3

@PodkarpackiKibic
Zdecydowanie 2010

0

@shinthps
Wygrałeś xdd

1

@MesQueUnClub96
Jestem na tak

4

@KacperVEB
Pozbycie się Ousmane który już u nas i tak nie pogra i pozyskanie dobrej 9Tki , której w kadrze nie mamy :P

0

@Adi123456789
A kogoś byś chciał? Patrząc realnie na nasze możliwości finansowe.

0

@tomek8756
Robią se z nas żarty xd

0

@Thoms94
Canal +

6

@doc
Werner, Ziyech, Pulisica, każdego z nich bym brał w trakcie wymiany :D

6

Gaya jest urodzony by grać na lewej obronie naszej Barcelony! Jak lubię Tagliafico i chętnie bym go zobaczył teraz jako zmiennika Alby, tak jeszcze chętniej w lecie zobaczę Albę jako zmiennika Gayi :)

0

@Uukasz_93
20mln to przepłacenie? Dembele zachował się nieprofesjonalnie i jest kontuzjogenny, ale poza tym to na prawdę dobry zawodnik.

4

@theOneAndOnlyKing
A gdzie jest napisane , że zarabiałby tyle co Dembele lub więcej? Przy wypożyczeniu zawodnika ustalanych jest wiele czynników w tym opłacenie kontraktu zawodnika. Ponadto Dembele poza pensja oczekuje premii za podpis zarówno dla siebie jak i jego agenta co generuje kolejne koszta.

1

@kamilop
Sam pracuje na terenie Niemiec i kolego zdziwilbys się :)

1

@FCB24
Podaj cracka, który może poprawić grę w naszej ofensywie i przyciągnąć tłumy na stadiony+ poprawić renomę klubu nazwiskiem ? Poza tym haaland przechodząc do innego klubu będzie już praktycznie nie do wyciągnięcia

0

@Nazio87
Aston Villa, Schalke 04 :)

0

@Nano22
Opłaca się tak kombinować o 60zl?xd

2

@Sortello
Z tym Brajtem to Cię poniosło xd
Gość niema podjazdu do Moraty, który wielokrotnie irytuje, aczkolwiek swoją inteligencja na boisku potrafi dać wiele zespołowi.

0

Zakaria i Ginter waszym zdaniem byłoby realnym wzmocnieniem zespołu? Bo dziwię się, że chociażby plotek o nich niema nie mówiąc o oficjalnym zainteresowaniu. Moim zdaniem Zakaria mógłby grać u nas rolę jak niegdyś Yaya Toure , co do Ginera również uważam go za solidnego obrońcę i przy obecnej sytuacji Umtiti/Lenglet uważam , że byłby idealnym uzupełnieniem składu a być może nawet dobrym kompanem dla Araujo :)

1

@Kwiatek67
Ja osobiście bym go nie wymienił :)

3

@ShawnC
A kogo miał w ich miejsce wystawić?

0

@MasonStorm
Również wolałbym żeby został, ale Mes Que Un Club zobowiązuje. Przeżyliśmy odejście Neymar,Suareza i Messiego więc Dembele też przeżyjemy.

0

Co to za ananas, ktoś wie?:D

0

@Azacca
Zdecydowanie Gaya, choć Grimaldo też jest świetny na swojej pozycji

0

A może tak wymiana Dembele za Ziyecha lub Pulisica/ Wernera?:) Chodzi mi oczywiście o wypożyczenie, bo żaden z nich na zasadzie wymiany nie przyjdzie.

0

Gaya marzenie!
Oby do nas trafił latem, bo jest to naturalny następca Alby, który jestem pewien że odnalazłby się idealnie w naszym zespole :-)

0

Panowie mówią, że niema głupich pytań dlatego zwracam się z tym tutaj, ponieważ będę jutro w trasie za granicą a internet mam dość mocno ograniczony. Czy ktoś z Was może tak +/- powiedzieć ile może pochłonąć MB internetu obejrzenie meczu? Nie ukrywam, że totalnie mi na tym zależy i chciałbym wykupić dodatkowy pakiet internetu aby móc obejrzeć ten mecz :)

0

A może tak wymiana Dembele za Kessiego lub Dembele za Pogbe? Oczywiście uwzględniając fakt czysto hipoteczny, że oboje zechcą dla nas zagrać za stosunkowo rozsądne pieniądze :-)
Zapraszam do dyskusji.

4

@abram3k
Villa to był napastnik marzeń *.*

2

Andrzej Iniesta lub Czesiek Fabregas :P

0

@domin1515
Trochę wiary kolego.. :-)

0

@bartekvisca
Lepszy będzie nawilżacz powietrza, mam te nawiewniki w oknach i niestety jak koledzy niżej muszę je na zimę zaklejać, bo ciągnie chłód..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?