0

@Dertinho
To jak ty ta umowę z nimi podpiaywales?:D
Ja mam 96zl prawie na fullu w canal+ :P

0

@Yoshi94
No te czerwone kupony to zmora :D
Aaa dziękuję i zdrówka dla twojego !! :))

0

@Yoshi94
STS :D
Hiszpania 1.56 i Francja 1.23 :P
Zostawiłem niech się dzieje, syn się urodził więc co mi po 150zl :D albo grubo, albo wcale na dziś jest kolejna tasiemka w grze :D

0

@Roobo
20zl tylko :D

0

Panowie jak myślicie jeżeli chodzi o mecz Hiszpania Egipt i Meksyk vs Francja?
Mam casha 150zl lub 510 do wyjęcia z tym, że hiszpanie mam czysto i że brameczki nie straci a Francję z podpórką :D jakieś rady ?

0

@Roni/VEB
Cóż za hipokryzja hejtowac grę, która się co roku kupuje :)

1

@Culer_1906
Gra jak nigdy :D szkoda że to tylko sparing :D

0

@gonzo2006
Narazie tylko na oficjalnej stronie Barcelony, z tym że trzeba wykupić dostęp.

0

Może by tak podpuścić sassuolo z podbiciem ceny ;D
Chociaż w sumie cała Europa wie , że jesteśmy spłukani :D

0

@szkutnik91
BarcaTV

0

7

@rogal478
Saul ma 26 lat :P

0

@paweldunajecfcb
Ja również inwestuje, jakieś konkretne pytania?

0

@K1nGM3ss1
Opel Insignia :)

0

@marko111122
Heineken

0

@marko111122
U nas w Chorzowie nie widziałem cienkiego czy grubego ciasta w kebabie :D ale ogólnie to wołowina i sos czosnkowy i bez pomidora :D narobiłeś smaka a tu piątek haha

0

@Elvisek
Poważnie?:D

3

@LeoMessi1994
Antoś zdecydowanie

1

@Grzbiet
Stawiam zdecydowanie na psy :-)

0

@HERORICH2
Carrasco to jest prawdziwy kocur :D

3

Saul i Carrasco za Antka to byłby moim zdaniem dobry deal :) ale wymiana 1-1 moim zdaniem jest totalnie na korzyść Atletico.

1

@adambądkowski93
Ponad wszelkie kibicowskie podziały najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia dla całej Zabrzańskiej społeczności. Niech mu ziemia lekką będzie.
Kibic Ruchu Chorzów.

0

@JohnnyBarca
Nie chciałby tak ułożyć lengleta jako lidera obrony, Coutinho jako lidera pomocy i Braita jako napadziora? :D

1

@korolocik
Ze względu na pensje trudniej , ponieważ Griezmann zarabia więcej aniżeli Coutinho

1

@fart
Totalnie niezrozumiałe o co oni się bili między sobą xd

0

Griezmann za Saula to jakiś nieśmieszny żart.

1

Najman jeszcze dobrze ze sceny nie zszedł a już medal ściąga.

0

Di Mariaaaaaaaa!

0

@Criss18Barca
Dla mnie Iniesta to ikona piłki nożnej i najbardziej szanowany zawodnik jakiego miałem okazję oglądać :)

0

@VenoM
Poszła 100 na Argentynę także całym serduchem jedziemy z tą Brazylia! :D
Mam nadzieję, że na tej stronie nie znajdziemy takich, którzy kibicują przeciwko LeoTeamowi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?