@Yoshi94 STS :D Hiszpania 1.56 i Francja 1.23 :P Zostawiłem niech się dzieje, syn się urodził więc co mi po 150zl :D albo grubo, albo wcale na dziś jest kolejna tasiemka w grze :D
Panowie jak myślicie jeżeli chodzi o mecz Hiszpania Egipt i Meksyk vs Francja? Mam casha 150zl lub 510 do wyjęcia z tym, że hiszpanie mam czysto i że brameczki nie straci a Francję z podpórką :D jakieś rady ?
@marko111122 U nas w Chorzowie nie widziałem cienkiego czy grubego ciasta w kebabie :D ale ogólnie to wołowina i sos czosnkowy i bez pomidora :D narobiłeś smaka a tu piątek haha
@adambądkowski93 Ponad wszelkie kibicowskie podziały najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia dla całej Zabrzańskiej społeczności. Niech mu ziemia lekką będzie. Kibic Ruchu Chorzów.
@VenoM Poszła 100 na Argentynę także całym serduchem jedziemy z tą Brazylia! :D Mam nadzieję, że na tej stronie nie znajdziemy takich, którzy kibicują przeciwko LeoTeamowi :D
0
@Dertinho
To jak ty ta umowę z nimi podpiaywales?:D
Ja mam 96zl prawie na fullu w canal+ :P
0
@Yoshi94
No te czerwone kupony to zmora :D
Aaa dziękuję i zdrówka dla twojego !! :))
0
@Yoshi94
STS :D
Hiszpania 1.56 i Francja 1.23 :P
Zostawiłem niech się dzieje, syn się urodził więc co mi po 150zl :D albo grubo, albo wcale na dziś jest kolejna tasiemka w grze :D
0
@Roobo
20zl tylko :D
0
Panowie jak myślicie jeżeli chodzi o mecz Hiszpania Egipt i Meksyk vs Francja?
Mam casha 150zl lub 510 do wyjęcia z tym, że hiszpanie mam czysto i że brameczki nie straci a Francję z podpórką :D jakieś rady ?
0
@Roni/VEB
Cóż za hipokryzja hejtowac grę, która się co roku kupuje :)
1
@Culer_1906
Gra jak nigdy :D szkoda że to tylko sparing :D
0
@gonzo2006
Narazie tylko na oficjalnej stronie Barcelony, z tym że trzeba wykupić dostęp.
0
Może by tak podpuścić sassuolo z podbiciem ceny ;D
Chociaż w sumie cała Europa wie , że jesteśmy spłukani :D
0
@szkutnik91
BarcaTV
0
@Criss18Barca
Saul
7
@rogal478
Saul ma 26 lat :P
0
@paweldunajecfcb
Ja również inwestuje, jakieś konkretne pytania?
0
@K1nGM3ss1
Opel Insignia :)
0
@marko111122
Heineken
0
@marko111122
U nas w Chorzowie nie widziałem cienkiego czy grubego ciasta w kebabie :D ale ogólnie to wołowina i sos czosnkowy i bez pomidora :D narobiłeś smaka a tu piątek haha
0
@Elvisek
Poważnie?:D
3
@LeoMessi1994
Antoś zdecydowanie
1
@Grzbiet
Stawiam zdecydowanie na psy :-)
0
@HERORICH2
Carrasco to jest prawdziwy kocur :D
3
Saul i Carrasco za Antka to byłby moim zdaniem dobry deal :) ale wymiana 1-1 moim zdaniem jest totalnie na korzyść Atletico.
1
@adambądkowski93
Ponad wszelkie kibicowskie podziały najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia dla całej Zabrzańskiej społeczności. Niech mu ziemia lekką będzie.
Kibic Ruchu Chorzów.
0
@JohnnyBarca
Nie chciałby tak ułożyć lengleta jako lidera obrony, Coutinho jako lidera pomocy i Braita jako napadziora? :D
1
@korolocik
Ze względu na pensje trudniej , ponieważ Griezmann zarabia więcej aniżeli Coutinho
1
@fart
Totalnie niezrozumiałe o co oni się bili między sobą xd
0
Griezmann za Saula to jakiś nieśmieszny żart.
1
Najman jeszcze dobrze ze sceny nie zszedł a już medal ściąga.
0
Di Mariaaaaaaaa!
0
@Criss18Barca
Dla mnie Iniesta to ikona piłki nożnej i najbardziej szanowany zawodnik jakiego miałem okazję oglądać :)
0
@VenoM
Poszła 100 na Argentynę także całym serduchem jedziemy z tą Brazylia! :D
Mam nadzieję, że na tej stronie nie znajdziemy takich, którzy kibicują przeciwko LeoTeamowi :D