0

Niemożliwe co tam chłopaki metr przed kiblem robią pod siebie..

0

@Destroyer_of_Worlds
Mam identyczne odczucia i ten styl totalnie mi się podoba :)

0

Ktoś tu może oglądał jego mecze? Ciekaw jestem co to za kocur, że tak Barca o niego ubiega. Bo z komplikacji na YT wygląda dosyć ociążale, czym zresztą nie można się sugerować.

0

Najman w sumie medialny zawodnik, na lewe skrzydło dobra opcja, ale nie realna :D także niema co się rozwodzić nad tym, bo przyjdzie do Nas tak samo jak przyszedł Messi :D

1

@Rothan1
RUCH&WISŁA awans!
P.S do zobaczenia w sobotę w Gliwicach :D

4

Nie wiem jak Wy uważacie, ale moim zdaniem Xavi wykonał niezłą robotę, uwielbiam go jako piłkarza i mogę się mylić, aczkolwiek moim zdaniem Barcelona jest tak potężnym klubem, że potrzebujemy trenera z Topu. Rynek jest tak okrojony, że nikt sensowny nie przychodzi mi do głowy. Aczkolwiek styl którym gramy względem potencjału , który mamy wydaje się być nie wykorzystany.
VeB!

1

Xavi oszalał *.*

0

@BorzyKrzys
W pełni się zgodzę, chociaż te stawiane autobusy mimo , że skuteczne to jednak nie ciekawe dla postronnego widzą.

0

@Uukasz_93
Benzema mimo wszystko ciągnie ten wózek Realu i myślę , że jest chłopem nie do ruszenia.

0

@Emhyr
Ancelotti nie miał przejąć reprezentacji Brazylii?

0

Tak przed meczem postawiłem taktyczną dyszke na Real, żeby mieć pewność że City tego nie zawali ... Nie spodziewałam się jednak takiego rezultatu tej inwestycji XD

0

@DamianBarcaCule
psg,psg,psg

0

@P33ck
A Ja liczę na cud, że jednak Schalke da radę :)
Ale byłaby akcja gdyby w drodze o utrzymanie pozbawili Bayern mistrzostwa :D

0

@Derean
To jest niesamowite jak można wszystko przegrywać mając taką kadrę jak Chelsea.

0

@Esteban_
Negowanie zdobycia tytułu mistrzowskiego jest bardzo słabe, ale szczerze mówiąc chyba każdy z Nas tutaj mimo, że jest to ogromny sukces , wolałby świętować zwycięstwo w LM :D

4

Niema sensu doszukiwać się tutaj teorii spiskowych, dostaliśmy dziś zasłużenie na dziurę i od niepamiętnych czasów byliśmy tak bezradni jak w drugiej połowie meczu.
Gratulacje dla Realu, rozegrali świetny mecz i zasłużenie awansowali do finału.
VeB!

0

@Mroziu
Mimo wszystko z tej dwójki Coutinho przy Hazardzie grał jak profesor:D

1

@partymaker
Za nie duże pieniądze? Myślę , że Newcastle z szejkami u sterów postawiliby zaporowe warunki.

0

@misteriosoVEB
A co odwalał kobiecie i dziecku??

0

@M_Kos
Nie ta strona :)

1

@hayek
Inter dostanie na łeb od Benfici :D
Myślę, że mimo wszystko Bayern ten dwumecz wyszarpie..

1

@tadzik447
Raporty z Auschwitz - Witold Pilecki
ToP! :)

1

@P33ck
Schalke akurat jest całkiem w porządku ;D

4

@AmigoBlancos
Przed rozwiązaniem całej tej sytuacji niema co ferować wyroków, a są tutaj tacy normalni ludzie, którzy myślę że podobnie jak i Ja nie życzą takich afer Realowi, który bądź co bądź jest największym rywalem. To dwa najmocniejsze zespoły w Hiszpanii, które powinny rywalizować ze sobą tylko i wyłącznie na boisku :)
Pozdro dla tej normalnej części Madrytu!
VeB!

4

@macio_944
Ciężko to przyznać ale hymn Realu robi robotę. VeB!

0

@Jarema2000
Psg dziś leci z ligi mistrzów, możesz zamykać temat i ewentualnie obejrzeć tą porażkę w towarzystwie kobiety :) pozdro!

0

@Encore
Mimo wszystko Ansu Fati i pisze to z ogromnym bólem serca..

2

@Janas11224
Niema szans, jedna jaskółka wiosny nie czyni, a Real jest zbyt doświadczony żeby oddać taką zaliczkę u siebie.

0

@Rl9k1nG
Zdecydowanie niezbędne:D

0

@FcPortoFan1999
Brawo Wisełka!
Już 3:0!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?