@dniel Na busie za kilometr to zły pomysł. Dniówka i nic cię nie interesuje, tak musisz gonić jak dziki żeby coś zarobić, a stojąc nie zarabiasz mimo tego że jesteś w pracy :)
Foyth idealny, ale za drogi. Bellerin brzmi nieźle , od Desta gorszy nie będzie i za darmo to ciekawa opcja i chyba jedyna rozsadna. Sprzedać Amerykanina za kwotę w okolicy 20mln i sportowo na pewno na takiej transakcji nie stracimy.
Zdecydowanie bardziej wolałbym, aby Frankie został i zredukował pensje, aniżeli mielibyśmy go sprzedać i w jego miejsce wstawić Silvę, który jest genialny, ale nie do końca jego profil pasuje mi do stylu Barcelony. Franek jest w stanie obskoczyc kilka pozycji i przy odpowiednim zaangażowaniu całej drużyny może być kluczem naszej układanki.
1
@VamosVamos
Bo słaby Roberto lepiej wygląda od Desta
1
@Lionel_Messi10
Neymar gol w tym meczu :D
0
@dniel
To myślę że realnie masz ok 0.35gr/km tak +/- oczywiście
0
@dniel
Na busie za kilometr to zły pomysł. Dniówka i nic cię nie interesuje, tak musisz gonić jak dziki żeby coś zarobić, a stojąc nie zarabiasz mimo tego że jesteś w pracy :)
0
Działa wam strumyk?
0
@rk
Będzie w drugiej połowie :)
P.S masz w nicku moje inicjały :D
0
@LioMessi10
To samo
0
@Emhyr
Bundesliga
0
Taki Merino za Busquetsa to by zadziałało :-)
0
Foyth idealny, ale za drogi. Bellerin brzmi nieźle , od Desta gorszy nie będzie i za darmo to ciekawa opcja i chyba jedyna rozsadna. Sprzedać Amerykanina za kwotę w okolicy 20mln i sportowo na pewno na takiej transakcji nie stracimy.
2
Szacunek dla takich piłkarzy jak Foyth :)
0
@Janas11224
A co tam nabroily przy twoim hot-dogu?:D
1
@ousmanedembele10
W tym sezonie jeszcze nie
8
Zdecydowanie bardziej wolałbym, aby Frankie został i zredukował pensje, aniżeli mielibyśmy go sprzedać i w jego miejsce wstawić Silvę, który jest genialny, ale nie do końca jego profil pasuje mi do stylu Barcelony. Franek jest w stanie obskoczyc kilka pozycji i przy odpowiednim zaangażowaniu całej drużyny może być kluczem naszej układanki.
0
Tylko i wyłącznie Foyth z tego grona :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Niema to jak wejść z rana poczytać ciekawostki na La Ramble i przewijać 120sty wpis o tym, że Leo strzelił bramkę dla P$g xd
0
@cules100pro
O której godzinie odbędzie się prezentacja?
1
@Pawel13sz
Eleven
1
@Aragorn33
Niema szans, zbyt drogi zawodnik :D
0
@JKicuch
Oglądałeś jego dzisiejszy występ?
0
@Qexi
Oni dopiero zaczynają przygotowania-inny etap. Niemniej jednak bardzo obiecująco wygląda przygotowanie fizyczne :)
1
Co chłop ma lewą ułożoną :D
0
@Messibestplayerintheworld
Pięknie by było (:
1
@Pawel13sz
1. Iniesta
2. Villa
3. Gerrard
4. Messi
5. Ozil
VeB!
1
@bolinho89
Gratulacje! I co najważniejsze dużo zdrówka dla syna :))
0
@Mario96w
Sam jesteś placek ;D
0
Czekam na here we go !:D
On nam może dać tą magię, która uwielbiana jest na Camp Nou :)
0
@Culer_1906
Lewy
Raphinha
Bernanrdo
Kounde
( Kolejność przy nieprzedłużaniu umowy Dembele czy raczej jej zawarciu )
0
@Kusco15
Isco i Reus jak wyżej (: