Ja tam w finale LM będę za Bayernem. Dzięki Bayernowi najprawdopodobniej nastąpi rewolucja w naszym zespole to raz, dwa należy im się to trofeum jak nikomu innemu i trzy szejkowie, którzy wręcz plują na Barcelonę. Co by nie mówić, dla postronnego kibica szykuje się świetne widowisko. VeB!
Za młodu uwielbiałem słuchać 'goooooool de Real madrid...' ale mimo wszystko serce biło dla Barcelony, człowiek płakał przy przegranej, i płakał przy pięknych chwilach jak przy bramkach Iniesty z Chelsea! Londynczyscy się cieszyli, że dostali lekcje od Bayernu, ale my też ją dostaliśmy. Trzon zespołu się posypał i trzeba budować od nowa! Mes Que...! Pamiętajmy, czasy Leo mijają, a Barca to legenda, kibicujemy klubowi na dobre i na złe! VeB! Jescze wrócimy na właściwe tory, bo jesteśmy Barcelona! Gratulacje za niesamowitą grę Bayernu!
Panowie a mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie taki pomysł, skoro nie mamy pieniędzy na Nemara, Sancho ani nikogo z 'wielkich' skrzydłowych może by tak podjąć próbę ściągnięcia Yannicka Carasco? Chłop ma drybling, gaz w nodze i wykończenie a co najważniejsze jest typowym skrzydłowym i jego cena nie powinna być zaporowa. Jestem ciekaw waszych opinii :)
@icon3520 może i dostali pomoc ze strony sędziów, aczkolwiek co zrobiła Barcelona żeby nawiązać kontakt z Realem? Niema wymówek bo grają piach jak za czasów Rijkarda.
@Rambo3 ???? chciałem dokładnie dodać taki sam skład w poście, aczkolwiek, że zawsze pierw czytam wasze wpisy trafiłem na Twój :D szkoda, że Gruby mimo że. Je w formie wyjdzie na 9tce a Grizmann będzie kombinował na tym skrzydle.. Oby po 3pky! VeB!
Ja będę bronił nasz zespół, bo widać było wolę walki.. I możecie się zgodzić lub nie, ale ten sędzia powinien zostać zawieszony do końca rozgrywek. Czysty kryminał co facet odpierd0.. Ł. VeB!
Jeżeli to prawda to ich pojeba&o! Czekam na te wybory bardziej niż na jakikolwiek transfer! I czy socios na prawdę nie widzą tego co Bartek odpierd@.@?! Dramat panowie..
Moja opinia jest taka, że powinni powalczyć z City o Yana Couto. Cena nie jest wygórowana, a jeżeli ktoś oglądał mecze reprezentacji Brazylii wie, że jest to na prawdę obiecujący zawodnik. Niestety prawy obrońca to na obecnym rynku towar deficytowy.
A co myślicie gdyby naszym wzmocnieniem miał zostać powracający z wypożyczenia Coutinho? On nadal ma to coś w sobie a wierzę, że trener byłby w stanie zrobić z tego użytek. Doprowadzić Dembele do momentu w którym będzie w stu procentach gotów do gry i myślę, że przy obecnej sytuacji kryzysowej tych dwóch piłkarzy mógłby wnieść bardzo wiele do zespołu. W mojej opinii sprzedaż Firpo, Rakitica, Cucu, Rafinhi czy Nelsona Semedo dałoby pewien oddech w drabince placowej, która możnaby spożytkować na konkretne wzmocnienie. No i ciekawą opcja jest ten Meunier, na pewno nie gorszy od Nelsona i za darmo (: jedno jest pewne, to będzie bardzo trudne okienko dla każdego z zespołów i każdy zakup powinien być przemyślany dwa razy. No i na koniec w mojej opinii kupno Lautaro nie uzdrowi naszego ataku, a już na pewno nie za kwotę którą stawia inter. VeB!
Was nadal boli ta porażka sprzed roku? Trzeba być obiektywnym i przyznać, że Lfc zasługuje na awans, a ich gra i walka to dla obiektywnego kibica wielki spektakl. My mamy swoje meczycho w środę i na tym trzeba się skupić o ile dojdzie oczywiście do skutku. Pozdrówki!
Brawa dla Realu, w drugiej połowie nakryli nas czapką. Słaby Real wygrał z jeszcze słabszą Barceloną tak to można podsumować. Wstydzę się postawy Barcelony i pisze to pierwszy raz od 2011r czyli od momentu dołączania do forum. Mimo wszystko kibicem się jest a nie bywa. VeB!
