0

@NeroTFP
1. Ramos
2. Neuer
3. Henderson

3

Ja tam w finale LM będę za Bayernem. Dzięki Bayernowi najprawdopodobniej nastąpi rewolucja w naszym zespole to raz, dwa należy im się to trofeum jak nikomu innemu i trzy szejkowie, którzy wręcz plują na Barcelonę. Co by nie mówić, dla postronnego kibica szykuje się świetne widowisko. VeB!

2

Za młodu uwielbiałem słuchać 'goooooool de Real madrid...' ale mimo wszystko serce biło dla Barcelony, człowiek płakał przy przegranej, i płakał przy pięknych chwilach jak przy bramkach Iniesty z Chelsea! Londynczyscy się cieszyli, że dostali lekcje od Bayernu, ale my też ją dostaliśmy. Trzon zespołu się posypał i trzeba budować od nowa! Mes Que...! Pamiętajmy, czasy Leo mijają, a Barca to legenda, kibicujemy klubowi na dobre i na złe! VeB! Jescze wrócimy na właściwe tory, bo jesteśmy Barcelona! Gratulacje za niesamowitą grę Bayernu!

0

Po zwycięstwo! VeB!

0

Padną 2 bramki :)

1

Panowie a mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie taki pomysł, skoro nie mamy pieniędzy na Nemara, Sancho ani nikogo z 'wielkich' skrzydłowych może by tak podjąć próbę ściągnięcia Yannicka Carasco? Chłop ma drybling, gaz w nodze i wykończenie a co najważniejsze jest typowym skrzydłowym i jego cena nie powinna być zaporowa. Jestem ciekaw waszych opinii :)

1

@Mario96w można również prosić?

1

@PrinceDamon można link prosić?

2

@BarcaInfo poproszę o link :)

1

Ktoś się orientuję gdzie będzie można dziś obejrzeć finał?

0

@icon3520 może i dostali pomoc ze strony sędziów, aczkolwiek co zrobiła Barcelona żeby nawiązać kontakt z Realem? Niema wymówek bo grają piach jak za czasów Rijkarda.

0

@Rambo3 ???? chciałem dokładnie dodać taki sam skład w poście, aczkolwiek, że zawsze pierw czytam wasze wpisy trafiłem na Twój :D szkoda, że Gruby mimo że. Je w formie wyjdzie na 9tce a Grizmann będzie kombinował na tym skrzydle.. Oby po 3pky! VeB!

5

Ja będę bronił nasz zespół, bo widać było wolę walki.. I możecie się zgodzić lub nie, ale ten sędzia powinien zostać zawieszony do końca rozgrywek. Czysty kryminał co facet odpierd0.. Ł. VeB!

4

Jeżeli to prawda to ich pojeba&o!
Czekam na te wybory bardziej niż na jakikolwiek transfer! I czy socios na prawdę nie widzą tego co Bartek odpierd@.@?! Dramat panowie..

1

Moja opinia jest taka, że powinni powalczyć z City o Yana Couto. Cena nie jest wygórowana, a jeżeli ktoś oglądał mecze reprezentacji Brazylii wie, że jest to na prawdę obiecujący zawodnik. Niestety prawy obrońca to na obecnym rynku towar deficytowy.

4

A co myślicie gdyby naszym wzmocnieniem miał zostać powracający z wypożyczenia Coutinho? On nadal ma to coś w sobie a wierzę, że trener byłby w stanie zrobić z tego użytek. Doprowadzić Dembele do momentu w którym będzie w stu procentach gotów do gry i myślę, że przy obecnej sytuacji kryzysowej tych dwóch piłkarzy mógłby wnieść bardzo wiele do zespołu. W mojej opinii sprzedaż Firpo, Rakitica, Cucu, Rafinhi czy Nelsona Semedo dałoby pewien oddech w drabince placowej, która możnaby spożytkować na konkretne wzmocnienie. No i ciekawą opcja jest ten Meunier, na pewno nie gorszy od Nelsona i za darmo (: jedno jest pewne, to będzie bardzo trudne okienko dla każdego z zespołów i każdy zakup powinien być przemyślany dwa razy. No i na koniec w mojej opinii kupno Lautaro nie uzdrowi naszego ataku, a już na pewno nie za kwotę którą stawia inter. VeB!

30

@MarioVeB! A czym zasłużył Lautaro, żeby wydać na niego ok 111mln euro?

1

Was nadal boli ta porażka sprzed roku? Trzeba być obiektywnym i przyznać, że Lfc zasługuje na awans, a ich gra i walka to dla obiektywnego kibica wielki spektakl. My mamy swoje meczycho w środę i na tym trzeba się skupić o ile dojdzie oczywiście do skutku. Pozdrówki!

0

Brawa dla Realu, w drugiej połowie nakryli nas czapką. Słaby Real wygrał z jeszcze słabszą Barceloną tak to można podsumować. Wstydzę się postawy Barcelony i pisze to pierwszy raz od 2011r czyli od momentu dołączania do forum. Mimo wszystko kibicem się jest a nie bywa. VeB!

17

Napoli zagrało jak Atletico z Liverpoolem, bardzo ciasno z tyłu i szybka gra do przodu. Moim zdaniem remis jest niezłym wynikiem patrząc na fakt, iż zarówno Lfc jak i Juve wyjeżdżało z Napoli z pustymi rękami. Jeszcze przed zwolnieniem Ernesta, połowa forum pisała, że będzie tragedia. Dziś jest remis i to w mocno osłabionym składzie. Rewanżu myślę, że możemy być spokojni :) 3majcie się Panowie i Panie. VeB!

24

Ale prezentacje miał jedną z lepszych jeżeli chodzi o żonglerkę :D

5

@Kuba a powiedz mi kogo ty byś kupił?

0

Ten Halland może drewniany, ale nogę ma nie z tej ziemi.. Dawać BVB z tymi gwiazdeczkami!

1

@jedrek7000 niezły wariat Ciebie kolego, powodzonka życzę!

35

Lubie czytać jego wypowiedzi, i osobiście sądzę że prawdziwą Barce Quique poznamy po tym jak poskłada i ułoży drużynę po letnim okresie przygotowawczym. Jutro po 3pkt panowie! VeB!

0

@Erik0 no właśnie powiem Ci ze nie oglądam meczów Sociedad, co będę kłamał, ale wczoraj się tak poruszał jak stary wygya, dlatego zapytanie do was (: obyś miał rację z tym Lautaro :P

0

A ten Isak z RRSO? Wiadomo coś o nim? Jakaś klauzula? Wiem że nie tak dawno dołączył, ale jest młody, perspektywiczny i mógłby zostać nie tylko szybką opcja na teraz a być może na dłużej.

63

A czy ktoś z was to zinterpretował w ten sposób, że trener widząc jak kiepska atmosfera panuje w zespole stara się stanąć za chłopakami aby się nie podłamali? Mi szczerze mówiąc coś takiego przeszło przez myśl, że kolejna krytyka mogłaby ich dobić a nie zmotywować bo nie oszukujmy się, ale są tu pojedyncze osoby, które o motywacji już dawno zapomniały. VeB!

0

@jacek905 nie obraz się, ale tak w Atletico jak wcześniej w RSSO czy na kadrze grał swoje i grał genialnie. To tylko moje zdanie :)

5

Panowie, ten zespół wygląda strasznie pod względem fizycznym jak i psychicznym i to widać gołym okiem. I niema co tłumaczyć że należał się karny czy mieliśmy dwie setki. Nie wpadło a liczy się to co w sieci. Miejmy nadzieję, że chłopacy się podniosą i trzeba w nich po prostu wierzyć! VeB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?