PONAWIAM PYTANIE, CZY KTOŚ WIE GDZIE MOGĘ WYKUPIĆ DOSTĘP DO CANAL PLUS SPORT ONLINE? Bardzo mi zależy, żeby dzisiejsze el classico obejrzeć, a nie mam NC+
Kazdy ma seoje zdanie w temacie więc i Ja cos napisze. Mysle, ze Dembele i 90mln +zmienne to i tak mnóstwo za tego chłopaka i wiecej nie jest on wart, moze warto spróbować zlozyc oferte za Hazarda w okolicy 100mln euro + zmienne, badz próbować wlaczyc zawodnika typu Arda w transakcje? Coutinho mysle ze tez bylby doo wyjecia za ok.100/110mln+ zmienne i opcja wypozyczenia Sampera lub 90/95mln+ turan.
Na dodatek mozna próbowac Eriksena atakować cxy tez sfrajerzyc i próbować odzyskać Thiago za 80mln
Nigdy w zyciu, za mniejsze pieniadze moznaby sciagnac Hazarda, ktory ma doswiadczenie w lidze angielskiej, pucharach i jest obecnie na wyzszym poziomie od Dembele. Smieszny robi sie ten rynek transferowy..
Mi się wydaje, że Vermalen jest jakimś skautem i specjalnie łapie kontuzje, aby jeździć po stadionach w poszukiwaniu talentów. Jeszcze nam wyczaruje jakiegoś Hazarda lub De Bruyna i ten transfer się spłaci aż w zanadrzu!
łezka się w oku kręci, pierwszy raz chyba odejście zawodnika doprowadza do takiego smutku / rozwścieczenia. Drugiego Neymara nie bedzie, moze byc dobry zastępca, ale Barca to coś więcej niz klub. Piłkarze odchodzą nowi przychodzą, a kibice zawsze zostaną.
VeB!
Isco przeciąga już podpisanie kontraktu dobre 3-4 miesiące, i nie musi deklarować, że podpiszę kontrakt z Barceloną, dwa w Realu gra 50/50 a nawet gdyby od stycznia nie grał tylko trenował, myślisz że trener nie powoła swojej największej gwiazdy? Dla mnie realny scenariusz.
160mln + Veratti + klauzula Anty Barca + zmienne za bramki i można się dogadać. Za resztę kwoty kupić Dembele i jeszcze mamy na sprowadzenie Coutinho :D aż przesyt byłby!
Sprzedaż Munira, Ardy, Douglasa, Vermy i kadra PIĘKNA
Ja jestem wdzięczny, za wszystko co zrobił dla klubu, powiem coś jeszcze za co zostanę pojechany hejtami : życzę mi jak najlepiej i żeby się spełniał w życiu, bo talent ma, jest najlepszym LS na świecie, i nikt z nas nie wie jakie były tak na prawdę motywy odejścia. Na pewno pieniądze, ale myślę że nie tylko.
Ludzie odchodzą, ale Barcelona nigdy nie zginie!
Jednym słowem geniusz, moim zdaniem mógł zostać następcą Messiego jak najbardziej i laureatem do ZP, aczkolwiek w PSG tego nie osiągnie. Chciałbym też, aby w zapisie istniała klauzula Anty Real, nie żeby zrobić na złość, tylko gdy chcieliśmy ściągnąć Mesuta w zeszłym sezonie było to niemożliwe, Di Maria też miał szanse na transfer lecz klauzula. A wątpię, że Neymar będzie chciał wypełnić kontrakt w PSG, także to jest kluczowe. Jestem mu za wszystko co zrobił dla klubu niezmiernie wdzięczny, i ten koncert na Camp Nou, który wykonał z PSG pozostanie w moich wspomnieniach już zawsze.
0
chyba nikt nic nie wie, sam probuje sie od rana dowiedziec :/
0
A jest gdzieś canal plus online, żeby wykupić bez zacinania? wykupiłem na weeb.tv i tam canal+ nie obsługujeeeeee......
5
PONAWIAM PYTANIE, CZY KTOŚ WIE GDZIE MOGĘ WYKUPIĆ DOSTĘP DO CANAL PLUS SPORT ONLINE? Bardzo mi zależy, żeby dzisiejsze el classico obejrzeć, a nie mam NC+
0
Wie ktoś gdzie mogę wykupić dostęp do canal + sport żeby dzisiejszy mecz obejrzeć?
2
nawet przebolałbym przyjscie Paulka gdyby to była prawda.. :o
0
100+zmienne+ Arda chyba zle ująłem ale dzieki za poprawke :D
0
Kazdy ma seoje zdanie w temacie więc i Ja cos napisze. Mysle, ze Dembele i 90mln +zmienne to i tak mnóstwo za tego chłopaka i wiecej nie jest on wart, moze warto spróbować zlozyc oferte za Hazarda w okolicy 100mln euro + zmienne, badz próbować wlaczyc zawodnika typu Arda w transakcje? Coutinho mysle ze tez bylby doo wyjecia za ok.100/110mln+ zmienne i opcja wypozyczenia Sampera lub 90/95mln+ turan.
