0

chyba nikt nic nie wie, sam probuje sie od rana dowiedziec :/

0

A jest gdzieś canal plus online, żeby wykupić bez zacinania? wykupiłem na weeb.tv i tam canal+ nie obsługujeeeeee......

5

PONAWIAM PYTANIE, CZY KTOŚ WIE GDZIE MOGĘ WYKUPIĆ DOSTĘP DO CANAL PLUS SPORT ONLINE? Bardzo mi zależy, żeby dzisiejsze el classico obejrzeć, a nie mam NC+

0

Wie ktoś gdzie mogę wykupić dostęp do canal + sport żeby dzisiejszy mecz obejrzeć?

2

nawet przebolałbym przyjscie Paulka gdyby to była prawda.. :o

0

100+zmienne+ Arda chyba zle ująłem ale dzieki za poprawke :D

0

Kazdy ma seoje zdanie w temacie więc i Ja cos napisze. Mysle, ze Dembele i 90mln +zmienne to i tak mnóstwo za tego chłopaka i wiecej nie jest on wart, moze warto spróbować zlozyc oferte za Hazarda w okolicy 100mln euro + zmienne, badz próbować wlaczyc zawodnika typu Arda w transakcje? Coutinho mysle ze tez bylby doo wyjecia za ok.100/110mln+ zmienne i opcja wypozyczenia Sampera lub 90/95mln+ turan.
Na dodatek mozna próbowac Eriksena atakować cxy tez sfrajerzyc i próbować odzyskać Thiago za 80mln

0

Nie ma klauzuli. Dlatego chadza plotki, ze sternicy Barcelony próbują przekonac samego Asensio

0

zarty se robisz?

2

teoretycznie racja, lecz praktycznie ani bvb ani lfc nie chca nam sprzedac Dembele i Coutinho, moze to jedyne wyjscie z sytuacji?

2

Nigdy w zyciu, za mniejsze pieniadze moznaby sciagnac Hazarda, ktory ma doswiadczenie w lidze angielskiej, pucharach i jest obecnie na wyzszym poziomie od Dembele. Smieszny robi sie ten rynek transferowy..

0

Bon podarunkowy do rossmana i kwiaty :D

4

Mi się wydaje, że Vermalen jest jakimś skautem i specjalnie łapie kontuzje, aby jeździć po stadionach w poszukiwaniu talentów. Jeszcze nam wyczaruje jakiegoś Hazarda lub De Bruyna i ten transfer się spłaci aż w zanadrzu!

0

Hazard ":)))

0

A jaką miał mieć wypłatę trzeci zawodnik naszego globu?

2

Jest świetny, ale mam te same obawy.. i dlatego sprowadziłbym ogranego w Europie, doświadczonego i nadal młodego Hazarda.

0

świetnie ująłeś całą tą sytuację.

2

łezka się w oku kręci, pierwszy raz chyba odejście zawodnika doprowadza do takiego smutku / rozwścieczenia. Drugiego Neymara nie bedzie, moze byc dobry zastępca, ale Barca to coś więcej niz klub. Piłkarze odchodzą nowi przychodzą, a kibice zawsze zostaną.
VeB!

Powodzenia Ney..

4

jako jeden z niewielu, ale napisze ze marzy mi sie Hazard w miejsce Neymara, moze ze wzgledu na styl gry umiejetnosc

0

Isco przeciąga już podpisanie kontraktu dobre 3-4 miesiące, i nie musi deklarować, że podpiszę kontrakt z Barceloną, dwa w Realu gra 50/50 a nawet gdyby od stycznia nie grał tylko trenował, myślisz że trener nie powoła swojej największej gwiazdy? Dla mnie realny scenariusz.

6

Isco ma rok kontraktu i jeżeli nie przedłuży, możemy go podebrać królewskim w styczniu płacąc dobrą premię za podpis :D

2

i gdzie mieliby grać ? :D

1

Co oni chcą tym osiągnąć, ktoś rozumie?

0

160mln + Veratti + klauzula Anty Barca + zmienne za bramki i można się dogadać. Za resztę kwoty kupić Dembele i jeszcze mamy na sprowadzenie Coutinho :D aż przesyt byłby!

Sprzedaż Munira, Ardy, Douglasa, Vermy i kadra PIĘKNA

0

Co Ty jego sprowadzenie można porównać ze sprowadzeniem Verattiego, chociaż jest jedyną osobą, która jest w stanie zatrzeć ślady po Neymarze..

a tak serio ty poważnie z Muniainem? On byłby dobry jako rola Ardy co najwyżej.

0

Ktoś się orientuje, dlaczego Coutinho nie wystąpił w Finale Audi Cup?

2

Ja jestem wdzięczny, za wszystko co zrobił dla klubu, powiem coś jeszcze za co zostanę pojechany hejtami : życzę mi jak najlepiej i żeby się spełniał w życiu, bo talent ma, jest najlepszym LS na świecie, i nikt z nas nie wie jakie były tak na prawdę motywy odejścia. Na pewno pieniądze, ale myślę że nie tylko.
Ludzie odchodzą, ale Barcelona nigdy nie zginie!

Gracias Neymar! :(

0

Jednym słowem geniusz, moim zdaniem mógł zostać następcą Messiego jak najbardziej i laureatem do ZP, aczkolwiek w PSG tego nie osiągnie. Chciałbym też, aby w zapisie istniała klauzula Anty Real, nie żeby zrobić na złość, tylko gdy chcieliśmy ściągnąć Mesuta w zeszłym sezonie było to niemożliwe, Di Maria też miał szanse na transfer lecz klauzula. A wątpię, że Neymar będzie chciał wypełnić kontrakt w PSG, także to jest kluczowe. Jestem mu za wszystko co zrobił dla klubu niezmiernie wdzięczny, i ten koncert na Camp Nou, który wykonał z PSG pozostanie w moich wspomnieniach już zawsze.

VeB!

1

Umowy sponsorskie jednak zobowiązują.

0

skaD taki news? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?