Napoli zagrało jak Atletico z Liverpoolem, bardzo ciasno z tyłu i szybka gra do przodu. Moim zdaniem remis jest niezłym wynikiem patrząc na fakt, iż zarówno Lfc jak i Juve wyjeżdżało z Napoli z pustymi rękami. Jeszcze przed zwolnieniem Ernesta, połowa forum pisała, że będzie tragedia. Dziś jest remis i to w mocno osłabionym składzie. Rewanżu myślę, że możemy być spokojni :) 3majcie się Panowie i Panie. VeB!
Lubie czytać jego wypowiedzi, i osobiście sądzę że prawdziwą Barce Quique poznamy po tym jak poskłada i ułoży drużynę po letnim okresie przygotowawczym. Jutro po 3pkt panowie! VeB!
@Erik0 no właśnie powiem Ci ze nie oglądam meczów Sociedad, co będę kłamał, ale wczoraj się tak poruszał jak stary wygya, dlatego zapytanie do was (: obyś miał rację z tym Lautaro :P
A ten Isak z RRSO? Wiadomo coś o nim? Jakaś klauzula? Wiem że nie tak dawno dołączył, ale jest młody, perspektywiczny i mógłby zostać nie tylko szybką opcja na teraz a być może na dłużej.
A czy ktoś z was to zinterpretował w ten sposób, że trener widząc jak kiepska atmosfera panuje w zespole stara się stanąć za chłopakami aby się nie podłamali? Mi szczerze mówiąc coś takiego przeszło przez myśl, że kolejna krytyka mogłaby ich dobić a nie zmotywować bo nie oszukujmy się, ale są tu pojedyncze osoby, które o motywacji już dawno zapomniały. VeB!
Panowie, ten zespół wygląda strasznie pod względem fizycznym jak i psychicznym i to widać gołym okiem. I niema co tłumaczyć że należał się karny czy mieliśmy dwie setki. Nie wpadło a liczy się to co w sieci. Miejmy nadzieję, że chłopacy się podniosą i trzeba w nich po prostu wierzyć! VeB!!
0
@NeroTFP
1. Ramos
2. Neuer
3. Henderson
3
Ja tam w finale LM będę za Bayernem. Dzięki Bayernowi najprawdopodobniej nastąpi rewolucja w naszym zespole to raz, dwa należy im się to trofeum jak nikomu innemu i trzy szejkowie, którzy wręcz plują na Barcelonę. Co by nie mówić, dla postronnego kibica szykuje się świetne widowisko. VeB!
2
Za młodu uwielbiałem słuchać 'goooooool de Real madrid...' ale mimo wszystko serce biło dla Barcelony, człowiek płakał przy przegranej, i płakał przy pięknych chwilach jak przy bramkach Iniesty z Chelsea! Londynczyscy się cieszyli, że dostali lekcje od Bayernu, ale my też ją dostaliśmy. Trzon zespołu się posypał i trzeba budować od nowa! Mes Que...! Pamiętajmy, czasy Leo mijają, a Barca to legenda, kibicujemy klubowi na dobre i na złe! VeB! Jescze wrócimy na właściwe tory, bo jesteśmy Barcelona! Gratulacje za niesamowitą grę Bayernu!
0
Po zwycięstwo! VeB!
0
Padną 2 bramki :)
1
Panowie a mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie taki pomysł, skoro nie mamy pieniędzy na Nemara, Sancho ani nikogo z 'wielkich' skrzydłowych może by tak podjąć próbę ściągnięcia Yannicka Carasco? Chłop ma drybling, gaz w nodze i wykończenie a co najważniejsze jest typowym skrzydłowym i jego cena nie powinna być zaporowa. Jestem ciekaw waszych opinii :)
1
@Mario96w można również prosić?
1
@PrinceDamon można link prosić?
2
@BarcaInfo poproszę o link :)
1
Ktoś się orientuję gdzie będzie można dziś obejrzeć finał?
0
@icon3520 może i dostali pomoc ze strony sędziów, aczkolwiek co zrobiła Barcelona żeby nawiązać kontakt z Realem? Niema wymówek bo grają piach jak za czasów Rijkarda.
0
@Rambo3 ???? chciałem dokładnie dodać taki sam skład w poście, aczkolwiek, że zawsze pierw czytam wasze wpisy trafiłem na Twój :D szkoda, że Gruby mimo że. Je w formie wyjdzie na 9tce a Grizmann będzie kombinował na tym skrzydle.. Oby po 3pky! VeB!
5
Ja będę bronił nasz zespół, bo widać było wolę walki.. I możecie się zgodzić lub nie, ale ten sędzia powinien zostać zawieszony do końca rozgrywek. Czysty kryminał co facet odpierd0.. Ł. VeB!
4
Jeżeli to prawda to ich pojeba&o!
Czekam na te wybory bardziej niż na jakikolwiek transfer! I czy socios na prawdę nie widzą tego co Bartek odpierd@.@?! Dramat panowie..
