0

Panowie, żeby zrobić aktualizacje w Fifie na PS4 trzeba mieć wykupionego plusa?

1

@Kuba_1
Europa nas wyjaśnia, ale na Real mamy niesamowity patent :)

6

@Sau_Ron
Kounde :)

0

@kylian7
12 000 brutto

4

Wczoraj duża liczba osób jechała Lewego, że przyda mu się odpoczynek na trybunach, a dziś trwa stypa jak doznał kontuzji :)
Szybkiego powrotu do zdrowia Robert!
VeB!

1

@Comfortable_
Nie porównaj Bodo do Man Utd

0

@Kaktus3
Tydzień temu nam dupę uratował :)

0

@tbas
Na pewno nie Alonso:D

0

Fatalnie wygląda ta druga połowa i to jak ' walczymy ' w końcówce meczu :(

0

@Vaven
Nie przesadzaj

0

@bartekvisca
Jak kolega wyżej transport.

0

@Gitarkafcb
O tym samym sobie dzisiaj pomyślałem, totalnie real nie leży liverpoolowi podobnie jak bayern Barcelonie:)

0

@bartekvisca
Zależy jak na to spojrzysz, mało to nie jest, aczkolwiek to 1000zl w skali miesiąca powiedzmy , że Ci wyrównuje straty związane z inflacją i nic ponadto :)
Powiedzmy półtorej roku temu zarabiając +/- 1000zl mniej byłem w stanie więcej odłożyć aniżeli teraz:)

0

@Marti33
Nie puszczaj kobiety samej za granicę :D

1

@bartekvisca
500zl netto i kolejne 500 ma być podniesione w maju. Wydaje mi się , że wszędzie podobnie i niema co tutaj oczekiwać cudów.

1

@bartas97 bardzo dobrze się pokazał na tle słabego dziś górnika

8

Raphinha się rozkręca, może jeszcze nie prezentuje Topowego poziomu, aczkolwiek widać , że im większy kredyt zaufania dostaje tym bardziej pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Świetny zawodnik i myślę, że jeszcze będziemy mieli z niego pociechę, bo potencjał jest ogromny.
VeB!

1

@IronSanHybrid
Villa ładniej przymierzył:D

0

@lucca87
Teraz masz w Biedronce po 3zl :D

0

@Rl9k1nG
Większe Kaufland, mniejsze Eleclerc ;D

0

@Worny
Ja do dzisiaj się zastanawiam jak Raphinha go zauważył. Fenomenalna asysta!

1

Wymarzone losowanie!
+ Rewanż na CN !
VeB!

1

@mrboom
Jeden z lepszych HP :)

0

@xVENUMx
Lyca chyba najbardziej się opłaca :)

0

@MamerTponad100
Dlaczego Laporta ma nie chcieć Messiego? Skoro marketingowo i wizerunkowo byłby to strzał w 10.

0

@Destroyer_of_Worlds
A dlaczego chciałbyś go sprzedawać po kilkunastu rozegranych meczach?

0

@Destroyer_of_Worlds
Oszalałeś xd
Chciałbym z takimi ludźmi jak Ty robić interesy ;D

1

Gra wygląda na prawdę dobrze, aczkolwiek z Realem nie można fetować przy wyniku 2:0 także koncentracja na drugą połowę i po puchar!
VeB!

1

Xavi tymi zmianami dziś niestety ale totalnie dał dupy.
Oby to chłopaki ugrali.
VeB!

11

Świetny Ter Stegen, De Jong musi grać na pozycji Busquetsa i w końcu świetnie wyglądają nasze skrzydła. Fajnie widzieć taki luz w grze Raphinii :)
Po finał !
VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?