Natan dodał jakiś farmazon na IG i ludzie z jego frajerskiego zachowania robią cudowny wyczyn, a ten typ po prostu bał się walczyć. Do utylizacji typa za tą akcję.
@ArcziArtt No way, ostatnio pisałem komentarz w którym to samo uwzglednialem :x Blisko 20 lat oglądania na bieżąco od dechy do dechy, 2 mecze na żywo ale obecna Barcelona jest ciężka do oglądania jak nigdy dotąd..
@Commando W zasadzie to jeżeli miałby zostać i odejść za rok za darmo to lepiej teraz coś zarobić, aczkolwiek gdyby przedłużył kontrakt co jest raczej niemożliwe to lepszy szklany Dembele aniżeli te 25 melonów:D
@Cotutajsiedzieje Może dlatego, że teraz na PS zostaje sam Raphinha, a oczekiwania w Barcelonie są ogromne co roku i co by nie mówić z Dembele ten arsenał jest mocniejszy, a chyba nikt w klubie nie wierzy, że można go zastąpić kimś porównywalnie dobrym .
0
Natan dodał jakiś farmazon na IG i ludzie z jego frajerskiego zachowania robią cudowny wyczyn, a ten typ po prostu bał się walczyć. Do utylizacji typa za tą akcję.
0
Czy jest gdzieś w TV wyświetlany dzisiejszy mecz KMS?
0
@TheNekro94
I trzeba dodać, że mieliśmy najłatwiejszą grupę xd
1
Hahahahahahahahahahaha!
5
Dajmy w końcu jakiegoś trenera z TOPu, bo na to się patrzeć nie da , kadrę mamy na prawdę dobrą a to wszystko wygląda tragicznie..
0
@Pawlak1992
Zmieniliśmy chip :D
0
@natanvip
Tego się nie da oglądać, człowiek aż na BVB przełączył, bo oczy bolą od patrzenia xx
0
@mekston
Dziś psg poza LM :D
0
Jestem pod ogromnym wrażeniem jak ładnie gra Girona piłką :o
0
Ostry mecz nam się szykuje :)
0
@ArcziArtt
No way, ostatnio pisałem komentarz w którym to samo uwzglednialem :x
Blisko 20 lat oglądania na bieżąco od dechy do dechy, 2 mecze na żywo ale obecna Barcelona jest ciężka do oglądania jak nigdy dotąd..
8
Ależ mi Milan poprawił humor po naszym meczu !
0
@peetwithbarca
Gdzie takie treningi transmitują?
0
@Striker
No oficjalnej stronie klubu :)
0
@TR3YWAY
Podasz mi numery z lotto na priv?
0
@FcPortoFan1999
Kiedy ostatnio gks był w ekstraklasie?
1
Tak sobie teraz spojrzałem, że EA FC 24 w podstawowej wersji ma być za 300zl xd człowiek i tak kupi , ale cena mnie mocno zaskoczyła *.*
1
@MarcepanowyKsiaze
Psi detektyw
0
Dziady jakich mało.
0
Najgorsze jest to, że ta Albania totalnie dziś nic nie pokazuje..
0
@FcPortoFan1999
Dadzą radę w drugiej połowie :)
1
@Matan_Zajcev
Ale Ferran od presezonu wygląda na prawdę dobrze, to nie tylko ten jeden mecz
0
DDG pewnie podpiszą :)
0
@Popitek12
.+/- 20
0
@Pedri16Future
Po prostu Najman się najlepiej klika z tych wszystkich frikow :D
+ Zawodowy pięściarz w postaci Andrzeja :)
2
Bez szans sprowadzić Sane
0
@Gaucho
Nie wzrosła ;D
1
@Artysta9
A skąd na to budżet? xd
0
@Commando
W zasadzie to jeżeli miałby zostać i odejść za rok za darmo to lepiej teraz coś zarobić, aczkolwiek gdyby przedłużył kontrakt co jest raczej niemożliwe to lepszy szklany Dembele aniżeli te 25 melonów:D
0
@Cotutajsiedzieje
Może dlatego, że teraz na PS zostaje sam Raphinha, a oczekiwania w Barcelonie są ogromne co roku i co by nie mówić z Dembele ten arsenał jest mocniejszy, a chyba nikt w klubie nie wierzy, że można go zastąpić kimś porównywalnie dobrym .