1
Moja opinia jest taka, że powinni powalczyć z City o Yana Couto. Cena nie jest wygórowana, a jeżeli ktoś oglądał mecze reprezentacji Brazylii wie, że jest to na prawdę obiecujący zawodnik. Niestety prawy obrońca to na obecnym rynku towar deficytowy.
4
A co myślicie gdyby naszym wzmocnieniem miał zostać powracający z wypożyczenia Coutinho? On nadal ma to coś w sobie a wierzę, że trener byłby w stanie zrobić z tego użytek. Doprowadzić Dembele do momentu w którym będzie w stu procentach gotów do gry i myślę, że przy obecnej sytuacji kryzysowej tych dwóch piłkarzy mógłby wnieść bardzo wiele do zespołu. W mojej opinii sprzedaż Firpo, Rakitica, Cucu, Rafinhi czy Nelsona Semedo dałoby pewien oddech w drabince placowej, która możnaby spożytkować na konkretne wzmocnienie. No i ciekawą opcja jest ten Meunier, na pewno nie gorszy od Nelsona i za darmo (: jedno jest pewne, to będzie bardzo trudne okienko dla każdego z zespołów i każdy zakup powinien być przemyślany dwa razy. No i na koniec w mojej opinii kupno Lautaro nie uzdrowi naszego ataku, a już na pewno nie za kwotę którą stawia inter. VeB!
30
@MarioVeB! A czym zasłużył Lautaro, żeby wydać na niego ok 111mln euro?
1
Was nadal boli ta porażka sprzed roku? Trzeba być obiektywnym i przyznać, że Lfc zasługuje na awans, a ich gra i walka to dla obiektywnego kibica wielki spektakl. My mamy swoje meczycho w środę i na tym trzeba się skupić o ile dojdzie oczywiście do skutku. Pozdrówki!
0
Brawa dla Realu, w drugiej połowie nakryli nas czapką. Słaby Real wygrał z jeszcze słabszą Barceloną tak to można podsumować. Wstydzę się postawy Barcelony i pisze to pierwszy raz od 2011r czyli od momentu dołączania do forum. Mimo wszystko kibicem się jest a nie bywa. VeB!
17
Napoli zagrało jak Atletico z Liverpoolem, bardzo ciasno z tyłu i szybka gra do przodu. Moim zdaniem remis jest niezłym wynikiem patrząc na fakt, iż zarówno Lfc jak i Juve wyjeżdżało z Napoli z pustymi rękami. Jeszcze przed zwolnieniem Ernesta, połowa forum pisała, że będzie tragedia. Dziś jest remis i to w mocno osłabionym składzie. Rewanżu myślę, że możemy być spokojni :) 3majcie się Panowie i Panie. VeB!
24
Ale prezentacje miał jedną z lepszych jeżeli chodzi o żonglerkę :D
5
@Kuba a powiedz mi kogo ty byś kupił?
0
Ten Halland może drewniany, ale nogę ma nie z tej ziemi.. Dawać BVB z tymi gwiazdeczkami!
1
@jedrek7000 niezły wariat Ciebie kolego, powodzonka życzę!
35
Lubie czytać jego wypowiedzi, i osobiście sądzę że prawdziwą Barce Quique poznamy po tym jak poskłada i ułoży drużynę po letnim okresie przygotowawczym. Jutro po 3pkt panowie! VeB!
0
@Erik0 no właśnie powiem Ci ze nie oglądam meczów Sociedad, co będę kłamał, ale wczoraj się tak poruszał jak stary wygya, dlatego zapytanie do was (: obyś miał rację z tym Lautaro :P
0
A ten Isak z RRSO? Wiadomo coś o nim? Jakaś klauzula? Wiem że nie tak dawno dołączył, ale jest młody, perspektywiczny i mógłby zostać nie tylko szybką opcja na teraz a być może na dłużej.
63
A czy ktoś z was to zinterpretował w ten sposób, że trener widząc jak kiepska atmosfera panuje w zespole stara się stanąć za chłopakami aby się nie podłamali? Mi szczerze mówiąc coś takiego przeszło przez myśl, że kolejna krytyka mogłaby ich dobić a nie zmotywować bo nie oszukujmy się, ale są tu pojedyncze osoby, które o motywacji już dawno zapomniały. VeB!
0
@jacek905 nie obraz się, ale tak w Atletico jak wcześniej w RSSO czy na kadrze grał swoje i grał genialnie. To tylko moje zdanie :)
5
Panowie, ten zespół wygląda strasznie pod względem fizycznym jak i psychicznym i to widać gołym okiem. I niema co tłumaczyć że należał się karny czy mieliśmy dwie setki. Nie wpadło a liczy się to co w sieci. Miejmy nadzieję, że chłopacy się podniosą i trzeba w nich po prostu wierzyć! VeB!!