Ktoś tu może oglądał jego mecze? Ciekaw jestem co to za kocur, że tak Barca o niego ubiega. Bo z komplikacji na YT wygląda dosyć ociążale, czym zresztą nie można się sugerować.
Najman w sumie medialny zawodnik, na lewe skrzydło dobra opcja, ale nie realna :D także niema co się rozwodzić nad tym, bo przyjdzie do Nas tak samo jak przyszedł Messi :D
Nie wiem jak Wy uważacie, ale moim zdaniem Xavi wykonał niezłą robotę, uwielbiam go jako piłkarza i mogę się mylić, aczkolwiek moim zdaniem Barcelona jest tak potężnym klubem, że potrzebujemy trenera z Topu. Rynek jest tak okrojony, że nikt sensowny nie przychodzi mi do głowy. Aczkolwiek styl którym gramy względem potencjału , który mamy wydaje się być nie wykorzystany. VeB!
Tak przed meczem postawiłem taktyczną dyszke na Real, żeby mieć pewność że City tego nie zawali ... Nie spodziewałam się jednak takiego rezultatu tej inwestycji XD
@Esteban_ Negowanie zdobycia tytułu mistrzowskiego jest bardzo słabe, ale szczerze mówiąc chyba każdy z Nas tutaj mimo, że jest to ogromny sukces , wolałby świętować zwycięstwo w LM :D
Niema sensu doszukiwać się tutaj teorii spiskowych, dostaliśmy dziś zasłużenie na dziurę i od niepamiętnych czasów byliśmy tak bezradni jak w drugiej połowie meczu. Gratulacje dla Realu, rozegrali świetny mecz i zasłużenie awansowali do finału. VeB!
@AmigoBlancos Przed rozwiązaniem całej tej sytuacji niema co ferować wyroków, a są tutaj tacy normalni ludzie, którzy myślę że podobnie jak i Ja nie życzą takich afer Realowi, który bądź co bądź jest największym rywalem. To dwa najmocniejsze zespoły w Hiszpanii, które powinny rywalizować ze sobą tylko i wyłącznie na boisku :) Pozdro dla tej normalnej części Madrytu! VeB!
0
Niemożliwe co tam chłopaki metr przed kiblem robią pod siebie..
0
@Destroyer_of_Worlds
Mam identyczne odczucia i ten styl totalnie mi się podoba :)
0
Ktoś tu może oglądał jego mecze? Ciekaw jestem co to za kocur, że tak Barca o niego ubiega. Bo z komplikacji na YT wygląda dosyć ociążale, czym zresztą nie można się sugerować.
0
Najman w sumie medialny zawodnik, na lewe skrzydło dobra opcja, ale nie realna :D także niema co się rozwodzić nad tym, bo przyjdzie do Nas tak samo jak przyszedł Messi :D
1
@Rothan1
RUCH&WISŁA awans!
P.S do zobaczenia w sobotę w Gliwicach :D
4
Nie wiem jak Wy uważacie, ale moim zdaniem Xavi wykonał niezłą robotę, uwielbiam go jako piłkarza i mogę się mylić, aczkolwiek moim zdaniem Barcelona jest tak potężnym klubem, że potrzebujemy trenera z Topu. Rynek jest tak okrojony, że nikt sensowny nie przychodzi mi do głowy. Aczkolwiek styl którym gramy względem potencjału , który mamy wydaje się być nie wykorzystany.
VeB!
1
Xavi oszalał *.*
0
@BorzyKrzys
W pełni się zgodzę, chociaż te stawiane autobusy mimo , że skuteczne to jednak nie ciekawe dla postronnego widzą.
0
@Uukasz_93
Benzema mimo wszystko ciągnie ten wózek Realu i myślę , że jest chłopem nie do ruszenia.
0
@Emhyr
Ancelotti nie miał przejąć reprezentacji Brazylii?
0
Tak przed meczem postawiłem taktyczną dyszke na Real, żeby mieć pewność że City tego nie zawali ... Nie spodziewałam się jednak takiego rezultatu tej inwestycji XD
0
@DamianBarcaCule
psg,psg,psg
0
@P33ck
A Ja liczę na cud, że jednak Schalke da radę :)
Ale byłaby akcja gdyby w drodze o utrzymanie pozbawili Bayern mistrzostwa :D
0
@Derean
To jest niesamowite jak można wszystko przegrywać mając taką kadrę jak Chelsea.
0
@Esteban_
Negowanie zdobycia tytułu mistrzowskiego jest bardzo słabe, ale szczerze mówiąc chyba każdy z Nas tutaj mimo, że jest to ogromny sukces , wolałby świętować zwycięstwo w LM :D
4
Niema sensu doszukiwać się tutaj teorii spiskowych, dostaliśmy dziś zasłużenie na dziurę i od niepamiętnych czasów byliśmy tak bezradni jak w drugiej połowie meczu.
Gratulacje dla Realu, rozegrali świetny mecz i zasłużenie awansowali do finału.
VeB!
0
@Mroziu
Mimo wszystko z tej dwójki Coutinho przy Hazardzie grał jak profesor:D
1
@partymaker
Za nie duże pieniądze? Myślę , że Newcastle z szejkami u sterów postawiliby zaporowe warunki.
0
@misteriosoVEB
A co odwalał kobiecie i dziecku??
0
@M_Kos
Nie ta strona :)
1
@hayek
Inter dostanie na łeb od Benfici :D
Myślę, że mimo wszystko Bayern ten dwumecz wyszarpie..
1
@tadzik447
Raporty z Auschwitz - Witold Pilecki
ToP! :)
1
@P33ck
Schalke akurat jest całkiem w porządku ;D
4
@AmigoBlancos
Przed rozwiązaniem całej tej sytuacji niema co ferować wyroków, a są tutaj tacy normalni ludzie, którzy myślę że podobnie jak i Ja nie życzą takich afer Realowi, który bądź co bądź jest największym rywalem. To dwa najmocniejsze zespoły w Hiszpanii, które powinny rywalizować ze sobą tylko i wyłącznie na boisku :)
Pozdro dla tej normalnej części Madrytu!
VeB!
4
@macio_944
Ciężko to przyznać ale hymn Realu robi robotę. VeB!
0
@Jarema2000
Psg dziś leci z ligi mistrzów, możesz zamykać temat i ewentualnie obejrzeć tą porażkę w towarzystwie kobiety :) pozdro!
0
@Encore
Mimo wszystko Ansu Fati i pisze to z ogromnym bólem serca..
2
@Janas11224
Niema szans, jedna jaskółka wiosny nie czyni, a Real jest zbyt doświadczony żeby oddać taką zaliczkę u siebie.
0
@Rl9k1nG
Zdecydowanie niezbędne:D
0
@FcPortoFan1999
Brawo Wisełka!
Już 3:0!