielkie dzięki za wytłumaczenie :)

1

@Veysel
Z tym czy Christensen za dobry mógłbym podyskutować :D mnie osobiście Duńczyk nie przekonuje, ale znamy nasze realia finansowe :)

0

@Kidd
A wytłumaczysz laikowi jaka jest różnica między PS4/5? Grafika lepsza i czym to się jeszcze różni , że jest taki popyt?

2

@Barca1992
Chorzów cisza :))

5

@Maros40
Bez przesady :)

0

@M4rcinAFC
Ja mimo wszystko z jednego z tych linków spróbuję także bardzo Ci dziękuję ! ????

2

Panowie i Panie, czy ktoś jest w stanie mi pomóc namierzyć ten t-shirt? Jestem totalnie zdesperowany żeby dostać tą koszulkę :D
https://www.footballkitnews.com/1787/nike-barcelona-champions-league-winners-t-shirt-2011-top/

0

@Dieselzor
Wielkie dzięki :)

0

@Dieselzor
Daj pw jak możesz , będę wdzięczny :)

1

Ktoś wie gdzie obejrzeć film dziewczyny z Dubaju? W kinach już nie leci, a żona bardzo chciała obejrzeć (:

0

@D10SLEO
Ten Salah, który odpadł wczoraj po karnych z Senegalem?:D

0

Ktoś zna jakaś stronę, na której można obejrzeć lub ściągnąć stare mecze LM lub MŚ?

7

@wicek11
Zupełnie inny profil zawodnika. Raphinha byłby w stanie sportowo zastąpić Dembele.

0

@czosnekfcb
Pomarańcza jak dla Mnie TOP :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?