Wczoraj duża liczba osób jechała Lewego, że przyda mu się odpoczynek na trybunach, a dziś trwa stypa jak doznał kontuzji :) Szybkiego powrotu do zdrowia Robert! VeB!
@bartekvisca Zależy jak na to spojrzysz, mało to nie jest, aczkolwiek to 1000zl w skali miesiąca powiedzmy , że Ci wyrównuje straty związane z inflacją i nic ponadto :) Powiedzmy półtorej roku temu zarabiając +/- 1000zl mniej byłem w stanie więcej odłożyć aniżeli teraz:)
Raphinha się rozkręca, może jeszcze nie prezentuje Topowego poziomu, aczkolwiek widać , że im większy kredyt zaufania dostaje tym bardziej pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Świetny zawodnik i myślę, że jeszcze będziemy mieli z niego pociechę, bo potencjał jest ogromny. VeB!
Świetny Ter Stegen, De Jong musi grać na pozycji Busquetsa i w końcu świetnie wyglądają nasze skrzydła. Fajnie widzieć taki luz w grze Raphinii :) Po finał ! VeB!
0
Panowie, żeby zrobić aktualizacje w Fifie na PS4 trzeba mieć wykupionego plusa?
1
@Kuba_1
Europa nas wyjaśnia, ale na Real mamy niesamowity patent :)
6
@Sau_Ron
Kounde :)
0
@kylian7
12 000 brutto
4
Wczoraj duża liczba osób jechała Lewego, że przyda mu się odpoczynek na trybunach, a dziś trwa stypa jak doznał kontuzji :)
Szybkiego powrotu do zdrowia Robert!
VeB!
1
@Comfortable_
Nie porównaj Bodo do Man Utd
0
@Kaktus3
Tydzień temu nam dupę uratował :)
0
@tbas
Na pewno nie Alonso:D
0
Fatalnie wygląda ta druga połowa i to jak ' walczymy ' w końcówce meczu :(
0
@Vaven
Nie przesadzaj
0
@bartekvisca
Jak kolega wyżej transport.
0
@Gitarkafcb
O tym samym sobie dzisiaj pomyślałem, totalnie real nie leży liverpoolowi podobnie jak bayern Barcelonie:)
0
@bartekvisca
Zależy jak na to spojrzysz, mało to nie jest, aczkolwiek to 1000zl w skali miesiąca powiedzmy , że Ci wyrównuje straty związane z inflacją i nic ponadto :)
Powiedzmy półtorej roku temu zarabiając +/- 1000zl mniej byłem w stanie więcej odłożyć aniżeli teraz:)
0
@Marti33
Nie puszczaj kobiety samej za granicę :D
1
@bartekvisca
500zl netto i kolejne 500 ma być podniesione w maju. Wydaje mi się , że wszędzie podobnie i niema co tutaj oczekiwać cudów.
1
@bartas97 bardzo dobrze się pokazał na tle słabego dziś górnika
8
Raphinha się rozkręca, może jeszcze nie prezentuje Topowego poziomu, aczkolwiek widać , że im większy kredyt zaufania dostaje tym bardziej pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Świetny zawodnik i myślę, że jeszcze będziemy mieli z niego pociechę, bo potencjał jest ogromny.
VeB!
1
@IronSanHybrid
Villa ładniej przymierzył:D
0
@lucca87
Teraz masz w Biedronce po 3zl :D
0
@Rl9k1nG
Większe Kaufland, mniejsze Eleclerc ;D
0
@Worny
Ja do dzisiaj się zastanawiam jak Raphinha go zauważył. Fenomenalna asysta!
1
Wymarzone losowanie!
+ Rewanż na CN !
VeB!
1
@mrboom
Jeden z lepszych HP :)
0
@xVENUMx
Lyca chyba najbardziej się opłaca :)
0
@MamerTponad100
Dlaczego Laporta ma nie chcieć Messiego? Skoro marketingowo i wizerunkowo byłby to strzał w 10.
0
@Destroyer_of_Worlds
A dlaczego chciałbyś go sprzedawać po kilkunastu rozegranych meczach?
0
@Destroyer_of_Worlds
Oszalałeś xd
Chciałbym z takimi ludźmi jak Ty robić interesy ;D
1
Gra wygląda na prawdę dobrze, aczkolwiek z Realem nie można fetować przy wyniku 2:0 także koncentracja na drugą połowę i po puchar!
VeB!
1
Xavi tymi zmianami dziś niestety ale totalnie dał dupy.
Oby to chłopaki ugrali.
VeB!
11
Świetny Ter Stegen, De Jong musi grać na pozycji Busquetsa i w końcu świetnie wyglądają nasze skrzydła. Fajnie widzieć taki luz w grze Raphinii :)
Po finał !
VeB!