Na dodatek mozna próbowac Eriksena atakować cxy tez sfrajerzyc i próbować odzyskać Thiago za 80mln
0
Nie ma klauzuli. Dlatego chadza plotki, ze sternicy Barcelony próbują przekonac samego Asensio
0
zarty se robisz?
2
teoretycznie racja, lecz praktycznie ani bvb ani lfc nie chca nam sprzedac Dembele i Coutinho, moze to jedyne wyjscie z sytuacji?
2
Nigdy w zyciu, za mniejsze pieniadze moznaby sciagnac Hazarda, ktory ma doswiadczenie w lidze angielskiej, pucharach i jest obecnie na wyzszym poziomie od Dembele. Smieszny robi sie ten rynek transferowy..
0
Bon podarunkowy do rossmana i kwiaty :D
4
Mi się wydaje, że Vermalen jest jakimś skautem i specjalnie łapie kontuzje, aby jeździć po stadionach w poszukiwaniu talentów. Jeszcze nam wyczaruje jakiegoś Hazarda lub De Bruyna i ten transfer się spłaci aż w zanadrzu!
0
Hazard ":)))
0
A jaką miał mieć wypłatę trzeci zawodnik naszego globu?
2
Jest świetny, ale mam te same obawy.. i dlatego sprowadziłbym ogranego w Europie, doświadczonego i nadal młodego Hazarda.
0
świetnie ująłeś całą tą sytuację.
2
łezka się w oku kręci, pierwszy raz chyba odejście zawodnika doprowadza do takiego smutku / rozwścieczenia. Drugiego Neymara nie bedzie, moze byc dobry zastępca, ale Barca to coś więcej niz klub. Piłkarze odchodzą nowi przychodzą, a kibice zawsze zostaną.
VeB!
Powodzenia Ney..
4
jako jeden z niewielu, ale napisze ze marzy mi sie Hazard w miejsce Neymara, moze ze wzgledu na styl gry umiejetnosc
0
Isco przeciąga już podpisanie kontraktu dobre 3-4 miesiące, i nie musi deklarować, że podpiszę kontrakt z Barceloną, dwa w Realu gra 50/50 a nawet gdyby od stycznia nie grał tylko trenował, myślisz że trener nie powoła swojej największej gwiazdy? Dla mnie realny scenariusz.
6
Isco ma rok kontraktu i jeżeli nie przedłuży, możemy go podebrać królewskim w styczniu płacąc dobrą premię za podpis :D
2
i gdzie mieliby grać ? :D
1
Co oni chcą tym osiągnąć, ktoś rozumie?
0
160mln + Veratti + klauzula Anty Barca + zmienne za bramki i można się dogadać. Za resztę kwoty kupić Dembele i jeszcze mamy na sprowadzenie Coutinho :D aż przesyt byłby!
Sprzedaż Munira, Ardy, Douglasa, Vermy i kadra PIĘKNA
0
Co Ty jego sprowadzenie można porównać ze sprowadzeniem Verattiego, chociaż jest jedyną osobą, która jest w stanie zatrzeć ślady po Neymarze..
a tak serio ty poważnie z Muniainem? On byłby dobry jako rola Ardy co najwyżej.
0
Ktoś się orientuje, dlaczego Coutinho nie wystąpił w Finale Audi Cup?
2
Ja jestem wdzięczny, za wszystko co zrobił dla klubu, powiem coś jeszcze za co zostanę pojechany hejtami : życzę mi jak najlepiej i żeby się spełniał w życiu, bo talent ma, jest najlepszym LS na świecie, i nikt z nas nie wie jakie były tak na prawdę motywy odejścia. Na pewno pieniądze, ale myślę że nie tylko.
Ludzie odchodzą, ale Barcelona nigdy nie zginie!
Gracias Neymar! :(
0
Jednym słowem geniusz, moim zdaniem mógł zostać następcą Messiego jak najbardziej i laureatem do ZP, aczkolwiek w PSG tego nie osiągnie. Chciałbym też, aby w zapisie istniała klauzula Anty Real, nie żeby zrobić na złość, tylko gdy chcieliśmy ściągnąć Mesuta w zeszłym sezonie było to niemożliwe, Di Maria też miał szanse na transfer lecz klauzula. A wątpię, że Neymar będzie chciał wypełnić kontrakt w PSG, także to jest kluczowe. Jestem mu za wszystko co zrobił dla klubu niezmiernie wdzięczny, i ten koncert na Camp Nou, który wykonał z PSG pozostanie w moich wspomnieniach już zawsze.
VeB!
1
Umowy sponsorskie jednak zobowiązują.
0
skaD taki news? :D