0

@PatrykBarca
Ciekawszy finał byłby z Realem aniżeli z Valencia :D oczywiście o ile do niego awansujemy :D

2

@vangoor
Odpali :)

0

@insp1re
Grałem w 22 i obecnie gram 23. Myślę że warto, jeżeli masz sporo czasu do poświęcenia tej grze a 130zl to nie majątek :)

1

@Dexelele
Depay z Busim pewnie odejdą, a Lenglet bardzo dobrze radzi sobie pod wodzą Conte także myślę że będą go chcieli zatrzymać w Londynie :) i oczywiście popieram wcześniejszą część wypowiedzi :-)

0

@HighestInTheRoom
Również bardzo bym prosił :)

0

@Criss18Barca
Football Manager jest jak złoto :D

0

@Lionel_Messi10
psg nigdy nie wygra LM :-)

0

@FcPortoFan1999
Nawet tak nie myśl

2

@LaRoja
***** psg :)

0

@Destroyer_of_Worlds
Oglądam RBL i moim zdaniem jest na prawdę solidny, choć co za tym idzie - pewnie nie byłby tani ..

0

@Nano22
Gdzie jest dostępny ten dokument?

5

Ferran Torres, brakuje mu wykończenia, ale ma niesamowity timing, którego reszcie brakuje:)

0

@Rastafarnianin
Z tym drugim się nie zgodzę, bo przecież jest to bardzo dochodowa praca mająca swoje plusy i minusy, jak każda inna

0

Bielsa lub Bosz z myślicie że są to nazwiska w naszym zasięgu?

1

$$$$$$$$$$$$$$$$

3

@Cziken26
Przecież nie dostali karnych z kapelusza

0

@FCB_dimiC
Glik mógł wsadzić po rzucie wolnym :D

1

Wojtek King!
Wytrzymać tą nawałnice i jedzie z Australią!

0

2

@Pitinho
Wyjdź stąd xd

0

@Image
Bereś na prawą, Zalewski lewa. Też mi to po głowie chodzi..

2

Wynik dobry, ale tak kompletnego braku pomysłu na rozegranie nie mieliśmy od lat. Oby to jakoś dowieźć do końca , bo ta Arabia jest dziś do zrobienia.

0

@Cule1234
Poczekajmy z ocenami. Te mistrzostwa są tak nieprzewidywalne, że nie zdziwiłby mnie awans Polski i Arabi :)
Trochę wiary, na wystawianie ocen przyjdzie czas, a teraz trzeba wyjść na Arabię i Argentynę i walczyć jak o życie :)

0

@AFA90
Poważnie chciałbyś żeby Argentyna wygrała kosztem Polaków?

0

Ktoś się orientuje jakiego starteru z pakietem internetu w UE najlepiej szukać? Chciałbym oglądać w trasie mecze MŚ i mógłbym przeznaczyć na taką przyjemność +/- 200zl. Dodam, że u mnie w Orange mam 5GB za 30zl więc szału niema :)
Może ktoś coś podrzuci :-)

0

@escarabajo
Co wy wszyscy macie z tą Argentyną?

0

@Katalonbar
Hiszpania :) oby po MŚ :-)

0

@Kamiloza91
Nie, Barca to klub w którym musisz pokazywać maksymalnie wysoki poziom. Xavi Simons idealnie pasuje do tego PSV :) od PSG też się odbił

1

Najlepsze możliwe losowanie!
Fajne meczycho się szykuje :D

1

Gerard Pique!
Dziękuję legendo za wszystko co zrobiłeś dla Barcy! VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?