1

@VamosVamos
Bo słaby Roberto lepiej wygląda od Desta

1

@Lionel_Messi10
Neymar gol w tym meczu :D

0

@dniel
To myślę że realnie masz ok 0.35gr/km tak +/- oczywiście

0

@dniel
Na busie za kilometr to zły pomysł. Dniówka i nic cię nie interesuje, tak musisz gonić jak dziki żeby coś zarobić, a stojąc nie zarabiasz mimo tego że jesteś w pracy :)

0

Działa wam strumyk?

0

@rk
Będzie w drugiej połowie :)
P.S masz w nicku moje inicjały :D

0

@LioMessi10
To samo

0

@Emhyr
Bundesliga

0

Taki Merino za Busquetsa to by zadziałało :-)

0

Foyth idealny, ale za drogi. Bellerin brzmi nieźle , od Desta gorszy nie będzie i za darmo to ciekawa opcja i chyba jedyna rozsadna. Sprzedać Amerykanina za kwotę w okolicy 20mln i sportowo na pewno na takiej transakcji nie stracimy.

2

Szacunek dla takich piłkarzy jak Foyth :)

0

@Janas11224
A co tam nabroily przy twoim hot-dogu?:D

1

@ousmanedembele10
W tym sezonie jeszcze nie

8

Zdecydowanie bardziej wolałbym, aby Frankie został i zredukował pensje, aniżeli mielibyśmy go sprzedać i w jego miejsce wstawić Silvę, który jest genialny, ale nie do końca jego profil pasuje mi do stylu Barcelony. Franek jest w stanie obskoczyc kilka pozycji i przy odpowiednim zaangażowaniu całej drużyny może być kluczem naszej układanki.

0

Tylko i wyłącznie Foyth z tego grona :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Niema to jak wejść z rana poczytać ciekawostki na La Ramble i przewijać 120sty wpis o tym, że Leo strzelił bramkę dla P$g xd

0

@cules100pro
O której godzinie odbędzie się prezentacja?

1

@Pawel13sz
Eleven

1

@Aragorn33
Niema szans, zbyt drogi zawodnik :D

0

@JKicuch
Oglądałeś jego dzisiejszy występ?

0

@Qexi
Oni dopiero zaczynają przygotowania-inny etap. Niemniej jednak bardzo obiecująco wygląda przygotowanie fizyczne :)

1

Co chłop ma lewą ułożoną :D

0

@Messibestplayerintheworld
Pięknie by było (:

1

@Pawel13sz
1. Iniesta
2. Villa
3. Gerrard
4. Messi
5. Ozil

VeB!

1

@bolinho89
Gratulacje! I co najważniejsze dużo zdrówka dla syna :))

0

@Mario96w
Sam jesteś placek ;D

0

Czekam na here we go !:D
On nam może dać tą magię, która uwielbiana jest na Camp Nou :)

0

@Culer_1906
Lewy
Raphinha
Bernanrdo
Kounde
( Kolejność przy nieprzedłużaniu umowy Dembele czy raczej jej zawarciu )

0

@Kusco15
Isco i Reus jak wyżej (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?