@Dexelele Depay z Busim pewnie odejdą, a Lenglet bardzo dobrze radzi sobie pod wodzą Conte także myślę że będą go chcieli zatrzymać w Londynie :) i oczywiście popieram wcześniejszą część wypowiedzi :-)
@Cule1234 Poczekajmy z ocenami. Te mistrzostwa są tak nieprzewidywalne, że nie zdziwiłby mnie awans Polski i Arabi :) Trochę wiary, na wystawianie ocen przyjdzie czas, a teraz trzeba wyjść na Arabię i Argentynę i walczyć jak o życie :)
Ktoś się orientuje jakiego starteru z pakietem internetu w UE najlepiej szukać? Chciałbym oglądać w trasie mecze MŚ i mógłbym przeznaczyć na taką przyjemność +/- 200zl. Dodam, że u mnie w Orange mam 5GB za 30zl więc szału niema :) Może ktoś coś podrzuci :-)
0
@PatrykBarca
Ciekawszy finał byłby z Realem aniżeli z Valencia :D oczywiście o ile do niego awansujemy :D
2
@vangoor
Odpali :)
0
@insp1re
Grałem w 22 i obecnie gram 23. Myślę że warto, jeżeli masz sporo czasu do poświęcenia tej grze a 130zl to nie majątek :)
1
@Dexelele
Depay z Busim pewnie odejdą, a Lenglet bardzo dobrze radzi sobie pod wodzą Conte także myślę że będą go chcieli zatrzymać w Londynie :) i oczywiście popieram wcześniejszą część wypowiedzi :-)
0
@HighestInTheRoom
Również bardzo bym prosił :)
0
@Criss18Barca
Football Manager jest jak złoto :D
0
@Lionel_Messi10
psg nigdy nie wygra LM :-)
0
@FcPortoFan1999
Nawet tak nie myśl
2
@LaRoja
***** psg :)
0
@Destroyer_of_Worlds
Oglądam RBL i moim zdaniem jest na prawdę solidny, choć co za tym idzie - pewnie nie byłby tani ..
0
@Nano22
Gdzie jest dostępny ten dokument?
5
Ferran Torres, brakuje mu wykończenia, ale ma niesamowity timing, którego reszcie brakuje:)
0
@Rastafarnianin
Z tym drugim się nie zgodzę, bo przecież jest to bardzo dochodowa praca mająca swoje plusy i minusy, jak każda inna
0
Bielsa lub Bosz z myślicie że są to nazwiska w naszym zasięgu?
1
$$$$$$$$$$$$$$$$
3
@Cziken26
Przecież nie dostali karnych z kapelusza
0
@FCB_dimiC
Glik mógł wsadzić po rzucie wolnym :D
1
Wojtek King!
Wytrzymać tą nawałnice i jedzie z Australią!
0
@Krzysiek_FCB
Nie
2
@Pitinho
Wyjdź stąd xd
0
@Image
Bereś na prawą, Zalewski lewa. Też mi to po głowie chodzi..
2
Wynik dobry, ale tak kompletnego braku pomysłu na rozegranie nie mieliśmy od lat. Oby to jakoś dowieźć do końca , bo ta Arabia jest dziś do zrobienia.
0
@Cule1234
Poczekajmy z ocenami. Te mistrzostwa są tak nieprzewidywalne, że nie zdziwiłby mnie awans Polski i Arabi :)
Trochę wiary, na wystawianie ocen przyjdzie czas, a teraz trzeba wyjść na Arabię i Argentynę i walczyć jak o życie :)
0
@AFA90
Poważnie chciałbyś żeby Argentyna wygrała kosztem Polaków?
0
Ktoś się orientuje jakiego starteru z pakietem internetu w UE najlepiej szukać? Chciałbym oglądać w trasie mecze MŚ i mógłbym przeznaczyć na taką przyjemność +/- 200zl. Dodam, że u mnie w Orange mam 5GB za 30zl więc szału niema :)
Może ktoś coś podrzuci :-)
0
@escarabajo
Co wy wszyscy macie z tą Argentyną?
0
@Katalonbar
Hiszpania :) oby po MŚ :-)
0
@Kamiloza91
Nie, Barca to klub w którym musisz pokazywać maksymalnie wysoki poziom. Xavi Simons idealnie pasuje do tego PSV :) od PSG też się odbił
1
Najlepsze możliwe losowanie!
Fajne meczycho się szykuje :D
1
Gerard Pique!
Dziękuję legendo za wszystko co zrobiłeś dla Barcy! VeB!