1

Olmooooooo!
Zasłużył gość na tą bramkę!

1

@JimMorrisonFCB
Literówka się wkradła, podobno to jest ' Lią ' - informacja prosto z komentatorki mistrzostw Europy także wiem co piszę :D

0

@abram3k
W zasadzie ma sens odrzucenie oferty bezpośredniego rywala :D nie każdy klub jest Barceloną ;D

6

Ja troszeczkę tego nie rozumiem, w porównaniu do zeszłego sezonu z kontraktu zszedł Gundogan, Roberto, Felix, Cancelo, dodatkowo pensja Lengleta a my dalej bez rejestracji Olmo? To jest zbyt skomplikowane na moją głowę ;D

1

@AxelF
Polać mu!

0

@sonia1
Gdzieś muszą nabywać doświadczenie a kiedy jak nie teraz! :) wierzymy w naszą młodzież!
VeB!

0

@Wiatrak
Jeszcze Depay :D

1

Żadnych pół środków, nie udało się z Nico więc dajmy sobie spokój, dajmy w spokoju pracować Flickowi, bo to nasze największe wzmocnienie w tym sezonie i stawiajmy powoli finanse klubowe na nogi. Czasem trzeba zrobić dwa kroki w tył żeby zrobić 4 w przód i osobiście coś takiego popieram.
VeB!

0

Dajmy sobie spokój z transferami na to okno i uporządkujmy finanse klubu, bo strasznie przykro się patrzy na to jak ten klub upada. Flick ładnie wkomponował młodzież do 1 zespołu, jesteśmy osłabieni względem ubiegłego sezonu i też niema sensu robić sobie nadziei na wielkie tytuły w tym sezonie. Ale wierzę , że jeszcze przyjdą czasy w których nasz klub stanie na nogi i będzie konkurencyjny na rynku.
VeB!

2

Odpuścić sobie aniżeli szukać na siłę bo wyciągną z Nas ile się da, a za rok ruszyć po Nico taka moja opinia :)

0

1

@JohnnyBarca
Uwielbiam tego gościa!

0

@iuiuiuiu
Przecież to dwie różne pozycje.

6

Jako chyba jeden z nielicznych na tym forum jestem zadowolony, że przychodzi ktoś kto chce grać dla tego klubu i życzę powodzenia i pozamykania gęby hejterom! Zgadzam się, że są ważniejsze pozycję do obsadzenia, ale pozostało nam życzyć jak najlepiej i oby grał u Nas jak w reprezentacji!
VeB!

0

@Popitek12
Dziwią kursy na ten mecz, myślisz że Urugwaj wyjdzie drugim garniturem?

1

Nico to marzenie transferowe *.*

0

Mam wrażenie jakbym oglądał mecz Polska vs Brazylia xd
A tak całkiem poważnie od zejścia Lewego i Karola nasza gra totalnie siadła a zawodnicy wyglądają jakby stracili pewność siebie.

1

@lanceveb
Świetnie bardzo Ci dziękuję, ustawiam przypomnienie na telefonie :D

0

@Magicc89PL
Flick uważa , że chciałby go w swojej kadrze a Ty uważasz, że nie pasuje do jego filozofii xd totalny nonsens

0

Czy ktoś z Was orientuje się może czy będzie a może była już wydana jakaś gazeta poświęcona euro 2024? Nie mogę nigdzie znaleźć w necie informacji a przed każdymi mistrzostwami takową kupuje żeby poczuć ten klimat :)

0

@ArcziArtt
Bayern za jego czasu był maszyną do zdobywania goli :)

0

@BarcaaVEB
Jak to możliwe?;D

0

@JaroCoach
Flick

1

Flick mógłby wprowadzić w końcu coś nowego co jest potrzebne Barcelonie. Tiki-taka z Xavim , Iniesta, Messim już nie wróci a my uparcie stawiamy na tych , którzy rzekomo mają DNA BARCY. Jestem jak najbardziej za Hansi :)
VeB!

0

BVB !!!!!!
Jutro Bayern i szykuje się świetny finał!
VeB!

5

Panie Laporta, Hansi Flick jeszcze z nikim kontraktu nie podpisał ;DD

1

Wirtz to marzenie, niestety nierealne..

1

@add1337
Oceń go przez pryzmat całego sezonu a nie jednego meczu !

0

Dzięki Xavi za kawał roboty, ale odejdź z twarzą i daj możliwość pokazania się komuś spoza Barcelony (:
Hansi Flick!

1

@kulek22
BvB weźmie LM!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?